x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loafers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    G. h. bass & co. loafer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loafer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • G. h. bass & co. Penny mocassins & loafers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207293399.jpg
      G. h. bass & co. G. h. bass & co. Penny mocassins & loafers Penny mocassins & loafers Penny mocassins & loafers Weejuns Penny dames instapschoen Dit is de perfecte instapschoen voor elke gelegenheid en mag daarom niet ontbreken in jouw kast! De instapschoen is uitgevoerd in leer. De binnenzool is van leer. Dit model beschikt over een klein hakje van 2 cm. (1)
      G. h. bass & co. Penny mocassins & loafers
      • 05056272308530
      1
      most_sold
      124.99 EUR
    • G. h. bass & co. Penny mocassins & loafers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207293399.jpg
      G. h. bass & co. G. h. bass & co. Penny mocassins & loafers Penny mocassins & loafers Penny mocassins & loafers Weejuns Penny dames instapschoen Dit is de perfecte instapschoen voor elke gelegenheid en mag daarom niet ontbreken in jouw kast! De instapschoen is uitgevoerd in leer. De binnenzool is van leer. Dit model beschikt over een klein hakje van 2 cm. (1)
      G. h. bass & co. Penny mocassins & loafers
      • 05056272308448
      1
      124.99 EUR
    • G. h. bass & co. Penny mocassins & loafers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207293399.jpg
      G. h. bass & co. G. h. bass & co. Penny mocassins & loafers Penny mocassins & loafers Penny mocassins & loafers Weejuns Penny dames instapschoen Dit is de perfecte instapschoen voor elke gelegenheid en mag daarom niet ontbreken in jouw kast! De instapschoen is uitgevoerd in leer. De binnenzool is van leer. Dit model beschikt over een klein hakje van 2 cm. (1)
      G. h. bass & co. Penny mocassins & loafers
      • 05056272308486
      1
      124.99 EUR
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Gant (gant)
      • HEINE (heine)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • ACO (aco)
      • Airsoft (airsoft)
      • ALBA TECI (alba_teci)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Allrounder (allrounder)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ara (ara)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Berghen (berghen)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Binom (binom)
      • Bio Time (bio_time)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Black Label (black_label)
      • Blenzo (blenzo)
      • Blue Box (blue_box)
      • Bobs (bobs)
      • Bronx (bronx)
      • Brütting (bru_tting)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunnies (bunnies)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Casual Looks (casual_looks)
      • Checker (checker)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Choizz (choizz)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Classic (classic)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crocs (crocs)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Di Lauro (di_lauro)
      • Disney (disney)
      • Dockers by Gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dolcis (dolcis)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • Durea (durea)
      • Dutch Dandies (dutch_dandies)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Emilio Salvatini (emilio_salvatini)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Excellent (excellent)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Floris van Bommel (floris_van_bommel)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • G. h. bass & co. (g_h_bass_co_)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Gallus (gallus)
      • Ganter (ganter)
      • Gemini (gemini)
      • Geox (geox)
      • Gevavi (gevavi)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Giuseppe Maurizio (giuseppe_maurizio)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • Graceland (graceland)
      • Grashopper (grashopper)
      • Grisport (grisport)
      • Gucci (gucci)
      • Haboob (haboob)
      • Hassia (hassia)
      • Havaianas (havaianas)
      • Helix (helix)
      • HEY DUDE (hey_dude)
      • HeyDude (heydude)
      • Hub (hub)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Imac (imac)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Jana (jana)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jomos (jomos)
      • Jonak (jonak)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Josh V (josh_v)
      • Kacper (kacper)
      • Kappa (kappa)
      • Krisbut (krisbut)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • La strada (la_strada)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • Lamica (lamica)
      • LASCANA (lascana)
      • Legero (legero)
      • Lei By Tessamino (lei_by_tessamino)
      • Lico (lico)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lomer (lomer)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Lurchi (lurchi)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Magnanni (magnanni)
      • Maje (maje)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maripé (maripe_)
      • Maruti (maruti)
      • Medicus (medicus)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Memphis One (memphis_one)
      • Mephisto (mephisto)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minnetonka (minnetonka)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Behave (miss_behave)
      • Mjus (mjus)
      • Mrs Keizer by Manfield (mrs_keizer_by_manfield)
      • Mustang (mustang)
      • Natuform (natuform)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Nelson (nelson)
      • New rock (new_rock)
      • Nikkie (nikkie)
      • No Compromise (no_compromise)
      • No Stress (no_stress)
      • Nova (nova)
      • Nubikk (nubikk)
      • Oaks Field (oaks_field)
      • Olukai (olukai)
      • OOfos (oofos)
      • OTTO (otto)
      • OXMOX (oxmox)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Paul green (paul_green)
      • Pediforma (pediforma)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Prada (prada)
      • PROMED (promed)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ras (ras)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Reebok (reebok)
      • Reima (reima)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Rieker (rieker)
      • Roberto Festa (roberto_festa)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Safety Jogger (safety_jogger)
      • Salamander (salamander)
      • Santoni (santoni)
      • Scapino (scapino)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sebago (sebago)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • Sika (sika)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Sioux (sioux)
      • Sixton Peak (sixton_peak)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Solidus (solidus)
      • Sperry (sperry)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Suave (suave)
      • Sub55 (sub55)
      • Superfit (superfit)
      • (si_)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tango (tango)
      • Teva (teva)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tod'S (tod_s)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Van Beers (van_beers)
      • Van bommel (van_bommel)
      • Van lier (van_lier)
      • Vans (vans)
      • Varomed (varomed)
      • Venice (venice)
      • Verbenas (verbenas)
      • Verhulst (verhulst)
      • Via vai (via_vai)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vty (vty)
      • Waimea (waimea)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • Warmbat australia (warmbat_australia)
      • Westfalia (westfalia)
      • Whistles (whistles)
      • Wolky (wolky)
      • Yokono (yokono)
    • Prijs (price):
      • €40 of minder (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Sleehakken (sleehakken)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Materiaal binnenzool (materiaal_binnenzool):
      • Kustleer (kustleer)
      • Leer (leer)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
    • Schoen eigenschappen (schoen_opties):
      • Ademend (ademend)
      • Uitneembare zool (uitneembare_zool)
    • Schoenneus vorm (schoenneus):
      • Ronde neus (ronde_neus)
      • Vierkante neus (vierkante_neus)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl