x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hoeden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sealskinz hoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Sealskinz Waterproof Extreme Cold Weer Muts, zwart 57cm 2021 Hoeden
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205590632.jpg
      Sealskinz Sealskinz Waterproof Extreme Cold Weer Muts, zwart 57cm 2021 Hoeden Waterproof Extreme Cold Weer Muts, zwart 57cm 2021 Hoeden Waterproof Extreme Cold Weer Muts, zwart 57cm 2021 Hoeden Type: muts; Materiaalsoort: Stof; Seizoen: Winter; Geslacht: Unisex; Bekleding: 100 % nylon; Voering: 100% polyester; Bijzonderheden: Oorfkleppen, Scherm, In de breedte verstelbaar; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: een drielagige constructie zorgt voor warmte, Duurzaamheid en waterdichtheid, opvouwbare oorschelpen zorgen voor extra isolatie, elastische klittenbandrug voor een comfortabele pasvorm, Microfleece voering voor warmte- en vocht... (1)
      Sealskinz Waterproof Extreme Cold Weer Muts, zwart 57cm 2021 Hoeden
      • 05055754430295
      1
      34.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hatland DEFAULT
        • hatland
      • Stetson DEFAULT
        • stetson
      • Barts DEFAULT
        • barts
      • Burberry DEFAULT
        • burberry
      • Brixton DEFAULT
        • brixton
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Stetson (stetson)
      • Hatland (hatland)
      • Barts (barts)
      • Adidas (adidas)
      • Airforce (airforce)
      • Asics (asics)
      • Atlantis (atlantis)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Banz (banz)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Beechfield (beechfield)
      • Brixton (brixton)
      • Buff (buff)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Casablanca (casablanca)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Chaskee (chaskee)
      • Chillouts (chillouts)
      • Ciele (ciele)
      • Codello (codello)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Coolibar (coolibar)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Desigual (desigual)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Ducksday (ducksday)
      • Dune London (dune_london)
      • Ellesse (ellesse)
      • Erima (erima)
      • FILA (fila)
      • Finkid (finkid)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flexfit (flexfit)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Gant (gant)
      • Goodmark (goodmark)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • HappyRainyDays (happyrainydays)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • Hoedshop (hoedshop)
      • Horka (horka)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacquemus (jacquemus)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kappa (kappa)
      • Koeka (koeka)
      • Kookaburra (kookaburra)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lassig (lassig)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • Life-line (life_line)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marmot (marmot)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Obey (obey)
      • Opus (opus)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petit Crabe (petit_crabe)
      • Pieces (pieces)
      • Playshoes (playshoes)
      • Protest (protest)
      • Quapi (quapi)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Relags (relags)
      • Roxy (roxy)
      • Sacha (sacha)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sarlini (sarlini)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scippis (scippis)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Snapper Rock (snapper_rock)
      • Sunday Afternoons (sunday_afternoons)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teletubbies (teletubbies)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tilley (tilley)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Under Armour (under_armour)
      • Universal (universal)
      • Vaude (vaude)
      • Viking (viking)
      • Waimea (waimea)
      • Widmann (widmann)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €65 (low)
      • > €65 (medium)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Blauw (blauw)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi kleuren (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Soort hoed (type_pet):
      • Bucket hat (bucket_hat)
      • Fedora hoed (fedora_hoed)
      • Flap hat (flap_hat)
      • Hoeden (hoeden)
      • Panama hoeden (panama_hoeden)
      • Rain hat (rain_hat)
      • Sportcap (sportcap)
      • Strandhoed (strandhoed)
      • Trucker caps (trucker_caps)
      • Zonnehoeden (zonnehoeden)
      • Zonnekleppen (zonnekleppen)
    • Maat (kledingmaat):
      • M (56-57 cm) (m)
      • L (58-59 cm) (l)
      • XL (60-61 cm) (xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hennep (hennep)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Spandex (spandex)
      • Stof (stof)
      • Stro (stro)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
      • Pet (/petten/)
    • partner@vergelijk.nl