x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loafers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Solidus loafer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loafer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Solidus Instapper Solidus goudkleur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129607686.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141300817.jpg
      Solidus Solidus Instapper Solidus goudkleur Instapper Solidus goudkleur Instapper Solidus goudkleur Is het tijd voor nieuwe schoenen? Wat dacht u van een comfortabele klittenbandschoen van Solidus? De klittenbandschoen heeft een hak van 3,5 cm. Door de binnenzool van textiel is de klittenbandschoen heel comfortabel, de zool is van synthetisch materiaal. Dankzij de luchtpolstering werkt de klittenbandschoen schokdempend en ontlast hij de gewrichten. De schoen heeft een ronde neus. De klittenbandschoen heeft een klittenbandsluiting, waardoor hij makkelijk aan en uit te trekken is. Geschikt vo... (2)
      Solidus Instapper Solidus goudkleur
      • 04059715397918
      1
      deal
      134.95 EUR
    • Solidus Instapper Solidus grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129640946.jpg
      Solidus Solidus Instapper Solidus grijs Instapper Solidus grijs Instapper Solidus grijs Is het tijd voor nieuwe schoenen? Wat dacht u van een klassieke klittenbandschoen van Solidus? De klittenbandschoen heeft een hak van 3,5 cm. Door de binnenzool van leer is de klittenbandschoen bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. Dankzij de luchtpolstering worden de gewrichten en rug ontlast. De schoen heeft een ronde neus. De klittenbandschoen heeft een klittenbandsluiting, zodat het aan- en uitrekken heel comfortabel is. Geschikt voor losse inlegzolen. (1)
      Solidus Instapper Solidus grijs
      • 04059715411713
      1
      deal
      89.94 EUR
    • Solidus Instapper Solidus taupe
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141306043.jpg
      Solidus Solidus Instapper Solidus taupe Instapper Solidus taupe Instapper Solidus taupe Deze klassieke klittenbandschoen van Solidus heeft absoluut een plek in uw schoenenkast verdiend. De klittenbandschoen heeft een hak van 3,5 cm. De binnenzool is gemaakt van softmateriaal en daardoor zeer comfortabel, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een ronde neus. De klittenbandschoen heeft een klittenbandsluiting, waardoor hij makkelijk aan en uit te trekken is. Geschikt voor losse inlegzolen. (1)
      Solidus Instapper Solidus taupe
      • 04059715412055
      • 04059715214086
      1
      deal
      89.94 EUR
    • Solidus Instapper Solidus goudkleur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141300817.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129607686.jpg
      Solidus Solidus Instapper Solidus goudkleur Instapper Solidus goudkleur Instapper Solidus goudkleur Is het tijd voor nieuwe schoenen? Wat dacht u van een comfortabele klittenbandschoen van Solidus? De klittenbandschoen heeft een hak van 3,5 cm. Door de binnenzool van textiel is de klittenbandschoen heel comfortabel, de zool is van synthetisch materiaal. Dankzij de luchtpolstering werkt de klittenbandschoen schokdempend en ontlast hij de gewrichten. De schoen heeft een ronde neus. De klittenbandschoen heeft een klittenbandsluiting, waardoor hij makkelijk aan en uit te trekken is. Geschikt vo... (1)
      Solidus Instapper Solidus goudkleur
      • 04059715389043
      • 04059715397901
      1
      deal
      134.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Toms DEFAULT
        • toms
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • New Look DEFAULT
        • new_look
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Evita (evita)
      • About You (about_you)
      • Gant (gant)
      • HEINE (heine)
      • New Look (new_look)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • ACO (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Alpina (alpina)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ann Rocks (ann_rocks)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Aqa (aqa)
      • Ara (ara)
      • Arcopedico (arcopedico)
      • Arizona (arizona)
      • Arrested (arrested)
      • Ash (ash)
      • Babista (babista)
      • Bata (bata)
      • Be Natural (be_natural)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bernie Mev (bernie_mev)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Bianco (bianco)
      • Biostep (biostep)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bobs (bobs)
      • Boxfresh (boxfresh)
      • Braend (braend)
      • Bristol (bristol)
      • Bronx (bronx)
      • Brütting (bru_tting)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • Champion (champion)
      • Checker (checker)
      • Choizz (choizz)
      • Choizz Exclusive (choizz_exclusive)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Crocs (crocs)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • Dc-shoes (dc_shoes)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • DKNY (dkny)
      • DMG (dmg)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolcis (dolcis)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • Emu (emu)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Eyck Freimuth (eyck_freimuth)
      • Fabs (fabs)
      • Fashy (fashy)
      • Feyn (feyn)
      • Fidelio (fidelio)
      • Filipe Shoes (filipe_shoes)
      • FitFlop (fitflop)
      • Flexx (flexx)
      • Floris van bommel (floris_van_bommel)
      • Fonda (fonda)
      • Fortuna (fortuna)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • G-Star (g_star)
      • G. h. bass & co. (g_h_bass_co_)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Gemini (gemini)
      • Geox (geox)
      • Giorgio 1958 (giorgio_1958)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Goldkrone (goldkrone)
      • Graceland (graceland)
      • Hassia (hassia)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hub (hub)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jana (jana)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kacper (kacper)
      • Kaiser Naturfellprodukte (kaiser_naturfellprodukte)
      • Kappa (kappa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kiarflex (kiarflex)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Krisbut (krisbut)
      • La strada (la_strada)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Lamica (lamica)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lico (lico)
      • Lina Locchi (lina_locchi)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • MACARENA (macarena)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mexx (mexx)
      • Minnetonka (minnetonka)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • MOOYE ® - Collectie (mooye_collectie)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • New rock (new_rock)
      • Oaks Field (oaks_field)
      • Okidoki (okidoki)
      • Orthomed (orthomed)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Paul green (paul_green)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Priority (priority)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reflexan (reflexan)
      • Rehab (rehab)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sacha (sacha)
      • Salamander (salamander)
      • Scapa (scapa)
      • Scapino (scapino)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • SHOEPASSION (shoepassion)
      • Shoetime (shoetime)
      • Signatura (signatura)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Softwalk (softwalk)
      • Softwaves (softwaves)
      • Solidus (solidus)
      • Sperry (sperry)
      • Spm (spm)
      • Starc (starc)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Storm (storm)
      • Ströber (stro_ber)
      • Suave (suave)
      • Supremo (supremo)
      • Swaggies (swaggies)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tango (tango)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Toni pons (toni_pons)
      • Toral (toral)
      • Trend One (trend_one)
      • U.s. Polo (u_s_polo)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Vagabond (vagabond)
      • Valmonte (valmonte)
      • Vamos (vamos)
      • Van lier (van_lier)
      • Vanharen (vanharen)
      • Vans (vans)
      • Varomed (varomed)
      • Venice (venice)
      • Verbenas (verbenas)
      • Vertice (vertice)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vionic (vionic)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wirth (wirth)
      • Woeffies (woeffies)
      • Wolky (wolky)
      • Xsensible (xsensible)
      • Xyxyx (xyxyx)
      • Zign (zign)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • €40 of minder (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Hoog (4.6 - 6.9 cm) (hoog_4_6_6_9_cm_)
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Sportief (sportief)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl