x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loafers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Paul green loafer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loafer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Paul green Instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156814823.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163023906.jpg
      Paul green Paul green Instappers Instappers Instappers Je loopt er zo mee weg, comfortabel en trendy! Deze instapper 2645 komt uit de collectie van het merk Paul Green. (1)
      Paul green Instappers
      • 09010095493558
      • 029701400014390
      2
      deal
      149.95 EUR
    • Paul green Instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156751952.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168355986.jpg
      Paul green Paul green Instappers Instappers Instappers Bruine Paul Green Loafers Royal Nubuk Hazel. Mooie loafer van Paul Green met een bovenwerk van aangenaam luxe nubuck in een warme bruin (hazel) tint. Hoog gesloten op de voet met als decoratie een band met goudkleurige gesp op de voorvoet. De loafer is volledig leder gevoerd, en heeft aan beide zijden elastische inzetjes voor extra ruimte bij het instappen en een goede sluiting aan de voet. De duurzame, flexibele zool heeft een bruine sierrand aan de bovenzijde en een gripvast profiel . Veelz... (1)
      Paul green Instappers
      • 09010095493343
      • 029701400012400
      2
      104.99 EUR
    • Paul green Instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143014908.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159909205.jpg
      Paul green Paul green Instappers Instappers Instappers Elegante zool. Gevoerde leren binnenzool. Echt leer. (1)
      Paul green Instappers
      • 09010095328522
      • 029701100021420
      2
      99.00 EUR
    • Paul green Instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170944855.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174483677.jpg
      Paul green Paul green Instappers Instappers Instappers Patroon: effen Binnenzool: zacht gevoerd, leer Pasvorm: normaal Hakhoogte: 0 - 3 cm Neus: rond (1)
      Paul green Instappers
      • 09010095548210
      • 029701500009380
      2
      130.00 EUR
    • Paul green Instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167176549.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174476750.jpg
      Paul green Paul green Instappers Instappers Instappers Klassieke snit. Hoogwaardige kwaliteit. Zacht bovenmateriaal. Flexibele loopzool. (1)
      Paul green Instappers
      • 09010095550077
      • PLG0126001000005
      2
      109.95 EUR
    • Paul green 2649 - Dames InstappersPopulaire damesschoenen - Kleur: Zwart - Maat: 40
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173229918.jpg
      Paul green Paul green 2649 - Dames InstappersPopulaire damesschoenen - Kleur: Zwart - Maat: 40 2649 - Dames InstappersPopulaire damesschoenen - Kleur: Zwart - Maat: 40 2649 - Dames InstappersPopulaire damesschoenen - Kleur: Zwart - Maat: 40 Dit artikel betreft een damesschoenen instappers van het merk Paul Green. De modelnaam is 2649 en de kleur is zwart. Het product heeft een wijdte G en een vast voetbed. De zool is van rubber en het materiaal bovenkant is van glad leer. (1)
      Paul green 2649 - Dames InstappersPopulaire damesschoenen - Kleur: Zwart - Maat: 40
      • 09010095494715
      2
      112.26 EUR
    • Paul green Instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150594876.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150404674.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159851077.jpg
      Paul green Paul green Instappers Instappers Instappers Paul Green 2594 - Volwassen Instappers - Kleur: Bruin - Maat: numeric_41 (1)
      Paul green Instappers
      • 09010095464107
      • 029701300030410
      • 212-90-00103_41.5
      2
      149.00 EUR
    • Paul green Instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146832750.jpg
      Paul green Paul green Instappers Instappers Instappers Flexibele loopzool. Met leer gevoerde binnenzool. Echt leder. (1)
      Paul green Instappers
      • 09010095151311
      • 246-20-00202_35.5
      2
      117.05 EUR
    • Paul green Instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150376670.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161840970.jpg
      Paul green Paul green Instappers Instappers Instappers leer suède Sluiting: geen gegevens Materiaal: Bovenmateriaal: Suède, Binnenmateriaal: Leer , Zool: Rubber (1)
      Paul green Instappers
      • 09010095344607
      • PLG0036001000003
      • 214-60-00006_38
      2
      97.95 EUR
    • Paul green Instappers 'Loafer'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148502692.jpg
      Paul green Paul green Instappers 'Loafer' Instappers 'Loafer' Instappers 'Loafer' Paul Green 2593 Dames, Slipper, Mocassins, Slipper, Slip-on, Collegeschoen, Loafer, Zakelijke schoen, Zwart (zwart) Bovenmateriaal: glad leer, binnenmateriaal: leer, loopzool: TPU zool (fijne rubberen zool), binnenzool: Leer Type hak: Plat, hakhoogte: 1,2 cm, schachttype: korte schacht Breedte: Normaal, sluiting: Zonder sluiting Ballerina, eenvoudig, elegant, subtiel, effen kleuren, tijdloos, modern, modieus, zomer, kantoor, werk, kantoor, zakelijk (1)
      Paul green Instappers 'Loafer'
      • 09010095422466
      • PLG0067001000004
      2
      97.39 EUR
    • Paul green Instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146834626.jpg
      Paul green Paul green Instappers Instappers Instappers Instap schoen van Paul Green in zwart-beige combinatie panterprint nubuck. Art. 2462-095 is uitgevoerd met een soeple rubberzool. (1)
      Paul green Instappers
      • 09010095351834
      • 242-00-00844_39
      1
      131.95 EUR
    • Paul green Instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126984330.jpg
      Paul green Paul green Instappers Instappers Instappers Paul Green 2424 - Volwassen Instappers - Kleur: Zwart - Maat: numeric_42 (1)
      Paul green Instappers
      • 09010095240220
      • 246-00-00834_42
      1
      79.00 EUR
    • Paul green Instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126983575.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162233543.jpg
      Paul green Paul green Instappers Instappers Instappers Damesslippers van Paul Green van een hoogwaardig lakleer. De binnenkant van de schoen is uitgerust met chroomvrij leer. Deze schoen heeft een normale breedte. De hak bestaat uit een doorlopend vlak. De schoen valt normaal. (1)
      Paul green Instappers
      • 09010095146287
      • 242-00-00377_41
      1
      84.95 EUR
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Gant (gant)
      • HEINE (heine)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • ACO (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Airsoft (airsoft)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Allrounder (allrounder)
      • AM SHOE (am_shoe)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ara (ara)
      • Arrested (arrested)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Ballop (ballop)
      • Base london (base_london)
      • Berghen (berghen)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bernardino (bernardino)
      • Bertie (bertie)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bizzy (bizzy)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blenzo (blenzo)
      • Blue Box (blue_box)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bobs (bobs)
      • BOSS (boss)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Bronx (bronx)
      • Brütting (bru_tting)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • Casual Looks (casual_looks)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Checker (checker)
      • Chloé (chloe_)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Classic (classic)
      • COSMOS COMFORT (cosmos_comfort)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • D555 (d555)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Demonia (demonia)
      • Develab (develab)
      • Disney (disney)
      • DMG (dmg)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dolcis (dolcis)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Emilio Salvatini (emilio_salvatini)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Excellent (excellent)
      • Feyn (feyn)
      • Fischer (fischer)
      • FitFlop (fitflop)
      • Flossy (flossy)
      • Fluchos (fluchos)
      • Fonda (fonda)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • FRIENDLY GEPY (friendly_gepy)
      • G. h. bass & co. (g_h_bass_co_)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Ganter (ganter)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Giuseppe Maurizio (giuseppe_maurizio)
      • Goldkrone (goldkrone)
      • Graceland (graceland)
      • Grashopper (grashopper)
      • Greve (greve)
      • Grisport (grisport)
      • Gucci (gucci)
      • Hassia (hassia)
      • Heritage (heritage)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Igi & Co (igi_co)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Imac (imac)
      • Industex (industex)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Janet & janet (janet_janet)
      • Jenny (jenny)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Julietta (julietta)
      • Kacper (kacper)
      • Kappa (kappa)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Krisbut (krisbut)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • La strada (la_strada)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Lamica (lamica)
      • LASCANA (lascana)
      • Legero (legero)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Linea Zeta (linea_zeta)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Magnanni (magnanni)
      • Magnum (magnum)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Medicus (medicus)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Memphis One (memphis_one)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Mona (mona)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Natuform (natuform)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • New rock (new_rock)
      • Nike (nike)
      • No Compromise (no_compromise)
      • Nova (nova)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oaks Field (oaks_field)
      • Okidoki (okidoki)
      • Olukai (olukai)
      • Orthomed (orthomed)
      • OTTO (otto)
      • Outfielder (outfielder)
      • Pantofola d'oro (pantofola_d_oro)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Prada (prada)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reflexan (reflexan)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Rocket dog (rocket_dog)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Sacha (sacha)
      • Safety Jogger (safety_jogger)
      • Salamander (salamander)
      • Sandro (sandro)
      • Santoni (santoni)
      • Scapino (scapino)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • Sika (sika)
      • Sioux (sioux)
      • Sixton Peak (sixton_peak)
      • Sixty Seven (sixty_seven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwalk (softwalk)
      • Solidus (solidus)
      • Sprox (sprox)
      • Starc (starc)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Ströber (stro_ber)
      • Suave (suave)
      • Sub55 (sub55)
      • Superga (superga)
      • Swaggies (swaggies)
      • Tamaris (tamaris)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • TwoDay (twoday)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • Van Beers (van_beers)
      • Van bommel (van_bommel)
      • Van Driel Exclusive (van_driel_exclusive)
      • Van lier (van_lier)
      • Vanharen (vanharen)
      • Vans (vans)
      • Varomed (varomed)
      • Venice (venice)
      • Verbenas (verbenas)
      • Verhulst (verhulst)
      • Vertice (vertice)
      • Waimea (waimea)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • WENZ (wenz)
      • Westfalia (westfalia)
      • Woeffies (woeffies)
      • Wolky (wolky)
      • Xyxyx (xyxyx)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Prijs (price):
      • €40 of minder (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Sportief (sportief)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Materiaal binnenzool (materiaal_binnenzool):
      • Leer (leer)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethuraan (polyethuraan)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
    • Schoen eigenschappen (schoen_opties):
      • Ademend (ademend)
      • Gevoerd (gevoerd)
      • Uitneembare zool (uitneembare_zool)
    • Schoenneus vorm (schoenneus):
      • Open toe (open_toe)
      • Ronde neus (ronde_neus)
      • Vierkante neus (vierkante_neus)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl