x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hoofdtelefoons verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    VHBW koptelefoon

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hoofdtelefoon categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • VHBW 3,5mm Jack audio kabel met Control Talk functie - 1,2 meter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137809981.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101293538.jpg
      VHBW VHBW 3,5mm Jack audio kabel met Control Talk functie - 1,2 meter 3,5mm Jack audio kabel met Control Talk functie - 1,2 meter 3,5mm Jack audio kabel met Control Talk functie - 1,2 meter 3,5mm Jack audio kabel met Control Talk functieGebruik deze audiokabel met Contro Talk functie om uw iPad, iPod of iPhone te bedienen en tevens gesprekken te beantwoorden. Vanwege de kleur past deze kabel perfect bij een Beats hoofdtelefoon. Let op! Geen originele Beats kabel. Geschikt voor de volgende Beats hoofdtelefoons:- Beats Studio - Beats Executive - Beats Mixr - Beats Solo HD - Beats Wireless - Beats Pro Geschikt voor de volgende Apple smartphones:- iPhone 3Gs - iPhone 4 - iPhone 4s -... (2)
      VHBW 3,5mm Jack audio kabel met Control Talk functie - 1,2 meter
      • 04251358523581
      • 04251358523598
      1
      9.99 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Refurbished IMPORTANT
        • true
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Apple airpods DEFAULT
        • apple_airpods
      • Earbuds DEFAULT
        • bluetooth_volledig_draadloos
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Beats by Dre DEFAULT
        • beats_by_dr_dre
      • Sennheiser DEFAULT
        • sennheiser
      • Ruisonderdrukking DEFAULT
        • ja
      • Bluetooth DEFAULT
        • ja
      • Sport DEFAULT
        • sporten
      • Oortjes DEFAULT
        • in_ear
      • JBL DEFAULT
        • jbl
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (Low)
      • €50 - €100 (Medium)
      • €100 - €150 (High)
      • > €150 (Highest)
    • Merk (brand):
      • Sony (sony)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Apple (apple)
      • Philips (philips)
      • Beats by Dre (beats_by_dr_dre)
      • JBL (jbl)
      • AC/DC (ac_dc)
      • Adam (adam)
      • Adidas (adidas)
      • AEG (aeg)
      • AfterShokz (aftershokz)
      • AIAIAI (aiaiai)
      • AIRCOUSTIC (aircoustic)
      • AKG (akg)
      • Alan (alan)
      • Albrecht (albrecht)
      • Alesis (alesis)
      • Alpine (alpine)
      • Anker (anker)
      • Audeze (audeze)
      • Audio-Technica (audio_technica)
      • Autovision (autovision)
      • Avanca (avanca)
      • AVC (avc)
      • Bananaz (bananaz)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Behringer (behringer)
      • Beyerdynamic (beyerdynamic)
      • Blue (blue)
      • Blue Microphones (blue_microphones)
      • BlueParrot (blueparrot)
      • Bontempi (bontempi)
      • Bose (bose)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • BuddyPhone (buddyphone)
      • CAD Audio (cad_audio)
      • Caliber (caliber)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • CoolBox (coolbox)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Dali (dali)
      • DAP (dap)
      • DCYBEL (dcybel)
      • DeFunc (defunc)
      • Denon (denon)
      • DENONDJ (denondj)
      • Denver (denver)
      • Devine (devine)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Edifier (edifier)
      • Elipson (elipson)
      • ESI (esi)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Ewent (ewent)
      • Fedec (fedec)
      • Fender (fender)
      • Fischer Amps (fischer_amps)
      • fitbit (fitbit)
      • Focal (focal)
      • Fostex (fostex)
      • FRENDS (frends)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • GEAR4 (gear4)
      • Gembird (gembird)
      • Grab 'n GO (grab_n_go)
      • Grado (grado)
      • Grado Labs (grado_labs)
      • Grixx (grixx)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • Happy Plugs (happy_plugs)
      • HEMA (hema)
      • Hercules (hercules)
      • HIFIMAN (hifiman)
      • Honeywell (honeywell)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • HyperX (hyperx)
      • Ifrogz (ifrogz)
      • Imperial (imperial)
      • ISY (isy)
      • JABEES (jabees)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jaybird (jaybird)
      • JAYS (jays)
      • JB Systems (jb_systems)
      • JVC (jvc)
      • KEF (kef)
      • Kenwood (kenwood)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • Koss (koss)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • KRK (krk)
      • Kruger & Matz (kruger_matz)
      • Kygo (kygo)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Lenco (lenco)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Logitech (logitech)
      • Mack's (mack_s)
      • Mackie (mackie)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Magnat (magnat)
      • Marmitek (marmitek)
      • Marshall (marshall)
      • Master & Dynamic (master_dynamic)
      • Meze (meze)
      • Midland (midland)
      • Miiego (miiego)
      • Minions (minions)
      • Mobilize (mobilize)
      • Monacor (monacor)
      • Monster (monster)
      • Motorola (motorola)
      • Muse (muse)
      • MyWraps (mywraps)
      • NAD (nad)
      • Neumann (neumann)
      • Noizezz (noizezz)
      • Ohropax (ohropax)
      • Olympus (olympus)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Panasonic (panasonic)
      • Parya (parya)
      • Pioneer (pioneer)
      • Plantronics (plantronics)
      • Pluggerz (pluggerz)
      • PreSonus (presonus)
      • Prodipe (prodipe)
      • Prodjuser (prodjuser)
      • Proel (proel)
      • Razer (razer)
      • RCF (rcf)
      • Ready2music (ready2music)
      • Reloop (reloop)
      • Roland (roland)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • SBS (sbs)
      • Shure (shure)
      • Silvercrest (silvercrest)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Snom (snom)
      • SOL REPUBLIC (sol_republic)
      • Soul (soul)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Stagg (stagg)
      • Stanton (stanton)
      • Stereoboomm (stereoboomm)
      • Sudio (sudio)
      • Sweex (sweex)
      • Swingson (swingson)
      • Synq (synq)
      • TDK (tdk)
      • Technics (technics)
      • Technisat (technisat)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thomson (thomson)
      • THUNDERPLUGS (thunderplugs)
      • TIE (tie)
      • Tie Studio (tie_studio)
      • Trust (trust)
      • Ultrasone (ultrasone)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • V-Moda (v_moda)
      • Velleman (velleman)
      • VHBW (vhbw)
      • Vic Firth (vic_firth)
      • Vivanco (vivanco)
      • VOX (vox)
      • Voxicon (voxicon)
      • Wraps (wraps)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Yamaha (yamaha)
      • Zagg (zagg)
      • Zildjian (zildjian)
      • Zomo (zomo)
    • Type hoofdtelefoon (positie_speakers_hoofdtelefoon):
      • Bone conduction (bone_conduction)
      • In-ear (in_ear)
      • On-ear (on_ear)
