x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kyjen hondenspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Kyjen Ball in Ball
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178235358.jpg
      Kyjen Kyjen Ball in Ball Ball in Ball Ball in Ball Bij dit speelgoed bevindt zich er een tennisbal in een rubberen bal die uw hond er moet proberen uit te krijgen. Dit zal een grote uitdaging zijn en uw hond zal deze bal dan ook niet weg kunnen leggen. Formaat12.7 x 7.6 cm Merk Kyjen Samenvattend Uitdagend speeltje 2 ballen in 1 Interactief apporteer speelgoed De bal die uw hond zal uitdagen (1)
      Kyjen Ball in Ball
      • 00700603024525
      2
      deal
      23.75 EUR
    • Kyjen Invincibles Frog Extreme Large Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159583164.jpg
      Kyjen Kyjen Invincibles Frog Extreme Large Blauw Invincibles Frog Extreme Large Blauw Invincibles Frog Extreme Large Blauw Invinc Frog Extreme Blue 6x Squeak (1)
      Kyjen Invincibles Frog Extreme Large Blauw
      • 00700603029483
      2
      deal
      23.44 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ballen DEFAULT
        • ballen
      • Knuffels DEFAULT
        • hondenknuffels
      • Kong DEFAULT
        • kong
      • Trixie DEFAULT
        • trixie
      • Flamingo DEFAULT
        • flamingo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Kong (kong)
      • Trixie (trixie)
      • Flamingo (flamingo)
      • Beeztees (beeztees)
      • Nerf (nerf)
      • Adori (adori)
      • Afp (afp)
      • All For Paws (all_for_paws)
      • Bal (bal)
      • BecoPets (becopets)
      • BecoThings (becothings)
      • Been (been)
      • Bionic (bionic)
      • Boneguard (boneguard)
      • Boomer ball (boomer_ball)
      • Boon (boon)
      • Brekz (brekz)
      • Buster (buster)
      • Busy Buddy (busy_buddy)
      • Can Toy (can_toy)
      • Catit Design (catit_design)
      • CdVet (cdvet)
      • CeramicNature (ceramicnature)
      • Chuckit! (chuckit_)
      • Cloud7 (cloud7)
      • Company of animals (company_of_animals)
      • Competition (competition)
      • Coolpets (coolpets)
      • Country Dog (country_dog)
      • Curli (curli)
      • D-D (d_d)
      • Designed By Lotte (designed_by_lotte)
      • Disney (disney)
      • Dog Comets (dog_comets)
      • Dogman (dogman)
      • Dogs Collection (dogs_collection)
      • Dogzilla (dogzilla)
      • Duvo (duvo)
      • Duvo+ (duvo_)
      • Ebi (ebi)
      • Eend (eend)
      • Ei (ei)
      • Ezydog (ezydog)
      • FabDog (fabdog)
      • Ferplast (ferplast)
      • Fuzzle (fuzzle)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Grumpy Cat (grumpy_cat)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy pet (happy_pet)
      • HOLT GAMES (holt_games)
      • Hunter (hunter)
      • HYPER PET (hyper_pet)
      • I&I Pet Supplies (i_i_pet_supplies)
      • IDog (idog)
      • Imac (imac)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Jolly (jolly)
      • Jolly Pets (jolly_pets)
      • Julius-K9 (julius_k9)
      • JUNAI (junai)
      • Jw (jw)
      • JW Pet (jw_pet)
      • Karlie (karlie)
      • Karlie Flamingo (karlie_flamingo)
      • Kerbl (kerbl)
      • Kip (kip)
      • Kiwi (kiwi)
      • Kurgo (kurgo)
      • Kyjen (kyjen)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • M PETS (m_pets)
      • Martin sellier (martin_sellier)
      • Monster (monster)
      • New Angle (new_angle)
      • Nina Ottoson (nina_ottoson)
      • Nina ottosson (nina_ottosson)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nobby (nobby)
      • Nylabone (nylabone)
      • Orange85 (orange85)
      • Outward Hound (outward_hound)
      • P.L.A.Y. Pet (p_l_a_y_pet)
      • Pawise (pawise)
      • Pet Products (pet_products)
      • Pet Qwerks (pet_qwerks)
      • Petbrands (petbrands)
      • Petmate (petmate)
      • Petsafe (petsafe)
      • PetSport (petsport)
      • Petstages (petstages)
      • Planet Dog (planet_dog)
      • Premier (premier)
      • Resploot (resploot)
      • Rogz (rogz)
      • Rosewood (rosewood)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Skinneeez (skinneeez)
      • Smart Pet Love (smart_pet_love)
      • Starmark (starmark)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Tasty Bone (tasty_bone)
      • Tom (tom)
      • Toyfastic (toyfastic)
      • Tuggo (tuggo)
      • Vadigran (vadigran)
      • Valetti (valetti)
      • Vdm (vdm)
      • West Paw (west_paw)
      • Whimzees (whimzees)
      • Wild Life Collection (wild_life_collection)
      • Wooly Luxury (wooly_luxury)
      • Yap (yap)
      • Zogoflex (zogoflex)
      • Zolux (zolux)
      • Zoobilee (zoobilee)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €35 (medium)
      • > €35 (high)
    • Soort dierenspeelgoed (soort_dierenspeelgoed):
      • Ballen (ballen)
      • Behendigheidsspeelgoed (behendigheidsspeelgoed)
      • Hondenknuffels (hondenknuffels)
      • Hondenpuzzel (hondenpuzzel)
      • Hondentouwen (hondentouwen)
      • Kauwspeelgoed (kauwspeelgoed)
      • Natuurlijk materiaal (natuurlijk_materiaal)
      • Piepspeelgoed (piepspeelgoed)
      • Waterspeelgoed (waterspeelgoed)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl