x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

HP 824A Colour LaserJet drum geel SC CB386A

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews HP 824A Colour LaserJet drum geel SC CB386A
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties HP 824A Colour LaserJet drum geel SC CB386A
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
HP 824A Colour LaserJet drum geel SC CB386A
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166946737.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231040547.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204844343.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221963462.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204844339.jpg
HP HP 824A Colour LaserJet drum geel SC CB386A 824A Colour LaserJet drum geel SC CB386A 824A Colour LaserJet drum geel SC CB386A 100% origineel merk artikel maar dan HERVERPAKT, met behoud van 2 jaar garantie.HP CB386A drum kit geel, 35.000 pagina&apos, s voor Color Laserjet CM 6030 MFP/CP 6015 DE/DN/N/Series/X/XH (1)
  • 00193808917806
  • 05051964033509
  • 08720146248228
  • 00807027516275
  • 05711045001253
  • 05704327421085
  • 08827805287656
  • 00827805287654
  • 00882780459175
  • 00885631723777
  • 00882780528765
  • 00193808917813
  • 00882780755949
  • C9459A
  • 0882780459175
  • CB386A
9
  • Technische details
    • Type inkjetcartridge: Inktcartridge
    • Merk compabiliteit: HP
    • Aantal per verpakking: 1 Stuks
  • Printtechnologie
    • Kleur inkt: Geel
  • Algemene kenmerken
    • Origineel: Ja
    • Inhoud in ml: 130 ml
    • Land van herkomst: Singapore
    • Volume zwarte inkt: 130 ml
  • Design
    • Type printer: HP Designjet Z3100 GP 24', HP Designjet Z3200 44', HP Designjet Z3200 24', DesignJet Z 2100 serie, HP Designjet Z3200ps 24', HP Designjet Z3200ps 44', HP Designjet Z3100 24', HP Designjet Z3100 44', Designjet Z3200 serie
    • Kleur: Geel
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur bij opslag: -20 - 40 °C
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 4 cm
    • Diepte: 20.2 cm
    • Diepte product: 168 mm
    • Hoogte: 32.7 cm
  • 69.99 298.49 EUR 9
    9
    • Tonershop.nl Tonershop.nl
      3.855368398213726 (16)
      HP 70 glansverhogende inkt cartridge (130 ml) wordt ook wel aangeduid met HP C9459A. Deze HP 70 produceert telkens opnieuw resultaten van...69.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Sneltoner.nl Sneltoner.nl
      7.0200000000000005 (1)
      HP 70 glansverhogende inktcartridge (130 ml) wordt ook wel aangeduid met HP C9459A. Deze HP 70 produceert telkens opnieuw resultaten van ...70.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Printabout.nl Printabout.nl
      6.8 (1)
      HP Inktcartridge, 130 ml71.45, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Tonerproductsnederland.nl Tonerproductsnederland.nl
      8.01075786902144 (11)
      HP C9459A|70 Inktcartridge Glossy Optimizer, Inhoud 130 ml voor DesignJet Z 3100/3100 GP/GP 24 Inch/24 Inch/44 Inch/3200/3200 44 Inch71.80, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      cartridge glanzend hp 7071.80, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Mistertoner.nl Mistertoner.nl
      100% origineel merk artikel maar dan HERVERPAKT, met behoud van 2 jaar garantie.HP CB386A drum kit geel, 35.000 pagina&apos, s voor Color...99.50, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Origineletoners.nl Origineletoners.nl
      7.2 (1)
      HP CB386A, 824A drum kit geel, 35.000 zijden ISO/IEC 19798 voor HP CLJ CP 6015/CM 6040126.01, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • 123inkt.nl 123inkt.nl
      6.043236602240352 (153)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De originele HP 824Agele drum is een fotogevoelige rol die het tonerpoeder verzamelt dat benodigd is voor een afdruk. Degele HP drum heef...211.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • HPstore.nl HPstore.nl
      7.2 (1)
      HP 824 LaserJet printing supplies produceren snel briljante resultaten dankzij verbeterde HP ColorSphere toner. Met betrouwbare, consiste...298.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Sharp MX-500GR drum
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179847014.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225709262.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226144531.jpg
      Sharp Sharp MX-500GR drum MX-500GR drum MX-500GR drum De originele Sharp MX-500GR drum werkt perfect samen met de toner in uw laserprinter. Zo worden zwarte afdrukken telkens op de juiste manier overgezet naar het papier.Deze Sharp drum unit heeft eencapaciteitvan200.000 pagina's en kan eenvoudig zelf vervangen worden.Let op: dit is geen toner, maar een drum! Een drum is geen vervanging voor een lege toner. Bestelalleen eendrum als uw laserprinter aangeeft dat dedrumvervangen moet worden. - Sharp MX-500GR drum (origineel), zwart (1)
      Sharp MX-500GR drum
      • 04974019614915
      • MX500GR
      2
    • Brother TN3380TWIN
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225705217.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155121852.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124876540.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/44142754.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228759391.jpg
      Brother Brother TN3380TWIN TN3380TWIN TN3380TWIN Brother TN3380TWIN toner-kit dubbelpak, 8.000 zijden ISO/IEC 19752, inhoud VE=2 voor Brother HL 5450/6180 (1)
      Brother TN3380TWIN
      • 04977766709811
      • TN3380TWIN
      • TN-3380TWIN
      1
    • Kyocera TK-7235 toner zwart (origineel)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215649752.jpg
      Kyocera Kyocera TK-7235 toner zwart (origineel) TK-7235 toner zwart (origineel) TK-7235 toner zwart (origineel) Deze originele Kyocera TK-7235 toner drukt haarscherpe, zwarte documenten af. Hij heeft een capaciteit van ongeveer 35.000 paginas (bij 6% dekking). Daardoor is deze toner zeer geschikt voor kantoren. - Kyocera TK-7235 toner zwart (origineel) (1)
      Kyocera TK-7235 toner zwart (origineel)
      • 00632983074756
      2
    • Olivetti B1072
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159816447.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103044331.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126991576.jpg
      Olivetti Olivetti B1072 B1072 B1072 Olivetti B1072 toner cartridge zwart (origineel) (1)
      Olivetti B1072
      • 08020334325190
      • B1072
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 62.50
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 62.50
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 62.50
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 62.50
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 62.50
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 62.50
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 62.50
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 62.50
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 62.50
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 62.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 62.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 62.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 62.50
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 62.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 62.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 62.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 62.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 62.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 62.50
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 62.50
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 62.50
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 62.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 62.50
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 69.99
    • partner@vergelijk.nl