      • Over-ear (over_ear)
    • Draadloos / Bedraad (verbindingstechnologie):
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad en Draadloos (bedraad_en_draadloos)
      • Draadloos (draadloos)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbevolen voor activiteit (aanbevolen_voor_activiteit):
      • Bellen (bellen)
      • DJ (dj)
      • Kinderen (kinderen)
      • Muziek luisteren (muziek_luisteren)
      • Reizen (reizen)
      • Sporten (sporten)
      • Televisie kijken (televisie_kijken)
    • Draagstijl (wearing_style):
      • Geheel draadloos (geheel_draadloos)
      • Hoofdband (hoofdband)
      • Nekband (nekband)
      • Oorhaak (oorhaak)
    • Noise cancelling (ruisonderdrukkingseffect):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type draadloze koptelefoon (type_draadloze_koptelefoon):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Bluetooth volledig draadloos (bluetooth_volledig_draadloos)
      • Niet draadloos (niet_draadloos)
      • Zendstation (zendstation)
    • Water / Zweet bestendig (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Volumeregeling (volumeregeling):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bereik in meters (bereik_in_meters):
      • 0 tot 30 meter (0_tot_30_meter)
      • 30 tot 60 meter (30_tot_60_meter)
      • 60 meter of meer (60_meter_of_meer)
    • Maximale accu/batterij duur (in uren) (batterij_levensduur_uur_):
      • < 6 Uren (batterij_levensduur_uur__6)
      • 6 Uren - 10 Uren (batterij_levensduur_uur__6_10)
      • 10 Uren - 20 Uren (batterij_levensduur_uur__10_20)
      • ≥ 20 Uren (batterij_levensduur_uur__20)
    • Oplaadbaar (herlaadbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Oplaadtijd accu/batterij (in uren) (batterij_oplaadtijd):
      • < 2 Uren (batterij_oplaadtijd_2)
      • 2 Uren - 3 Uren (batterij_oplaadtijd_2_3)
      • ≥ 3 Uren (batterij_oplaadtijd_3)
    • Te gebruiken met (ios/android) (te_gebruiken_met):
      • Android (android)
      • iOS (ios)
      • Niet specifiek (niet_specifiek)
      • Windows (windows)
    • Te bedienen via koptelefoon (te_bedienen_via_koptelefoon):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type klankkast (akoestisch_systeem):
      • Gesloten (gesloten)
      • Halfopen (halfopen)
      • Open (open)
    • Inclusief microfoon (ingebouwde_microfoon):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Draagcomfort volgens klanten (draagcomfort_volgens_klanten):
      • Matig (matig)
      • Standaard (standaard)
      • Goed (goed)
      • Uitstekend (uitstekend)
    • Kabel lengte (lengte_snoer):
      • < 1.1 m (lengte_snoer_1.1)
      • 1.1 m - 1.2 m (lengte_snoer_1.1_1.2)
      • 1.2 m - 1.3 m (lengte_snoer_1.2_1.3)
      • ≥ 1.3 m (lengte_snoer_1.3)
    • Type koptelefoon aansluiting (type_koptelefoon_aansluiting):
      • 2,5 mm jack (2_5_mm_jack)
      • 3,5 mm mini-jack (3_5_mm_mini_jack)
      • 4,4 mm jack (4_4_mm_jack)
      • 6,3 mm jack (6_3_mm_jack)
      • Micro-USB (micro_usb)
      • n.v.t. (n_v_t_)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Roze (roze)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
    • Populaire hoofdtelefoons (group):
      • AfterShokz Aeropex (aftershokz_aeropex)
      • AfterShokz Trekz Air (aftershokz_trekz_air)
      • AfterShokz Xtrainerz (aftershokz_xtrainerz)
      • AIAIAI TMA-2 (aiaiai_tma_2)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Apple Airpods (apple_airpods)
      • Apple EarPods (apple_earpods)
      • Audio-Technica SR50BT (audio_technica_sr50bt)
      • Bang & Olufsen Beoplay E8 2.0 (bang_olufsen_beoplay_e8_2_0)
      • Bang & Olufsen Beoplay H4 (bang_olufsen_beoplay_h4)
      • Bang & Olufsen Beoplay H5 (bang_olufsen_beoplay_h5)
      • Bang & Olufsen Beoplay H8i (bang_olufsen_beoplay_h8i)
      • Bang & Olufsen Beoplay H9 (bang_olufsen_beoplay_h9)
      • Bang & Olufsen Beoplay H9i (bang_olufsen_beoplay_h9i)
      • Bang & Olufsen Earset (bang_olufsen_earset)
      • Beats by Dr. Dre Beats EP (beats_by_dr_dre_beats_ep)
      • Beats by Dr. Dre BeatsX (beats_by_dr_dre_beatsx)
      • Beats by Dr. Dre Powerbeats2 (beats_by_dr_dre_powerbeats2)
      • Beats by Dr. Dre Powerbeats3 (beats_by_dr_dre_powerbeats3)
      • Beats by Dr. Dre Solo Pro (beats_by_dr_dre_solo_pro)
      • Beats by Dr. Dre Solo3 (beats_by_dr_dre_solo3)
      • Beats by Dr. Dre Studio (beats_by_dr_dre_studio)
      • Beats by Dr. Dre Studio3 (beats_by_dr_dre_studio3)
      • Beats by Dr. Dre UrBeats (beats_by_dr_dre_urbeats)
      • Beats by Dr. Dre urBeats3 (beats_by_dr_dre_urbeats3)
      • Beats Powerbeats Pro (beats_powerbeats_pro)
      • Beyerdynamic Custom One Pro (beyerdynamic_custom_one_pro)
      • Beyerdynamic DT 770 PRO (beyerdynamic_dt_770_pro)
      • Beyerdynamic DT 880 (beyerdynamic_dt_880)
      • Bose Noise Cancelling Headphones 700 (bose_noise_cancelling_headphones_700)
      • Bose QuietComfort 35 II (bose_quietcomfort_35_ii)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Bose SoundSport (bose_soundsport)
      • Bose SoundSport Free (bose_soundsport_free)
      • Focal Spark (focal_spark)
      • Huawei FreeBuds (huawei_freebuds)
      • HyperX Cloud (hyperx_cloud)
      • Jabra Biz 2300 (jabra_biz_2300)
      • Jabra Biz 2400 (jabra_biz_2400)
      • Jabra Elite 65t (jabra_elite_65t)
      • Jabra Elite 85h (jabra_elite_85h)
      • Jabra Elite Active 45e (jabra_elite_active_45e)
      • Jabra Elite Active 65t (jabra_elite_active_65t)
      • Jabra Evolve 20 (jabra_evolve_20)
      • Jabra Evolve 30 (jabra_evolve_30)
      • Jabra Evolve 40 (jabra_evolve_40)
      • Jabra Evolve 65 (jabra_evolve_65)
      • Jabra Evolve 75 (jabra_evolve_75)
      • Jabra Evolve 80 (jabra_evolve_80)
      • Jabra Move Style Edition (jabra_move_style_edition)
      • Jabra Sport Pace (jabra_sport_pace)
      • Jaybird Run XT (jaybird_run_xt)
      • Jaybird Tarah (jaybird_tarah)
      • Jaybird Vista (jaybird_vista)
      • Jaybird X4 (jaybird_x4)
      • JBL E45BT (jbl_e45bt)
      • JBL E55BT (jbl_e55bt)
      • JBL E65BTNC (jbl_e65btnc)
      • JBL Endurance Jump (jbl_endurance_jump)
      • JBL Endurance Sprint (jbl_endurance_sprint)
      • JBL Everest Elite 750NC (jbl_everest_elite_750nc)
      • JBL Free X (jbl_free_x)
      • JBL JR300 (jbl_jr300)
      • JBL LIVE 220BT (jbl_live_220bt)
      • JBL LIVE 300TWS (jbl_live_300tws)
      • JBL LIVE 400BT (jbl_live_400bt)
      • JBL LIVE 500BT (jbl_live_500bt)
      • JBL LIVE 650BT (jbl_live_650bt)
      • JBL Reflect Contour 2 (jbl_reflect_contour_2)
      • JBL Reflect Flow (jbl_reflect_flow)
      • JBL Reflect Mini (jbl_reflect_mini)
      • JBL Reflect Mini 2 (jbl_reflect_mini_2)
      • JBL Soundgear (jbl_soundgear)
      • JBL TUNE 120TWS (jbl_tune_120tws)
      • JBL TUNE 160 (jbl_tune_160)
      • JBL TUNE 160BT (jbl_tune_160bt)
      • JBL TUNE 210 (jbl_tune_210)
      • JBL TUNE 220TWS (jbl_tune_220tws)
      • JBL TUNE 500BT (jbl_tune_500bt)
      • JBL TUNE 600BTNC (jbl_tune_600btnc)
      • JBL TUNE 750BTNC (jbl_tune_750btnc)
      • JBL UA Sport Wireless Train (jbl_ua_sport_wireless_train)
      • JBL Under Armour (jbl_under_armour)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Major III (marshall_major_iii)
      • Marshall Mid (marshall_mid)
      • Marshall Monitor (marshall_monitor)
      • Philips SHL3075RD (philips_shl3075rd)
      • Philips SHL5005 (philips_shl5005)
      • Pioneer HDJ-700 (pioneer_hdj_700)
      • Pioneer HDJ-X5 (pioneer_hdj_x5)
      • Plantronics Blackwire (plantronics_blackwire)
      • Plantronics Savi (plantronics_savi)
      • Samsung Galaxy Buds (samsung_galaxy_buds)
      • Sennheiser CX 7.00BT (sennheiser_cx_7_00bt)
      • Sennheiser CX 300S (sennheiser_cx_300s)
      • Sennheiser CX Sport (sennheiser_cx_sport)
      • Sennheiser HD 599 (sennheiser_hd_599)
      • Sennheiser MB (sennheiser_mb)
      • Sennheiser Momentum 2 (sennheiser_momentum_2)
      • Sennheiser PXC550 (sennheiser_pxc550)
      • Sennheiser RS 175 (sennheiser_rs_175)
      • Skullcandy Crusher Wireless (skullcandy_crusher_wireless)
      • Skullcandy Grind (skullcandy_grind)
      • Skullcandy Hesh 3 (skullcandy_hesh_3)
      • Skullcandy Indy (skullcandy_indy)
      • Skullcandy Jib+ Active (skullcandy_jib_active)
      • Skullcandy Jib Wireless (skullcandy_jib_wireless)
      • Skullcandy Method Wireless (skullcandy_method_wireless)
      • Skullcandy Push (skullcandy_push)
      • Skullcandy Riff Wireless (skullcandy_riff_wireless)
      • Skullcandy Venue (skullcandy_venue)
      • Sony IER-Z1R (sony_ier_z1r)
      • Sony MDR-1AM2 (sony_mdr_1am2)
      • Sony MDR-E9LP (sony_mdr_e9lp)
      • Sony MDR-EX155 (sony_mdr_ex155)
      • Sony MDR-HW700DS (sony_mdr_hw700ds)
      • Sony MDR-X950B1 (sony_mdr_x950b1)
      • Sony MDR-XB550AP (sony_mdr_xb550ap)
      • Sony MDR-XB950N1G (sony_mdr_xb950n1g)
      • Sony MDR-ZX100 (sony_mdr_zx100)
      • Sony MDR-ZX110AP (sony_mdr_zx110ap)
      • Sony WF-1000X (sony_wf_1000x)
      • Sony WF-1000XM3 (sony_wf_1000xm3)
      • Sony WF-SP700 (sony_wf_sp700)
      • Sony WF-SP900 (sony_wf_sp900)
      • Sony WH-1000XM3 (sony_wh_1000xm3)
      • Sony WH-CH400 (sony_wh_ch400)
      • Sony WH-CH500 (sony_wh_ch500)
      • Sony WH-CH510 (sony_wh_ch510)
      • Sony WH-CH700N (sony_wh_ch700n)
      • Sony WH-H900N (sony_wh_h900n)
      • Sony WH-XB700 (sony_wh_xb700)
      • Sony WH-XB900N (sony_wh_xb900n)
      • Sony WI-1000X (sony_wi_1000x)
      • Sony WI-C300 (sony_wi_c300)
      • Sony WI-C310 (sony_wi_c310)
      • Sony WI-SP500 (sony_wi_sp500)
      • Sony WI-SP600N (sony_wi_sp600n)
      • Sudio TRE (sudio_tre)
      • Sudio VASA (sudio_vasa)
      • Sudio VASA BLÅ (sudio_vasa_bla_)
      • The House Of Marley Little Bird (the_house_of_marley_little_bird)
      • The House Of Marley Smile Jamaica (the_house_of_marley_smile_jamaica)
      • Urbanears Jakan (urbanears_jakan)
      • Urbanears Plattan II (urbanears_plattan_ii)
      • Urbanista Berlin (urbanista_berlin)
      • Urbanista Boston (urbanista_boston)
      • Urbanista Detroit (urbanista_detroit)
      • Urbanista Milan (urbanista_milan)
      • Urbanista Oslo (urbanista_oslo)
      • Urbanista Rio (urbanista_rio)
      • Urbanista Rome (urbanista_rome)
      • Urbanista San Francisco (urbanista_san_francisco)
      • Urbanista Seattle (urbanista_seattle)
      • Urbanista Stockholm (urbanista_stockholm)
      • Urbanista Tokyo (urbanista_tokyo)
      • Zomo HD-1200 (zomo_hd_1200)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Refurbished (refurbished):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl