x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenspeelgoed verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Boon hondenspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Boon Bal Rubber Pawprint/geluid 7,5 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175606053.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144612785.jpg
      Boon Boon Bal Rubber Pawprint/geluid 7,5 cm Bal Rubber Pawprint/geluid 7,5 cm Bal Rubber Pawprint/geluid 7,5 cm Rubberen bal met pootafdruk. Wanneer uw hond met de bal speelt, maakt de bal een geluid. De bal heeft een diameter van 7,5 cm. De bal is erg leuk voor je hond Dit product bevat 1x Boon - Ball Rubber pootafdruk / geluid - 7,5 cm - 1 stuk (2)
      Boon Bal Rubber Pawprint/geluid 7,5 cm
      • 08712901041977
      2
      deal
      12.85 EUR
    • Boon Pluche Luipaard Plat Met Piep 35 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173534145.jpg
      Boon Boon Pluche Luipaard Plat Met Piep 35 cm Pluche Luipaard Plat Met Piep 35 cm Pluche Luipaard Plat Met Piep 35 cm Boon Pluche Luipaard Hondenspeelgoed pluche plat met piep. Speelplezier voor honden, verkrijgbaar in heel veel leuke vormen en gemaakt van verantwoorde materialen. Spelen met jouw hond is niet alleen leuk, het is ook nog eens heel belangrijk! Wanneer je speelt met jouw hond versterkt dit de band tussen hond en baas. Zorg voor het juiste speelgoed voor jouw hond. Wanneer het speelgoed te groot is kan de kleinere hond er niet goed mee spelen, terwijl te klein speelgoed voor een grote hond gevaa... (1)
      Boon Pluche Luipaard Plat Met Piep 35 cm
      • 08712901066291
      3
      9.39 EUR
    • Boon Pluche Staande Zebra Zonder Geluid 20 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173535956.jpg
      Boon Boon Pluche Staande Zebra Zonder Geluid 20 cm Pluche Staande Zebra Zonder Geluid 20 cm Pluche Staande Zebra Zonder Geluid 20 cm Boon Pluche Staande Zebra Dit pluche speelgoed is een ideaal knuffelmaatje voor jouw huisdier. Het is gemaakt van zacht pluche en zal geen geluid maken wanneer ermee gespeeld wordt. Het speelgoed heeft geen losse onderdelen aan de buitenkant en is daardoor extra veilig. * Zonder geluid * Ideaal knuffelmaatje * Extra veilig (1)
      Boon Pluche Staande Zebra Zonder Geluid 20 cm
      • 08712901075163
      2
      13.85 EUR
    • Boon Pluche Staande Giraffe Met Piep 20 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173536349.jpg
      Boon Boon Pluche Staande Giraffe Met Piep 20 cm Pluche Staande Giraffe Met Piep 20 cm Pluche Staande Giraffe Met Piep 20 cm Boon Pluche Staande Giraffe Met Piep 20 cm (1)
      Boon Pluche Staande Giraffe Met Piep 20 cm
      • 08712901075095
      2
      deal
      13.85 EUR
    • Boon Pluche Vos Plat Met Piep 35 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173535690.jpg
      Boon Boon Pluche Vos Plat Met Piep 35 cm Pluche Vos Plat Met Piep 35 cm Pluche Vos Plat Met Piep 35 cm Boon Pluche Vos Plat Met Piep 35 cm (1)
      Boon Pluche Vos Plat Met Piep 35 cm
      • 08712901066369
      2
      9.40 EUR
    • Boon Pluche Vos Plat Met Piep 55 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173536032.jpg
      Boon Boon Pluche Vos Plat Met Piep 55 cm Pluche Vos Plat Met Piep 55 cm Pluche Vos Plat Met Piep 55 cm Boon Pluche Vos Plat Met Piep 55 cm (1)
      Boon Pluche Vos Plat Met Piep 55 cm
      • 08712901066642
      2
      11.40 EUR
    • Boon Pluche Luipaard Plat Met Piep 55 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173535920.jpg
      Boon Boon Pluche Luipaard Plat Met Piep 55 cm Pluche Luipaard Plat Met Piep 55 cm Pluche Luipaard Plat Met Piep 55 cm Boon Pluche Luipaard Plat Met Piep 55 cm (1)
      Boon Pluche Luipaard Plat Met Piep 55 cm
      • 08712901066574
      2
      11.40 EUR
    • Boon Pluche Staande Leeuw Met Geluid 15 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173535721.jpg
      Boon Boon Pluche Staande Leeuw Met Geluid 15 cm Pluche Staande Leeuw Met Geluid 15 cm Pluche Staande Leeuw Met Geluid 15 cm Boon Pluche Leeuw Dit pluche speelgoed is een ideaal knuffelmaatje voor jouw huisdier. Het is gemaakt van zacht pluche en maakt een zacht geluid wanneer ermee gespeeld wordt. Het speelgoed heeft geen losse onderdelen aan de buitenkant en is daardoor extra veilig. * Met zacht geluid * Ideaal knuffelmaatje * Extra veilig (1)
      Boon Pluche Staande Leeuw Met Geluid 15 cm
      • 08712901075026
      2
      13.85 EUR
    • Boon Bal Rubber Met Geluid 11 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164454163.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175028069.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/83698280.jpg
      Boon Boon Bal Rubber Met Geluid 11 cm Bal Rubber Met Geluid 11 cm Bal Rubber Met Geluid 11 cm Rubberen bal met pootafdruk. Wanneer uw hond met de bal speelt, maakt de bal een geluid. De bal heeft een diameter van 7,5 cm. De bal is erg leuk voor je hond Dit product bevat 1x Boon - balrubber met geluid - 11 cm - 1 stuk (1)
      Boon Bal Rubber Met Geluid 11 cm
      • 08712901042110
      2
      deal
      21.40 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ballen DEFAULT
        • ballen
      • Knuffels DEFAULT
        • hondenknuffels
      • Kong DEFAULT
        • kong
      • Trixie DEFAULT
        • trixie
      • Flamingo DEFAULT
        • flamingo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Kong (kong)
      • Trixie (trixie)
      • Flamingo (flamingo)
      • Beeztees (beeztees)
      • Nerf (nerf)
      • Adori (adori)
      • Afp (afp)
      • All For Paws (all_for_paws)
      • Bal (bal)
      • BecoPets (becopets)
      • BecoThings (becothings)
      • Been (been)
      • Bionic (bionic)
      • Boomer ball (boomer_ball)
      • Boon (boon)
      • Brekz (brekz)
      • Buster (buster)
      • Busy Buddy (busy_buddy)
      • Can Toy (can_toy)
      • Catit Design (catit_design)
      • CdVet (cdvet)
      • CeramicNature (ceramicnature)
      • Chuckit! (chuckit_)
      • Cloud7 (cloud7)
      • Company of animals (company_of_animals)
      • Competition (competition)
      • COOCKOO (coockoo)
      • Coolpets (coolpets)
      • Country Dog (country_dog)
      • Curli (curli)
      • D-D (d_d)
      • Designed By Lotte (designed_by_lotte)
      • Disney (disney)
      • Dog Comets (dog_comets)
      • Dogman (dogman)
      • Dogs Collection (dogs_collection)
      • Dogzilla (dogzilla)
      • Duvo (duvo)
      • Duvo+ (duvo_)
      • Ebi (ebi)
      • Eend (eend)
      • Ei (ei)
      • Ezydog (ezydog)
      • FabDog (fabdog)
      • Ferplast (ferplast)
      • FOFOS (fofos)
      • Fuzzle (fuzzle)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Grumpy Cat (grumpy_cat)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy pet (happy_pet)
      • HOLT GAMES (holt_games)
      • Hunter (hunter)
      • HYPER PET (hyper_pet)
      • IDog (idog)
      • Imac (imac)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Jolly (jolly)
      • Jolly Pets (jolly_pets)
      • Julius-K9 (julius_k9)
      • JUNAI (junai)
      • Jw (jw)
      • JW Pet (jw_pet)
      • Karlie (karlie)
      • Karlie Flamingo (karlie_flamingo)
      • Kerbl (kerbl)
      • Kikker (kikker)
      • Kip (kip)
      • Kiwi (kiwi)
      • Kurgo (kurgo)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Little Rascals (little_rascals)
      • M PETS (m_pets)
      • Martin sellier (martin_sellier)
      • Monster (monster)
      • New Angle (new_angle)
      • Nina Ottoson (nina_ottoson)
      • Nina ottosson (nina_ottosson)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nobby (nobby)
      • Nylabone (nylabone)
      • Outward Hound (outward_hound)
      • P.L.A.Y. Pet (p_l_a_y_pet)
      • Pawise (pawise)
      • Pet Products (pet_products)
      • Pet Qwerks (pet_qwerks)
      • Petbrands (petbrands)
      • Petmate (petmate)
      • Petsafe (petsafe)
      • PetSport (petsport)
      • Petstages (petstages)
      • Planet Dog (planet_dog)
      • Premier (premier)
      • Resploot (resploot)
      • Rogz (rogz)
      • Rosewood (rosewood)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Skinneeez (skinneeez)
      • Smart Pet Love (smart_pet_love)
      • Starmark (starmark)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Tasty Bone (tasty_bone)
      • Tom (tom)
      • Toyfastic (toyfastic)
      • Tuggo (tuggo)
      • Vadigran (vadigran)
      • Valetti (valetti)
      • Vdm (vdm)
      • West Paw (west_paw)
      • Whimzees (whimzees)
      • Wild Life Collection (wild_life_collection)
      • Wooly Luxury (wooly_luxury)
      • Yap (yap)
      • Zogoflex (zogoflex)
      • Zolux (zolux)
      • Zoobilee (zoobilee)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €35 (medium)
      • > €35 (high)
    • Soort dierenspeelgoed (soort_dierenspeelgoed):
      • Ballen (ballen)
      • Behendigheidsspeelgoed (behendigheidsspeelgoed)
      • Hondenknuffels (hondenknuffels)
      • Hondenpuzzel (hondenpuzzel)
      • Hondentouwen (hondentouwen)
      • Kauwspeelgoed (kauwspeelgoed)
      • Natuurlijk materiaal (natuurlijk_materiaal)
      • Piepspeelgoed (piepspeelgoed)
      • Waterspeelgoed (waterspeelgoed)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl