x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenmanden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bodyguard hondenmand

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenmand categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Bodyguard hondenkussen Royal Bed 65 x 50 cm polykatoen zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207616476.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164821730.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153311520.jpg
      Bodyguard Bodyguard hondenkussen Royal Bed 65 x 50 cm polykatoen zwart hondenkussen Royal Bed 65 x 50 cm polykatoen zwart hondenkussen Royal Bed 65 x 50 cm polykatoen zwart Bodyguard Royal Bed hondenkussen Dit heerlijke hondenkussen is uitgerust met een extra dikke stevige vulling voor een optimaal draagcomfort. De boven- en zijkanten bieden je hond optimale bescherming door de speciale impregneermiddelen. Het kussen is behandeld met het biocide permithine, dat een actief extract bevat dat gebaseerd is op een natuurlijke afscheiding van chrysanten. De stof is onschadelijk voor mens en dier, maar schadelijk voor insecten. Bij toevoeging van deze werkzame stof aan... (1)
      Bodyguard hondenkussen Royal Bed 65 x 50 cm polykatoen zwart
      • 08716759530409
      4
      47.30 EUR
    • Bodyguard Royal Bed - 90 x 60 cm - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105483354.jpg
      Bodyguard Bodyguard Royal Bed - 90 x 60 cm - Zwart Royal Bed - 90 x 60 cm - Zwart Royal Bed - 90 x 60 cm - Zwart Bodyguard Royal Bed - 90 x 60 cm - Zwart (1)
      Bodyguard Royal Bed - 90 x 60 cm - Zwart
      • 08716759530430
      • 08716759530461
      1
      64.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Trixie DEFAULT
        • trixie
      • Wooff DEFAULT
        • wooff
      • Happy-House DEFAULT
        • happy_house
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Trixie (trixie)
      • Wooff (wooff)
      • Happy-House (happy_house)
      • Scruffs (scruffs)
      • Beeztees (beeztees)
      • @Pet (_pet)
      • Adori (adori)
      • Afp (afp)
      • All For Paws (all_for_paws)
      • Basil (basil)
      • Beaphar (beaphar)
      • Beco (beco)
      • Bia Bed (bia_bed)
      • Bodyguard (bodyguard)
      • Boon (boon)
      • Brekz (brekz)
      • Brunolie (brunolie)
      • Cerdá (cerda_)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Competition (competition)
      • Coolpets (coolpets)
      • Croci (croci)
      • Cupid & Comet (cupid_comet)
      • Curver (curver)
      • D&D (d_d)
      • De Huisdiersuper (de_huisdiersuper)
      • Designed By Lotte (designed_by_lotte)
      • District 70 (district_70)
      • Doc Bed (doc_bed)
      • Doctor Bark (doctor_bark)
      • Dog Gone Smart (dog_gone_smart)
      • Doggy bagg (doggy_bagg)
      • Dogs Collection (dogs_collection)
      • Duvo (duvo)
      • Duvo+ (duvo_)
      • Ebi (ebi)
      • ENCHANTED PET (enchanted_pet)
      • Fastrider (fastrider)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferplast (ferplast)
      • FitPAWS (fitpaws)
      • Flamingo (flamingo)
      • FOEIII (foeiii)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Gerimport (gerimport)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Haba (haba)
      • Happy Cat (happy_cat)
      • Happy Ride (happy_ride)
      • Hega hogar (hega_hogar)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hunter (hunter)
      • Imac (imac)
      • In the Mood (in_the_mood)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Joules (joules)
      • JUNAI (junai)
      • Junior (junior)
      • Karlie (karlie)
      • Karlie Flamingo (karlie_flamingo)
      • Kerbl (kerbl)
      • Kurgo (kurgo)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Let's Sleep Pet (let_s_sleep_pet)
      • Lex & Max (lex_max)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • M PETS (m_pets)
      • Madison (madison)
      • Maelson (maelson)
      • Marchioro (marchioro)
      • Martin sellier (martin_sellier)
      • Moderna Products (moderna_products)
      • Nobby (nobby)
      • Non Branded (non_branded)
      • OVERSEAS (overseas)
      • Petcomfort (petcomfort)
      • Petgear (petgear)
      • Pets Collection (pets_collection)
      • Petsafe (petsafe)
      • PFIFF (pfiff)
      • PT Living (pt_living)
      • Puppia (puppia)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosewood (rosewood)
      • Rotary Hero (rotary_hero)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • SACKit (sackit)
      • Savic (savic)
      • Scruffs & Tramps (scruffs_tramps)
      • SnuggleSafe (snugglesafe)
      • Solvit (solvit)
      • StarLine (starline)
      • Stefanplast (stefanplast)
      • Sun Garden (sun_garden)
      • TecTake (tectake)
      • Tom (tom)
      • Urban Living (urban_living)
      • Valetti (valetti)
      • Vdm (vdm)
      • vidaXL (vidaxl)
      • VXL (vxl)
      • Xtreme (xtreme)
      • Yap (yap)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zolux (zolux)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €40 (low)
      • €40 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Traagschuim (traagschuim)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Hondenmand hoogte (hoogte_cm):
      • < 12 cm (<12)
      • 12 cm - 18 cm (12_18)
      • 18 cm - 22 cm (18_22)
      • > 22 cm (>22)
    • Wasbaar (wasbaar):
      • Nee (nee)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Diameter hondenmand (doorsnede):
      • < 60 mm (<60)
      • 60 mm - 75 mm (60_75)
      • > 75 mm (>75)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl