x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loafers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Peter kaiser loafer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loafer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Peter kaiser DARIANA 29245.240
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190399482.jpg
      Peter kaiser Peter kaiser DARIANA 29245.240 DARIANA 29245.240 DARIANA 29245.240 Peter Kaiser DARIANA 29245.240 (1)
      Peter kaiser DARIANA 29245.240
      • 04060102869390
      2
      99.95 EUR
    • Peter kaiser Instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126989634.jpg
      Peter kaiser Peter kaiser Instappers Instappers Instappers Peter Kaiser DARIANA 29245.238 (1)
      Peter kaiser Instappers
      • 04060102972762
      • 29245238400
      2
      99.95 EUR
    • Peter kaiser 33673 Mocassins Dames Maat: 41
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173684390.jpg
      Peter kaiser Peter kaiser 33673 Mocassins Dames Maat: 41 33673 Mocassins Dames Maat: 41 33673 Mocassins Dames Maat: 41 33673 instappers van Peter Kaiser Met een paar traditionele instappers steel jij de show. Deze 33673 bruine instappers van Peter Kaiser zijn comfortabel en trendy. Je draagt ze eenvoudig met een zakelijke outifit of met een vlotte casual kledingstijl. Ze zijn goed voor: Bruiloft casual friday chique gelegenheid feestje sollicitatie werk weekend weg Waar zijn deze schoenen van gemaakt? Ieder paar Peter Kaiser schoenen is fantastich door de mooie materialen. Deze damesschoenen zijn gemaakt van ... (1)
      Peter kaiser 33673 Mocassins Dames Maat: 41
      1
      most_sold
      169.95 EUR
    • Peter kaiser 32463 Mocassins Dames Maat: 36
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173694199.jpg
      Peter kaiser Peter kaiser 32463 Mocassins Dames Maat: 36 32463 Mocassins Dames Maat: 36 32463 Mocassins Dames Maat: 36 32463 instappers van Peter Kaiser Met een paar elegante instappers ga je vol vertouwen je dag tegemoet. Deze 32463 zwarte instappers van Peter Kaiser zijn comfortabel en trendy. Combineer ze eenvoudig met iedere outfit. Ze zijn te gebruiken voor: Bruiloft casual friday chique gelegenheid feestje sollicitatie vrije tijd weekend weg werk Het materiaal van deze schoenen Ieder paar Peter Kaiser schoenen is bijzonder door de mooie materialen. Deze damesschoenen zijn gemaakt van suède. De binnenvoe... (1)
      Peter kaiser 32463 Mocassins Dames Maat: 36
      1
      169.95 EUR
    • Peter kaiser Vrouwen Leren Mocassins / Damesschoenen / Instapper - plus 44503 - Blauw - Maat 41.5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202953896.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155842352.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155842350.jpg
      Peter kaiser Peter kaiser Vrouwen Leren Mocassins / Damesschoenen / Instapper - plus 44503 - Blauw - Maat 41.5 Vrouwen Leren Mocassins / Damesschoenen / Instapper - plus 44503 - Blauw - Maat 41.5 Vrouwen Leren Mocassins / Damesschoenen / Instapper - plus 44503 - Blauw - Maat 41.5 Peter Kaiser Vrouwen Leren Mocassins / Damesschoenen / Instapper - plus 44503 - Blauw - Maat 41.5 (1)
      Peter kaiser Vrouwen Leren Mocassins / Damesschoenen / Instapper - plus 44503 - Blauw - Maat 41.5
      • 08719656524427
      1
      135.95 EUR
    • Peter kaiser Vrouwen Instapschoenen / Damesschoenen / Instapper 19587 - Zwart - Maat 37
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165583998.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155846722.jpg
      Peter kaiser Peter kaiser Vrouwen Instapschoenen / Damesschoenen / Instapper 19587 - Zwart - Maat 37 Vrouwen Instapschoenen / Damesschoenen / Instapper 19587 - Zwart - Maat 37 Vrouwen Instapschoenen / Damesschoenen / Instapper 19587 - Zwart - Maat 37 Peter Kaiser Vrouwen Instapschoenen / Damesschoenen / Instapper 19587 - Zwart - Maat 37 (1)
      Peter kaiser Vrouwen Instapschoenen / Damesschoenen / Instapper 19587 - Zwart - Maat 37
      • 08719656526391
      1
      deal
      145.00 EUR
    • Peter kaiser Vrouwen Instapschoenen / Damesschoenen / Instapper 19587 - Zwart - Maat 36.5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165584308.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155846722.jpg
      Peter kaiser Peter kaiser Vrouwen Instapschoenen / Damesschoenen / Instapper 19587 - Zwart - Maat 36.5 Vrouwen Instapschoenen / Damesschoenen / Instapper 19587 - Zwart - Maat 36.5 Vrouwen Instapschoenen / Damesschoenen / Instapper 19587 - Zwart - Maat 36.5 Peter Kaiser Vrouwen Instapschoenen / Damesschoenen / Instapper 19587 - Zwart - Maat 36.5 (1)
      Peter kaiser Vrouwen Instapschoenen / Damesschoenen / Instapper 19587 - Zwart - Maat 36.5
      • 08719656526384
      1
      deal
      145.00 EUR
    • Peter kaiser Vrouwen Leren Mocassins / Damesschoenen / Instapper - plus 44503 - Koraal - Maat 36.5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164067919.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155872088.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155872092.jpg
      Peter kaiser Peter kaiser Vrouwen Leren Mocassins / Damesschoenen / Instapper - plus 44503 - Koraal - Maat 36.5 Vrouwen Leren Mocassins / Damesschoenen / Instapper - plus 44503 - Koraal - Maat 36.5 Vrouwen Leren Mocassins / Damesschoenen / Instapper - plus 44503 - Koraal - Maat 36.5 Peter Kaiser Vrouwen Leren Mocassins / Damesschoenen / Instapper - plus 44503 - Koraal - Maat 36.5 (1)
      Peter kaiser Vrouwen Leren Mocassins / Damesschoenen / Instapper - plus 44503 - Koraal - Maat 36.5
      • 08719656524489
      1
      deal
      169.95 EUR
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Gant (gant)
      • HEINE (heine)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • ACO (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Airsoft (airsoft)
      • ALBA TECI (alba_teci)
      • Allrounder (allrounder)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ara (ara)
      • Art of soule (art_of_soule)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Berghen (berghen)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bertie (bertie)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Binom (binom)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Black Label (black_label)
      • Blenzo (blenzo)
      • Blue Box (blue_box)
      • Bobs (bobs)
      • BOSS (boss)
      • Bronx (bronx)
      • Brunate (brunate)
      • Brütting (bru_tting)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunnies (bunnies)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Casual Looks (casual_looks)
      • Checker (checker)
      • Choizz (choizz)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Classic (classic)
      • CMP (cmp)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Demonia (demonia)
      • Di Lauro (di_lauro)
      • Disney (disney)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dolcis (dolcis)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • Durea (durea)
      • Dutch Dandies (dutch_dandies)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Emilio Salvatini (emilio_salvatini)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Excellent (excellent)
      • FitFlop (fitflop)
      • Floris van Bommel (floris_van_bommel)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • G. h. bass & co. (g_h_bass_co_)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Gallus (gallus)
      • Ganni (ganni)
      • Ganter (ganter)
      • Gemini (gemini)
      • Geox (geox)
      • Gevavi (gevavi)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Giuseppe Maurizio (giuseppe_maurizio)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • Graceland (graceland)
      • Grisport (grisport)
      • Gucci (gucci)
      • Hassia (hassia)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hub (hub)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Imac (imac)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Jana (jana)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jomos (jomos)
      • Jonak (jonak)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Josh V (josh_v)
      • Kacper (kacper)
      • Kappa (kappa)
      • Krisbut (krisbut)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • La strada (la_strada)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Lamica (lamica)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Lei By Tessamino (lei_by_tessamino)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lurchi (lurchi)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Magnanni (magnanni)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maripé (maripe_)
      • Maruti (maruti)
      • Medicus (medicus)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Memphis One (memphis_one)
      • Mephisto (mephisto)
      • Mexx (mexx)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Behave (miss_behave)
      • Mrs Keizer by Manfield (mrs_keizer_by_manfield)
      • Mustang (mustang)
      • Natuform (natuform)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Nelson (nelson)
      • New Balance (new_balance)
      • New rock (new_rock)
      • Nike (nike)
      • No Compromise (no_compromise)
      • No Stress (no_stress)
      • Nova (nova)
      • Nubikk (nubikk)
      • Oaks Field (oaks_field)
      • Olukai (olukai)
      • OOfos (oofos)
      • Orchard (orchard)
      • OTTO (otto)
      • OXMOX (oxmox)
      • Paul green (paul_green)
      • Pediforma (pediforma)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • PROMED (promed)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ras (ras)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Rieker (rieker)
      • Roberto Festa (roberto_festa)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Safety Jogger (safety_jogger)
      • Salamander (salamander)
      • Santoni (santoni)
      • Scapino (scapino)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sebago (sebago)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • Sika (sika)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Sioux (sioux)
      • Sixton Peak (sixton_peak)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Solidus (solidus)
      • Sperry (sperry)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Suave (suave)
      • Sub55 (sub55)
      • (si_)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tamaris Pure Relax (tamaris_pure_relax)
      • Tango (tango)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teva (teva)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tod'S (tod_s)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Toms (toms)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Vagabond (vagabond)
      • Van Beers (van_beers)
      • Van bommel (van_bommel)
      • Van lier (van_lier)
      • Vans (vans)
      • Venice (venice)
      • Verbenas (verbenas)
      • Via vai (via_vai)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vty (vty)
      • Waimea (waimea)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • Warmbat australia (warmbat_australia)
      • Westfalia (westfalia)
      • Whistles (whistles)
      • Wolky (wolky)
      • Yokono (yokono)
    • Prijs (price):
      • €40 of minder (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
    • Materiaal binnenzool (materiaal_binnenzool):
      • Leer (leer)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
    • Schoen eigenschappen (schoen_opties):
      • Ademend (ademend)
      • Uitneembare zool (uitneembare_zool)
    • Schoenneus vorm (schoenneus):
      • Ronde neus (ronde_neus)
      • Vierkante neus (vierkante_neus)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl