x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loafers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Timberland loafer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loafer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Timberland Bootschoenen 3 Eye Classic
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182759432.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198745180.jpg
      Timberland Timberland Bootschoenen 3 Eye Classic Bootschoenen 3 Eye Classic Bootschoenen 3 Eye Classic Timberland Bootschoenen Timberland 3 Eye Classic (1)
      Timberland Bootschoenen 3 Eye Classic
      • 00000906043712
      6
      deal
      183.94 EUR
    • Timberland Veterschoen '3 Eye'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147608677.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105761336.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170845631.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152115153.jpg
      Timberland Timberland Veterschoen '3 Eye' Veterschoen '3 Eye' Veterschoen '3 Eye' Authentic 3-Eye bootschoen van leer (1)
      Timberland Veterschoen '3 Eye'
      • 00000906654536
      • TIM0019001002000
      6
      149.99 EUR
    • Timberland Bootschoenen Classic Boat Eye
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175561331.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142068709.jpg
      Timberland Timberland Bootschoenen Classic Boat Eye Bootschoenen Classic Boat Eye Bootschoenen Classic Boat Eye Deze klassieke bootschoen is iconisch voor het bekende merk Timberland. Tientallen jaren na de introductie van deze schoen is hij nog steeds enorm populair.... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Timberland Bootschoenen Classic Boat Eye
      • 00885641751418
      5
      139.95 EUR
    • Timberland Mocassins 'Classic Boat 2 Eye'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115822748.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130214155.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171809899.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/72187208.jpg
      Timberland Timberland Mocassins 'Classic Boat 2 Eye' Mocassins 'Classic Boat 2 Eye' Mocassins 'Classic Boat 2 Eye' Deze klassieke leren bootschoen uit de serie Classic Boat Amherst 2 Eye van het merk Timberland bevat een traditionele met de hand gestikte constructie. Het... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Timberland Mocassins 'Classic Boat 2 Eye'
      • 00000906074990
      • TIM0104002002000
      3
      deal
      139.90 EUR
    • Timberland Schoenen Classica Beige 43 Heren
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181988713.jpg
      Timberland Timberland Schoenen Classica Beige 43 Heren Schoenen Classica Beige 43 Heren Schoenen Classica Beige 43 Heren Timberland Schoenen Classica Beige 43 Heren (1)
      Timberland Schoenen Classica Beige 43 Heren
      • 00194901566342
      2
      120.41 EUR
    • Timberland Bootschoenen Union Wharf 2.0 Earthkeepers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180058380.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188112747.jpg
      Timberland Timberland Bootschoenen Union Wharf 2.0 Earthkeepers Bootschoenen Union Wharf 2.0 Earthkeepers Bootschoenen Union Wharf 2.0 Earthkeepers Timberland Bootschoenen Union Wharf 2.0 Earthkeepers (1)
      Timberland Bootschoenen Union Wharf 2.0 Earthkeepers
      • 00194904532894
      • 00194904533082
      1
      most_sold
      83.94 EUR
    • Timberland Bootschoenen 3 Eye Classic
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201710841.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198745202.jpg
      Timberland Timberland Bootschoenen 3 Eye Classic Bootschoenen 3 Eye Classic Bootschoenen 3 Eye Classic Timberland Bootschoenen Timberland 3 Eye Classic (1)
      Timberland Bootschoenen 3 Eye Classic
      • 00195440034231
      1
      deal
      183.94 EUR
    • Timberland Schoenen Classica Bruin 40 Heren
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181988710.jpg
      Timberland Timberland Schoenen Classica Bruin 40 Heren Schoenen Classica Bruin 40 Heren Schoenen Classica Bruin 40 Heren Timberland Schoenen Classica Bruin 40 Heren (1)
      Timberland Schoenen Classica Bruin 40 Heren
      • 00194901845638
      • 00194901846024
      1
      139.95 EUR
    • Timberland Bootschoenen 3-Eye Classic Lug
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209063907.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203445107.jpg
      Timberland Timberland Bootschoenen 3-Eye Classic Lug Bootschoenen 3-Eye Classic Lug Bootschoenen 3-Eye Classic Lug Veterschoenen Timberland Authentics FTM van TIMBERLAND. In klassieke bootschoen-stijl. Schoenen met een doorgeregen leren veter rondom. Zachte dekzool voor veel comfort. Geprofileerde rubberzool. * (1)
      Timberland Bootschoenen 3-Eye Classic Lug
      • 00195440466261
      1
      deal
      183.94 EUR
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Gant (gant)
      • HEINE (heine)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • ACO (aco)
      • Airsoft (airsoft)
      • ALBA TECI (alba_teci)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Allrounder (allrounder)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ara (ara)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Berghen (berghen)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Binom (binom)
      • Bio Time (bio_time)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Black Label (black_label)
      • Blenzo (blenzo)
      • Blue Box (blue_box)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bobs (bobs)
      • Bronx (bronx)
      • Brütting (bru_tting)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunnies (bunnies)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Casual Looks (casual_looks)
      • Checker (checker)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Choizz (choizz)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Classic (classic)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Disney (disney)
      • Dockers by Gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolcis (dolcis)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • Durea (durea)
      • Dutch Dandies (dutch_dandies)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • Emilio Salvatini (emilio_salvatini)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Excellent (excellent)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Floris van Bommel (floris_van_bommel)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • FRIENDLY GEPY (friendly_gepy)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gallus (gallus)
      • Ganter (ganter)
      • Gemini (gemini)
      • Geox (geox)
      • Gevavi (gevavi)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • Graceland (graceland)
      • Grisport (grisport)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Haboob (haboob)
      • Hassia (hassia)
      • Havaianas (havaianas)
      • Helix (helix)
      • HeyDude (heydude)
      • Hub (hub)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Imac (imac)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jana (jana)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jomos (jomos)
      • Jonak (jonak)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Josh V (josh_v)
      • Kacper (kacper)
      • Kappa (kappa)
      • Krisbut (krisbut)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • La strada (la_strada)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Lamica (lamica)
      • LASCANA (lascana)
      • Legero (legero)
      • Lei By Tessamino (lei_by_tessamino)
      • Lico (lico)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lomer (lomer)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Lurchi (lurchi)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Magnanni (magnanni)
      • Maje (maje)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Medicus (medicus)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Memphis One (memphis_one)
      • Mephisto (mephisto)
      • Mexx (mexx)
      • Minnetonka (minnetonka)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Mrs Keizer by Manfield (mrs_keizer_by_manfield)
      • Mustang (mustang)
      • Natuform (natuform)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Nelson (nelson)
      • New rock (new_rock)
      • Nikkie (nikkie)
      • No Compromise (no_compromise)
      • No Stress (no_stress)
      • Nova (nova)
      • Nubikk (nubikk)
      • Oaks Field (oaks_field)
      • Olukai (olukai)
      • OOfos (oofos)
      • OTTO (otto)
      • OXMOX (oxmox)
      • Oxypas (oxypas)
      • Paul green (paul_green)
      • Pediforma (pediforma)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Prada (prada)
      • PROMED (promed)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Reebok (reebok)
      • Reima (reima)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Rieker (rieker)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Safety Jogger (safety_jogger)
      • Salamander (salamander)
      • Santoni (santoni)
      • Scapino (scapino)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sebago (sebago)
      • Semler (semler)
      • SenS (sens)
      • Shabbies (shabbies)
      • Sika (sika)
      • Sioux (sioux)
      • Sixton Peak (sixton_peak)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Solidus (solidus)
      • Sperry (sperry)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Suave (suave)
      • Sub55 (sub55)
      • Superfit (superfit)
      • (si_)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tango (tango)
      • Teva (teva)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Vagabond (vagabond)
      • Van Beers (van_beers)
      • Van bommel (van_bommel)
      • Vans (vans)
      • Varomed (varomed)
      • Venice (venice)
      • Verbenas (verbenas)
      • Via vai (via_vai)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vty (vty)
      • Waimea (waimea)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • Warmbat australia (warmbat_australia)
      • Westfalia (westfalia)
      • Whistles (whistles)
      • Wolky (wolky)
      • Yokono (yokono)
    • Prijs (price):
      • €40 of minder (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Sleehakken (sleehakken)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
    • Materiaal binnenzool (materiaal_binnenzool):
      • Leer (leer)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
    • Schoen eigenschappen (schoen_opties):
      • Ademend (ademend)
      • Uitneembare zool (uitneembare_zool)
    • Schoenneus vorm (schoenneus):
      • Ronde neus (ronde_neus)
      • Vierkante neus (vierkante_neus)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl