x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loafers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Liva Loop loafer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loafer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Liva Loop Instapper Liva Loop rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146315902.jpg
      Liva Loop Liva Loop Instapper Liva Loop rood Instapper Liva Loop rood Instapper Liva Loop rood Is het tijd voor nieuwe schoenen? Wat dacht u van een modieuze instapper van Liva Loop? De instapper heeft een hak van 1,5 cm. Door de binnenzool van softmateriaal is de instapper zeer comfortabel, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een ronde neus. Dit model heeft geen sluiting. (1)
      Liva Loop Instapper Liva Loop rood
      1
      deal
      25.98 EUR
    • Liva Loop Instapper Liva Loop taupe
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146314970.jpg
      Liva Loop Liva Loop Instapper Liva Loop taupe Instapper Liva Loop taupe Instapper Liva Loop taupe Is het tijd voor nieuwe schoenen? Wat dacht u van een modieuze instapper van Liva Loop? De instapper heeft een hak van 1,5 cm. Door de binnenzool van softmateriaal is de instapper zeer comfortabel, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een ronde neus. Dit model heeft geen sluiting. (1)
      Liva Loop Instapper Liva Loop taupe
      1
      deal
      25.98 EUR
    • Liva Loop Muiltje Liva Loop oudroze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146258845.jpg
      Liva Loop Liva Loop Muiltje Liva Loop oudroze Muiltje Liva Loop oudroze Muiltje Liva Loop oudroze Dit modieuze muiltje van Liva Loop heeft absoluut een plek in uw garderobe verdiend. Het muiltje heeft een hak van 1,5 cm. De binnenzool is gemaakt van leer, de zool is van rubber. De schoen heeft een open teen. Dit model heeft geen sluiting. (1)
      Liva Loop Muiltje Liva Loop oudroze
      1
      deal
      60.98 EUR
    • Liva Loop Instapper Liva Loop zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146259510.jpg
      Liva Loop Liva Loop Instapper Liva Loop zwart Instapper Liva Loop zwart Instapper Liva Loop zwart Is het tijd voor nieuwe schoenen? Wat dacht u van een modieuze instapper van Liva Loop? De instapper heeft een hak van 1,5 cm. Door de binnenzool van softmateriaal is de instapper zeer comfortabel, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een ronde neus. Dit model heeft geen sluiting. (1)
      Liva Loop Instapper Liva Loop zwart
      1
      deal
      25.98 EUR
    • Liva Loop Instapper Liva Loop zilverkleur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146307412.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94295023.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95034048.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144439116.jpg
      Liva Loop Liva Loop Instapper Liva Loop zilverkleur Instapper Liva Loop zilverkleur Instapper Liva Loop zilverkleur Is het tijd voor nieuwe schoenen? Wat dacht u van een modieuze instapper van Liva Loop? De instapper heeft een 3,5 cm hoge plateauzool. Door de binnenzool van softmateriaal is de instapper zeer comfortabel, de zool is van synthetisch materiaal. Dankzij de doorlopende zool biedt de instapper meer stevigheid. De schoen heeft een ronde neus. De instapper heeft geen sluiting. (1)
      Liva Loop Instapper Liva Loop zilverkleur
      • 04055716202787
      1
      59.94 EUR
    • Liva Loop Mocassin Liva Loop turquoise
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146430553.jpg
      Liva Loop Liva Loop Mocassin Liva Loop turquoise Mocassin Liva Loop turquoise Mocassin Liva Loop turquoise Is het tijd voor nieuwe schoenen? Wat dacht u van een sportieve instapper van Liva Loop? De instapper heeft een hak van 1 cm. Door de binnenzool van leer is de instapper bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een ronde neus. Dit model heeft geen sluiting. (1)
      Liva Loop Mocassin Liva Loop turquoise
      • 04055714174468
      1
      deal
      64.99 EUR
    • Liva Loop Teenslipper Liva Loop goudkleur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146248750.jpg
      Liva Loop Liva Loop Teenslipper Liva Loop goudkleur Teenslipper Liva Loop goudkleur Teenslipper Liva Loop goudkleur Is het tijd voor nieuwe schoenen? Wat dacht u van een modieuze teenslipper van Liva Loop? De teenslipper heeft een hak van 1 cm. De binnenzool is gemaakt van leer en daardoor bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een open teen. De teenslipper heeft geen sluiting. (1)
      Liva Loop Teenslipper Liva Loop goudkleur
      • 04055718079745
      • 04055718079837
      1
      44.94 EUR
    • Liva Loop Instapper Liva Loop zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146259285.jpg
      Liva Loop Liva Loop Instapper Liva Loop zwart Instapper Liva Loop zwart Instapper Liva Loop zwart Is het tijd voor nieuwe schoenen? Wat dacht u van een modieuze instapper van Liva Loop? De instapper heeft een 3,5 cm hoge plateauzool. Door de binnenzool van leer is de instapper bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. Dankzij de doorlopende zool biedt de instapper meer stevigheid. De schoen heeft een ronde neus. Dit model heeft geen sluiting. (1)
      Liva Loop Instapper Liva Loop zwart
      1
      deal
      70.98 EUR
    • Liva Loop Muiltje Liva Loop oudroze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149441316.jpg
      Liva Loop Liva Loop Muiltje Liva Loop oudroze Muiltje Liva Loop oudroze Muiltje Liva Loop oudroze Dit modieuze muiltje van Liva Loop heeft absoluut een plek in uw garderobe verdiend. Het muiltje heeft een hak van 1,5 cm. De binnenzool is gemaakt van leer, de zool is van rubber. De schoen heeft een open teen. Dit model heeft geen sluiting. (1)
      Liva Loop Muiltje Liva Loop oudroze
      • 04055718294766
      1
      79.94 EUR
    • Liva Loop Mocassin Liva Loop turquoise
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146430553.jpg
      Liva Loop Liva Loop Mocassin Liva Loop turquoise Mocassin Liva Loop turquoise Mocassin Liva Loop turquoise Is het tijd voor nieuwe schoenen? Wat dacht u van een sportieve instapper van Liva Loop? De instapper heeft een hak van 1 cm. Door de binnenzool van leer is de instapper bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een ronde neus. Dit model heeft geen sluiting. (1)
      Liva Loop Mocassin Liva Loop turquoise
      • 04055714174451
      1
      deal
      64.99 EUR
    • Liva Loop Mocassin Liva Loop turquoise
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146430553.jpg
      Liva Loop Liva Loop Mocassin Liva Loop turquoise Mocassin Liva Loop turquoise Mocassin Liva Loop turquoise Is het tijd voor nieuwe schoenen? Wat dacht u van een sportieve instapper van Liva Loop? De instapper heeft een hak van 1 cm. Door de binnenzool van leer is de instapper bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een ronde neus. Dit model heeft geen sluiting. (1)
      Liva Loop Mocassin Liva Loop turquoise
      • 04055714174475
      1
      deal
      64.99 EUR
    • Liva Loop Teenslipper Liva Loop roze/multicolor
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146249370.jpg
      Liva Loop Liva Loop Teenslipper Liva Loop roze/multicolor Teenslipper Liva Loop roze/multicolor Teenslipper Liva Loop roze/multicolor Deze teenslipper van Liva Loop met multicolor kraaltjes en siersteentjes heeft zeker een plekje in uw schoenenkast verdiend. De teenslipper heeft een hak van 2 cm. Door de binnenzool van leer is de teenslipper bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een open teen. Dit model heeft geen sluiting. (1)
      Liva Loop Teenslipper Liva Loop roze/multicolor
      • 04055718198873
      1
      44.94 EUR
    • Liva Loop Mocassin Liva Loop turquoise
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146430553.jpg
      Liva Loop Liva Loop Mocassin Liva Loop turquoise Mocassin Liva Loop turquoise Mocassin Liva Loop turquoise Is het tijd voor nieuwe schoenen? Wat dacht u van een sportieve instapper van Liva Loop? De instapper heeft een hak van 1 cm. Door de binnenzool van leer is de instapper bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een ronde neus. Dit model heeft geen sluiting. (1)
      Liva Loop Mocassin Liva Loop turquoise
      • 04055714174444
      1
      deal
      64.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Toms DEFAULT
        • toms
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • New Look DEFAULT
        • new_look
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Evita (evita)
      • About You (about_you)
      • Gant (gant)
      • HEINE (heine)
      • New Look (new_look)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • ACO (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Airsoft (airsoft)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Allrounder (allrounder)
      • AM SHOE (am_shoe)
      • Andre (andre)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ann Rocks (ann_rocks)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Arcopedico (arcopedico)
      • Ballop (ballop)
      • Be Natural (be_natural)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bernie Mev (bernie_mev)
      • Bertie (bertie)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Binom (binom)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bobs (bobs)
      • Brödel (bro_del)
      • Brütting (bru_tting)
      • Bugatti (bugatti)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • Casa mia (casa_mia)
      • Choizz (choizz)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Clic (clic)
      • Crocs (crocs)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dockers (dockers)
      • Dolcis (dolcis)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Emu (emu)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Eyck Freimuth (eyck_freimuth)
      • Fashy (fashy)
      • FELIPA (felipa)
      • Feyn (feyn)
      • Fidelio (fidelio)
      • FILA (fila)
      • Filipe Shoes (filipe_shoes)
      • Fischer (fischer)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fonda (fonda)
      • Footflexx (footflexx)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • G. h. bass & co. (g_h_bass_co_)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Ganter (ganter)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Goldkrone (goldkrone)
      • Gordon and Bros (gordon_and_bros)
      • Graceland (graceland)
      • Greve (greve)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Haflinger (haflinger)
      • Hassia (hassia)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kacper (kacper)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kiarflex (kiarflex)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Krisbut (krisbut)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Lei By Tessamino (lei_by_tessamino)
      • Lico (lico)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lowa (lowa)
      • Lurchi (lurchi)
      • MACARENA (macarena)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Manfield (manfield)
      • Manfield X Robert (manfield_x_robert)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Medicus (medicus)
      • Melluso (melluso)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Memphis One (memphis_one)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • New rock (new_rock)
      • Olukai (olukai)
      • Only (only)
      • Orthomed (orthomed)
      • Panther (panther)
      • Pantofola d'oro (pantofola_d_oro)
      • Parfois (parfois)
      • Paul green (paul_green)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pertini (pertini)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Priority (priority)
      • PROMED (promed)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reflexan (reflexan)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sacha (sacha)
      • Salamander (salamander)
      • Scapa (scapa)
      • Scapino (scapino)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • SHOEPASSION (shoepassion)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwalk (softwalk)
      • Softwaves (softwaves)
      • Solidus (solidus)
      • Sperry (sperry)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Ströber (stro_ber)
      • Stuppy (stuppy)
      • Suave (suave)
      • Supremo (supremo)
      • Tamaris (tamaris)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Toni pons (toni_pons)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Valmonte (valmonte)
      • Vamos (vamos)
      • Van lier (van_lier)
      • Vanharen (vanharen)
      • Vans (vans)
      • Varomed (varomed)
      • Venice (venice)
      • Verbenas (verbenas)
      • Vertice (vertice)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • VITAL (vital)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • WENZ (wenz)
      • Wirth (wirth)
      • Wolky (wolky)
      • Wrangler (wrangler)
      • Xsensible (xsensible)
      • Xyxyx (xyxyx)
      • Zign (zign)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • €40 of minder (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Sportief (sportief)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl