x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er loafers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Birkenstock loafer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in loafer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150630596.jpg
      Birkenstock Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck' Instappers 'Santa Soft Nubuck' Instappers 'Santa Soft Nubuck' Materiaal: Leer; Schoenneus: Ronde neus; Materiaal: Suède; Motief: Effen; Design: Elastische inserts, Gevoerd; Extra's: Velours look, Op staal naden; Hakhoogte: Platte hak (0-3 cm) (1)
      Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck'
      • 04043734763489
      • BIR0163002000004
      1
      deal
      84.90 EUR
    • Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150630596.jpg
      Birkenstock Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck' Instappers 'Santa Soft Nubuck' Instappers 'Santa Soft Nubuck' Materiaal: Leer; Schoenneus: Ronde neus; Materiaal: Suède; Motief: Effen; Design: Elastische inserts, Gevoerd; Extra's: Velours look, Op staal naden; Hakhoogte: Platte hak (0-3 cm) (1)
      Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck'
      • 04043734763366
      • BIR0163002000001
      1
      deal
      84.90 EUR
    • Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150630596.jpg
      Birkenstock Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck' Instappers 'Santa Soft Nubuck' Instappers 'Santa Soft Nubuck' Materiaal: Leer; Schoenneus: Ronde neus; Materiaal: Suède; Motief: Effen; Design: Elastische inserts, Gevoerd; Extra's: Velours look, Op staal naden; Hakhoogte: Platte hak (0-3 cm) (1)
      Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck'
      • 04043734763564
      • BIR0163002000006
      1
      deal
      84.90 EUR
    • Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150630596.jpg
      Birkenstock Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck' Instappers 'Santa Soft Nubuck' Instappers 'Santa Soft Nubuck' Materiaal: Leer; Schoenneus: Ronde neus; Materiaal: Suède; Motief: Effen; Design: Elastische inserts, Gevoerd; Extra's: Velours look, Op staal naden; Hakhoogte: Platte hak (0-3 cm) (1)
      Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck'
      • 04043734763441
      • BIR0163002000003
      1
      deal
      84.90 EUR
    • Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150630596.jpg
      Birkenstock Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck' Instappers 'Santa Soft Nubuck' Instappers 'Santa Soft Nubuck' Materiaal: Leer; Schoenneus: Ronde neus; Materiaal: Suède; Motief: Effen; Design: Elastische inserts, Gevoerd; Extra's: Velours look, Op staal naden; Hakhoogte: Platte hak (0-3 cm) (1)
      Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck'
      • 04043734763601
      • BIR0163002000007
      1
      deal
      84.90 EUR
    • Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150630596.jpg
      Birkenstock Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck' Instappers 'Santa Soft Nubuck' Instappers 'Santa Soft Nubuck' Materiaal: Leer; Schoenneus: Ronde neus; Materiaal: Suède; Motief: Effen; Design: Elastische inserts, Gevoerd; Extra's: Velours look, Op staal naden; Hakhoogte: Platte hak (0-3 cm) (1)
      Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck'
      • 04043734763403
      • BIR0163002000002
      1
      deal
      84.90 EUR
    • Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150630596.jpg
      Birkenstock Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck' Instappers 'Santa Soft Nubuck' Instappers 'Santa Soft Nubuck' Materiaal: Leer; Schoenneus: Ronde neus; Materiaal: Suède; Motief: Effen; Design: Elastische inserts, Gevoerd; Extra's: Velours look, Op staal naden; Hakhoogte: Platte hak (0-3 cm) (1)
      Birkenstock Instappers 'Santa Soft Nubuck'
      • 04043734763526
      • BIR0163002000005
      1
      deal
      84.90 EUR
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (unisex)
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Evita (evita)
      • About You (about_you)
      • Gant (gant)
      • HEINE (heine)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • ACO (aco)
      • Airsoft (airsoft)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Allrounder (allrounder)
      • Alpina (alpina)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Be Natural (be_natural)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bernie Mev (bernie_mev)
      • Betsy (betsy)
      • Bianco (bianco)
      • Binom (binom)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Bobs (bobs)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brütting (bru_tting)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Casual Looks (casual_looks)
      • Choizz (choizz)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Classic (classic)
      • CMP (cmp)
      • Converse (converse)
      • Crocs (crocs)
      • CROSBY (crosby)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolcis (dolcis)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Evercreatures (evercreatures)
      • Eyck Freimuth (eyck_freimuth)
      • Fidelio (fidelio)
      • Filipe Shoes (filipe_shoes)
      • Fischer (fischer)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fonda (fonda)
      • G. h. bass & co. (g_h_bass_co_)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Ganter (ganter)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Goldkrone (goldkrone)
      • Greve (greve)
      • Hub (hub)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Inuovo (inuovo)
      • IZIA (izia)
      • Jana (jana)
      • Jenny (jenny)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kacper (kacper)
      • Kappa (kappa)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kiarflex (kiarflex)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Krisbut (krisbut)
      • La strada (la_strada)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Lei By Tessamino (lei_by_tessamino)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lloyd (lloyd)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Mona (mona)
      • MOOYE ® - Collectie (mooye_collectie)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Mustang (mustang)
      • Nakd (nakd)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • New rock (new_rock)
      • Olukai (olukai)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Priority (priority)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Romika (romika)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Scapa (scapa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Semler (semler)
      • SHOEPASSION (shoepassion)
      • Sika (sika)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwalk (softwalk)
      • Solidus (solidus)
      • Spm (spm)
      • Suave (suave)
      • Superfit (superfit)
      • Tamaris (tamaris)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tizian (tizian)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • Van Driel Exclusive (van_driel_exclusive)
      • Vans (vans)
      • Varomed (varomed)
      • Verbenas (verbenas)
      • VITAL (vital)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • WENZ (wenz)
      • Wolky (wolky)
      • Wonders (wonders)
      • Xyxyx (xyxyx)
    • Prijs (price):
      • €40 of minder (budget)
      • €40 - €70 (low)
      • €70 - €100 (medium)
      • €100 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Sportief (sportief)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Zilver (zilver)
    • Materiaal binnenzool (materiaal_binnenzool):
      • Kustleer (kustleer)
      • Leer (leer)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
    • Schoen eigenschappen (schoen_opties):
      • Ademend (ademend)
    • Schoenneus vorm (schoenneus):
      • Ronde neus (ronde_neus)
      • Spitse neus (spitse_neus)
      • Vierkante neus (vierkante_neus)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl