x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

BH Fitness Open & Go

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews BH Fitness Open & Go
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties BH Fitness Open & Go
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
BH Fitness Open & Go
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/97314018.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228985825.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228943889.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228985856.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215194987.jpg?ts=1
BH Fitness BH Fitness Open & Go Open & Go Open & Go OPEN & GO opklapbare hometrainer - Comfortabel in gebruik - Fraai design - YF90 (1)
  • 08431284496371
1
  • Design
    • Materiaal: Staal
    • Kleur: Grijs, Wit
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 149.00 149.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      OPEN & GO opklapbare hometrainer - Comfortabel in gebruik - Fraai design - YF90149.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Sole Fitness B74 Hometrainer - Gratis trainingsschema
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162893408.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162893407.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162894180.jpg?ts=1
      Sole Fitness Sole Fitness B74 Hometrainer - Gratis trainingsschema B74 Hometrainer - Gratis trainingsschema B74 Hometrainer - Gratis trainingsschema De Sole Fitness B74 Hometrainer biedt comfort en uitdaging in één. Een ergonomisch verantwoorde houding is belangrijk bij het trainen en daar speelt deze hometrainer goed op in. Het 10 kg zware vliegwiel zorgt daarnaast voor een grote stabiliteit en de stille weerstandsniveaus helpen je het uiterste uit jezelf te halen. Alles wat je nodig hebt voor een goede thuistraining. Fluisterstil weerstandsysteem De fluisterstille weerstand van de Sole Fitness B74 Hometrainer is een van de grootste pluspunten van dit fitnessapparaat. Je schakelt soepel en elektronisch tussen de 20 weerstandsniveaus, terwijl je extreem stil blijft trainen. Door deze positieve eigenschap hoef je je als gebruiker geen zorgen te maken over het geluid en kun je je 100% focussen op je fitnessdoelen. Trainingsprogramma's De Sole Fitness B74 biedt je 10 trainingsprogramma's om uit te kiezen. Een groot deel hiervan is voorgeprogrammeerd, maar je hebt ook de mogelijkheid om hartslaggestuurd te trainen. Dit doe je door je h (1)
      Sole Fitness B74 Hometrainer - Gratis trainingsschema
      • 05404019901030
      3
      deal
    • NordicTrack VR21
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149272741.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162221486.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162221482.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162221480.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162221489.jpg?ts=1
      NordicTrack NordicTrack VR21 VR21 VR21 De Recumbent Bike NordicTrack VR21 is een ligfiets van uitstekende kwaliteit. Dankzij de vele programma's en het makkelijk te bedienen display is deze NordicTrack recumbent bike geschikt voor intensief thuisgebruik. Het recumbent model heeft een verstelba (4)
      NordicTrack VR21
      • 00043619263299
      • NTEVEX76017
      1
      deal
    • Horizon fitness Horizon Ergometer Comfort 2.0
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161299014.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161309690.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161309699.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237515255.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198417937.jpg?ts=1
      Horizon fitness Horizon fitness Horizon Ergometer Comfort 2.0 Horizon Ergometer Comfort 2.0 Horizon Ergometer Comfort 2.0 Horizon Fitness Comfort 2.0 Hometrainer (1)
      Horizon fitness Horizon Ergometer Comfort 2.0
      • 04713375364191
      1
    • Tunturi Endurance E80
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217637614.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217637616.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177539322.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177539320.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177539324.jpg?ts=1
      Tunturi Tunturi Endurance E80 Endurance E80 Endurance E80 Tunturi Endurance E80 Hometrainer (1)
      Tunturi Endurance E80
      • 08717842028308
      • 17TBE80000
      1
    • min
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 165.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
    • partner@vergelijk.nl