x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loafers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Softwalk loafer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loafer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Softwalk instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168596091.jpg
      Softwalk Softwalk instappers instappers instappers softwalk instappers (1)
      Softwalk instappers
      • 05602956225893
      1
      most_sold
      83.94 EUR
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Gant (gant)
      • HEINE (heine)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • ACO (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Airsoft (airsoft)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • ALBA TECI (alba_teci)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Allrounder (allrounder)
      • AM SHOE (am_shoe)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ara (ara)
      • Arrested (arrested)
      • Attilio Giusti (attilio_giusti)
      • Balibali (balibali)
      • Ballop (ballop)
      • Base london (base_london)
      • Berghen (berghen)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bertie (bertie)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bizzy (bizzy)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blenzo (blenzo)
      • Blue Box (blue_box)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bobs (bobs)
      • BOSS (boss)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Bronx (bronx)
      • Brunate (brunate)
      • Brütting (bru_tting)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Caprice (caprice)
      • Casual Looks (casual_looks)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Checker (checker)
      • Chloé (chloe_)
      • Choizz (choizz)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Classic (classic)
      • COSMOS COMFORT (cosmos_comfort)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • Cypres (cypres)
      • D555 (d555)
      • Daniel Kenneth (daniel_kenneth)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Demonia (demonia)
      • Develab (develab)
      • Di Lauro (di_lauro)
      • Disney (disney)
      • DMG (dmg)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dolcis (dolcis)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Ella Cruz (ella_cruz)
      • Emilio Salvatini (emilio_salvatini)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Excellent (excellent)
      • Feyn (feyn)
      • FILA (fila)
      • Fischer (fischer)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fluchos (fluchos)
      • Fonda (fonda)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • FRIENDLY GEPY (friendly_gepy)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Ganter (ganter)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Giuseppe Maurizio (giuseppe_maurizio)
      • Goldkrone (goldkrone)
      • Graceland (graceland)
      • Grashopper (grashopper)
      • Grisport (grisport)
      • Gucci (gucci)
      • Guglielmo Rotta (guglielmo_rotta)
      • Hassia (hassia)
      • Heritage (heritage)
      • Hub (hub)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Igi & Co (igi_co)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Imac (imac)
      • Industex (industex)
      • Jana (jana)
      • Janet & janet (janet_janet)
      • Jenny (jenny)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Julietta (julietta)
      • K & S (k_s)
      • Kacper (kacper)
      • Kappa (kappa)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Krisbut (krisbut)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • La strada (la_strada)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Lamica (lamica)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Linea Zeta (linea_zeta)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Magnanni (magnanni)
      • Magnum (magnum)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maripé (maripe_)
      • Maruti (maruti)
      • Medicus (medicus)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Memphis One (memphis_one)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Mia & Jo (mia_jo)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Moccasino (moccasino)
      • Mona (mona)
      • Mustang (mustang)
      • Natuform (natuform)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • New rock (new_rock)
      • Nike (nike)
      • No Compromise (no_compromise)
      • Nova (nova)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oaks Field (oaks_field)
      • Okidoki (okidoki)
      • Olukai (olukai)
      • OTTO (otto)
      • Outfielder (outfielder)
      • Oxypas (oxypas)
      • Pantofola d'oro (pantofola_d_oro)
      • Paul green (paul_green)
      • Pedro miralles (pedro_miralles)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Prada (prada)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reflexan (reflexan)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Roberto Festa (roberto_festa)
      • Rocket dog (rocket_dog)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Sacha (sacha)
      • Safety Jogger (safety_jogger)
      • Salamander (salamander)
      • Santoni (santoni)
      • Scapino (scapino)
      • Scavesti (scavesti)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • Sika (sika)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Sioux (sioux)
      • Sixton Peak (sixton_peak)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwalk (softwalk)
      • Solidus (solidus)
      • Sprox (sprox)
      • Starc (starc)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Ströber (stro_ber)
      • Suave (suave)
      • Sub55 (sub55)
      • Superdry (superdry)
      • Superga (superga)
      • Swaggies (swaggies)
      • (si_)
      • Tamaris (tamaris)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tod'S (tod_s)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Toms (toms)
      • Toral (toral)
      • Trend One (trend_one)
      • TwoDay (twoday)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • Van Beers (van_beers)
      • Van bommel (van_bommel)
      • Van Driel Exclusive (van_driel_exclusive)
      • Van lier (van_lier)
      • Vanharen (vanharen)
      • Vans (vans)
      • Varomed (varomed)
      • Venice (venice)
      • Verbenas (verbenas)
      • Verhulst (verhulst)
      • Vertice (vertice)
      • Via vai (via_vai)
      • Waimea (waimea)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • Warmbat australia (warmbat_australia)
      • WENZ (wenz)
      • Westfalia (westfalia)
      • Woeffies (woeffies)
      • Wolky (wolky)
      • Xyxyx (xyxyx)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zinda (zinda)
    • Prijs (price):
      • €40 of minder (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Sportief (sportief)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Jute (jute)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Materiaal binnenzool (materiaal_binnenzool):
      • Leer (leer)
      • Polyethuraan (polyethuraan)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
    • Schoen eigenschappen (schoen_opties):
      • Ademend (ademend)
      • Gevoerd (gevoerd)
      • Uitneembare zool (uitneembare_zool)
    • Schoenneus vorm (schoenneus):
      • Open toe (open_toe)
      • Ronde neus (ronde_neus)
      • Vierkante neus (vierkante_neus)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl