x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Pet Qwerks hondenspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Pet Qwerks Jingle X-Tire Ball S
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153316009.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156619057.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156619056.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156619055.jpg
      Pet Qwerks Pet Qwerks Jingle X-Tire Ball S Jingle X-Tire Ball S Jingle X-Tire Ball S Pet Qwerks Jingle X-Tire Ball S- Diameter: 8cm.Super leuk en sterk speelgoed voor je hond. X-tire balls zijn een tweetal autobandjes die in elkaar gegoten zijn waardoor er een holle binnenkant ontstaat. In de holte zit een leuke bel voor optimaal speelplezier.De X-tire balls zijn gegoten uit Flexi PVC waardoor ze duurzaam glad, veilig en leuk zijn. Ook zijn ze voorzien van een flos. (1)
      Pet Qwerks Jingle X-Tire Ball S
      • 00890035006012
      2
      18.90 EUR
    • Pet Qwerks Blinky X-Tire M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203121487.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156619458.jpg
      Pet Qwerks Pet Qwerks Blinky X-Tire M Blinky X-Tire M Blinky X-Tire M Medium Blinky X-Tire Ball- (1)
      Pet Qwerks Blinky X-Tire M
      • 00890035000232
      2
      19.61 EUR
    • Pet Qwerks Dino Bacon & Nylon XL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187358653.jpg
      Pet Qwerks Pet Qwerks Dino Bacon & Nylon XL Dino Bacon & Nylon XL Dino Bacon & Nylon XL Deze Dino Bacon & Nylon bot is geschikt voor de grote en reusachtige hondenrassen. Gemaakt met Nylon en speksmaak. Het bot heeft een natuurlijk look en feel waardoor uw hond met een bevredigend gevoel erop kauwt. Geef uw hond een veilige, smakelijke en bevredigende kauwervaring met dit bot Het bot is niet giftig, allergenenvrij en niet eetbaar. Let op Wees niet verbaasd als er tijdens het kauwen korreltjes nylon vrijkomen. Deze kleine stukjes ter grootte van een rijstkorrel worden meestal nie... (1)
      Pet Qwerks Dino Bacon & Nylon XL
      • 00856400007329
      2
      17.25 EUR
    • Pet Qwerks Jingle X-Tire Ball Tug & Toss Small
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187541310.jpg
      Pet Qwerks Pet Qwerks Jingle X-Tire Ball Tug & Toss Small Jingle X-Tire Ball Tug & Toss Small Jingle X-Tire Ball Tug & Toss Small Deze Jingle X-tire Tug & Toss is het speelgoed gemaakt van autobanden en touw. De banden vormen een bal die hol is aan de binnenkant. Het speeltje is eenvoudig in de bek te nemen. Formaat Small - 29 cm lang - ø 9 cm Merk Pet Qwerks Samenvattend Gemaakt van autobandjes Met een stuk touw Met een holle binnenkant Het speelgoed met een autobanden bal en stevig stuk touw (1)
      Pet Qwerks Jingle X-Tire Ball Tug & Toss Small
      • 00890035006050
      2
      16.30 EUR
    • Pet Qwerks Dino Bacon & Nylon XXXL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187358653.jpg
      Pet Qwerks Pet Qwerks Dino Bacon & Nylon XXXL Dino Bacon & Nylon XXXL Dino Bacon & Nylon XXXL Made in the USAwith real bacon Long lasting bone for aggressive chewers Great for your dogs teeth and to massage their gums Chews help relieve boredom and discourage destructive behavior Bigbone for countless hours of safe chewing pleasure recommended for big dogs! XXXL - Up to 70 pounds (1)
      Pet Qwerks Dino Bacon & Nylon XXXL
      • 00856400007305
      2
      23.75 EUR
    • Pet Qwerks Blinky X-Tire S
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203121487.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156620301.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156620302.jpg
      Pet Qwerks Pet Qwerks Blinky X-Tire S Blinky X-Tire S Blinky X-Tire S Small Blinky X-Tire Ball- (1)
      Pet Qwerks Blinky X-Tire S
      • 00890035000515
      2
      15.65 EUR
    • Pet Qwerks Bacon BarkBone XL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187358662.jpg
      Pet Qwerks Pet Qwerks Bacon BarkBone XL Bacon BarkBone XL Bacon BarkBone XL Deze Bacon Barkbone is de duurzame hondenkluif waaraan uw hond meer plezier zal beleven tijdens het kauwen. Deze kluiven zijn gemaakt van puur nylon en echte spekstukjes. De twee ingrediënten zijn gemengd tot de meest duurzame, veilige en smakelijk hondenkauwbotten, zonder toegevoegde kleurstoffen, smaakstoffen of toevoegingen. Doordat het spek, de oliën en de smaak erin zijn verwerkt, komt de smaak vrij zodra een hond erop kauwt. Het bot is niet giftig, allergenenvrij en niet eetbaar. Let op... (1)
      Pet Qwerks Bacon BarkBone XL
      • 00856400007176
      2
      17.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ballen DEFAULT
        • ballen
      • Knuffels DEFAULT
        • hondenknuffels
      • Kong DEFAULT
        • kong
      • Trixie DEFAULT
        • trixie
      • Flamingo DEFAULT
        • flamingo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Kong (kong)
      • Trixie (trixie)
      • Flamingo (flamingo)
      • Beeztees (beeztees)
      • Nerf (nerf)
      • Adori (adori)
      • Afp (afp)
      • All For Paws (all_for_paws)
      • Bal (bal)
      • BecoPets (becopets)
      • BecoThings (becothings)
      • Been (been)
      • Bionic (bionic)
      • Boomer ball (boomer_ball)
      • Boon (boon)
      • Brekz (brekz)
      • Buster (buster)
      • Busy Buddy (busy_buddy)
      • Can Toy (can_toy)
      • Catit Design (catit_design)
      • CdVet (cdvet)
      • CeramicNature (ceramicnature)
      • Chuckit! (chuckit_)
      • Cloud7 (cloud7)
      • Company of animals (company_of_animals)
      • Competition (competition)
      • COOCKOO (coockoo)
      • Coolpets (coolpets)
      • Country Dog (country_dog)
      • Curli (curli)
      • D-D (d_d)
      • Designed By Lotte (designed_by_lotte)
      • Disney (disney)
      • Dog Comets (dog_comets)
      • Dogman (dogman)
      • Dogs Collection (dogs_collection)
      • Dogzilla (dogzilla)
      • Duvo (duvo)
      • Duvo+ (duvo_)
      • Ebi (ebi)
      • Eend (eend)
      • Ei (ei)
      • Ezydog (ezydog)
      • FabDog (fabdog)
      • Ferplast (ferplast)
      • FOFOS (fofos)
      • Fuzzle (fuzzle)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Grumpy Cat (grumpy_cat)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy pet (happy_pet)
      • HOLT GAMES (holt_games)
      • Hunter (hunter)
      • HYPER PET (hyper_pet)
      • IDog (idog)
      • Imac (imac)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Jolly (jolly)
      • Jolly Pets (jolly_pets)
      • Julius-K9 (julius_k9)
      • JUNAI (junai)
      • Jw (jw)
      • JW Pet (jw_pet)
      • Karlie (karlie)
      • Karlie Flamingo (karlie_flamingo)
      • Kerbl (kerbl)
      • Kip (kip)
      • Kiwi (kiwi)
      • Kurgo (kurgo)
      • Kyjen (kyjen)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Little Rascals (little_rascals)
      • M PETS (m_pets)
      • Martin sellier (martin_sellier)
      • Monster (monster)
      • New Angle (new_angle)
      • Nina Ottoson (nina_ottoson)
      • Nina ottosson (nina_ottosson)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nobby (nobby)
      • Nylabone (nylabone)
      • Outward Hound (outward_hound)
      • P.L.A.Y. Pet (p_l_a_y_pet)
      • Pawise (pawise)
      • Pet Products (pet_products)
      • Pet Qwerks (pet_qwerks)
      • Petbrands (petbrands)
      • Petmate (petmate)
      • Petsafe (petsafe)
      • PetSport (petsport)
      • Petstages (petstages)
      • Planet Dog (planet_dog)
      • Premier (premier)
      • Resploot (resploot)
      • Rogz (rogz)
      • Rosewood (rosewood)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Skinneeez (skinneeez)
      • Smart Pet Love (smart_pet_love)
      • Starmark (starmark)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Tasty Bone (tasty_bone)
      • Tom (tom)
      • Toyfastic (toyfastic)
      • Tuggo (tuggo)
      • Vadigran (vadigran)
      • Valetti (valetti)
      • Vdm (vdm)
      • West Paw (west_paw)
      • Whimzees (whimzees)
      • Wild Life Collection (wild_life_collection)
      • Wooly Luxury (wooly_luxury)
      • Yap (yap)
      • Zogoflex (zogoflex)
      • Zolux (zolux)
      • Zoobilee (zoobilee)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €35 (medium)
      • > €35 (high)
    • Soort dierenspeelgoed (soort_dierenspeelgoed):
      • Ballen (ballen)
      • Behendigheidsspeelgoed (behendigheidsspeelgoed)
      • Hondenknuffels (hondenknuffels)
      • Hondenpuzzel (hondenpuzzel)
      • Hondentouwen (hondentouwen)
      • Kauwspeelgoed (kauwspeelgoed)
      • Natuurlijk materiaal (natuurlijk_materiaal)
      • Piepspeelgoed (piepspeelgoed)
      • Waterspeelgoed (waterspeelgoed)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl