x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hoofdtelefoons verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Snom koptelefoon

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hoofdtelefoon categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Snom A170 Wireless DECT headset
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147118073.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146362517.jpg
      Snom Snom A170 Wireless DECT headset A170 Wireless DECT headset A170 Wireless DECT headset Snom A170 Wireless DECT headset (1)
      Snom A170 Wireless DECT headset
      • 04260059582476
      2
      149.17 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Refurbished IMPORTANT
        • true
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Apple airpods DEFAULT
        • apple_airpods
      • Earbuds DEFAULT
        • bluetooth_volledig_draadloos
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Beats by Dre DEFAULT
        • beats_by_dr_dre
      • Sennheiser DEFAULT
        • sennheiser
      • Ruisonderdrukking DEFAULT
        • ja
      • Bluetooth DEFAULT
        • ja
      • Sport DEFAULT
        • sporten
      • Oortjes DEFAULT
        • in_ear
      • JBL DEFAULT
        • jbl
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (Low)
      • €50 - €100 (Medium)
      • €100 - €150 (High)
      • > €150 (Highest)
    • Merk (brand):
      • Sony (sony)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Apple (apple)
      • Philips (philips)
      • Beats by Dre (beats_by_dr_dre)
      • JBL (jbl)
      • AC/DC (ac_dc)
      • Adam (adam)
      • Adidas (adidas)
      • AEG (aeg)
      • AfterShokz (aftershokz)
      • AIAIAI (aiaiai)
      • AIRCOUSTIC (aircoustic)
      • AKG (akg)
      • Alan (alan)
      • Alesis (alesis)
      • Alpine (alpine)
      • Anker (anker)
      • Audeze (audeze)
      • Audio-Technica (audio_technica)
      • Audiophony (audiophony)
      • AUDIOTECHNICA (audiotechnica)
      • Auralex (auralex)
      • Autovision (autovision)
      • Avantone Pro (avantone_pro)
      • Bananaz (bananaz)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Behringer (behringer)
      • Beyerdynamic (beyerdynamic)
      • Blue Microphones (blue_microphones)
      • Bontempi (bontempi)
      • Bose (bose)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • BuddyPhone (buddyphone)
      • CAD Audio (cad_audio)
      • Caliber (caliber)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • CoolBox (coolbox)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • DAP (dap)
      • DCYBEL (dcybel)
      • DeFunc (defunc)
      • Denon (denon)
      • DENONDJ (denondj)
      • Denver (denver)
      • Devine (devine)
      • Disney (disney)
      • DOCKIN (dockin)
      • Edifier (edifier)
      • Elipson (elipson)
      • ESI (esi)
      • Ewent (ewent)
      • Fedec (fedec)
      • Fender (fender)
      • Fischer Amps (fischer_amps)
      • fitbit (fitbit)
      • Focal (focal)
      • Fostex (fostex)
      • FRENDS (frends)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • GEAR4 (gear4)
      • Gembird (gembird)
      • Globocomm (globocomm)
      • Grab 'n GO (grab_n_go)
      • Grado (grado)
      • Grado Labs (grado_labs)
      • Grixx (grixx)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • Happy Plugs (happy_plugs)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Hercules (hercules)
      • HIFIMAN (hifiman)
      • Honeywell (honeywell)
      • HQ (hq)
      • Huawei (huawei)
      • I-Paint (i_paint)
      • IDance (idance)
      • Ifrogz (ifrogz)
      • Imperial (imperial)
      • ION (ion)
      • ISY (isy)
      • JABEES (jabees)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jaybird (jaybird)
      • JAYS (jays)
      • JB Systems (jb_systems)
      • JVC (jvc)
      • Kamparo (kamparo)
      • KEF (kef)
      • Kenwood (kenwood)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • Koss (koss)
      • KRK (krk)
      • Kurio (kurio)
      • Kygo (kygo)
      • König (ko_nig)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Lenco (lenco)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Logitech (logitech)
      • Mack's (mack_s)
      • Mackie (mackie)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Magnat (magnat)
      • Marmitek (marmitek)
      • Marshall (marshall)
      • Master & Dynamic (master_dynamic)
      • Meze (meze)
      • Midland (midland)
      • Miiego (miiego)
      • Minions (minions)
      • Mobilize (mobilize)
      • Monacor (monacor)
      • Monster (monster)
      • Monster Cable (monster_cable)
      • Motorola (motorola)
      • MyWraps (mywraps)
      • NAD (nad)
      • Neumann (neumann)
      • Noizezz (noizezz)
      • Numark (numark)
      • Nuraphone (nuraphone)
      • Ohropax (ohropax)
      • Olympus (olympus)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • Panasonic (panasonic)
      • Parya (parya)
      • Pioneer (pioneer)
      • Plantronics (plantronics)
      • Pluggerz (pluggerz)
      • PreSonus (presonus)
      • Prodipe (prodipe)
      • Prodjuser (prodjuser)
      • Proel (proel)
      • RCF (rcf)
      • Ready2music (ready2music)
      • Reloop (reloop)
      • RHA (rha)
      • Roland (roland)
      • Samson (samson)
      • Samsung (samsung)
      • SBS (sbs)
      • Shure (shure)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Snom (snom)
      • SOL REPUBLIC (sol_republic)
      • Soul (soul)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Spigen (spigen)
      • Stagg (stagg)
      • Sudio (sudio)
      • Sweex (sweex)
      • Swingson (swingson)
      • Synq (synq)
      • TDK (tdk)
      • Technics (technics)
      • Technisat (technisat)
      • Telefunken (telefunken)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thomson (thomson)
      • TIE (tie)
      • Tie Studio (tie_studio)
      • Trust (trust)
      • Ultrasone (ultrasone)
      • Urban Revolt (urban_revolt)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • V-Moda (v_moda)
      • V7 (v7)
      • Velleman (velleman)
      • VHBW (vhbw)
      • Vic Firth (vic_firth)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vivanco (vivanco)
      • VOX (vox)
      • Voxicon (voxicon)
      • Warm Audio (warm_audio)
      • Wraps (wraps)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Yamaha (yamaha)
      • Zagg (zagg)
      • Zildjian (zildjian)
      • Zomo (zomo)
    • Type hoofdtelefoon (positie_speakers_hoofdtelefoon):
      • Bone conduction (bone_conduction)
      • In-ear (in_ear)
      • On-ear (on_ear)
      • Over-ear (over_ear)
    • Draadloos / Bedraad (verbindingstechnologie):
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad en Draadloos (bedraad_en_draadloos)
      • Draadloos (draadloos)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbevolen voor activiteit (aanbevolen_voor_activiteit):
      • Bellen (bellen)
      • DJ (dj)
      • Kinderen (kinderen)
      • Muziek luisteren (muziek_luisteren)
      • Reizen (reizen)
      • Sporten (sporten)
      • Televisie kijken (televisie_kijken)
    • Draagstijl (wearing_style):
      • Geheel draadloos (geheel_draadloos)
      • Hoofdband (hoofdband)
      • Nekband (nekband)
      • Oorhaak (oorhaak)
    • Noise cancelling (ruisonderdrukkingseffect):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type draadloze koptelefoon (type_draadloze_koptelefoon):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Bluetooth volledig draadloos (bluetooth_volledig_draadloos)
      • Niet draadloos (niet_draadloos)
      • Zendstation (zendstation)
    • Water / Zweet bestendig (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Volumeregeling (volumeregeling):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bereik in meters (bereik_in_meters):
      • 0 tot 30 meter (0_tot_30_meter)
      • 30 tot 60 meter (30_tot_60_meter)
      • 60 meter of meer (60_meter_of_meer)
    • Maximale accu/batterij duur (in uren) (batterij_levensduur_uur_):
      • < 6 Uren (batterij_levensduur_uur__6)
      • 6 Uren - 10 Uren (batterij_levensduur_uur__6_10)
      • 10 Uren - 20 Uren (batterij_levensduur_uur__10_20)
      • ≥ 20 Uren (batterij_levensduur_uur__20)
    • Oplaadbaar (herlaadbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Oplaadtijd accu/batterij (in uren) (batterij_oplaadtijd):
      • < 2 Uren (batterij_oplaadtijd_2)
      • 2 Uren - 3 Uren (batterij_oplaadtijd_2_3)
      • ≥ 3 Uren (batterij_oplaadtijd_3)
    • Te gebruiken met (ios/android) (te_gebruiken_met):
      • Android (android)
      • iOS (ios)
      • Niet specifiek (niet_specifiek)
      • Windows (windows)
    • Te bedienen via koptelefoon (te_bedienen_via_koptelefoon):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type klankkast (akoestisch_systeem):
      • Gesloten (gesloten)
      • Halfopen (halfopen)
      • Open (open)
    • Inclusief microfoon (ingebouwde_microfoon):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Draagcomfort volgens klanten (draagcomfort_volgens_klanten):
      • Matig (matig)
      • Standaard (standaard)
      • Goed (goed)
      • Uitstekend (uitstekend)
    • Kabel lengte (lengte_snoer):
      • < 1.1 m (lengte_snoer_1.1)
      • 1.1 m - 1.2 m (lengte_snoer_1.1_1.2)
      • 1.2 m - 1.3 m (lengte_snoer_1.2_1.3)
      • ≥ 1.3 m (lengte_snoer_1.3)
    • Type koptelefoon aansluiting (type_koptelefoon_aansluiting):
      • 2,5 mm jack (2_5_mm_jack)
      • 3,5 mm mini-jack (3_5_mm_mini_jack)
      • 4,4 mm jack (4_4_mm_jack)
      • 6,3 mm jack (6_3_mm_jack)
      • Micro-USB (micro_usb)
      • n.v.t. (n_v_t_)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Roze (roze)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
    • Populaire hoofdtelefoons (group):
      • AfterShokz Aeropex (aftershokz_aeropex)
      • AfterShokz Trekz Air (aftershokz_trekz_air)
      • AfterShokz Xtrainerz (aftershokz_xtrainerz)
      • AIAIAI TMA-2 (aiaiai_tma_2)
      • AKG Y50 (akg_y50)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Apple Airpods (apple_airpods)
      • Apple EarPods (apple_earpods)
      • Audio-Technica SR50BT (audio_technica_sr50bt)
      • Bang & Olufsen Beoplay E8 2.0 (bang_olufsen_beoplay_e8_2_0)
      • Bang & Olufsen Beoplay H4 (bang_olufsen_beoplay_h4)
      • Bang & Olufsen Beoplay H5 (bang_olufsen_beoplay_h5)
      • Bang & Olufsen Beoplay H8i (bang_olufsen_beoplay_h8i)
      • Bang & Olufsen Beoplay H9 (bang_olufsen_beoplay_h9)
      • Bang & Olufsen Beoplay H9i (bang_olufsen_beoplay_h9i)
      • Bang & Olufsen Earset (bang_olufsen_earset)
      • Beats by Dr. Dre Beats EP (beats_by_dr_dre_beats_ep)
      • Beats by Dr. Dre BeatsX (beats_by_dr_dre_beatsx)
      • Beats by Dr. Dre Powerbeats2 (beats_by_dr_dre_powerbeats2)
      • Beats by Dr. Dre Powerbeats3 (beats_by_dr_dre_powerbeats3)
      • Beats by Dr. Dre Solo Pro (beats_by_dr_dre_solo_pro)
      • Beats by Dr. Dre Solo3 (beats_by_dr_dre_solo3)
      • Beats by Dr. Dre Studio (beats_by_dr_dre_studio)
      • Beats by Dr. Dre Studio3 (beats_by_dr_dre_studio3)
      • Beats by Dr. Dre UrBeats (beats_by_dr_dre_urbeats)
      • Beats by Dr. Dre urBeats3 (beats_by_dr_dre_urbeats3)
      • Beats Powerbeats Pro (beats_powerbeats_pro)
      • Beyerdynamic Custom One Pro (beyerdynamic_custom_one_pro)
      • Beyerdynamic DT 770 PRO (beyerdynamic_dt_770_pro)
      • Beyerdynamic DT 880 (beyerdynamic_dt_880)
      • Bose Noise Cancelling Headphones 700 (bose_noise_cancelling_headphones_700)
      • Bose QuietComfort 35 II (bose_quietcomfort_35_ii)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Bose SoundSport (bose_soundsport)
      • Bose SoundSport Free (bose_soundsport_free)
      • Focal Spark (focal_spark)
      • Huawei FreeBuds (huawei_freebuds)
      • Jabra Biz 2400 (jabra_biz_2400)
      • Jabra Elite 65t (jabra_elite_65t)
      • Jabra Elite 85h (jabra_elite_85h)
      • Jabra Elite Active 45e (jabra_elite_active_45e)
      • Jabra Elite Active 65t (jabra_elite_active_65t)
      • Jabra Move Style Edition (jabra_move_style_edition)
      • Jaybird Run XT (jaybird_run_xt)
      • Jaybird Tarah (jaybird_tarah)
      • Jaybird Vista (jaybird_vista)
      • Jaybird X4 (jaybird_x4)
      • JBL E45BT (jbl_e45bt)
      • JBL E55BT (jbl_e55bt)
      • JBL E65BTNC (jbl_e65btnc)
      • JBL Endurance Jump (jbl_endurance_jump)
      • JBL Endurance Sprint (jbl_endurance_sprint)
      • JBL Everest Elite 750NC (jbl_everest_elite_750nc)
      • JBL Free X (jbl_free_x)
      • JBL JR300 (jbl_jr300)
      • JBL LIVE 220BT (jbl_live_220bt)
      • JBL LIVE 400BT (jbl_live_400bt)
      • JBL LIVE 500BT (jbl_live_500bt)
      • JBL LIVE 650BT (jbl_live_650bt)
      • JBL Reflect Contour 2 (jbl_reflect_contour_2)
      • JBL Reflect Flow (jbl_reflect_flow)
      • JBL Reflect Mini (jbl_reflect_mini)
      • JBL Reflect Mini 2 (jbl_reflect_mini_2)
      • JBL Soundgear (jbl_soundgear)
      • JBL TUNE 120TWS (jbl_tune_120tws)
      • JBL TUNE 160 (jbl_tune_160)
      • JBL TUNE 160BT (jbl_tune_160bt)
      • JBL TUNE 210 (jbl_tune_210)
      • JBL TUNE 500BT (jbl_tune_500bt)
      • JBL TUNE 600BTNC (jbl_tune_600btnc)
      • JBL TUNE 750BTNC (jbl_tune_750btnc)
      • JBL UA Sport Wireless Train (jbl_ua_sport_wireless_train)
      • JBL Under Armour (jbl_under_armour)
      • JVC HA-SR75S (jvc_ha_sr75s)
      • Marshall Major III (marshall_major_iii)
      • Marshall Mid (marshall_mid)
      • Marshall Monitor (marshall_monitor)
      • Philips SHL5005 (philips_shl5005)
      • Pioneer HDJ-700 (pioneer_hdj_700)
      • Pioneer HDJ-X5 (pioneer_hdj_x5)
      • Plantronics Blackwire (plantronics_blackwire)
      • Samsung Galaxy Buds (samsung_galaxy_buds)
      • Sennheiser CX 7.00BT (sennheiser_cx_7_00bt)
      • Sennheiser CX 300S (sennheiser_cx_300s)
      • Sennheiser CX Sport (sennheiser_cx_sport)
      • Sennheiser HD 599 (sennheiser_hd_599)
      • Sennheiser Momentum 2 (sennheiser_momentum_2)
      • Sennheiser PXC550 (sennheiser_pxc550)
      • Sennheiser RS 175 (sennheiser_rs_175)
      • Skullcandy Crusher Wireless (skullcandy_crusher_wireless)
      • Skullcandy Grind (skullcandy_grind)
      • Skullcandy Hesh 3 (skullcandy_hesh_3)
      • Skullcandy Indy (skullcandy_indy)
      • Skullcandy Jib+ Active (skullcandy_jib_active)
      • Skullcandy Jib Wireless (skullcandy_jib_wireless)
      • Skullcandy Method Wireless (skullcandy_method_wireless)
      • Skullcandy Push (skullcandy_push)
      • Skullcandy Riff Wireless (skullcandy_riff_wireless)
      • Skullcandy Venue (skullcandy_venue)
      • Sony IER-Z1R (sony_ier_z1r)
      • Sony MDR-1AM2 (sony_mdr_1am2)
      • Sony MDR-E9LP (sony_mdr_e9lp)
      • Sony MDR-EX155 (sony_mdr_ex155)
      • Sony MDR-HW700DS (sony_mdr_hw700ds)
      • Sony MDR-X950B1 (sony_mdr_x950b1)
      • Sony MDR-XB550AP (sony_mdr_xb550ap)
      • Sony MDR-XB950N1B (sony_mdr_xb950n1b)
      • Sony MDR-XB950N1G (sony_mdr_xb950n1g)
      • Sony MDR-ZX100 (sony_mdr_zx100)
      • Sony MDR-ZX110AP (sony_mdr_zx110ap)
      • Sony WF-1000X (sony_wf_1000x)
      • Sony WF-1000XM3 (sony_wf_1000xm3)
      • Sony WF-SP700 (sony_wf_sp700)
      • Sony WF-SP900 (sony_wf_sp900)
      • Sony WH-1000XM3 (sony_wh_1000xm3)
      • Sony WH-CH400 (sony_wh_ch400)
      • Sony WH-CH500 (sony_wh_ch500)
      • Sony WH-CH510 (sony_wh_ch510)
      • Sony WH-CH700N (sony_wh_ch700n)
      • Sony WH-H900N (sony_wh_h900n)
      • Sony WH-XB700 (sony_wh_xb700)
      • Sony WH-XB900N (sony_wh_xb900n)
      • Sony WI-1000X (sony_wi_1000x)
      • Sony WI-C300 (sony_wi_c300)
      • Sony WI-C310 (sony_wi_c310)
      • Sony WI-SP500 (sony_wi_sp500)
      • Sony WI-SP600N (sony_wi_sp600n)
      • Sudio KLAR (sudio_klar)
      • Sudio NIVÅ (sudio_niva_)
      • Sudio TRE (sudio_tre)
      • Sudio VASA (sudio_vasa)
      • Sudio VASA BLÅ (sudio_vasa_bla_)
      • The House Of Marley Little Bird (the_house_of_marley_little_bird)
      • The House Of Marley Smile Jamaica (the_house_of_marley_smile_jamaica)
      • Urbanears Jakan (urbanears_jakan)
      • Urbanears Plattan II (urbanears_plattan_ii)
      • Urbanista Berlin (urbanista_berlin)
      • Urbanista Boston (urbanista_boston)
      • Urbanista Detroit (urbanista_detroit)
      • Urbanista Milan (urbanista_milan)
      • Urbanista Oslo (urbanista_oslo)
      • Urbanista Rio (urbanista_rio)
      • Urbanista Rome (urbanista_rome)
      • Urbanista San Francisco (urbanista_san_francisco)
      • Urbanista Seattle (urbanista_seattle)
      • Urbanista Stockholm (urbanista_stockholm)
      • Urbanista Tokyo (urbanista_tokyo)
      • Zomo HD-1200 (zomo_hd_1200)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Refurbished (refurbished):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl