x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hoeden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Salewa hoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Salewa Fanes Brimmed Rain hoed (Maat S, grijs)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185980398.jpg
      Salewa Salewa Fanes Brimmed Rain hoed (Maat S, grijs) Fanes Brimmed Rain hoed (Maat S, grijs) Fanes Brimmed Rain hoed (Maat S, grijs) Licht, aangenaam te dragen regenhoedje, compact en dus makkelijk mee te nemen (1)
      Salewa Fanes Brimmed Rain hoed (Maat S, grijs)
      • 04053865994379
      2
      34.12 EUR
    • Salewa Fanes 2 Brimmed hoed (Maat M, blauw)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185993738.jpg
      Salewa Salewa Fanes 2 Brimmed hoed (Maat M, blauw) Fanes 2 Brimmed hoed (Maat M, blauw) Fanes 2 Brimmed hoed (Maat M, blauw) Lichte wandelhoed, geurremmend, ademend en zweetafvoerend (1)
      Salewa Fanes 2 Brimmed hoed (Maat M, blauw)
      • 04053866142526
      2
      25.48 EUR
    • Salewa Fanes 2 Brimmed hoed (Maat S, blauw)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185993738.jpg
      Salewa Salewa Fanes 2 Brimmed hoed (Maat S, blauw) Fanes 2 Brimmed hoed (Maat S, blauw) Fanes 2 Brimmed hoed (Maat S, blauw) Pasvorm: regular fit. Sneldrogend. UV Prodo 50+. Hoofdmateriaal: Dryton Active (1)
      Salewa Fanes 2 Brimmed hoed (Maat S, blauw)
      • 04053866142519
      2
      34.49 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hatland DEFAULT
        • hatland
      • Stetson DEFAULT
        • stetson
      • Barts DEFAULT
        • barts
      • Burberry DEFAULT
        • burberry
      • Brixton DEFAULT
        • brixton
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Stetson (stetson)
      • Hatland (hatland)
      • Barts (barts)
      • Adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Atlantis (atlantis)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Banz (banz)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Beechfield (beechfield)
      • Brixton (brixton)
      • Buff (buff)
      • Burberry (burberry)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Casablanca (casablanca)
      • Casual Looks (casual_looks)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Chaskee (chaskee)
      • Chillouts (chillouts)
      • Ciele (ciele)
      • Codello (codello)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Coolibar (coolibar)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Desigual (desigual)
      • Didriksons (didriksons)
      • Diesel (diesel)
      • Disney (disney)
      • Ducksday (ducksday)
      • Dune London (dune_london)
      • Ellesse (ellesse)
      • Erima (erima)
      • FILA (fila)
      • Finkid (finkid)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flexfit (flexfit)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Gant (gant)
      • Goodmark (goodmark)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • HappyRainyDays (happyrainydays)
      • HEINE (heine)
      • Hoedshop (hoedshop)
      • Horka (horka)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacquemus (jacquemus)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kappa (kappa)
      • Koeka (koeka)
      • Kookaburra (kookaburra)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lassig (lassig)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • Life-line (life_line)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marmot (marmot)
      • Mister tee (mister_tee)
      • New Era (new_era)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obey (obey)
      • Opus (opus)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petit Crabe (petit_crabe)
      • Pieces (pieces)
      • Playshoes (playshoes)
      • Protest (protest)
      • Quapi (quapi)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Relags (relags)
      • Roxy (roxy)
      • Sacha (sacha)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sarlini (sarlini)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scippis (scippis)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Snapper Rock (snapper_rock)
      • Sunday Afternoons (sunday_afternoons)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teletubbies (teletubbies)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tilley (tilley)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Under Armour (under_armour)
      • Universal (universal)
      • Vaude (vaude)
      • Viking (viking)
      • Waimea (waimea)
      • Widmann (widmann)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €65 (low)
      • > €65 (medium)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Blauw (blauw)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi kleuren (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Soort hoed (type_pet):
      • Bucket hat (bucket_hat)
      • Fedora hoed (fedora_hoed)
      • Flap hat (flap_hat)
      • Hoeden (hoeden)
      • Panama hoeden (panama_hoeden)
      • Rain hat (rain_hat)
      • Sportcap (sportcap)
      • Strandhoed (strandhoed)
      • Trucker caps (trucker_caps)
      • Zonnehoeden (zonnehoeden)
      • Zonnekleppen (zonnekleppen)
    • Maat (kledingmaat):
      • M (56-57 cm) (m)
      • L (58-59 cm) (l)
      • XL (60-61 cm) (xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hennep (hennep)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Stof (stof)
      • Stro (stro)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
      • Pet (/petten/)
    • partner@vergelijk.nl