x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loafers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Fonda loafer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loafer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Fonda Muiltje FONDA zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146430476.jpg
      Fonda Fonda Muiltje FONDA zwart Muiltje FONDA zwart Muiltje FONDA zwart Dit sportieve muiltje van FONDA heeft zeker een plek in uw garderobe verdiend. De binnenzool is gemaakt van leer, de zool is van rubber. De schoen heeft een ronde neus. Dit model heeft geen sluiting. (1)
      Fonda Muiltje FONDA zwart
      • 04055704124688
      1
      99.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Toms DEFAULT
        • toms
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • New Look DEFAULT
        • new_look
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Bruin DEFAULT
        • bruin
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Evita (evita)
      • About You (about_you)
      • HEINE (heine)
      • New Look (new_look)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • ACO (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Airsoft (airsoft)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Algemare (algemare)
      • Allrounder (allrounder)
      • AM SHOE (am_shoe)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ann Rocks (ann_rocks)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Arcopedico (arcopedico)
      • Ballop (ballop)
      • Be Natural (be_natural)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bernie Mev (bernie_mev)
      • Bertie (bertie)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Binom (binom)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bobs (bobs)
      • Brödel (bro_del)
      • Brütting (bru_tting)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • Casa mia (casa_mia)
      • Choizz (choizz)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Clic (clic)
      • Crocs (crocs)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolcis (dolcis)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Emu (emu)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Excellent (excellent)
      • Eyck Freimuth (eyck_freimuth)
      • Farina Opoku (farina_opoku)
      • Fashy (fashy)
      • FELIPA (felipa)
      • Feyn (feyn)
      • Fidelio (fidelio)
      • FILA (fila)
      • Filipe Shoes (filipe_shoes)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fonda (fonda)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • G. h. bass & co. (g_h_bass_co_)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Goldkrone (goldkrone)
      • Gordon and Bros (gordon_and_bros)
      • Graceland (graceland)
      • Greve (greve)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Haflinger (haflinger)
      • Hassia (hassia)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kacper (kacper)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Kiarflex (kiarflex)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Krisbut (krisbut)
      • La strada (la_strada)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Lei By Tessamino (lei_by_tessamino)
      • Lico (lico)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lowa (lowa)
      • Lurchi (lurchi)
      • MACARENA (macarena)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Medicus (medicus)
      • Melluso (melluso)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Memphis One (memphis_one)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • New rock (new_rock)
      • Olukai (olukai)
      • Only (only)
      • Orthomed (orthomed)
      • Panther (panther)
      • Parfois (parfois)
      • Pataugas (pataugas)
      • Paul green (paul_green)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Priority (priority)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reflexan (reflexan)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sacha (sacha)
      • Salamander (salamander)
      • Scapa (scapa)
      • Scapino (scapino)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • SHOEPASSION (shoepassion)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwalk (softwalk)
      • Softwaves (softwaves)
      • Solidus (solidus)
      • Sperry (sperry)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Star Collection (star_collection)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Storm (storm)
      • Ströber (stro_ber)
      • Stuppy (stuppy)
      • Suave (suave)
      • Supremo (supremo)
      • Tamaris (tamaris)
      • Teva (teva)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Toni pons (toni_pons)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Valmonte (valmonte)
      • Vamos (vamos)
      • Van lier (van_lier)
      • Vanharen (vanharen)
      • Vans (vans)
      • Varomed (varomed)
      • Venice (venice)
      • Verbenas (verbenas)
      • Vertice (vertice)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • VITAL (vital)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • WENZ (wenz)
      • Wolky (wolky)
      • Wrangler (wrangler)
      • Xsensible (xsensible)
      • Xyxyx (xyxyx)
      • Zign (zign)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • €40 of minder (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Sportief (sportief)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl