x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hoofdtelefoons verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kurio koptelefoon

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hoofdtelefoon categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Kurio koptelefoon roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125312392.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125312388.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125312391.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125312386.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125312387.jpg
      Kurio Kurio koptelefoon roze koptelefoon roze koptelefoon roze Kurio Koptelefoon - Roze - van Kurio in de categorie Koptelefoon. (1)
      Kurio koptelefoon roze
      • 08436542832816
      • C18911GI
      • 6164931
      3
      22.44 EUR
    • Kurio koptelefoon blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125312380.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125312385.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125312382.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125312383.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125312381.jpg
      Kurio Kurio koptelefoon blauw koptelefoon blauw koptelefoon blauw Kurio C18910GI - Koptelefoon - Blauw - van Kurio in de categorie Koptelefoon. (1)
      Kurio koptelefoon blauw
      • 08436542832809
      • 6164924
      • C18910GI
      2
      12.88 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Refurbished IMPORTANT
        • true
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Apple airpods DEFAULT
        • apple_airpods
      • Earbuds DEFAULT
        • bluetooth_volledig_draadloos
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Beats by Dre DEFAULT
        • beats_by_dr_dre
      • Sennheiser DEFAULT
        • sennheiser
      • Ruisonderdrukking DEFAULT
        • ja
      • Bluetooth DEFAULT
        • ja
      • Oortjes DEFAULT
        • in_ear
      • JBL DEFAULT
        • jbl
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (Budget)
      • €30 - €50 (Low)
      • €50 - €100 (Medium)
      • €100 - €150 (High)
      • > €150 (Highest)
    • Merk (brand):
      • Sony (sony)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Apple (apple)
      • Philips (philips)
      • Beats by Dre (beats_by_dr_dre)
      • JBL (jbl)
      • 1More (1more)
      • 24hShop (24hshop)
      • Acme (acme)
      • Adhome (adhome)
      • Adidas (adidas)
      • AfterShokz (aftershokz)
      • AIAIAI (aiaiai)
      • AKG (akg)
      • Alpine (alpine)
      • Anker (anker)
      • Arctic (arctic)
      • Audeze (audeze)
      • Audio-Technica (audio_technica)
      • Aula (aula)
      • Azuri (azuri)
      • Bananaz (bananaz)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Banz (banz)
      • Baseus (baseus)
      • Belkin (belkin)
      • Beyerdynamic (beyerdynamic)
      • Blue (blue)
      • Blue Microphones (blue_microphones)
      • Bose (bose)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Boya (boya)
      • BuddyPhone (buddyphone)
      • Caliber (caliber)
      • Carpoint (carpoint)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Corsair (corsair)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Crosscall (crosscall)
      • Cyber Acoustics (cyber_acoustics)
      • Dali (dali)
      • Dangstons (dangstons)
      • DC Comics (dc_comics)
      • DCYBEL (dcybel)
      • DeFunc (defunc)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dunlop (dunlop)
      • Earasers (earasers)
      • Edifier (edifier)
      • EKids (ekids)
      • Elipson (elipson)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Esperanza (esperanza)
      • Fantec (fantec)
      • Fender (fender)
      • Fischer Amps (fischer_amps)
      • fitbit (fitbit)
      • Focal (focal)
      • Fontastic (fontastic)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • GEAR4 (gear4)
      • Gembird (gembird)
      • Generic (generic)
      • Gioteck (gioteck)
      • Globocomm (globocomm)
      • Grado (grado)
      • Grado Labs (grado_labs)
      • Grundig (grundig)
      • GUESS (guess)
      • Hama (hama)
      • Happy Plugs (happy_plugs)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • HEMA (hema)
      • Hiditec (hiditec)
      • HIFIMAN (hifiman)
      • Honor (honor)
      • Hori (hori)
      • Huawei (huawei)
      • HyperX (hyperx)
      • I.am+ (i_am_)
      • Ifrogz (ifrogz)
      • Imperial (imperial)
      • ISY (isy)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jaybird (jaybird)
      • JAYS (jays)
      • JVC (jvc)
      • KEF (kef)
      • Kenwood (kenwood)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • Koss (koss)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Kruger & Matz (kruger_matz)
      • Kruidvat (kruidvat)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • Kurio (kurio)
      • Kygo (kygo)
      • Lenco (lenco)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Logilink (logilink)
      • Loop (loop)
      • LSTN (lstn)
      • LucidSound (lucidsound)
      • Mackie (mackie)
      • Macks (macks)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Made.com (made_com)
      • Magnat (magnat)
      • Marmitek (marmitek)
      • Marshall (marshall)
      • Master & Dynamic (master_dynamic)
      • Medion (medion)
      • Meze (meze)
      • Miiego (miiego)
      • Minions (minions)
      • Monster (monster)
      • Monster Cable (monster_cable)
      • Motorola (motorola)
      • Muse (muse)
      • Mykronoz (mykronoz)
      • MyWraps (mywraps)
      • Nokia (nokia)
      • North (north)
      • Nuraphone (nuraphone)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Olympus (olympus)
      • ONANOFF (onanoff)
      • OnePlus (oneplus)
      • Oppo (oppo)
      • OTL TECHNOLOGIES (otl_technologies)
      • Panasonic (panasonic)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • PDP (pdp)
      • Pioneer (pioneer)
      • Plantronics (plantronics)
      • Pluggerz (pluggerz)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Poly (poly)
      • QCY (qcy)
      • Rapoo (rapoo)
      • Razer (razer)
      • Ready2music (ready2music)
      • Reloop (reloop)
      • Roland (roland)
      • SACKit (sackit)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Satechi (satechi)
      • SBS (sbs)
      • Shure (shure)
      • Sitecom (sitecom)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Snom (snom)
      • SOL REPUBLIC (sol_republic)
      • Soul (soul)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • SoundMagic (soundmagic)
      • Spigen (spigen)
      • Stagg (stagg)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stealth (stealth)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Sudio (sudio)
      • Sundaze (sundaze)
      • Super mario (super_mario)
      • Swingson (swingson)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technics (technics)
      • Technisat (technisat)
      • Teufel (teufel)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thomson (thomson)
      • THUNDERPLUGS (thunderplugs)
      • Toy story (toy_story)
      • Tronsmart (tronsmart)
      • Trust (trust)
      • Urban Revolt (urban_revolt)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • V-Moda (v_moda)
      • Veho (veho)
      • White Shark (white_shark)
      • Wraps (wraps)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Yamaha (yamaha)
      • Yurbuds (yurbuds)
      • Zagg (zagg)
    • Type hoofdtelefoon (positie_speakers_hoofdtelefoon):
      • Bone conduction (bone_conduction)
      • In-ear (in_ear)
      • On-ear (on_ear)
      • Over-ear (over_ear)
    • Draadloos / Bedraad (verbindingstechnologie):
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad en Draadloos (bedraad_en_draadloos)
      • Draadloos (draadloos)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Koptelefoon opties (koptelefoon_opties):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Inclusief microfoon (inclusief_microfoon)
      • Noise cancelling (noise_cancelling)
      • Oplaadbaar (oplaadbaar)
      • Te bedienen via koptelefoon (te_bedienen_via_koptelefoon)
      • Volumeregeling (volumeregeling)
      • Zweet- en waterbestendig (zweet_en_waterbestendig)
    • Draagstijl (wearing_style):
      • Geheel draadloos (geheel_draadloos)
      • Hoofdband (hoofdband)
      • Nekband (nekband)
      • Oorhaak (oorhaak)
    • Noise cancelling (ruisonderdrukkingseffect):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type draadloze koptelefoon (type_draadloze_koptelefoon):
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Bluetooth volledig draadloos (bluetooth_volledig_draadloos)
      • Niet draadloos (niet_draadloos)
      • Zendstation (zendstation)
    • Water / Zweet bestendig (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Volumeregeling (volumeregeling):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bereik in meters (bereik_in_meters):
      • 0 tot 30 meter (0_tot_30_meter)
      • 30 tot 60 meter (30_tot_60_meter)
      • 60 meter of meer (60_meter_of_meer)
    • Maximale accu/batterij duur (in uren) (batterij_levensduur_uur_):
      • < 6 Uren (batterij_levensduur_uur__1)
      • 6 Uren - 10 Uren (batterij_levensduur_uur__2)
      • 10 Uren - 20 Uren (batterij_levensduur_uur__3)
      • ≥ 20 Uren (batterij_levensduur_uur__4)
    • Oplaadbaar (herlaadbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Oplaadtijd accu/batterij (in uren) (batterij_oplaadtijd):
      • < 2 Uren (batterij_oplaadtijd_1)
      • 2 Uren - 3 Uren (batterij_oplaadtijd_2)
      • ≥ 3 Uren (batterij_oplaadtijd_3)
    • Te bedienen via koptelefoon (te_bedienen_via_koptelefoon):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type klankkast (akoestisch_systeem):
      • Gesloten (gesloten)
      • Halfopen (halfopen)
      • Open (open)
    • Inclusief microfoon (ingebouwde_microfoon):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Draagcomfort volgens klanten (draagcomfort_volgens_klanten):
      • Matig (matig)
      • Standaard (standaard)
      • Goed (goed)
      • Uitstekend (uitstekend)
    • Kabel lengte (lengte_snoer):
      • < 1.1 m (lengte_snoer_1)
      • 1.1 m - 1.2 m (lengte_snoer_2)
      • ≥ 1.2 m (lengte_snoer_3)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Roze (roze)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Print (print)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
    • Populaire hoofdtelefoons (group):
      • AFTERGLOW LVL1 (afterglow_lvl1)
      • AfterShokz Aeropex (aftershokz_aeropex)
      • AfterShokz Trekz Air (aftershokz_trekz_air)
      • AfterShokz Xtrainerz (aftershokz_xtrainerz)
      • AIAIAI TMA-2 (aiaiai_tma_2)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Apple Airpods (apple_airpods)
      • Apple EarPods (apple_earpods)
      • Audio-Technica SR50BT (audio_technica_sr50bt)
      • Bang & Olufsen Beoplay E8 2.0 (bang_olufsen_beoplay_e8_2_0)
      • Bang & Olufsen Beoplay H5 (bang_olufsen_beoplay_h5)
      • Bang & Olufsen Beoplay H7 (bang_olufsen_beoplay_h7)
      • Bang & Olufsen Beoplay H8i (bang_olufsen_beoplay_h8i)
      • Bang & Olufsen Beoplay H9 (bang_olufsen_beoplay_h9)
      • Bang & Olufsen Beoplay H9i (bang_olufsen_beoplay_h9i)
      • Bang & Olufsen Earset (bang_olufsen_earset)
      • Beats by Dr. Dre Beats EP (beats_by_dr_dre_beats_ep)
      • Beats by Dr. Dre BeatsX (beats_by_dr_dre_beatsx)
      • Beats by Dr. Dre Powerbeats3 (beats_by_dr_dre_powerbeats3)
      • Beats by Dr. Dre Solo Pro (beats_by_dr_dre_solo_pro)
      • Beats by Dr. Dre Solo3 (beats_by_dr_dre_solo3)
      • Beats by Dr. Dre Studio (beats_by_dr_dre_studio)
      • Beats by Dr. Dre Studio3 (beats_by_dr_dre_studio3)
      • Beats by Dr. Dre UrBeats (beats_by_dr_dre_urbeats)
      • Beats by Dr. Dre urBeats3 (beats_by_dr_dre_urbeats3)
      • Beats Powerbeats Pro (beats_powerbeats_pro)
      • Beyerdynamic DT 770 PRO (beyerdynamic_dt_770_pro)
      • Bose Noise Cancelling Headphones 700 (bose_noise_cancelling_headphones_700)
      • Bose QuietComfort 35 II (bose_quietcomfort_35_ii)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Bose SoundSport (bose_soundsport)
      • Bose SoundSport Free (bose_soundsport_free)
      • Focal Spark (focal_spark)
      • Happy Plugs Air 1 (happy_plugs_air_1)
      • Huawei FreeBuds (huawei_freebuds)
      • Huawei FreeBuds 3 (huawei_freebuds_3)
      • HyperX Cloud (hyperx_cloud)
      • Jabra Biz 2300 (jabra_biz_2300)
      • Jabra Biz 2400 (jabra_biz_2400)
      • Jabra Elite 65t (jabra_elite_65t)
      • Jabra Elite 75t (jabra_elite_75t)
      • Jabra Elite 85h (jabra_elite_85h)
      • Jabra Elite Active 45e (jabra_elite_active_45e)
      • Jabra Elite Active 65t (jabra_elite_active_65t)
      • Jabra Move Style Edition (jabra_move_style_edition)
      • Jaybird Run XT (jaybird_run_xt)
      • Jaybird Tarah (jaybird_tarah)
      • Jaybird Tarah Pro (jaybird_tarah_pro)
      • Jaybird Vista (jaybird_vista)
      • Jaybird X4 (jaybird_x4)
      • JBL E45BT (jbl_e45bt)
      • JBL E55BT (jbl_e55bt)
      • JBL E65BTNC (jbl_e65btnc)
      • JBL Endurance Jump (jbl_endurance_jump)
      • JBL Endurance Sprint (jbl_endurance_sprint)
      • JBL Free X (jbl_free_x)
      • JBL JR300 (jbl_jr300)
      • JBL LIVE 220BT (jbl_live_220bt)
      • JBL LIVE 300TWS (jbl_live_300tws)
      • JBL LIVE 400BT (jbl_live_400bt)
      • JBL LIVE 500BT (jbl_live_500bt)
      • JBL LIVE 650BT (jbl_live_650bt)
      • JBL Reflect Contour 2 (jbl_reflect_contour_2)
      • JBL Reflect Flow (jbl_reflect_flow)
      • JBL Reflect Mini (jbl_reflect_mini)
      • JBL Reflect Mini 2 (jbl_reflect_mini_2)
      • JBL TUNE 120TWS (jbl_tune_120tws)
      • JBL TUNE 160BT (jbl_tune_160bt)
      • JBL TUNE 210 (jbl_tune_210)
      • JBL TUNE 220TWS (jbl_tune_220tws)
      • JBL TUNE 500BT (jbl_tune_500bt)
      • JBL TUNE 600BTNC (jbl_tune_600btnc)
      • JBL TUNE 750BTNC (jbl_tune_750btnc)
      • JBL UA Sport Wireless Train (jbl_ua_sport_wireless_train)
      • JBL Under Armour (jbl_under_armour)
      • JVC HA-S160 (jvc_ha_s160)
      • Marshall Major III (marshall_major_iii)
      • Marshall Mid (marshall_mid)
      • Marshall Monitor (marshall_monitor)
      • Philips SHL3075RD (philips_shl3075rd)
      • Pioneer HDJ-700 (pioneer_hdj_700)
      • Pioneer HDJ-X5 (pioneer_hdj_x5)
      • Plantronics Blackwire (plantronics_blackwire)
      • Plantronics Savi (plantronics_savi)
      • Samsung Galaxy Buds (samsung_galaxy_buds)
      • Samsung Galaxy Buds+ (samsung_galaxy_buds_)
      • Sennheiser CX 7.00BT (sennheiser_cx_7_00bt)
      • Sennheiser CX 300S (sennheiser_cx_300s)
      • Sennheiser CX Sport (sennheiser_cx_sport)
      • Sennheiser MB (sennheiser_mb)
      • Sennheiser Momentum 2 (sennheiser_momentum_2)
      • Sennheiser PXC550 (sennheiser_pxc550)
      • Sennheiser RS 175 (sennheiser_rs_175)
      • Skullcandy Crusher Wireless (skullcandy_crusher_wireless)
      • Skullcandy Hesh 3 (skullcandy_hesh_3)
      • Skullcandy Indy (skullcandy_indy)
      • Skullcandy Jib+ Active (skullcandy_jib_active)
      • Skullcandy Jib Wireless (skullcandy_jib_wireless)
      • Skullcandy Push (skullcandy_push)
      • Skullcandy Riff Wireless (skullcandy_riff_wireless)
      • Skullcandy Venue (skullcandy_venue)
      • Sony MDR-1AM2 (sony_mdr_1am2)
      • Sony MDR-E9LP (sony_mdr_e9lp)
      • Sony MDR-EX155 (sony_mdr_ex155)
      • Sony MDR-XB550AP (sony_mdr_xb550ap)
      • Sony MDR-ZX100 (sony_mdr_zx100)
      • Sony MDR-ZX110AP (sony_mdr_zx110ap)
      • Sony WF-1000X (sony_wf_1000x)
      • Sony WF-1000XM3 (sony_wf_1000xm3)
      • Sony WF-SP700 (sony_wf_sp700)
      • Sony WF-SP900 (sony_wf_sp900)
      • Sony WH-1000XM3 (sony_wh_1000xm3)
      • Sony WH-CH500 (sony_wh_ch500)
      • Sony WH-CH510 (sony_wh_ch510)
      • Sony WH-CH700N (sony_wh_ch700n)
      • Sony WH-XB700 (sony_wh_xb700)
      • Sony WH-XB900N (sony_wh_xb900n)
      • Sony WI-1000X (sony_wi_1000x)
      • Sony WI-C300 (sony_wi_c300)
      • Sony WI-C310 (sony_wi_c310)
      • Sony WI-SP500 (sony_wi_sp500)
      • Sony WI-SP600N (sony_wi_sp600n)
      • Sudio FEM (sudio_fem)
      • Sudio KLAR (sudio_klar)
      • Sudio TOLV (sudio_tolv)
      • Sudio TOLV R (sudio_tolv_r)
      • Sudio TRE (sudio_tre)
      • The House Of Marley Little Bird (the_house_of_marley_little_bird)
      • The House Of Marley Smile Jamaica (the_house_of_marley_smile_jamaica)
      • Urbanears Jakan (urbanears_jakan)
      • Urbanears Pampas (urbanears_pampas)
      • Urbanears Plattan II (urbanears_plattan_ii)
      • Urbanista Berlin (urbanista_berlin)
      • Urbanista Boston (urbanista_boston)
      • Urbanista Detroit (urbanista_detroit)
      • Urbanista Milan (urbanista_milan)
      • Urbanista Oslo (urbanista_oslo)
      • Urbanista Paris (urbanista_paris)
      • Urbanista Rio (urbanista_rio)
      • Urbanista Rome (urbanista_rome)
      • Urbanista San Francisco (urbanista_san_francisco)
      • Urbanista Seattle (urbanista_seattle)
      • Urbanista Stockholm (urbanista_stockholm)
      • Urbanista Tokyo (urbanista_tokyo)
      • Usb WiFi Adapter (usb_wifi_adapter)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Refurbished (refurbished):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl