x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Dr fix Eelt En Harde Huid Stick / Durillon Et Peau Dure 48g

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Dr fix Eelt En Harde Huid Stick / Durillon Et Peau Dure 48g
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Dr fix Eelt En Harde Huid Stick / Durillon Et Peau Dure 48g
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Dr fix Eelt En Harde Huid Stick / Durillon Et Peau Dure 48g
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165862727.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110387570.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/42072890.jpg?ts=1
Dr fix Dr fix Eelt En Harde Huid Stick / Durillon Et Peau Dure 48g Eelt En Harde Huid Stick / Durillon Et Peau Dure 48g Eelt En Harde Huid Stick / Durillon Et Peau Dure 48g Harde huid en dikke, gele eeltplekken? Deze snel intrekkende balsem op basis van natuurlijke oliën beschermt de huid en plakt niet, dus droge handen. De makkelijk te gebruiken stick glijdt heel eenvoudig over je eeltplekken en verzacht en voedt de huid intensief. Intensief verzorgende balsem. De makkelijk te gebruiken stick glijdt heel eenvoudig over je eeltplekken en verzacht en voedt de huid intensief. Ingredienten ricinus communis seed oil, polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearate, octyldodeca... (1)
  • 08713713028521
3
deal
  • 10.47 11.01 EUR 3
    3
    • Koopjesdrogisterij.nl Koopjesdrogisterij.nl
      Harde huid en dikke, gele eeltplekken? Deze snel intrekkende balsem op basis van natuurlijke oliën beschermt de huid en plakt niet, dus d...
      10.47, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Internetdrogisterij.nl Internetdrogisterij.nl
      Harde huid en dikke, gele eeltplekken? Deze snel intrekkende balsem op basis van natuurlijke oliën beschermt de huid en plakt niet, dus d...
      10.89, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Dr. Fix Eelt- en Harde Huid Stick - 48 gram - Eelt- en Harde Huid Stick11.01, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Ginkel's Eeltcreme extra
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157814141.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110387977.jpg?ts=1
      Ginkel's Ginkel's Eeltcreme extra Eeltcreme extra Eeltcreme extra Ginkels Eelt Crème is een krachtige formule om eelt op voeten te verminderen. Hoog gedoseerd met salicylzuur (5%). Verweekt en verwijdert hinderlijke eeltplekken. Natuurlijke oliën van salvia en thijm ondersteunen deze werking. Bij irritatie het gebruik direct stoppen. Niet geschikt voor diabeten. Gebruik: Dagelijks 1 à 2 maal uitsluitend de plaatsen met eelt dun inmasseren. Ingrediënten: Aqua, Glyceryl Stearate, Salicylic Acid, Peg-20 Glyceryl Stearate, Paraffinum Liquidum, Cetyl Palmitate, ... (1)
      Ginkel's Eeltcreme extra
      • 08714369001845
      3
      deal
    • Sanopharm IJzer 5 mg wholefood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112269598.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179801015.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/30002956.jpg?ts=1
      Sanopharm Sanopharm IJzer 5 mg wholefood IJzer 5 mg wholefood IJzer 5 mg wholefood WholeFood IJzer wordt gemaakt van een op hydrocultuur gekweekte koolsoort (een lid van de broccolifamilie). Mineraalpreparaat Samenstelling per dagdosering van 1 capsule: IJzer 5,0 mg (35,7% RI*) *RI = Referentie Inname Ingredienten: IJzer (brassica juncea) als wholefood voedingscomplex*, plantaardige magnesium steraat, plantaardige capsule (hydroxypropyl methylcellulose), microkristallijne cellulose, dicalciumfosfaat, siliciumdioxide. *FoodState voedingscomplex Dé sleutel tot een verhoogde b... (1)
      Sanopharm IJzer 5 mg wholefood
      • 08718347170394
      5
      deal
    • Remington CR4000 reveal perfect pedi
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141401973.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208579237.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158957311.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101210454.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226205558.jpg?ts=1
      Remington Remington CR4000 reveal perfect pedi CR4000 reveal perfect pedi CR4000 reveal perfect pedi Deze Reveal Perfect Pedi CR4000 eeltvijl van REMINGTON is het ultieme apparaat voor mooie, zachte voeten. De Perfect Pedi zorgt ervoor dat de harde huid onder de voet op een zachte en gemakkelijke manier verwijderd wordt zonder pijnlijk schrapen zoals bij andere producten. Na slechts één gebruik bereik je al zichtbaar gladde resultaten, wat betekent dat je binnen de kortste keren klaar bent voor de zomer. De rollers glijden zachtjes over de contouren van je voeten en hielen en verwijderen moe... (1)
      Remington CR4000 reveal perfect pedi
      • 04008496870905
      • 4003504
      • 47009.560.110
      • 47009 560 100
      3
    • Aromedicare Voetspray 50ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218885994.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163919715.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164471547.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232145376.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146632707.jpg?ts=1
      Aromedicare Aromedicare Voetspray 50ml Voetspray 50ml Voetspray 50ml Aromedicare Voetspray 50 ml Van der Pluym Voetspray is een sterk verfrissende voetdeodorant die toepasbaar is bij zweetafscheiding.Twee maal per dag op de gehele voet sprayen. Uitsluitend voor uitwendig gebruik. (1)
      Aromedicare Voetspray 50ml
      • 08717054006224
      6
      deal
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 11.94
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 11.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 11.94
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 11.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 11.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 11.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 11.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 11.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 11.94
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 11.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 11.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 11.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 11.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 11.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 11.94
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 10.44
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 10.44
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 10.44
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 10.44
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 10.44
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 10.44
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 10.44
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 10.44
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 10.44
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 10.44
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 10.44
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 10.89
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 10.37
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 10.37
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 10.37
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 10.37
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 10.37
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 10.37
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 10.37
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 10.37
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 10.37
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 10.37
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 10.37
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 10.37
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 10.37
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 10.37
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 10.37
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 10.37
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 10.37
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 10.37
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 10.37
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 10.37
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 10.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 9.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 9.89
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 9.89
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 9.89
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 9.89
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 9.89
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 9.89
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 9.89
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 10.89
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 10.89
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 10.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 10.89
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 10.47
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 10.47
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 10.47
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 10.47
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 10.47
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 10.47
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 10.47
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 10.47
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 10.47
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 10.47
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 10.47
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 10.47
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 10.47
    • partner@vergelijk.nl