x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Heckett & Lane Gold Anti-Allergy Hoofdkussen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Heckett & Lane Gold Anti-Allergy Hoofdkussen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Heckett & Lane Gold Anti-Allergy Hoofdkussen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Heckett & Lane Gold Anti-Allergy Hoofdkussen
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84579226.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247369493.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199333596.jpg?ts=1
Heckett & Lane Heckett & Lane Gold Anti-Allergy Hoofdkussen Gold Anti-Allergy Hoofdkussen Gold Anti-Allergy Hoofdkussen Dit hoofdkussen komt uit de collectie van kwaliteitsmerk Heckett & Lane en is een fijn puntkussen met een vulgewicht van 850 gram. De vulling van het Gold H... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
  • 08718518060554
5
deal
  • Design
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof, Katoen, Microfiber
    • Kleur: Wit, Roze
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 70 cm
    • Lengte: 60 cm
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Volwassenen, Unisex
  • 31.90 44.95 EUR 5
    5
    • Bedsupply.eu Bedsupply.eu
      7.140000000000001 (1)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Dit hoofdkussen komt uit de collectie van kwaliteitsmerk Heckett & Lane en is een fijn puntkussen met een vulgewicht van 850 gram. De vul...
      31.90, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Etrias Etrias
      5.0 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Puntkussen Heckett & Lane Gold Holle Vezel online. Bekijk alle Zitkussens van het merk Heckett and Lane bij Etrias.
      31.90, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Stijlvolinhuis.nl Stijlvolinhuis.nl
      Dit hoofdkussen komt uit de collectie van kwaliteitsmerk Heckett & Lane en is een fijn puntkussen met een vulgewicht van 850 gram. De vul...
      31.90, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Lionbeddenshop.nl Lionbeddenshop.nl
      Dit punt hoofdkussen komt uit de Gold serie van Heckett & Lane is gemaakt van 100% holle polyester vezels. Het kussen is heerlijk zacht e...39.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      HnL Living hoofdkussen Goldstaat garant voor optimaal comfort en een uitstekende nachtrust. De vulling bestaat uit een reukloze 6D hollow...44.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Dauna Soft Hoofdkussen Dauna Soft Box Solid 60x70x
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170043686.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/244308100.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243439175.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243439172.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243439173.jpg?ts=1
      Dauna Soft Dauna Soft Hoofdkussen Dauna Soft Box Solid 60x70x Hoofdkussen Dauna Soft Box Solid 60x70x Hoofdkussen Dauna Soft Box Solid 60x70x Het Ducky Dons Dauna Soft Solid is een comfortabel en stevig boxkussen voor een goede ondersteuning. Het boxkussen heeft namelijk een vulling van maar liefs... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Dauna Soft Hoofdkussen Dauna Soft Box Solid 60x70x
      • 08718719724248
      4
    • Silvana Hoofdkussen Silvana Comfort Rood 60x70x
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247372397.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211794889.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155263629.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243869575.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243301392.jpg?ts=1
      Silvana Silvana Hoofdkussen Silvana Comfort Rood 60x70x Hoofdkussen Silvana Comfort Rood 60x70x Hoofdkussen Silvana Comfort Rood 60x70x Dit Silvana Comfort Rood hoofdkussen heeft een extra zacht comfort en is dan ook de zachtste en dunste variant uit de Silvana Comfort collectie. Het kussen is met name geschikt voor als je op een uiterst zacht matras of waterbed slaapt en kleiner dan gemiddeld van postuur bent. Tevens is deze rode uitvoering het beste alternatief voor de buikslaper. Deze slaaphouding wordt echter niet aangeraden, vanwege de spanning op de nekwervels. Het kussen is verkrijgbaar in twee verschillende afmetingen. Materiaal en onderhoud Het kussen is gevuld met Comforel® Soft. Dit zijn hoogwaardige en zeer zachte synthetische vezelbolletjes. De vulling is verdeeld over drie vakken. Het middenvak is iets zachter gevuld dan de zijvakken voor een perfecte positie van het hoofd in elke houding. Via de rits aan de bovenzijde is de vulling te doseren. De nekinkeping zorgt er bovendien voor dat het kussen het hoofd en de nek soepel volgt, zodat de nekwervels ontspannen liggen. De hoes van het kussen, oftewel tijk (1)
      Silvana Hoofdkussen Silvana Comfort Rood 60x70x
      • 08720088580110
      8
    • F.a.n. Frankenstolz Sluimerrol Kussenparade Bekleding: 100% katoen, vulling: 100% polyester, de optimale sluimerrol (voordeelset)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233471803.jpg?ts=1
      F.a.n. Frankenstolz F.a.n. Frankenstolz Sluimerrol Kussenparade Bekleding: 100% katoen, vulling: 100% polyester, de optimale sluimerrol (voordeelset) Sluimerrol Kussenparade Bekleding: 100% katoen, vulling: 100% polyester, de optimale sluimerrol (voordeelset) Sluimerrol Kussenparade Bekleding: 100% katoen, vulling: 100% polyester, de optimale sluimerrol (voordeelset) f.a.n. Frankenstolz Sluimerrol Kussenparade Bekleding: 100% katoen, vulling: 100% polyester, de optimale sluimerrol (voordeelset) (1)
      F.a.n. Frankenstolz Sluimerrol Kussenparade Bekleding: 100% katoen, vulling: 100% polyester, de optimale sluimerrol (voordeelset)
      • 04000863682913
      1
    • F.a.n. Frankenstolz Synthetisch hoofdkussen F.a.n. Antibac Uitstekende steunend vermogen voor een lage prijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215498477.jpg?ts=1
      F.a.n. Frankenstolz F.a.n. Frankenstolz Synthetisch hoofdkussen F.a.n. Antibac Uitstekende steunend vermogen voor een lage prijs Synthetisch hoofdkussen F.a.n. Antibac Uitstekende steunend vermogen voor een lage prijs Synthetisch hoofdkussen F.a.n. Antibac Uitstekende steunend vermogen voor een lage prijs f.a.n. Frankenstolz Synthetisch hoofdkussen F.a.n. Antibac Uitstekende steunend vermogen voor een lage prijs (1)
      F.a.n. Frankenstolz Synthetisch hoofdkussen F.a.n. Antibac Uitstekende steunend vermogen voor een lage prijs
      • 04000863014943
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 39.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 39.90
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 39.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 39.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 39.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 31.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 31.47
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 31.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 31.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 31.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 31.90
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 31.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 31.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 31.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 31.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 31.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 31.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 39.95
    • partner@vergelijk.nl