x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loafers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Orthomed loafer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loafer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Orthomed Instapper OrthoMed zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146227868.jpg
      Orthomed Orthomed Instapper OrthoMed zwart Instapper OrthoMed zwart Instapper OrthoMed zwart Deze comfortabele klittenbandschoen van OrthoMed heeft absoluut een plek in uw garderobe verdiend. De klittenbandschoen heeft een hak van 3 cm. Door de binnenzool van textiel is de klittenbandschoen heel comfortabel, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een ronde neus. Hij heeft een klittenbandsluiting om de schoen makkelijk aan en uit te kunnen trekken. Geschikt voor losse inlegzolen. (4)
      Orthomed Instapper OrthoMed zwart
      1
      44.94 EUR
    • Orthomed Muiltje OrthoMed zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146255498.jpg
      Orthomed Orthomed Muiltje OrthoMed zwart Muiltje OrthoMed zwart Muiltje OrthoMed zwart Deze trendy pantoffel van OrthoMed heeft absoluut een plek in uw garderobe verdiend. De binnenzool is gemaakt van textiel, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een ronde neus. De pantoffel heeft een klittenbandsluiting, waardoor hij makkelijk aan en uit te trekken is. Geschikt voor losse inlegzolen. (1)
      Orthomed Muiltje OrthoMed zwart
      1
      deal
      25.98 EUR
    • Orthomed Muiltje OrthoMed bordeaux
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146431028.jpg
      Orthomed Orthomed Muiltje OrthoMed bordeaux Muiltje OrthoMed bordeaux Muiltje OrthoMed bordeaux Deze trendy pantoffel van OrthoMed heeft absoluut een plek in uw garderobe verdiend. De binnenzool is gemaakt van textiel, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een ronde neus. De pantoffel heeft een klittenbandsluiting, waardoor hij makkelijk aan en uit te trekken is. Geschikt voor losse inlegzolen. (1)
      Orthomed Muiltje OrthoMed bordeaux
      1
      44.94 EUR
    • Orthomed Muiltje OrthoMed bordeaux
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146431028.jpg
      Orthomed Orthomed Muiltje OrthoMed bordeaux Muiltje OrthoMed bordeaux Muiltje OrthoMed bordeaux Deze trendy pantoffel van OrthoMed heeft absoluut een plek in uw garderobe verdiend. De binnenzool is gemaakt van textiel, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een ronde neus. De pantoffel heeft een klittenbandsluiting, waardoor hij makkelijk aan en uit te trekken is. Geschikt voor losse inlegzolen. (1)
      Orthomed Muiltje OrthoMed bordeaux
      1
      44.94 EUR
    • Orthomed Muiltje OrthoMed bordeaux
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146431028.jpg
      Orthomed Orthomed Muiltje OrthoMed bordeaux Muiltje OrthoMed bordeaux Muiltje OrthoMed bordeaux Deze trendy pantoffel van OrthoMed heeft absoluut een plek in uw garderobe verdiend. De binnenzool is gemaakt van textiel, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een ronde neus. De pantoffel heeft een klittenbandsluiting, waardoor hij makkelijk aan en uit te trekken is. Geschikt voor losse inlegzolen. (1)
      Orthomed Muiltje OrthoMed bordeaux
      1
      44.94 EUR
    • Orthomed Muiltje OrthoMed bordeaux
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146431028.jpg
      Orthomed Orthomed Muiltje OrthoMed bordeaux Muiltje OrthoMed bordeaux Muiltje OrthoMed bordeaux Deze trendy pantoffel van OrthoMed heeft absoluut een plek in uw garderobe verdiend. De binnenzool is gemaakt van textiel, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een ronde neus. De pantoffel heeft een klittenbandsluiting, waardoor hij makkelijk aan en uit te trekken is. Geschikt voor losse inlegzolen. (1)
      Orthomed Muiltje OrthoMed bordeaux
      1
      44.94 EUR
    • Orthomed Instapper OrthoMed zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146259654.jpg
      Orthomed Orthomed Instapper OrthoMed zwart Instapper OrthoMed zwart Instapper OrthoMed zwart Deze comfortabele klittenbandschoen van OrthoMed heeft absoluut een plek in uw garderobe verdiend. De klittenbandschoen heeft een hak van 3 cm. Door de binnenzool van textiel is de klittenbandschoen heel comfortabel, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een ronde neus. Hij heeft een klittenbandsluiting om de schoen makkelijk aan en uit te kunnen trekken. Geschikt voor losse inlegzolen. (1)
      Orthomed Instapper OrthoMed zwart
      1
      deal
      25.98 EUR
    • Orthomed Muiltje OrthoMed bordeaux
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146431028.jpg
      Orthomed Orthomed Muiltje OrthoMed bordeaux Muiltje OrthoMed bordeaux Muiltje OrthoMed bordeaux Deze trendy pantoffel van OrthoMed heeft absoluut een plek in uw garderobe verdiend. De binnenzool is gemaakt van textiel, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een ronde neus. De pantoffel heeft een klittenbandsluiting, waardoor hij makkelijk aan en uit te trekken is. Geschikt voor losse inlegzolen. (1)
      Orthomed Muiltje OrthoMed bordeaux
      1
      44.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Toms DEFAULT
        • toms
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • New Look DEFAULT
        • new_look
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Evita (evita)
      • About You (about_you)
      • Gant (gant)
      • HEINE (heine)
      • New Look (new_look)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • ACO (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Airsoft (airsoft)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Allrounder (allrounder)
      • AM SHOE (am_shoe)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ann Rocks (ann_rocks)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Arcopedico (arcopedico)
      • Ballop (ballop)
      • Be Natural (be_natural)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bernie Mev (bernie_mev)
      • Bertie (bertie)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Binom (binom)
      • Biostep (biostep)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bobs (bobs)
      • Brödel (bro_del)
      • Brütting (bru_tting)
      • Bugatti (bugatti)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • Casa mia (casa_mia)
      • Choizz (choizz)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Clic (clic)
      • Crocs (crocs)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolcis (dolcis)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Emu (emu)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Eyck Freimuth (eyck_freimuth)
      • Farina Opoku (farina_opoku)
      • Fashy (fashy)
      • FELIPA (felipa)
      • Feyn (feyn)
      • Fidelio (fidelio)
      • FILA (fila)
      • Filipe Shoes (filipe_shoes)
      • Fischer (fischer)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fonda (fonda)
      • Footflexx (footflexx)
      • Franken Schuhe (franken_schuhe)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • G. h. bass & co. (g_h_bass_co_)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Goldkrone (goldkrone)
      • Gordon and Bros (gordon_and_bros)
      • Graceland (graceland)
      • Greve (greve)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Haflinger (haflinger)
      • Hassia (hassia)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kacper (kacper)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kiarflex (kiarflex)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Krisbut (krisbut)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Lei By Tessamino (lei_by_tessamino)
      • Lico (lico)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lowa (lowa)
      • Lurchi (lurchi)
      • MACARENA (macarena)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Manfield (manfield)
      • Manfield X Robert (manfield_x_robert)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Medicus (medicus)
      • Melluso (melluso)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Memphis One (memphis_one)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • New rock (new_rock)
      • Olukai (olukai)
      • Only (only)
      • Orthomed (orthomed)
      • Panther (panther)
      • Pantofola d'oro (pantofola_d_oro)
      • Parfois (parfois)
      • Paul green (paul_green)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Priority (priority)
      • PROMED (promed)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reflexan (reflexan)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sacha (sacha)
      • Salamander (salamander)
      • Scapa (scapa)
      • Scapino (scapino)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • SHOEPASSION (shoepassion)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwalk (softwalk)
      • Softwaves (softwaves)
      • Solidus (solidus)
      • Sperry (sperry)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Ströber (stro_ber)
      • Stuppy (stuppy)
      • Suave (suave)
      • Supremo (supremo)
      • Tamaris (tamaris)
      • Teva (teva)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Toni pons (toni_pons)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Valmonte (valmonte)
      • Vamos (vamos)
      • Van lier (van_lier)
      • Vanharen (vanharen)
      • Vans (vans)
      • Varomed (varomed)
      • Venice (venice)
      • Verbenas (verbenas)
      • Vertice (vertice)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • VITAL (vital)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • WENZ (wenz)
      • Wirth (wirth)
      • Wolky (wolky)
      • Wrangler (wrangler)
      • Xsensible (xsensible)
      • Xyxyx (xyxyx)
      • Zign (zign)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • €40 of minder (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Sportief (sportief)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl