x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Designed By Lotte hondenspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Designed By Lotte Beer Lema - 25,5 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154943387.jpg
      Designed By Lotte Designed By Lotte Beer Lema - 25,5 cm Beer Lema - 25,5 cm Beer Lema - 25,5 cm Kan jouw viervoeter een zacht knuffelmaatje gebruiken? Beer Lema van Designed bij Lotte is een leuke knuffelbeer voor honden. Beer Lema is een perfect slaapvriendje en voelt heerlijke zacht aan. Door het toegevoegde piepgeluidje is het extra leuk om met Lema te spelen. (2)
      Designed By Lotte Beer Lema - 25,5 cm
      • 08712695140573
      3
      13.00 EUR
    • Designed By Lotte Vos Vido - 25,5 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181925574.jpg
      Designed By Lotte Designed By Lotte Vos Vido - 25,5 cm Vos Vido - 25,5 cm Vos Vido - 25,5 cm Een zachte knuffel voor je hond die ook nog eens mooi staat in je interieur? Dit is de Designed by Lotte Vos Vido. Vos Vido is gemaakt van textiel dat aangenaam zacht aanvoelt voor uw hond. Je kunt met Vos Vido spelen, maar je hond kan deze knuffel ook als slaappartner gebruiken. Daarnaast heeft het speeltje een speels geluid dat je hond aanzet tot spelen. Dit product bevat 1x Designed by Lotte - Textil Fox Vido - 25,5 cm - 1 stuk (1)
      Designed By Lotte Vos Vido - 25,5 cm
      • 08712695140580
      2
      deal
      13.89 EUR
    • Designed By Lotte Lirca Wasbeer - Hondenspeelgoed - Grijs - 25,5 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161355118.jpg
      Designed By Lotte Designed By Lotte Lirca Wasbeer - Hondenspeelgoed - Grijs - 25,5 cm Lirca Wasbeer - Hondenspeelgoed - Grijs - 25,5 cm Lirca Wasbeer - Hondenspeelgoed - Grijs - 25,5 cm Hondenspeelgoed dat bij uw interieur past Deze goed afgewerkte speelgoed hebben een speels geluid wanneer geperst Afmetingen: 25,5 cm Al onze productontwerpen zijn uniek Alle aspecten van de producten zijn bewust gekozen en zorgvuldig samengesteld (1)
      Designed By Lotte Lirca Wasbeer - Hondenspeelgoed - Grijs - 25,5 cm
      • 08712695140597
      2
      13.95 EUR
    • Designed By Lotte Dula - Hondenspeelgoed - Textiel - Multi - 34 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160932413.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127757614.jpg
      Designed By Lotte Designed By Lotte Dula - Hondenspeelgoed - Textiel - Multi - 34 cm Dula - Hondenspeelgoed - Textiel - Multi - 34 cm Dula - Hondenspeelgoed - Textiel - Multi - 34 cm Designed by Lotte Dula - Hondenspeelgoed - Textiel - Multi - 34 cm (1)
      Designed By Lotte Dula - Hondenspeelgoed - Textiel - Multi - 34 cm
      • 08712695148456
      1
      11.95 EUR
    • Designed By Lotte Vito - Hondenspeelgoed - Textiel - Multi - 34 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144470762.jpg
      Designed By Lotte Designed By Lotte Vito - Hondenspeelgoed - Textiel - Multi - 34 cm Vito - Hondenspeelgoed - Textiel - Multi - 34 cm Vito - Hondenspeelgoed - Textiel - Multi - 34 cm Designed by Lotte Vito - Hondenspeelgoed - Textiel - Multi - 34 cm (1)
      Designed By Lotte Vito - Hondenspeelgoed - Textiel - Multi - 34 cm
      • 08712695148432
      1
      11.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ballen DEFAULT
        • ballen
      • Knuffels DEFAULT
        • hondenknuffels
      • Kong DEFAULT
        • kong
      • Trixie DEFAULT
        • trixie
      • Flamingo DEFAULT
        • flamingo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Kong (kong)
      • Trixie (trixie)
      • Flamingo (flamingo)
      • Beeztees (beeztees)
      • Nerf (nerf)
      • Adori (adori)
      • Afp (afp)
      • All For Paws (all_for_paws)
      • Bal (bal)
      • BecoPets (becopets)
      • BecoThings (becothings)
      • Been (been)
      • Bionic (bionic)
      • Boomer ball (boomer_ball)
      • Boon (boon)
      • Brekz (brekz)
      • Buster (buster)
      • Busy Buddy (busy_buddy)
      • Can Toy (can_toy)
      • Catit Design (catit_design)
      • CdVet (cdvet)
      • CeramicNature (ceramicnature)
      • Chuckit! (chuckit_)
      • Cloud7 (cloud7)
      • Company of animals (company_of_animals)
      • Competition (competition)
      • COOCKOO (coockoo)
      • Coolpets (coolpets)
      • Country Dog (country_dog)
      • Curli (curli)
      • D-D (d_d)
      • Designed By Lotte (designed_by_lotte)
      • Disney (disney)
      • Dog Comets (dog_comets)
      • Dogman (dogman)
      • Dogs Collection (dogs_collection)
      • Dogzilla (dogzilla)
      • Duvo (duvo)
      • Duvo+ (duvo_)
      • Ebi (ebi)
      • Eend (eend)
      • Ei (ei)
      • Ezydog (ezydog)
      • FabDog (fabdog)
      • Ferplast (ferplast)
      • FOFOS (fofos)
      • Fuzzle (fuzzle)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Grumpy Cat (grumpy_cat)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy pet (happy_pet)
      • HOLT GAMES (holt_games)
      • Hunter (hunter)
      • HYPER PET (hyper_pet)
      • IDog (idog)
      • Imac (imac)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Jolly (jolly)
      • Jolly Pets (jolly_pets)
      • Julius-K9 (julius_k9)
      • JUNAI (junai)
      • Jw (jw)
      • JW Pet (jw_pet)
      • Karlie (karlie)
      • Karlie Flamingo (karlie_flamingo)
      • Kerbl (kerbl)
      • Kikker (kikker)
      • Kip (kip)
      • Kiwi (kiwi)
      • Kurgo (kurgo)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Little Rascals (little_rascals)
      • M PETS (m_pets)
      • Martin sellier (martin_sellier)
      • Monster (monster)
      • New Angle (new_angle)
      • Nina Ottoson (nina_ottoson)
      • Nina ottosson (nina_ottosson)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nobby (nobby)
      • Nylabone (nylabone)
      • Outward Hound (outward_hound)
      • P.L.A.Y. Pet (p_l_a_y_pet)
      • Pawise (pawise)
      • Pet Products (pet_products)
      • Pet Qwerks (pet_qwerks)
      • Petbrands (petbrands)
      • Petmate (petmate)
      • Petsafe (petsafe)
      • PetSport (petsport)
      • Petstages (petstages)
      • Planet Dog (planet_dog)
      • Premier (premier)
      • Resploot (resploot)
      • Rogz (rogz)
      • Rosewood (rosewood)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Skinneeez (skinneeez)
      • Smart Pet Love (smart_pet_love)
      • Starmark (starmark)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Tasty Bone (tasty_bone)
      • Tom (tom)
      • Toyfastic (toyfastic)
      • Tuggo (tuggo)
      • Vadigran (vadigran)
      • Valetti (valetti)
      • Vdm (vdm)
      • West Paw (west_paw)
      • Whimzees (whimzees)
      • Wild Life Collection (wild_life_collection)
      • Wooly Luxury (wooly_luxury)
      • Yap (yap)
      • Zogoflex (zogoflex)
      • Zolux (zolux)
      • Zoobilee (zoobilee)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €35 (medium)
      • > €35 (high)
    • Soort dierenspeelgoed (soort_dierenspeelgoed):
      • Ballen (ballen)
      • Behendigheidsspeelgoed (behendigheidsspeelgoed)
      • Hondenknuffels (hondenknuffels)
      • Hondenpuzzel (hondenpuzzel)
      • Hondentouwen (hondentouwen)
      • Kauwspeelgoed (kauwspeelgoed)
      • Natuurlijk materiaal (natuurlijk_materiaal)
      • Piepspeelgoed (piepspeelgoed)
      • Waterspeelgoed (waterspeelgoed)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl