x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lief! hondenspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Lief! Hondenspeelgoed Canvas Ster Met Piep Girls Roze 30 CM
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143045312.jpg
      Lief! Lief! Hondenspeelgoed Canvas Ster Met Piep Girls Roze 30 CM Hondenspeelgoed Canvas Ster Met Piep Girls Roze 30 CM Hondenspeelgoed Canvas Ster Met Piep Girls Roze 30 CM Lief! Hondenspeelgoed Canvas Ster Met Piep Girls Roze 30 CM (1)
      Lief! Hondenspeelgoed Canvas Ster Met Piep Girls Roze 30 CM
      • 08712901150587
      2
      15.30 EUR
    • Lief! Hondenspeelgoed Canvas Ster Met Piep Boys Blauw 30 CM
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143044563.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159848075.jpg
      Lief! Lief! Hondenspeelgoed Canvas Ster Met Piep Boys Blauw 30 CM Hondenspeelgoed Canvas Ster Met Piep Boys Blauw 30 CM Hondenspeelgoed Canvas Ster Met Piep Boys Blauw 30 CM Lief! Hondenspeelgoed Canvas Ster Met Piep Boys Blauw 30 CM (1)
      Lief! Hondenspeelgoed Canvas Ster Met Piep Boys Blauw 30 CM
      • 08712901150570
      1
      23.19 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ballen DEFAULT
        • ballen
      • Knuffels DEFAULT
        • hondenknuffels
      • Kong DEFAULT
        • kong
      • Trixie DEFAULT
        • trixie
      • Flamingo DEFAULT
        • flamingo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Kong (kong)
      • Trixie (trixie)
      • Flamingo (flamingo)
      • Beeztees (beeztees)
      • Nerf (nerf)
      • Adori (adori)
      • Afp (afp)
      • All For Paws (all_for_paws)
      • Bal (bal)
      • BecoPets (becopets)
      • BecoThings (becothings)
      • Been (been)
      • Bionic (bionic)
      • Boneguard (boneguard)
      • Boomer ball (boomer_ball)
      • Boon (boon)
      • Brekz (brekz)
      • Buster (buster)
      • Busy Buddy (busy_buddy)
      • Can Toy (can_toy)
      • Catit Design (catit_design)
      • CdVet (cdvet)
      • CeramicNature (ceramicnature)
      • Chuckit! (chuckit_)
      • Cloud7 (cloud7)
      • Company of animals (company_of_animals)
      • Competition (competition)
      • Coolpets (coolpets)
      • Country Dog (country_dog)
      • Curli (curli)
      • D-D (d_d)
      • Designed By Lotte (designed_by_lotte)
      • Disney (disney)
      • Dog Comets (dog_comets)
      • Dogman (dogman)
      • Dogs Collection (dogs_collection)
      • Dogzilla (dogzilla)
      • Duvo (duvo)
      • Duvo+ (duvo_)
      • Ebi (ebi)
      • Eend (eend)
      • Ei (ei)
      • Ezydog (ezydog)
      • FabDog (fabdog)
      • Ferplast (ferplast)
      • Fuzzle (fuzzle)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Grumpy Cat (grumpy_cat)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy pet (happy_pet)
      • HOLT GAMES (holt_games)
      • Hunter (hunter)
      • HYPER PET (hyper_pet)
      • I&I Pet Supplies (i_i_pet_supplies)
      • IDog (idog)
      • Imac (imac)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Iquties (iquties)
      • Jolly (jolly)
      • Jolly Pets (jolly_pets)
      • Julius-K9 (julius_k9)
      • JUNAI (junai)
      • Jw (jw)
      • JW Pet (jw_pet)
      • Karlie (karlie)
      • Karlie Flamingo (karlie_flamingo)
      • Kerbl (kerbl)
      • Kip (kip)
      • Kiwi (kiwi)
      • Kurgo (kurgo)
      • Kyjen (kyjen)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • M PETS (m_pets)
      • Martin sellier (martin_sellier)
      • Monster (monster)
      • New Angle (new_angle)
      • Nina Ottoson (nina_ottoson)
      • Nina ottosson (nina_ottosson)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nobby (nobby)
      • Nylabone (nylabone)
      • Orange85 (orange85)
      • Outward Hound (outward_hound)
      • P.L.A.Y. Pet (p_l_a_y_pet)
      • Pawise (pawise)
      • Pet Products (pet_products)
      • Pet Qwerks (pet_qwerks)
      • Petbrands (petbrands)
      • Petmate (petmate)
      • Petsafe (petsafe)
      • PetSport (petsport)
      • Petstages (petstages)
      • Planet Dog (planet_dog)
      • Premier (premier)
      • Resploot (resploot)
      • Rogz (rogz)
      • Rosewood (rosewood)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Skinneeez (skinneeez)
      • Smart Pet Love (smart_pet_love)
      • Starmark (starmark)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Tasty Bone (tasty_bone)
      • Tom (tom)
      • Toyfastic (toyfastic)
      • Tuggo (tuggo)
      • Vadigran (vadigran)
      • Valetti (valetti)
      • Vdm (vdm)
      • West Paw (west_paw)
      • Whimzees (whimzees)
      • Wild Life Collection (wild_life_collection)
      • Wooly Luxury (wooly_luxury)
      • Yap (yap)
      • Zogoflex (zogoflex)
      • Zolux (zolux)
      • Zoobilee (zoobilee)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €35 (medium)
      • > €35 (high)
    • Soort dierenspeelgoed (soort_dierenspeelgoed):
      • Ballen (ballen)
      • Behendigheidsspeelgoed (behendigheidsspeelgoed)
      • Hondenknuffels (hondenknuffels)
      • Hondenpuzzel (hondenpuzzel)
      • Hondentouwen (hondentouwen)
      • Kauwspeelgoed (kauwspeelgoed)
      • Natuurlijk materiaal (natuurlijk_materiaal)
      • Piepspeelgoed (piepspeelgoed)
      • Waterspeelgoed (waterspeelgoed)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl