x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenmanden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kerbl hondenmand

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenmand categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    24 - 2
    • Kerbl Kattenhangmat Siesta 2.0 bruin 81559
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159162162.jpg
      Kerbl Kerbl Kattenhangmat Siesta 2.0 bruin 81559 Kattenhangmat Siesta 2.0 bruin 81559 Kattenhangmat Siesta 2.0 bruin 81559 Deze Siesta 2.0 kattenhangmat van Kerbl is een gezellige en warme plaats voor uw kat om te rusten en te slapen. Hij bestaat uit een natuurlijk houten frame met een linnen hangmat. Het is gemakkelijk voor uw kat om op de hangmat te springen en de montage is eenvoudig. (1)
      Kerbl Kattenhangmat Siesta 2.0 bruin 81559
      • 04018653927427
      • 81559
      2
      24.47 EUR
    • Kerbl Koelmat Cool-Relax 60x90cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76287346.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181038384.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163803877.jpg
      Kerbl Kerbl Koelmat Cool-Relax 60x90cm Koelmat Cool-Relax 60x90cm Koelmat Cool-Relax 60x90cm Duvo+ Koelmat Hond - Blauw - L: 60 x 90 cm (1)
      Kerbl Koelmat Cool-Relax 60x90cm
      • 04018653907962
      1
      26.00 EUR
    1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Trixie DEFAULT
        • trixie
      • Wooff DEFAULT
        • wooff
      • Happy-House DEFAULT
        • happy_house
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Trixie (trixie)
      • Wooff (wooff)
      • Happy-House (happy_house)
      • Scruffs (scruffs)
      • Beeztees (beeztees)
      • @Pet (_pet)
      • Adori (adori)
      • Afp (afp)
      • All For Paws (all_for_paws)
      • Basil (basil)
      • Beaphar (beaphar)
      • Beco (beco)
      • Bia Bed (bia_bed)
      • Bodyguard (bodyguard)
      • Boon (boon)
      • Brekz (brekz)
      • Cerdá (cerda_)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Competition (competition)
      • Coolpets (coolpets)
      • Croci (croci)
      • Cupid & Comet (cupid_comet)
      • Curver (curver)
      • D&D (d_d)
      • De Huisdiersuper (de_huisdiersuper)
      • Designed By Lotte (designed_by_lotte)
      • District 70 (district_70)
      • Doc Bed (doc_bed)
      • Doctor Bark (doctor_bark)
      • Dog Gone Smart (dog_gone_smart)
      • Doggy bagg (doggy_bagg)
      • Dogs Collection (dogs_collection)
      • Duvo (duvo)
      • Duvo+ (duvo_)
      • Ebi (ebi)
      • ENCHANTED PET (enchanted_pet)
      • Fastrider (fastrider)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferplast (ferplast)
      • FitPAWS (fitpaws)
      • Flamingo (flamingo)
      • FOEIII (foeiii)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Gerimport (gerimport)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Haba (haba)
      • Happy Cat (happy_cat)
      • Happy Ride (happy_ride)
      • Hega hogar (hega_hogar)
      • Huismerk (huismerk)
      • Imac (imac)
      • In the Mood (in_the_mood)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Joules (joules)
      • JUNAI (junai)
      • Junior (junior)
      • Karlie (karlie)
      • Karlie Flamingo (karlie_flamingo)
      • Kerbl (kerbl)
      • Kurgo (kurgo)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Let's Sleep Pet (let_s_sleep_pet)
      • Lex & Max (lex_max)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • M PETS (m_pets)
      • Madison (madison)
      • Maelson (maelson)
      • Marchioro (marchioro)
      • Martin sellier (martin_sellier)
      • Moderna Products (moderna_products)
      • Nedis (nedis)
      • Nobby (nobby)
      • OVERSEAS (overseas)
      • Petcomfort (petcomfort)
      • Petgear (petgear)
      • Pets Collection (pets_collection)
      • Petsafe (petsafe)
      • PFIFF (pfiff)
      • PT Living (pt_living)
      • Puppia (puppia)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosewood (rosewood)
      • Rotary Hero (rotary_hero)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • SACKit (sackit)
      • Savic (savic)
      • Scruffs & Tramps (scruffs_tramps)
      • SnuggleSafe (snugglesafe)
      • Solvit (solvit)
      • StarLine (starline)
      • Stefanplast (stefanplast)
      • Sun Garden (sun_garden)
      • TecTake (tectake)
      • Tom (tom)
      • Urban Living (urban_living)
      • Valetti (valetti)
      • Vdm (vdm)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VXL (vxl)
      • Xtreme (xtreme)
      • Yap (yap)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zolux (zolux)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €40 (low)
      • €40 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Traagschuim (traagschuim)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Hondenmand hoogte (hoogte_cm):
      • < 12 cm (<12)
      • 12 cm - 18 cm (12_18)
      • 18 cm - 22 cm (18_22)
      • > 22 cm (>22)
    • Wasbaar (wasbaar):
      • Nee (nee)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Diameter hondenmand (doorsnede):
      • < 60 mm (<60)
      • 60 mm - 75 mm (60_75)
      • > 75 mm (>75)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl