x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loafers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Stuppy loafer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loafer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Stuppy Instapper Stuppy bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149439962.jpg
      Stuppy Stuppy Instapper Stuppy bruin Instapper Stuppy bruin Instapper Stuppy bruin Deze klassieke instapper van Stuppy van stijlvol glad leer heeft absoluut een plekje in uw schoenenkast verdiend. De instapper heeft een hak van 2 cm. Door de binnenzool van leer is de instapper bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. Ook een pluspunt op het gebied van comfort: u heeft dankzij het uitneembare voetbed de mogelijkheid om uw eigen inlegzolen te dragen. De schoen heeft een ronde neus. Hij heeft een klittenbandsluiting om de schoen makkelijk aan en uit te kunnen t... (1)
      Stuppy Instapper Stuppy bruin
      • 04052825473428
      3
      deal
      135.00 EUR
    • Stuppy Instapper Stuppy bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145755584.jpg
      Stuppy Stuppy Instapper Stuppy bruin Instapper Stuppy bruin Instapper Stuppy bruin Deze klassieke instapper van Stuppy van stijlvol glad leer heeft absoluut een plekje in uw schoenenkast verdiend. De instapper heeft een hak van 2 cm. Door de binnenzool van leer is de instapper bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. Ook een pluspunt op het gebied van comfort: u heeft dankzij het uitneembare voetbed de mogelijkheid om uw eigen inlegzolen te dragen. De schoen heeft een ronde neus. Hij heeft een klittenbandsluiting om de schoen makkelijk aan en uit te kunnen t... (1)
      Stuppy Instapper Stuppy bruin
      • 04052825473480
      2
      deal
      135.00 EUR
    • Stuppy Instapper Stuppy bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149844552.jpg
      Stuppy Stuppy Instapper Stuppy bruin Instapper Stuppy bruin Instapper Stuppy bruin Deze klassieke instapper van Stuppy van stijlvol glad leer heeft absoluut een plekje in uw schoenenkast verdiend. De instapper heeft een hak van 2 cm. Door de binnenzool van leer is de instapper bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. Ook een pluspunt op het gebied van comfort: u heeft dankzij het uitneembare voetbed de mogelijkheid om uw eigen inlegzolen te dragen. De schoen heeft een ronde neus. Hij heeft een klittenbandsluiting om de schoen makkelijk aan en uit te kunnen t... (1)
      Stuppy Instapper Stuppy bruin
      • 04052825473459
      2
      deal
      135.00 EUR
    • Stuppy Instapper Stuppy bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145755584.jpg
      Stuppy Stuppy Instapper Stuppy bruin Instapper Stuppy bruin Instapper Stuppy bruin Deze klassieke instapper van Stuppy van stijlvol glad leer heeft absoluut een plekje in uw schoenenkast verdiend. De instapper heeft een hak van 2 cm. Door de binnenzool van leer is de instapper bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. Ook een pluspunt op het gebied van comfort: u heeft dankzij het uitneembare voetbed de mogelijkheid om uw eigen inlegzolen te dragen. De schoen heeft een ronde neus. Hij heeft een klittenbandsluiting om de schoen makkelijk aan en uit te kunnen t... (1)
      Stuppy Instapper Stuppy bruin
      • 04052825473435
      2
      deal
      135.00 EUR
    • Stuppy Instapper Stuppy bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149439962.jpg
      Stuppy Stuppy Instapper Stuppy bruin Instapper Stuppy bruin Instapper Stuppy bruin Deze klassieke instapper van Stuppy van stijlvol glad leer heeft absoluut een plekje in uw schoenenkast verdiend. De instapper heeft een hak van 2 cm. Door de binnenzool van leer is de instapper bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. Ook een pluspunt op het gebied van comfort: u heeft dankzij het uitneembare voetbed de mogelijkheid om uw eigen inlegzolen te dragen. De schoen heeft een ronde neus. Hij heeft een klittenbandsluiting om de schoen makkelijk aan en uit te kunnen t... (1)
      Stuppy Instapper Stuppy bruin
      • 04052825473442
      2
      deal
      135.00 EUR
    • Stuppy Instapper Stuppy bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149844552.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96718000.jpg
      Stuppy Stuppy Instapper Stuppy bruin Instapper Stuppy bruin Instapper Stuppy bruin Deze klassieke instapper van Stuppy van stijlvol glad leer heeft absoluut een plekje in uw schoenenkast verdiend. De instapper heeft een hak van 2 cm. Door de binnenzool van leer is de instapper bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. Ook een pluspunt op het gebied van comfort: u heeft dankzij het uitneembare voetbed de mogelijkheid om uw eigen inlegzolen te dragen. De schoen heeft een ronde neus. Hij heeft een klittenbandsluiting om de schoen makkelijk aan en uit te kunnen t... (1)
      Stuppy Instapper Stuppy bruin
      • 04052825473411
      2
      deal
      135.00 EUR
    • Stuppy Instapper Stuppy bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145755584.jpg
      Stuppy Stuppy Instapper Stuppy bruin Instapper Stuppy bruin Instapper Stuppy bruin Deze klassieke instapper van Stuppy van stijlvol glad leer heeft absoluut een plekje in uw schoenenkast verdiend. De instapper heeft een hak van 2 cm. Door de binnenzool van leer is de instapper bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. Ook een pluspunt op het gebied van comfort: u heeft dankzij het uitneembare voetbed de mogelijkheid om uw eigen inlegzolen te dragen. De schoen heeft een ronde neus. Hij heeft een klittenbandsluiting om de schoen makkelijk aan en uit te kunnen t... (1)
      Stuppy Instapper Stuppy bruin
      • 04052825473466
      2
      deal
      135.00 EUR
    • Stuppy Instapper Stuppy bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145755584.jpg
      Stuppy Stuppy Instapper Stuppy bruin Instapper Stuppy bruin Instapper Stuppy bruin Deze klassieke instapper van Stuppy van stijlvol glad leer heeft absoluut een plekje in uw schoenenkast verdiend. De instapper heeft een hak van 2 cm. Door de binnenzool van leer is de instapper bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. Ook een pluspunt op het gebied van comfort: u heeft dankzij het uitneembare voetbed de mogelijkheid om uw eigen inlegzolen te dragen. De schoen heeft een ronde neus. Hij heeft een klittenbandsluiting om de schoen makkelijk aan en uit te kunnen t... (1)
      Stuppy Instapper Stuppy bruin
      • 04052825473473
      2
      deal
      135.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Toms DEFAULT
        • toms
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • New Look DEFAULT
        • new_look
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Evita (evita)
      • About You (about_you)
      • Gant (gant)
      • HEINE (heine)
      • New Look (new_look)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • ACO (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Airsoft (airsoft)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Allrounder (allrounder)
      • AM SHOE (am_shoe)
      • Andre (andre)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ann Rocks (ann_rocks)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Arcopedico (arcopedico)
      • Ballop (ballop)
      • Be Natural (be_natural)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bernie Mev (bernie_mev)
      • Bertie (bertie)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Binom (binom)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bobs (bobs)
      • Brödel (bro_del)
      • Brütting (bru_tting)
      • Bugatti (bugatti)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • Casa mia (casa_mia)
      • Choizz (choizz)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Clic (clic)
      • Crocs (crocs)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolcis (dolcis)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Emu (emu)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Eyck Freimuth (eyck_freimuth)
      • Fashy (fashy)
      • FELIPA (felipa)
      • Feyn (feyn)
      • Fidelio (fidelio)
      • FILA (fila)
      • Filipe Shoes (filipe_shoes)
      • Fischer (fischer)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fonda (fonda)
      • Footflexx (footflexx)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • G. h. bass & co. (g_h_bass_co_)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Ganter (ganter)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Goldkrone (goldkrone)
      • Gordon and Bros (gordon_and_bros)
      • Graceland (graceland)
      • Greve (greve)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Haflinger (haflinger)
      • Hassia (hassia)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kacper (kacper)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kiarflex (kiarflex)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Krisbut (krisbut)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Lei By Tessamino (lei_by_tessamino)
      • Lico (lico)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lowa (lowa)
      • Lurchi (lurchi)
      • MACARENA (macarena)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Medicus (medicus)
      • Melluso (melluso)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Memphis One (memphis_one)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • New rock (new_rock)
      • Olukai (olukai)
      • Only (only)
      • Orthomed (orthomed)
      • Panther (panther)
      • Pantofola d'oro (pantofola_d_oro)
      • Parfois (parfois)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pertini (pertini)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Priority (priority)
      • PROMED (promed)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reflexan (reflexan)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sacha (sacha)
      • Salamander (salamander)
      • Scapa (scapa)
      • Scapino (scapino)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • SHOEPASSION (shoepassion)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwalk (softwalk)
      • Softwaves (softwaves)
      • Solidus (solidus)
      • Sperry (sperry)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Ströber (stro_ber)
      • Stuppy (stuppy)
      • Suave (suave)
      • Supremo (supremo)
      • Tamaris (tamaris)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Toni pons (toni_pons)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • Van lier (van_lier)
      • Vanharen (vanharen)
      • Vans (vans)
      • Varomed (varomed)
      • Venice (venice)
      • Verbenas (verbenas)
      • Vertice (vertice)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • VITAL (vital)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • WENZ (wenz)
      • Wirth (wirth)
      • Wolky (wolky)
      • Wrangler (wrangler)
      • Xsensible (xsensible)
      • Xyxyx (xyxyx)
      • Zign (zign)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • €40 of minder (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Sportief (sportief)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl