x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenmanden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Aqua hondenmand

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenmand categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Aqua Koelmat Blauw Medium
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165493185.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156618940.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156618936.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156618937.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156618939.jpg
      Aqua Aqua Koelmat Blauw Medium Koelmat Blauw Medium Koelmat Blauw Medium Aqua Coolkeeper Koeldeken Blauw - Aanbevolen door dierenartsen- Leverbaar in meerdere matenBescherm je hond tegen oververhitting en hittestress. Deze koeldeken heeft een speciaal ontwikkelde HydroQuartz gel vulling die wordt geactiveerd wanneer je hem in het koude water legt.De HydroQuartz gel absorbeert de lichaamswarmte van je hond en stoot deze af door verdamping. Zo is een directe en continue verkoeling mogelijk. De Aqua Coolkeeper koeldeken blijft wel tot vijf dagen koel. (1)
      Aqua Koelmat Blauw Medium
      • 08717495040283
      3
      20.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Trixie DEFAULT
        • trixie
      • Wooff DEFAULT
        • wooff
      • Happy-House DEFAULT
        • happy_house
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Trixie (trixie)
      • Wooff (wooff)
      • Happy-House (happy_house)
      • Scruffs (scruffs)
      • Adori (adori)
      • @Pet (_pet)
      • Afp (afp)
      • All For Paws (all_for_paws)
      • Aqua (aqua)
      • Autobench (autobench)
      • Basil (basil)
      • Beaphar (beaphar)
      • Beeztees (beeztees)
      • Bia Bed (bia_bed)
      • Bitiba (bitiba)
      • Bodyguard (bodyguard)
      • Boon (boon)
      • Brekz (brekz)
      • Brunolie (brunolie)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Competition (competition)
      • Coolpets (coolpets)
      • Croci (croci)
      • Curver (curver)
      • D&D (d_d)
      • De Huisdiersuper (de_huisdiersuper)
      • Designed By Lotte (designed_by_lotte)
      • District 70 (district_70)
      • Doc Bed (doc_bed)
      • Doctor Bark (doctor_bark)
      • Dog Gone Smart (dog_gone_smart)
      • Doggy bagg (doggy_bagg)
      • Dogs Collection (dogs_collection)
      • Dream and Dare (dream_and_dare)
      • Duvo (duvo)
      • Duvo+ (duvo_)
      • Ebi (ebi)
      • ENCHANTED PET (enchanted_pet)
      • Fastrider (fastrider)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferplast (ferplast)
      • FitPAWS (fitpaws)
      • Flamingo (flamingo)
      • FOEIII (foeiii)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Gerimport (gerimport)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Haba (haba)
      • Happy Cat (happy_cat)
      • Happy Ride (happy_ride)
      • Hega hogar (hega_hogar)
      • Huismerk (huismerk)
      • Imac (imac)
      • In the Mood (in_the_mood)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Joules (joules)
      • JUNAI (junai)
      • Karlie (karlie)
      • Karlie Flamingo (karlie_flamingo)
      • Kerbl (kerbl)
      • Klickfix (klickfix)
      • Kurgo (kurgo)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Let's Sleep Pet (let_s_sleep_pet)
      • Lex & Max (lex_max)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • M PETS (m_pets)
      • Madison (madison)
      • Maelson (maelson)
      • Marchioro (marchioro)
      • Martin sellier (martin_sellier)
      • Moderna Products (moderna_products)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nobby (nobby)
      • OVERSEAS (overseas)
      • Pet Products (pet_products)
      • Petcomfort (petcomfort)
      • Petgear (petgear)
      • Pets Collection (pets_collection)
      • Petsafe (petsafe)
      • PFIFF (pfiff)
      • Posh (posh)
      • Puppia (puppia)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosewood (rosewood)
      • Rotary Hero (rotary_hero)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • SACKit (sackit)
      • Savic (savic)
      • Scruffs & Tramps (scruffs_tramps)
      • Sit&Joy (sit_joy)
      • SnuggleSafe (snugglesafe)
      • Solvit (solvit)
      • StarLine (starline)
      • Stefanplast (stefanplast)
      • Sun Garden (sun_garden)
      • TecTake (tectake)
      • Tom (tom)
      • Urban Living (urban_living)
      • Valetti (valetti)
      • Vdm (vdm)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • VXL (vxl)
      • Xtreme (xtreme)
      • Yap (yap)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zolux (zolux)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €40 (low)
      • €40 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Gel (gel)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Traagschuim (traagschuim)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Hondenmand hoogte (hoogte_cm):
      • < 12 cm (<12)
      • 12 cm - 18 cm (12_18)
      • 18 cm - 22 cm (18_22)
      • > 22 cm (>22)
    • Wasbaar (wasbaar):
      • Nee (nee)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Driehoek (driehoek)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Diameter hondenmand (doorsnede):
      • < 60 mm (<60)
      • 60 mm - 75 mm (60_75)
      • > 75 mm (>75)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl