x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Busy Buddy hondenspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Busy Buddy Premier Busy Buddy Tug-A-Jug Medium-Large
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207615061.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162308025.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156617661.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181038316.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156617654.jpg
      Busy Buddy Busy Buddy Premier Busy Buddy Tug-A-Jug Medium-Large Premier Busy Buddy Tug-A-Jug Medium-Large Premier Busy Buddy Tug-A-Jug Medium-Large Premier Busy Buddy Tug-A-Jug Medium-Large- Leuk en uitdagend speelgoed De Premier Busy Buddy Tug-a-Jug is zeer uitdagend speelgoed waarmee je hond ook direct wordt beloond. Je stopt wat hondenkoekjes of droge brokjes in de fles en door het flostouw te bewegen zal er af en toe een brokje uitvallen. Daarbij is de fles voorzien van een rubberen dop welke de hond ook in zijn bek kan nemen en zo de fles heen een weer kan schudden. Deze maat is zeer geschikt voor middelgrote tot grote honden.Ook id... (1)
      Busy Buddy Premier Busy Buddy Tug-A-Jug Medium-Large
      • 00729849129641
      4
      20.63 EUR
    • Busy Buddy Bristle Bone Kauwringen M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157456097.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162704964.jpg
      Busy Buddy Busy Buddy Bristle Bone Kauwringen M Bristle Bone Kauwringen M Bristle Bone Kauwringen M Premier Busy Buddy Ring Natural MEDIUM 16ST (1)
      Busy Buddy Bristle Bone Kauwringen M
      • 00729849129887
      2
      12.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ballen DEFAULT
        • ballen
      • Knuffels DEFAULT
        • hondenknuffels
      • Kong DEFAULT
        • kong
      • Trixie DEFAULT
        • trixie
      • Flamingo DEFAULT
        • flamingo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Kong (kong)
      • Trixie (trixie)
      • Flamingo (flamingo)
      • Beeztees (beeztees)
      • Nerf (nerf)
      • Adori (adori)
      • Afp (afp)
      • All For Paws (all_for_paws)
      • Bal (bal)
      • BecoPets (becopets)
      • BecoThings (becothings)
      • Been (been)
      • Bionic (bionic)
      • Boneguard (boneguard)
      • Boomer ball (boomer_ball)
      • Boon (boon)
      • Brekz (brekz)
      • Buster (buster)
      • Busy Buddy (busy_buddy)
      • Can Toy (can_toy)
      • Catit Design (catit_design)
      • CdVet (cdvet)
      • CeramicNature (ceramicnature)
      • Chuckit! (chuckit_)
      • Cloud7 (cloud7)
      • Company of animals (company_of_animals)
      • Competition (competition)
      • Coolpets (coolpets)
      • Country Dog (country_dog)
      • Curli (curli)
      • D-D (d_d)
      • Designed By Lotte (designed_by_lotte)
      • Disney (disney)
      • Dog Comets (dog_comets)
      • Dogman (dogman)
      • Dogs Collection (dogs_collection)
      • Dogzilla (dogzilla)
      • Duvo (duvo)
      • Duvo+ (duvo_)
      • Ebi (ebi)
      • Eend (eend)
      • Ei (ei)
      • Ezydog (ezydog)
      • FabDog (fabdog)
      • Ferplast (ferplast)
      • Fuzzle (fuzzle)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Grumpy Cat (grumpy_cat)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy pet (happy_pet)
      • HOLT GAMES (holt_games)
      • Hunter (hunter)
      • HYPER PET (hyper_pet)
      • I&I Pet Supplies (i_i_pet_supplies)
      • IDog (idog)
      • Imac (imac)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Jolly (jolly)
      • Jolly Pets (jolly_pets)
      • Julius-K9 (julius_k9)
      • JUNAI (junai)
      • Jw (jw)
      • JW Pet (jw_pet)
      • Karlie (karlie)
      • Karlie Flamingo (karlie_flamingo)
      • Kerbl (kerbl)
      • Kip (kip)
      • Kiwi (kiwi)
      • Kurgo (kurgo)
      • Kyjen (kyjen)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • M PETS (m_pets)
      • Martin sellier (martin_sellier)
      • Monster (monster)
      • New Angle (new_angle)
      • Nina Ottoson (nina_ottoson)
      • Nina ottosson (nina_ottosson)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nobby (nobby)
      • Nylabone (nylabone)
      • Orange85 (orange85)
      • Outward Hound (outward_hound)
      • P.L.A.Y. Pet (p_l_a_y_pet)
      • Pawise (pawise)
      • Pet Products (pet_products)
      • Pet Qwerks (pet_qwerks)
      • Petbrands (petbrands)
      • Petmate (petmate)
      • Petsafe (petsafe)
      • PetSport (petsport)
      • Petstages (petstages)
      • Planet Dog (planet_dog)
      • Premier (premier)
      • Resploot (resploot)
      • Rogz (rogz)
      • Rosewood (rosewood)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Skinneeez (skinneeez)
      • Smart Pet Love (smart_pet_love)
      • Starmark (starmark)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Tasty Bone (tasty_bone)
      • Tom (tom)
      • Toyfastic (toyfastic)
      • Tuggo (tuggo)
      • Vadigran (vadigran)
      • Valetti (valetti)
      • Vdm (vdm)
      • West Paw (west_paw)
      • Whimzees (whimzees)
      • Wild Life Collection (wild_life_collection)
      • Wooly Luxury (wooly_luxury)
      • Yap (yap)
      • Zogoflex (zogoflex)
      • Zolux (zolux)
      • Zoobilee (zoobilee)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €35 (medium)
      • > €35 (high)
    • Soort dierenspeelgoed (soort_dierenspeelgoed):
      • Ballen (ballen)
      • Behendigheidsspeelgoed (behendigheidsspeelgoed)
      • Hondenknuffels (hondenknuffels)
      • Hondenpuzzel (hondenpuzzel)
      • Hondentouwen (hondentouwen)
      • Kauwspeelgoed (kauwspeelgoed)
      • Natuurlijk materiaal (natuurlijk_materiaal)
      • Piepspeelgoed (piepspeelgoed)
      • Waterspeelgoed (waterspeelgoed)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl