x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loafers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Jana loafer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loafer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Jana Instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140918632.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132934200.jpg
      Jana Jana Instappers Instappers Instappers Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Type hak: Trechterhak; Motief: Effen; Schoenneus: Ronde neus; Plateau: Zonder plateau; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Gevoerde zoom/rand, Deelnaden, Hak met laagjes look, Elastische inzetstukken, Elastische inserts; Hakhoogte: Middelhoge hak (3-7 cm) (1)
      Jana Instappers
      • 04059257120531
      • 022401100009380
      3
      64.95 EUR
    • Jana Instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140918632.jpg
      Jana Jana Instappers Instappers Instappers Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Type hak: Trechterhak; Motief: Effen; Schoenneus: Ronde neus; Plateau: Zonder plateau; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Gevoerde zoom/rand, Deelnaden, Hak met laagjes look, Elastische inzetstukken, Elastische inserts; Hakhoogte: Middelhoge hak (3-7 cm) (1)
      Jana Instappers
      • 04059257120555
      • 022401100009390
      2
      64.95 EUR
    • Jana Instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140918632.jpg
      Jana Jana Instappers Instappers Instappers Pumps von Jana (1)
      Jana Instappers
      • 04059257120579
      • 022401100009405
      2
      64.29 EUR
    • Jana Instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140918632.jpg
      Jana Jana Instappers Instappers Instappers Pumps von Jana (1)
      Jana Instappers
      • 04059257120524
      • 022401100009375
      2
      64.29 EUR
    • Jana Instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140918632.jpg
      Jana Jana Instappers Instappers Instappers Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Type hak: Trechterhak; Motief: Effen; Schoenneus: Ronde neus; Plateau: Zonder plateau; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Gevoerde zoom/rand, Deelnaden, Hak met laagjes look, Elastische inzetstukken, Elastische inserts; Hakhoogte: Middelhoge hak (3-7 cm) (1)
      Jana Instappers
      • 04059257120562
      • 022401100009400
      1
      79.95 EUR
    • Jana Instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140918632.jpg
      Jana Jana Instappers Instappers Instappers Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Type hak: Trechterhak; Motief: Effen; Schoenneus: Ronde neus; Plateau: Zonder plateau; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Gevoerde zoom/rand, Deelnaden, Hak met laagjes look, Elastische inzetstukken, Elastische inserts; Hakhoogte: Middelhoge hak (3-7 cm) (1)
      Jana Instappers
      • 04059257120548
      • 022401100009385
      1
      79.95 EUR
    • Jana Instappers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140918632.jpg
      Jana Jana Instappers Instappers Instappers Materiaal: Leer; Materiaal: Glad leer; Type hak: Trechterhak; Motief: Effen; Schoenneus: Ronde neus; Plateau: Zonder plateau; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Gevoerde zoom/rand, Deelnaden, Hak met laagjes look, Elastische inzetstukken, Elastische inserts; Hakhoogte: Middelhoge hak (3-7 cm) (1)
      Jana Instappers
      • 04059257120517
      • 022401100009370
      1
      79.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Toms DEFAULT
        • toms
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • New Look DEFAULT
        • new_look
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Evita (evita)
      • About You (about_you)
      • Gant (gant)
      • HEINE (heine)
      • New Look (new_look)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • ACO (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • AM SHOE (am_shoe)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ann Rocks (ann_rocks)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Arcopedico (arcopedico)
      • Be Natural (be_natural)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bernie Mev (bernie_mev)
      • Bianco (bianco)
      • Binom (binom)
      • Biostep (biostep)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bobs (bobs)
      • Brödel (bro_del)
      • Brütting (bru_tting)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • Casa mia (casa_mia)
      • Choizz (choizz)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Crocs (crocs)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolcis (dolcis)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Emu (emu)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Eyck Freimuth (eyck_freimuth)
      • Fashy (fashy)
      • Feyn (feyn)
      • Fidelio (fidelio)
      • FILA (fila)
      • Filipe Shoes (filipe_shoes)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fonda (fonda)
      • Franken Schuhe (franken_schuhe)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • G-Star (g_star)
      • G. h. bass & co. (g_h_bass_co_)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Goldkrone (goldkrone)
      • Graceland (graceland)
      • Greve (greve)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Haflinger (haflinger)
      • Hassia (hassia)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kacper (kacper)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kiarflex (kiarflex)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Krisbut (krisbut)
      • La strada (la_strada)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lei By Tessamino (lei_by_tessamino)
      • Lico (lico)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lowa (lowa)
      • Lurchi (lurchi)
      • MACARENA (macarena)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Manfield (manfield)
      • Manfield X Robert (manfield_x_robert)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Medicus (medicus)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Memphis One (memphis_one)
      • Mustang (mustang)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • New rock (new_rock)
      • Olukai (olukai)
      • Only (only)
      • Orthomed (orthomed)
      • Parfois (parfois)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Priority (priority)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reflexan (reflexan)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Salamander (salamander)
      • Scapino (scapino)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • SHOEPASSION (shoepassion)
      • Shoetime (shoetime)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwalk (softwalk)
      • Softwaves (softwaves)
      • Solidus (solidus)
      • Sperry (sperry)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Storm (storm)
      • Ströber (stro_ber)
      • Stuppy (stuppy)
      • Suave (suave)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Supremo (supremo)
      • Tamaris (tamaris)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Toni pons (toni_pons)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Valmonte (valmonte)
      • Vamos (vamos)
      • Van lier (van_lier)
      • Vanharen (vanharen)
      • Vans (vans)
      • Varomed (varomed)
      • Venice (venice)
      • Verbenas (verbenas)
      • Vertice (vertice)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • Wolky (wolky)
      • Wrangler (wrangler)
      • Xsensible (xsensible)
      • Xyxyx (xyxyx)
      • Zign (zign)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • €40 of minder (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Sportief (sportief)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl