x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hoeslakens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    M-line hoeslaken

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hoeslaken categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • M-line Hoeslaken M Line Hl Jersey l220xb90
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/78724006.jpg
      M-line M-line Hoeslaken M Line Hl Jersey l220xb90 Hoeslaken M Line Hl Jersey l220xb90 Hoeslaken M Line Hl Jersey l220xb90 Dit zachte 100% katoenen jersey hoeslaken van M Line is van zeer hoge kwaliteit. Het hoeslaken heeft rondom elastiek en past perfect om elk matras met een hoekhoogte tot 30 cm. De hoeslakens zijn strijkvrij. (7)
      M-line Hoeslaken M Line Hl Jersey l220xb90
      • 08719037035078
      1
      deal
      34.90 EUR
    • M-line Hoeslaken Hoeslaken Twin Cover (Dubbele Split) l220xb200
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203052340.jpg
      M-line M-line Hoeslaken Hoeslaken Twin Cover (Dubbele Split) l220xb200 Hoeslaken Hoeslaken Twin Cover (Dubbele Split) l220xb200 Hoeslaken Hoeslaken Twin Cover (Dubbele Split) l220xb200 Dit zachte 100% katoenen jersey hoeslaken van M Line is gemaakt van gekamd katoengaren en van zeer hoge kwaliteit. Het hoeslaken is geschikt voor het M Line Twin Cover matras (dubbele split) en rondom voorzien van elastiek. Geschikt voor matrashoogtes tot 30 cm. De hoeslakens zijn strijkvrij. (4)
      M-line Hoeslaken Hoeslaken Twin Cover (Dubbele Split) l220xb200
      • 08715769475816
      1
      129.95 EUR
    • M-line Hoeslaken Jersey strijkvrij 90 x 220 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185181253.jpg
      M-line M-line Hoeslaken Jersey strijkvrij 90 x 220 cm Hoeslaken Jersey strijkvrij 90 x 220 cm Hoeslaken Jersey strijkvrij 90 x 220 cm Dit zachte 100% katoenen jersey hoeslaken van M Line is gemaakt van gekamd katoengaren en van zeer hoge kwaliteit. Het hoeslaken heeft rondom elastiek en past perfect om elk matras met een hoekhoogte tot 30 cm. De hoeslakens zijn strijkvrij. Het hoeslaken is wasbaar tot 40°C en heeft 1 jaar garantie. (2)
      M-line Hoeslaken Jersey strijkvrij 90 x 220 cm
      • 08715769475762
      2
      49.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Romanette (romanette)
      • Damai (damai)
      • Beddinghouse (beddinghouse)
      • Briljant (briljant)
      • 24-Bedding (24_bedding)
      • Able 2 (able_2)
      • ABZ (abz)
      • AeroMoov (aeromoov)
      • Aerosleep (aerosleep)
      • Airgosafe (airgosafe)
      • Ajax (ajax)
      • Ambiante (ambiante)
      • Ambianzz (ambianzz)
      • Andas (andas)
      • Auping (auping)
      • Babybay (babybay)
      • BABYJEM (babyjem)
      • BAMBOOM (bamboom)
      • Basic (basic)
      • Bassetti (bassetti)
      • Bella Donna (bella_donna)
      • BELLA SOMNIA (bella_somnia)
      • Bellana (bellana)
      • Benton (benton)
      • Biberna (biberna)
      • Blanc (blanc)
      • Blush & Blossom (blush_blossom)
      • Bonnanotte (bonnanotte)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • Cameleon (cameleon)
      • Cangaroo (cangaroo)
      • Carbotex (carbotex)
      • Carese (carese)
      • Casa Collection (casa_collection)
      • Cascina Colorini (cascina_colorini)
      • Casilin (casilin)
      • Cevilit (cevilit)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Cinderella (cinderella)
      • Clarysse (clarysse)
      • Coca-cola (coca_cola)
      • Coco & Cici (coco_cici)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • Coppens (coppens)
      • Cottonbaby (cottonbaby)
      • Cottoncounts (cottoncounts)
      • Covers & co (covers_co)
      • Covers En Co (covers_en_co)
      • Ct (ct)
      • Curt Bauer (curt_bauer)
      • D'Orveige (d_orveige)
      • Day dream (day_dream)
      • Daydream (daydream)
      • De Witte Lietaer (de_witte_lietaer)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delorme (delorme)
      • Descanso (descanso)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • Dommelin (dommelin)
      • Dormisette (dormisette)
      • Double Jersey (double_jersey)
      • Dozing (dozing)
      • Dreamhouse (dreamhouse)
      • Dreamhouse Bedding (dreamhouse_bedding)
      • Dreamtime (dreamtime)
      • Drôme (dro_me)
      • Duimelot (duimelot)
      • Elegance (elegance)
      • Emma (emma)
      • Emotion (emotion)
      • Esprit (esprit)
      • Essenza (essenza)
      • Estella (estella)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Fleuresse (fleuresse)
      • Formesse (formesse)
      • Fresh & Co (fresh_co)
      • Fresh & Cold (fresh_cold)
      • Gamberritos (gamberritos)
      • Gilder (gilder)
      • Giza (giza)
      • Golden Crown (golden_crown)
      • Good Morning (good_morning)
      • Goossens (goossens)
      • Gozze (gozze)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Happy Friday (happy_friday)
      • Heckett & Lane (heckett_lane)
      • HEMA (hema)
      • Hip (hip)
      • Home Care (home_care)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Ice age (ice_age)
      • Irisette (irisette)
      • ISleep (isleep)
      • Janine (janine)
      • Jollein (jollein)
      • JUVENTUS (juventus)
      • Kayori (kayori)
      • Kingsize Bedding (kingsize_bedding)
      • Koeka (koeka)
      • Lanaform (lanaform)
      • Leonique (leonique)
      • Libeco (libeco)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little Lemonade (little_lemonade)
      • Lodger (lodger)
      • M-line (m_line)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Maxi-Cosi (maxi_cosi)
      • Meyco (meyco)
      • My Home (my_home)
      • Nightlife (nightlife)
      • Oilily (oilily)
      • Olympique Marseille (olympique_marseille)
      • Orange Line (orange_line)
      • Origins (origins)
      • OTTO (otto)
      • Overige merken (overige_merken)
      • Papillon (papillon)
      • Petit Filippe (petit_filippe)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Playboy (playboy)
      • Playshoes (playshoes)
      • Polydaun (polydaun)
      • Presence (presence)
      • Primaviera Deluxe (primaviera_deluxe)
      • PRIMERA (primera)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Refined (refined)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Royal Textile (royal_textile)
      • Sanidor (sanidor)
      • Schiesser (schiesser)
      • Schlafgut (schlafgut)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • SENZA DONNA (senza_donna)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Slaaptextiel (slaaptextiel)
      • Smits Assen (smits_assen)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snoozing (snoozing)
      • Snurk (snurk)
      • Spider-man (spider_man)
      • Star Wars (star_wars)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • SwissSleep (swisssleep)
      • Taftan (taftan)
      • Tarrington House (tarrington_house)
      • The One Bedding (the_one_bedding)
      • The One Towelling (the_one_towelling)
      • TiSsi (tissi)
      • Titaniumbaby (titaniumbaby)
      • Top Beds (top_beds)
      • Town & Country (town_country)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Träumeland (tra_umeland)
      • Tuk-Inn (tuk_inn)
      • Tutti Bambini (tutti_bambini)
      • Vandyck (vandyck)
      • Vida (vida)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villa Park (villa_park)
      • Vitality Pur (vitality_pur)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Walra (walra)
      • Webschatz (webschatz)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Wäschepur (wa_schepur)
      • Yumeko (yumeko)
      • Zeeman (zeeman)
      • Zenzo (zenzo)
      • Zohome (zohome)
      • Zöllner (zo_llner)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €60 (low)
      • €60 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Bamboe (bamboe)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hennep (hennep)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Percale katoen (percale_katoen)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Traagschuim (traagschuim)
      • Wol (wol)
    • Grootte (matras_maat):
      • 70 x 140 cm (70_x_140_cm)
      • 80 x 200 cm (80_x_200_cm)
      • 80 x 210 cm (80_x_210_cm)
      • 90 x 200 cm (90_x_200_cm)
      • 90 x 210 cm (90_x_210_cm)
      • 100 x 200 cm (100_x_200_cm)
      • 120 x 200 cm (120_x_200_cm)
      • 140 x 200 cm (140_x_200_cm)
      • 140 x 210 cm (140_x_210_cm)
      • 150 x 220 cm (150_x_220_cm)
      • 160 x 200 cm (160_x_200_cm)
      • 180 x 200 cm (180_x_200_cm)
      • 180 x 210 cm (180_x_210_cm)
      • 200 x 200 cm (200_x_200_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl