x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenmanden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Yap hondenmand

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenmand categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Yap Cossii Ligmat Lamswol Lichtbruin 107x72x3 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160453501.jpg
      Yap Yap Cossii Ligmat Lamswol Lichtbruin 107x72x3 cm Cossii Ligmat Lamswol Lichtbruin 107x72x3 cm Cossii Ligmat Lamswol Lichtbruin 107x72x3 cm De Yap Cossii ligmat is een luxe ligmat voor in de bench of in de kamer. De mat is gemaakt van imitatie lamswol en staat garant voor heerlijk ligcomfort. De ligmat is wasbaar op maximaal 30 graden. Materiaal: lamswol en polyester Binnenmaat: 100x66x1 cm Kleur: Crème (1)
      Yap Cossii Ligmat Lamswol Lichtbruin 107x72x3 cm
      • 00701029903159
      2
      30.70 EUR
    • Yap Cossii Ligmat Lamswol Lichtbruin 76x54x3 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175564352.jpg
      Yap Yap Cossii Ligmat Lamswol Lichtbruin 76x54x3 cm Cossii Ligmat Lamswol Lichtbruin 76x54x3 cm Cossii Ligmat Lamswol Lichtbruin 76x54x3 cm De Yap Cossii ligmat is een luxe ligmat voor in de bench of in de kamer. De mat is gemaakt van imitatie lamswol en staat garant voor heerlijk ligcomfort. De ligmat is wasbaar op maximaal 30 graden.Materiaal: lamswol en polyester Binnenmaat: 74x52x1 cm Kleur: Crème (1)
      Yap Cossii Ligmat Lamswol Lichtbruin 76x54x3 cm
      • 00701029903135
      2
      21.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Trixie DEFAULT
        • trixie
      • Wooff DEFAULT
        • wooff
      • Happy-House DEFAULT
        • happy_house
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Trixie (trixie)
      • Wooff (wooff)
      • Happy-House (happy_house)
      • Scruffs (scruffs)
      • Adori (adori)
      • @Pet (_pet)
      • Afp (afp)
      • All For Paws (all_for_paws)
      • Aqua (aqua)
      • Autobench (autobench)
      • Basil (basil)
      • Beaphar (beaphar)
      • Beeztees (beeztees)
      • Bia Bed (bia_bed)
      • Bitiba (bitiba)
      • Bodyguard (bodyguard)
      • Boon (boon)
      • Brekz (brekz)
      • Brunolie (brunolie)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Competition (competition)
      • Coolpets (coolpets)
      • Croci (croci)
      • Curver (curver)
      • D&D (d_d)
      • De Huisdiersuper (de_huisdiersuper)
      • Designed By Lotte (designed_by_lotte)
      • District 70 (district_70)
      • Doc Bed (doc_bed)
      • Doctor Bark (doctor_bark)
      • Dog Gone Smart (dog_gone_smart)
      • Doggy bagg (doggy_bagg)
      • Dogs Collection (dogs_collection)
      • Dream and Dare (dream_and_dare)
      • Duvo (duvo)
      • Duvo+ (duvo_)
      • Ebi (ebi)
      • ENCHANTED PET (enchanted_pet)
      • Fastrider (fastrider)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferplast (ferplast)
      • FitPAWS (fitpaws)
      • Flamingo (flamingo)
      • FOEIII (foeiii)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Gerimport (gerimport)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Haba (haba)
      • Happy Cat (happy_cat)
      • Happy Ride (happy_ride)
      • Hega hogar (hega_hogar)
      • Huismerk (huismerk)
      • Imac (imac)
      • In the Mood (in_the_mood)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Joules (joules)
      • JUNAI (junai)
      • Karlie (karlie)
      • Karlie Flamingo (karlie_flamingo)
      • Kerbl (kerbl)
      • Klickfix (klickfix)
      • Kurgo (kurgo)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Let's Sleep Pet (let_s_sleep_pet)
      • Lex & Max (lex_max)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • M PETS (m_pets)
      • Madison (madison)
      • Maelson (maelson)
      • Marchioro (marchioro)
      • Martin sellier (martin_sellier)
      • Moderna Products (moderna_products)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nobby (nobby)
      • OVERSEAS (overseas)
      • Pet Products (pet_products)
      • Petcomfort (petcomfort)
      • Petgear (petgear)
      • Pets Collection (pets_collection)
      • PFIFF (pfiff)
      • Posh (posh)
      • Puppia (puppia)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosewood (rosewood)
      • Rotary Hero (rotary_hero)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • SACKit (sackit)
      • Savic (savic)
      • Scruffs & Tramps (scruffs_tramps)
      • Sit&Joy (sit_joy)
      • SnuggleSafe (snugglesafe)
      • Solvit (solvit)
      • StarLine (starline)
      • Stefanplast (stefanplast)
      • Sun Garden (sun_garden)
      • TecTake (tectake)
      • Tom (tom)
      • Urban Living (urban_living)
      • Valetti (valetti)
      • Vdm (vdm)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • VXL (vxl)
      • Xtreme (xtreme)
      • Yap (yap)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zolux (zolux)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €40 (low)
      • €40 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Traagschuim (traagschuim)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Hondenmand hoogte (hoogte_cm):
      • < 12 cm (<12)
      • 12 cm - 18 cm (12_18)
      • 18 cm - 22 cm (18_22)
      • > 22 cm (>22)
    • Wasbaar (wasbaar):
      • Nee (nee)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Diameter hondenmand (doorsnede):
      • < 60 mm (<60)
      • 60 mm - 75 mm (60_75)
      • > 75 mm (>75)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl