x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loafers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lico loafer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loafer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Lico Instappers Slippers Storm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221973029.jpg?ts=1
      Lico Lico Instappers Slippers Storm Instappers Slippers Storm Instappers Slippers Storm slippers. (1)
      Lico Instappers Slippers Storm
      • 04019335401068
      2
      most_sold
      44.95 EUR
    • Lico Sneakers Vrijetijdsschoenen Jimdo instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143259355.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201740632.jpg?ts=1
      Lico Lico Sneakers Vrijetijdsschoenen Jimdo instappers Sneakers Vrijetijdsschoenen Jimdo instappers Sneakers Vrijetijdsschoenen Jimdo instappers Modieuze sneakers. Met schachtrand en tong. Perforatie aan de zijkant. (1)
      Lico Sneakers Vrijetijdsschoenen Jimdo instappers
      • 04019335608108
      • 04019335608061
      2
      49.95 EUR
    • Lico Instappers Angers in tex-uitvoering
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217527126.jpg?ts=1
      Lico Lico Instappers Angers in tex-uitvoering Instappers Angers in tex-uitvoering Instappers Angers in tex-uitvoering Vrijetijdsschoen om te glijden (1)
      Lico Instappers Angers in tex-uitvoering
      • 04019335837973
      2
      53.90 EUR
    • Lico Instappers Vrijetijdsschoenen Simon instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185617043.jpg?ts=1
      Lico Lico Instappers Vrijetijdsschoenen Simon instappers Instappers Vrijetijdsschoenen Simon instappers Instappers Vrijetijdsschoenen Simon instappers Lico Instappers Vrijetijdsschoenen Simon instappers (1)
      Lico Instappers Vrijetijdsschoenen Simon instappers
      • 04019335746015
      2
      29.95 EUR
    • Lico Ballerina's Desna V met klittenbandsluiting
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224554142.jpg?ts=1
      Lico Lico Ballerina's Desna V met klittenbandsluiting Ballerina's Desna V met klittenbandsluiting Ballerina's Desna V met klittenbandsluiting Modieuze ballerina (1)
      Lico Ballerina's Desna V met klittenbandsluiting
      • 04019335831605
      2
      46.57 EUR
    • Lico Instappers Vrijetijdsschoenen Conner instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231056137.jpg?ts=1
      Lico Lico Instappers Vrijetijdsschoenen Conner instappers Instappers Vrijetijdsschoenen Conner instappers Instappers Vrijetijdsschoenen Conner instappers Lico Instappers Vrijetijdsschoenen Conner instappers (1)
      Lico Instappers Vrijetijdsschoenen Conner instappers
      • 04019335698536
      2
      52.73 EUR
    • Lico Instappers Vrijetijdsschoenen Simon instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225069637.jpg?ts=1
      Lico Lico Instappers Vrijetijdsschoenen Simon instappers Instappers Vrijetijdsschoenen Simon instappers Instappers Vrijetijdsschoenen Simon instappers Lico Instappers Vrijetijdsschoenen Simon instappers (1)
      Lico Instappers Vrijetijdsschoenen Simon instappers
      • 04019335838086
      2
      deal
      43.90 EUR
    • Lico Slip-on sneakers met elastiek
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243195805.jpg?ts=1
      Lico Lico Slip-on sneakers met elastiek Slip-on sneakers met elastiek Slip-on sneakers met elastiek Lico Slip-on sneakers met elastiek (1)
      Lico Slip-on sneakers met elastiek
      • 04019335858343
      1
      39.90 EUR
    • Lico Instappers Vrijetijdsschoenen Ron
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211398155.jpg?ts=1
      Lico Lico Instappers Vrijetijdsschoenen Ron Instappers Vrijetijdsschoenen Ron Instappers Vrijetijdsschoenen Ron Lico Instappers Vrijetijdsschoenen Ron (1)
      Lico Instappers Vrijetijdsschoenen Ron
      • 04019335779280
      1
      deal
      53.94 EUR
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Gant (gant)
      • HEINE (heine)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • ACO (aco)
      • Airsoft (airsoft)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • ALBA TECI (alba_teci)
      • Allrounder (allrounder)
      • ALOHAS (alohas)
      • Ambitious (ambitious)
      • Ana Lublin (ana_lublin)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Anonymous Copenhagen (anonymous_copenhagen)
      • Another Label (another_label)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Ara (ara)
      • Arcopedico (arcopedico)
      • Ash (ash)
      • Asics (asics)
      • Attipas (attipas)
      • Australian (australian)
      • Australian Footwear (australian_footwear)
      • Babista (babista)
      • Bardossa (bardossa)
      • Beco (beco)
      • Belizia (belizia)
      • Berghen (berghen)
      • Berkelmans (berkelmans)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Binom (binom)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Black Label (black_label)
      • Blackstone (blackstone)
      • Blenzo (blenzo)
      • Blue Box (blue_box)
      • Blumarine (blumarine)
      • Bobux (bobux)
      • Bottesini (bottesini)
      • Boulevard (boulevard)
      • Braccialini (braccialini)
      • Bronx (bronx)
      • Brunate (brunate)
      • Brütting (bru_tting)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Campbell (campbell)
      • Camper (camper)
      • Capobella (capobella)
      • Caprice (caprice)
      • CAT (cat)
      • Cellini (cellini)
      • Choizz (choizz)
      • Cienta (cienta)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Classic (classic)
      • Copenhagen (copenhagen)
      • Copenhagen Studios (copenhagen_studios)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • CROSBY (crosby)
      • Demonia (demonia)
      • Disney (disney)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • DL Sport (dl_sport)
      • Dockers by Gerli (dockers_by_gerli)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • Durea (durea)
      • Dutch Dandies (dutch_dandies)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • Emerica (emerica)
      • Emilio Salvatini (emilio_salvatini)
      • Etnies (etnies)
      • Everybody (everybody)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Feyn (feyn)
      • Fidelio (fidelio)
      • Fischer (fischer)
      • FitFlop (fitflop)
      • Flex (flex)
      • Florens (florens)
      • Florett (florett)
      • Floris van Bommel (floris_van_bommel)
      • Fluchos (fluchos)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Frida (frida)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gabor Rollingsoft (gabor_rollingsoft)
      • Ganni (ganni)
      • Ganter (ganter)
      • Gemini (gemini)
      • Geox (geox)
      • Gevavi (gevavi)
      • Giorgio beverly hills (giorgio_beverly_hills)
      • Giulia (giulia)
      • Giuseppe Maurizio (giuseppe_maurizio)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • Graceland (graceland)
      • Greve (greve)
      • Grisport (grisport)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Haboob (haboob)
      • Harris (harris)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hartjes (hartjes)
      • Hassia (hassia)
      • Havaianas (havaianas)
      • Helix (helix)
      • HEY DUDE (hey_dude)
      • HeyDude (heydude)
      • Hinson (hinson)
      • Hispanitas (hispanitas)
      • Hogan (hogan)
      • Hub (hub)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Imac (imac)
      • Inuovo (inuovo)
      • Invinci (invinci)
      • Isabel Bernard (isabel_bernard)
      • Jan Jansen (jan_jansen)
      • Jana (jana)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jomos (jomos)
      • Jonak (jonak)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Joya (joya)
      • Julietta (julietta)
      • Kacper (kacper)
      • Kappa (kappa)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keys (keys)
      • Klingel (klingel)
      • Krisbut (krisbut)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • La strada (la_strada)
      • Lamica (lamica)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • Le Chameau (le_chameau)
      • Legero (legero)
      • Lei By Tessamino (lei_by_tessamino)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Lico (lico)
      • Lina Locchi (lina_locchi)
      • Linea Zeta (linea_zeta)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Loints of Holland (loints_of_holland)
      • Lola cruz (lola_cruz)
      • Lomer (lomer)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Luca Grossi (luca_grossi)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Lurchi (lurchi)
      • Mace (mace)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Magnanni (magnanni)
      • Maje (maje)
      • Man'S World (man_s_world)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marco tozzi (marco_tozzi)
      • Maripé (maripe_)
      • Maruti (maruti)
      • Mason Garments (mason_garments)
      • MazzelTov (mazzeltov)
      • MBT (mbt)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • Medicus (medicus)
      • Mel (mel)
      • Meline (meline)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mjus (mjus)
      • Mona (mona)
      • MSF (msf)
      • MUBB (mubb)
      • Mustang (mustang)
      • Natuform (natuform)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • No Stress (no_stress)
      • Noa Harmon (noa_harmon)
      • NoGRZ (nogrz)
      • Notre-V (notre_v)
      • Nova (nova)
      • Nubikk (nubikk)
      • Olukai (olukai)
      • Omnio (omnio)
      • Omoda (omoda)
      • OTTO (otto)
      • Outfielder (outfielder)
      • OXMOX (oxmox)
      • Oxypas (oxypas)
      • Pablosky (pablosky)
      • Parbleu (parbleu)
      • Paul green (paul_green)
      • Pediforma (pediforma)
      • Pedro miralles (pedro_miralles)
      • Pepino by Ricosta (pepino_by_ricosta)
      • Pertini (pertini)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petrolio (petrolio)
      • Philippe Model (philippe_model)
      • Pieces (pieces)
      • Piedi Nudi (piedi_nudi)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pinocchio (pinocchio)
      • PITT (pitt)
      • Pius Gabor (pius_gabor)
      • Playshoes (playshoes)
      • Pololo (pololo)
      • Post Xchange (post_xchange)
      • Prada (prada)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Q-Fit Shoes (q_fit_shoes)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ras (ras)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Reebok (reebok)
      • Reflexan (reflexan)
      • Rehab (rehab)
      • Reken Maar (reken_maar)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Richter (richter)
      • Rieker (rieker)
      • River Woods (river_woods)
      • Robert clergerie (robert_clergerie)
      • ROCKGEWITTER (rockgewitter)
      • Rockport (rockport)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Safety Jogger (safety_jogger)
      • Salamander (salamander)
      • Santoni (santoni)
      • Scapino (scapino)
      • Scholl (scholl)
      • Scotch & soda (scotch_soda)
      • Sebago (sebago)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Semler (semler)
      • SenS (sens)
      • Servocare (servocare)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoes for Crews (shoes_for_crews)
      • Shubb (shubb)
      • SIENNA (sienna)
      • Sika (sika)
      • Sioux (sioux)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sixton Peak (sixton_peak)
      • SKECHERS (skechers)
      • Slowwalk (slowwalk)
      • Softwaves (softwaves)
      • Solidus (solidus)
      • Sprox (sprox)
      • State of Art (state_of_art)
      • Stefano lauran (stefano_lauran)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Strovels (strovels)
      • Ströber (stro_ber)
      • Stuart weitzman (stuart_weitzman)
      • Studio w (studio_w)
      • Suave (suave)
      • Sub55 (sub55)
      • Superfit (superfit)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tango (tango)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teva (teva)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tod'S (tod_s)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Toral (toral)
      • Tudo Volta (tudo_volta)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Vagabond (vagabond)
      • Valentino (valentino)
      • Vamos (vamos)
      • Van Beers (van_beers)
      • Van bommel (van_bommel)
      • Van lier (van_lier)
      • Vans (vans)
      • Varomed (varomed)
      • Venice (venice)
      • Venturini Milano (venturini_milano)
      • Verbenas (verbenas)
      • Verhulst (verhulst)
      • Versace (versace)
      • Vertice (vertice)
      • Via vai (via_vai)
      • VIGUERA (viguera)
      • Vionic (vionic)
      • VITAL (vital)
      • Vivobarefoot (vivobarefoot)
      • Waimea (waimea)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • Weltevree (weltevree)
      • Westfalia (westfalia)
      • Westland (westland)
      • What For (what_for)
      • Whistles (whistles)
      • Wolky (wolky)
      • Wonders (wonders)
      • Xsensible (xsensible)
      • Zinda (zinda)
      • Zwart (zwart)
    • Prijs (price):
      • €40 of minder (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Cellulose (cellulose)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Stof (stof)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Zilver (zilver)
    • Materiaal binnenzool (materiaal_binnenzool):
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
    • Schoen eigenschappen (schoen_opties):
      • Ademend (ademend)
    • Schoenneus vorm (schoenneus):
      • Ronde neus (ronde_neus)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl