x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenmanden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    SnuggleSafe hondenmand

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenmand categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • SnuggleSafe kattenkussen Bonzo 49 x 35 cm textiel zwart/wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166586865.jpg
      SnuggleSafe SnuggleSafe kattenkussen Bonzo 49 x 35 cm textiel zwart/wit kattenkussen Bonzo 49 x 35 cm textiel zwart/wit kattenkussen Bonzo 49 x 35 cm textiel zwart/wit Snugglesafe Kussen Bonze Hond Voor Warmteschijf In dit leuke zachte kussen in de vorm van een hond kun je een warmteschijf plaatsen waaraan je huisdier zich kan opwarmen. Aan de achterkant van de hond zit een rits waarachter je de heatpad kunt plaatsen. Door de rits kan de heatpad niet uit het kussen schuiven waardoor jouw huisdier naar lieve lust met het kussen kan spelen en het kan verplaatsen.Het kussen houdt de schijf tot maximaal 10 uur warm. Zo kun je jouw lieveling alleen laten tijdens... (1)
      SnuggleSafe kattenkussen Bonzo 49 x 35 cm textiel zwart/wit
      • 00830792003152
      4
      20.55 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Trixie DEFAULT
        • trixie
      • Wooff DEFAULT
        • wooff
      • Happy-House DEFAULT
        • happy_house
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Trixie (trixie)
      • Wooff (wooff)
      • Happy-House (happy_house)
      • Scruffs (scruffs)
      • Adori (adori)
      • @Pet (_pet)
      • Afp (afp)
      • All For Paws (all_for_paws)
      • Aqua (aqua)
      • Autobench (autobench)
      • Basil (basil)
      • Beeztees (beeztees)
      • Bia Bed (bia_bed)
      • Bitiba (bitiba)
      • Bodyguard (bodyguard)
      • Boon (boon)
      • Brekz (brekz)
      • Brunolie (brunolie)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Competition (competition)
      • Coolpets (coolpets)
      • Croci (croci)
      • Curver (curver)
      • D&D (d_d)
      • De Huisdiersuper (de_huisdiersuper)
      • Designed By Lotte (designed_by_lotte)
      • District 70 (district_70)
      • Doc Bed (doc_bed)
      • Doctor Bark (doctor_bark)
      • Dog Gone Smart (dog_gone_smart)
      • Doggy bagg (doggy_bagg)
      • Dogs Collection (dogs_collection)
      • Dream and Dare (dream_and_dare)
      • Duvo (duvo)
      • Duvo+ (duvo_)
      • Ebi (ebi)
      • Fastrider (fastrider)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferplast (ferplast)
      • FitPAWS (fitpaws)
      • Flamingo (flamingo)
      • FOEIII (foeiii)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Gerimport (gerimport)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Haba (haba)
      • Happy Cat (happy_cat)
      • Happy Ride (happy_ride)
      • Hega hogar (hega_hogar)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hunter (hunter)
      • Imac (imac)
      • In the Mood (in_the_mood)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Joules (joules)
      • JUNAI (junai)
      • Karlie (karlie)
      • Karlie Flamingo (karlie_flamingo)
      • Kerbl (kerbl)
      • Klickfix (klickfix)
      • Kurgo (kurgo)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Let's Sleep Pet (let_s_sleep_pet)
      • Lex & Max (lex_max)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • M PETS (m_pets)
      • Madison (madison)
      • Maelson (maelson)
      • Marchioro (marchioro)
      • Martin sellier (martin_sellier)
      • Moderna Products (moderna_products)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nobby (nobby)
      • Orange85 (orange85)
      • OVERSEAS (overseas)
      • Pet Products (pet_products)
      • Petcomfort (petcomfort)
      • Petgear (petgear)
      • Pets Collection (pets_collection)
      • PFIFF (pfiff)
      • Posh (posh)
      • Puppia (puppia)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosewood (rosewood)
      • Rotary Hero (rotary_hero)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • SACKit (sackit)
      • Savic (savic)
      • Scruffs & Tramps (scruffs_tramps)
      • Sit&Joy (sit_joy)
      • SnuggleSafe (snugglesafe)
      • Solvit (solvit)
      • StarLine (starline)
      • Stefanplast (stefanplast)
      • Sun Garden (sun_garden)
      • TecTake (tectake)
      • Tom (tom)
      • Urban Living (urban_living)
      • Valetti (valetti)
      • Vdm (vdm)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • VXL (vxl)
      • Xtreme (xtreme)
      • Yap (yap)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zolux (zolux)
      • Zooplus Exclusive (zooplus_exclusive)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €40 (low)
      • €40 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Traagschuim (traagschuim)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Hondenmand hoogte (hoogte_cm):
      • < 12 cm (<12)
      • 12 cm - 18 cm (12_18)
      • 18 cm - 22 cm (18_22)
      • > 22 cm (>22)
    • Wasbaar (wasbaar):
      • Nee (nee)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Diameter hondenmand (doorsnede):
      • < 60 mm (<60)
      • 60 mm - 75 mm (60_75)
      • > 75 mm (>75)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl