x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hoofdtelefoons verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    VHBW koptelefoon

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hoofdtelefoon categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • VHBW 3,5mm Jack audio kabel met Control Talk functie - 1,2 meter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137809981.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101293538.jpg
      VHBW VHBW 3,5mm Jack audio kabel met Control Talk functie - 1,2 meter 3,5mm Jack audio kabel met Control Talk functie - 1,2 meter 3,5mm Jack audio kabel met Control Talk functie - 1,2 meter 3,5mm Jack audio kabel met Control Talk functieGebruik deze audiokabel met Contro Talk functie om uw iPad, iPod of iPhone te bedienen en tevens gesprekken te beantwoorden. Vanwege de kleur past deze kabel perfect bij een Beats hoofdtelefoon. Let op! Geen originele Beats kabel. Geschikt voor de volgende Beats hoofdtelefoons:- Beats Studio - Beats Executive - Beats Mixr - Beats Solo HD - Beats Wireless - Beats Pro Geschikt voor de volgende Apple smartphones:- iPhone 3Gs - iPhone 4 - iPhone 4s -... (3)
      VHBW 3,5mm Jack audio kabel met Control Talk functie - 1,2 meter
      • 04251358523581
      • 04251358523598
      1
      most_sold
      9.99 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Apple airpods DEFAULT
        • apple_airpods
      • Earbuds DEFAULT
        • bluetooth_volledig_draadloos
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Beats by Dre DEFAULT
        • beats_by_dr_dre
      • Sennheiser DEFAULT
        • sennheiser
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Sony DEFAULT
        • sony
      • Bluetooth DEFAULT
        • ja
      • Geschikt voor TV DEFAULT
        • zendstation
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (Low)
      • €50 - €100 (Medium)
      • €100 - €150 (High)
      • > €150 (Highest)
    • Merk (brand):
      • Sony (sony)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • JBL (jbl)
      • Philips (philips)
      • Beats by Dre (beats_by_dr_dre)
      • House of Marley (the_house_of_marley)
      • 4smarts (4smarts)
      • AEG (aeg)
      • AfterShokz (aftershokz)
      • AIAIAI (aiaiai)
      • AKG (akg)
      • Alecto (alecto)
      • Alesis (alesis)
      • Alpine (alpine)
      • Anker (anker)
      • Antec (antec)
      • Apple (apple)
      • Audeze (audeze)
      • Audio-Technica (audio_technica)
      • Auralex (auralex)
      • Autovision (autovision)
      • Avanca (avanca)
      • Avesoro.se (avesoro_se)
      • Azuri (azuri)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Behringer (behringer)
      • Beyerdynamic (beyerdynamic)
      • Blue (blue)
      • Blue Microphones (blue_microphones)
      • Bontempi (bontempi)
      • Bose (bose)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Bragi (bragi)
      • BuddyPhone (buddyphone)
      • Buurman en Buurman (buurman_en_buurman)
      • CAD Audio (cad_audio)
      • Caliber (caliber)
      • Catalyst (catalyst)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Cobra (cobra)
      • Cowon (cowon)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Crosscall (crosscall)
      • DAP (dap)
      • DCYBEL (dcybel)
      • DeFunc (defunc)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Devine (devine)
      • Disney (disney)
      • DOCKIN (dockin)
      • Dresz (dresz)
      • Dunlop (dunlop)
      • Edifier (edifier)
      • EKids (ekids)
      • Elipson (elipson)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Ewent (ewent)
      • fitbit (fitbit)
      • Focal (focal)
      • Fostex (fostex)
      • FRENDS (frends)
      • Fresh 'n rebel (fresh_n_rebel)
      • GEAR4 (gear4)
      • Gembird (gembird)
      • General Mobile (general_mobile)
      • Grab 'n GO (grab_n_go)
      • Grado Labs (grado_labs)
      • Grixx (grixx)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • Happy Plugs (happy_plugs)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • HaverCo (haverco)
      • Hercules (hercules)
      • HIFIMAN (hifiman)
      • Honor (honor)
      • HQ (hq)
      • Huawei (huawei)
      • I-Paint (i_paint)
      • IDance (idance)
      • Ifrogz (ifrogz)
      • IGo (igo)
      • Imperial (imperial)
      • ION (ion)
      • ISY (isy)
      • JABEES (jabees)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jaybird (jaybird)
      • JAYS (jays)
      • JB Systems (jb_systems)
      • JVC (jvc)
      • KEF (kef)
      • Kenwood (kenwood)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • Koss (koss)
      • KRK (krk)
      • Kurio (kurio)
      • König (ko_nig)
      • Lenco (lenco)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Mackie (mackie)
      • Magnat (magnat)
      • Marmitek (marmitek)
      • Marshall (marshall)
      • Master & Dynamic (master_dynamic)
      • Medion (medion)
      • Meliconi (meliconi)
      • Microsoft (microsoft)
      • Midland (midland)
      • Miiego (miiego)
      • Minions (minions)
      • Monacor (monacor)
      • Monster (monster)
      • Monster Cable (monster_cable)
      • Motorola (motorola)
      • MSI (msi)
      • Muse (muse)
      • NAD (nad)
      • Noizezz (noizezz)
      • Numark (numark)
      • Olympus (olympus)
      • ONANOFF (onanoff)
      • Panasonic (panasonic)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pioneer (pioneer)
      • Plantronics (plantronics)
      • Pluggerz (pluggerz)
      • PreSonus (presonus)
      • Razer (razer)
      • Ready2music (ready2music)
      • Reloop (reloop)
      • RHA (rha)
      • Roland (roland)
      • Rolfstone (rolfstone)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • Satechi (satechi)
      • SBS (sbs)
      • Shure (shure)
      • Silva (silva)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • SOL REPUBLIC (sol_republic)
      • Soul (soul)
      • SSDN (ssdn)
      • Stagg (stagg)
      • Stereoboomm (stereoboomm)
      • Sudio (sudio)
      • Sundaze (sundaze)
      • Synq (synq)
      • Tabzoo (tabzoo)
      • TDK (tdk)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technics (technics)
      • Telefunken (telefunken)
      • Thomson (thomson)
      • Thrustmaster (thrustmaster)
      • THUNDERPLUGS (thunderplugs)
      • TIE (tie)
      • Tie Studio (tie_studio)
      • Trust (trust)
      • Ultrasone (ultrasone)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • V-Moda (v_moda)
      • V7 (v7)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • VHBW (vhbw)
      • Vic Firth (vic_firth)
      • Vivanco (vivanco)
      • Wiko (wiko)
      • Wraps (wraps)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Yamaha (yamaha)
      • Yurbuds (yurbuds)
      • Zagg (zagg)
      • Zomo (zomo)
    • Type hoofdtelefoon (positie_speakers_hoofdtelefoon):
      • Oordopjes (in_ear)
      • On ear (on_ear)
      • Over ear (over_ear)
    • Draagstijl (wearing_style):
      • Hoofdband (hoofdband)
      • Nekband (nekband)
      • Sport oorhaak (oorhaak)
      • Earbuds (earbuds)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Noise cancelling (ruisonderdrukkingseffect):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Draadloos (verbindingstechnologie):
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad en Draadloos (bedraad_en_draadloos)
      • Draadloos (draadloos)
    • Type draadloze koptelefoon (type_draadloze_koptelefoon):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Bluetooth volledig draadloos (bluetooth_volledig_draadloos)
      • Niet draadloos (niet_draadloos)
      • Zendstation (zendstation)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Roze (roze)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
    • Inclusief microfoon (ingebouwde_microfoon):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Water / Zweet bestendig (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Volumeregeling (volumeregeling):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type klankkast (akoestisch_systeem):
      • Gesloten (gesloten)
      • Halfopen (halfopen)
      • Open (open)
    • Oplaadbaar (herlaadbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Populaire hoofdtelefoons (group):
      • AIAIAI TMA-2 (aiaiai_tma_2)
      • AKG Y50 (akg_y50)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Apple Airpods (apple_airpods)
      • Apple EarPods (apple_earpods)
      • Bang & Olufsen Beoplay H4 (bang_olufsen_beoplay_h4)
      • Bang & Olufsen Beoplay H5 (bang_olufsen_beoplay_h5)
      • Bang & Olufsen Beoplay H7 (bang_olufsen_beoplay_h7)
      • Bang & Olufsen Beoplay H8i (bang_olufsen_beoplay_h8i)
      • Bang & Olufsen Beoplay H9i (bang_olufsen_beoplay_h9i)
      • Bang & Olufsen Earset (bang_olufsen_earset)
      • Beats by Dr. Dre Beats EP (beats_by_dr_dre_beats_ep)
      • Beats by Dr. Dre BeatsX (beats_by_dr_dre_beatsx)
      • Beats by Dr. Dre Powerbeats3 (beats_by_dr_dre_powerbeats3)
      • Beats by Dr. Dre Solo3 (beats_by_dr_dre_solo3)
      • Beats by Dr. Dre Studio (beats_by_dr_dre_studio)
      • Beats by Dr. Dre Studio3 (beats_by_dr_dre_studio3)
      • Beats by Dr. Dre UrBeats (beats_by_dr_dre_urbeats)
      • Beats by Dr. Dre urBeats3 (beats_by_dr_dre_urbeats3)
      • Beyerdynamic Custom One Pro (beyerdynamic_custom_one_pro)
      • Beyerdynamic DT 770 PRO (beyerdynamic_dt_770_pro)
      • Beyerdynamic DT 880 (beyerdynamic_dt_880)
      • Bose QuietComfort 35 II (bose_quietcomfort_35_ii)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Bose SoundSport (bose_soundsport)
      • Bose SoundSport Free (bose_soundsport_free)
      • Focal Spark (focal_spark)
      • JBL E45BT (jbl_e45bt)
      • JBL E55BT (jbl_e55bt)
      • JBL E65BTNC (jbl_e65btnc)
      • JBL Endurance Jump (jbl_endurance_jump)
      • JBL Endurance Sprint (jbl_endurance_sprint)
      • JBL Everest Elite 750NC (jbl_everest_elite_750nc)
      • JBL Free X (jbl_free_x)
      • JBL JR300 (jbl_jr300)
      • JBL Reflect Mini (jbl_reflect_mini)
      • JBL Reflect Mini 2 (jbl_reflect_mini_2)
      • JBL Tune 500BT (jbl_tune_500bt)
      • JBL Tune600BTNC (jbl_tune600btnc)
      • JBL UA Sport Wireless Train (jbl_ua_sport_wireless_train)
      • JBL Under Armour (jbl_under_armour)
      • JVC HA-SR75S (jvc_ha_sr75s)
      • Logitech MX Master (logitech_mx_master)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Major III (marshall_major_iii)
      • Marshall Monitor (marshall_monitor)
      • Pioneer HDJ-700 (pioneer_hdj_700)
      • Pioneer HDJ-X5 (pioneer_hdj_x5)
      • Samsung Galaxy Buds (samsung_galaxy_buds)
      • Sennheiser CX 7.00BT (sennheiser_cx_7_00bt)
      • Sennheiser CX 300S (sennheiser_cx_300s)
      • Sennheiser CX Sport (sennheiser_cx_sport)
      • Sennheiser HD 599 (sennheiser_hd_599)
      • Sennheiser MOMENTUM (sennheiser_momentum)
      • Sennheiser Momentum 2 (sennheiser_momentum_2)
      • Sennheiser PXC550 (sennheiser_pxc550)
      • Sennheiser RS 175 (sennheiser_rs_175)
      • Skullcandy Crusher (skullcandy_crusher)
      • Skullcandy Grind (skullcandy_grind)
      • Sony 1000X (sony_1000x)
      • Sony MDR-1AM2 (sony_mdr_1am2)
      • Sony MDR-E9LP (sony_mdr_e9lp)
      • Sony MDR-EX155 (sony_mdr_ex155)
      • Sony MDR-HW700DS (sony_mdr_hw700ds)
      • Sony MDR-V55 (sony_mdr_v55)
      • Sony MDR-X950B1 (sony_mdr_x950b1)
      • Sony MDR-XB550AP (sony_mdr_xb550ap)
      • Sony MDR-XB950AP (sony_mdr_xb950ap)
      • Sony MDR-XB950N1B (sony_mdr_xb950n1b)
      • Sony MDR-XB950N1G (sony_mdr_xb950n1g)
      • Sony MDR-ZX100 (sony_mdr_zx100)
      • Sony MDR-ZX110AP (sony_mdr_zx110ap)
      • Sony WF-1000X (sony_wf_1000x)
      • Sony WF-SP700 (sony_wf_sp700)
      • Sony WF-SP900 (sony_wf_sp900)
      • Sony WH-1000XM3 (sony_wh_1000xm3)
      • Sony WH-CH400 (sony_wh_ch400)
      • Sony WH-CH500 (sony_wh_ch500)
      • Sony WH-CH700N (sony_wh_ch700n)
      • Sony WH-H800 (sony_wh_h800)
      • Sony WH-H900N (sony_wh_h900n)
      • Sony WH-XB700 (sony_wh_xb700)
      • Sony WI-C300 (sony_wi_c300)
      • Sony WI-SP500 (sony_wi_sp500)
      • Sony WI-SP600N (sony_wi_sp600n)
      • Sudio KLAR (sudio_klar)
      • Sudio NIVÅ (sudio_niva_)
      • Sudio TRE (sudio_tre)
      • Sudio VASA (sudio_vasa)
      • Sudio VASA BLÅ (sudio_vasa_bla_)
      • The House Of Marley Little Bird (the_house_of_marley_little_bird)
      • The House Of Marley Smile Jamaica (the_house_of_marley_smile_jamaica)
      • Urbanears Plattan II (urbanears_plattan_ii)
      • Urbanista Berlin (urbanista_berlin)
      • Urbanista Boston (urbanista_boston)
      • Urbanista Detroit (urbanista_detroit)
      • Urbanista Ibiza (urbanista_ibiza)
      • Urbanista Milan (urbanista_milan)
      • Urbanista Oslo (urbanista_oslo)
      • Urbanista Rio (urbanista_rio)
      • Urbanista Rome (urbanista_rome)
      • Urbanista San Francisco (urbanista_san_francisco)
      • Urbanista Seattle (urbanista_seattle)
      • Urbanista Stockholm (urbanista_stockholm)
      • Urbanista Tokyo (urbanista_tokyo)
      • Zomo HD-1200 (zomo_hd_1200)
    • Kabel lengte (lengte_snoer):
      • < 1 m (lengte_snoer_1)
      • 1 m - 1.2 m (lengte_snoer_1_1.2)
      • 1.2 m - 1.3 m (lengte_snoer_1.2_1.3)
      • ≥ 1.3 m (lengte_snoer_1.3)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl