x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hoeden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Levi's hoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Levi's Bucket hoed met logoborduring
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240374589.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243197684.jpg?ts=1
      Levi's Levi's Bucket hoed met logoborduring Bucket hoed met logoborduring Bucket hoed met logoborduring Bucket Hat Logo Poster (1)
      Levi's Bucket hoed met logoborduring
      • 07626725287835
      2
      33.20 EUR
    • Levi's Bucket hoed met logoborduring
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240374589.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243197684.jpg?ts=1
      Levi's Levi's Bucket hoed met logoborduring Bucket hoed met logoborduring Bucket hoed met logoborduring Bucket Hat Logo Poster (1)
      Levi's Bucket hoed met logoborduring
      • 07626725287828
      2
      33.20 EUR
    • Levi's Bucket hoed met logoborduring
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240374589.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243197684.jpg?ts=1
      Levi's Levi's Bucket hoed met logoborduring Bucket hoed met logoborduring Bucket hoed met logoborduring Bucket Hat Logo Poster (1)
      Levi's Bucket hoed met logoborduring
      • 07626725287842
      2
      33.20 EUR
    • Levi's Reversible bucket hoed met logoborduring
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243852394.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243852395.jpg?ts=1
      Levi's Levi's Reversible bucket hoed met logoborduring Reversible bucket hoed met logoborduring Reversible bucket hoed met logoborduring Reversible bucket hoed met logoborduring (1)
      Levi's Reversible bucket hoed met logoborduring
      • 07626725288368
      2
      35.39 EUR
    • Levi's Reversible bucket hoed met logoborduring
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243852394.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243852395.jpg?ts=1
      Levi's Levi's Reversible bucket hoed met logoborduring Reversible bucket hoed met logoborduring Reversible bucket hoed met logoborduring Dames 'S Omkeerbare Bucket Hoed (1)
      Levi's Reversible bucket hoed met logoborduring
      • 07626725288351
      2
      35.39 EUR
    • Levi's Vissershoed Uniseks Poster Logo Bucket Hat
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218613335.jpg?ts=1
      Levi's Levi's Vissershoed Uniseks Poster Logo Bucket Hat Vissershoed Uniseks Poster Logo Bucket Hat Vissershoed Uniseks Poster Logo Bucket Hat Levi's® Vissershoed Uniseks Poster Logo Bucket Hat (1)
      Levi's Vissershoed Uniseks Poster Logo Bucket Hat
      • 07626725117415
      2
      29.94 EUR
    • Levi's Bucket hoed van denim
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243832458.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243874791.jpg?ts=1
      Levi's Levi's Bucket hoed van denim Bucket hoed van denim Bucket hoed van denim Bucket hoed van denim (1)
      Levi's Bucket hoed van denim
      • 07626725322390
      2
      34.90 EUR
    • Levi's Hoed
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162605354.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156814250.jpg?ts=1
      Levi's Levi's Hoed Hoed Hoed Maak uw outfit af met de trendy vissershoed van het populaire kwaliteitskledingmerk Levi's. De hoed is prima te gebruiken als vissershoed, maar ook hip en t... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Levi's Hoed
      • 07613417531376
      1
      deal
      33.95 EUR
    • Levi's Vissershoed
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205088661.jpg?ts=1
      Levi's Levi's Vissershoed Vissershoed Vissershoed Levi's® Vissershoed (1)
      Levi's Vissershoed
      • 07626725013427
      1
      25.94 EUR
    • Levi's Hoed
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162465723.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156721226.jpg?ts=1
      Levi's Levi's Hoed Hoed Hoed Maak uw outfit af met de trendy vissershoed van het populaire kwaliteitskledingmerk Levi's. De hoed is prima te gebruiken als vissershoed, maar ook hip en t... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Levi's Hoed
      • 07613417531314
      1
      deal
      33.95 EUR
    • Levi's Reversible bucket hoed met zebraprint
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245584923.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243931940.jpg?ts=1
      Levi's Levi's Reversible bucket hoed met zebraprint Reversible bucket hoed met zebraprint Reversible bucket hoed met zebraprint Reversible bucket hoed met zebraprint (1)
      Levi's Reversible bucket hoed met zebraprint
      • 07626725288382
      1
      38.90 EUR
    • Levi's Reversible bucket hoed met zebraprint
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245584923.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243931940.jpg?ts=1
      Levi's Levi's Reversible bucket hoed met zebraprint Reversible bucket hoed met zebraprint Reversible bucket hoed met zebraprint Reversible bucket hoed met zebraprint (1)
      Levi's Reversible bucket hoed met zebraprint
      • 07626725288375
      1
      38.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hatland DEFAULT
        • hatland
      • Stetson DEFAULT
        • stetson
      • Barts DEFAULT
        • barts
      • Burberry DEFAULT
        • burberry
      • Prada DEFAULT
        • prada
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Stetson (stetson)
      • Hatland (hatland)
      • Barts (barts)
      • Kangol (kangol)
      • 47 (47)
      • 47 Brand (47_brand)
      • 100% (100_)
      • 226ers (226ers)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Agu (agu)
      • Aigle (aigle)
      • Airforce (airforce)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alpina (alpina)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Amplifi (amplifi)
      • Anon (anon)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Armada (armada)
      • Arva (arva)
      • Asics (asics)
      • Atlantis (atlantis)
      • Atomic (atomic)
      • Avento (avento)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Baby Banz (baby_banz)
      • Baby Dutch (baby_dutch)
      • Bagbase (bagbase)
      • Banlieue (banlieue)
      • Banned (banned)
      • Barbour (barbour)
      • Basic (basic)
      • Beach & Bandits (beach_bandits)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Beechfield (beechfield)
      • Benza (benza)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Bering (bering)
      • Berker (berker)
      • Biotex (biotex)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • BMS (bms)
      • Bogner (bogner)
      • Brandit (brandit)
      • Briton (briton)
      • Brixton (brixton)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buff (buff)
      • Bula (bula)
      • Bulbby (bulbby)
      • Burberry (burberry)
      • Burton (burton)
      • Cairn (cairn)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Campz (campz)
      • Carhartt (carhartt)
      • Castelli (castelli)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CeLaVi (celavi)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Cerdá (cerda_)
      • Chaskee (chaskee)
      • CHIAMAX (chiamax)
      • Chillouts (chillouts)
      • Chrome (chrome)
      • Cinelli (cinelli)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • CMP (cmp)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Coolibar (coolibar)
      • COTTON DIVISION (cotton_division)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cratoni (cratoni)
      • Cube (cube)
      • CYCOLOGY (cycology)
      • Dainese (dainese)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC Comics (dc_comics)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Derbe (derbe)
      • Desigual (desigual)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Djinn's (djinn_s)
      • Dolfing (dolfing)
      • Dorfman Pacific (dorfman_pacific)
      • Ducksday (ducksday)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eigen (eigen)
      • Eisbar (eisbar)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elodie (elodie)
      • Elodie details (elodie_details)
      • En fant (en_fant)
      • Endurance (endurance)
      • Erima (erima)
      • ERMANNO SCERVINO (ermanno_scervino)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Fabs World (fabs_world)
      • Faguo (faguo)
      • Fashy (fashy)
      • FILA (fila)
      • Filibabba (filibabba)
      • Finkid (finkid)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flamingo (flamingo)
      • Flexfit (flexfit)
      • Folat (folat)
      • Fostex (fostex)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fresk (fresk)
      • Frugi (frugi)
      • Furygan (furygan)
      • G-Star (g_star)
      • Garcia (garcia)
      • Gardalux (gardalux)
      • Giro (giro)
      • Givenchy (givenchy)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Graff (graff)
      • Gramicci (gramicci)
      • Grivel (grivel)
      • GUESS (guess)
      • HAD (had)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • HappyRainyDays (happyrainydays)
      • Hawkins (hawkins)
      • Head (head)
      • Heat Keeper (heat_keeper)
      • HEINE (heine)
      • Held (held)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Herschel (herschel)
      • Horka (horka)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hurley (hurley)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • In Gold We Trust (in_gold_we_trust)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J-Line (j_line)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jones (jones)
      • JOOP! (joop_)
      • Juja (juja)
      • Juleeze (juleeze)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • K-swiss (k_swiss)
      • K-Up (k_up)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kidorable (kidorable)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Kjus (kjus)
      • KLIM (klim)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le Big (le_big)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lemon & soda (lemon_soda)
      • Level (level)
      • Levi's (levi_s)
      • Life-line (life_line)
      • Linden (linden)
      • Little Indians (little_indians)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Louis (louis)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Macna (macna)
      • Maje (maje)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Matt (matt)
      • Maupiti (maupiti)
      • Mavic (mavic)
      • Max mara (max_mara)
      • Maximo (maximo)
      • Maxomorra (maxomorra)
      • MB Wear (mb_wear)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Merchcode (merchcode)
      • Millet (millet)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Minymo (minymo)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molo (molo)
      • Moncler (moncler)
      • Mongo (mongo)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Muc-Off (muc_off)
      • MW (mw)
      • Myrtle beach (myrtle_beach)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Naruto (naruto)
      • New Era (new_era)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • Now (now)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Obey (obey)
      • Odlo (odlo)
      • Oilily (oilily)
      • One Way (one_way)
      • ONLY (only)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Palm Angels (palm_angels)
      • Park Tool (park_tool)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Petit Crabe (petit_crabe)
      • Peuterey (peuterey)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • POC (poc)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Portwest (portwest)
      • Prada (prada)
      • PrAna (prana)
      • Profuomo (profuomo)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Q36.5 (q36_5)
      • Quapi (quapi)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Raw (raw)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Rehall (rehall)
      • Reima (reima)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Result (result)
      • RH+ (rh_)
      • Richa (richa)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rock Experience (rock_experience)
      • Rock Off (rock_off)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roly (roly)
      • Rossignol (rossignol)
      • ROTATE (rotate)
      • Roxy (roxy)
      • Sacha (sacha)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sandro (sandro)
      • Santini (santini)
      • Sarlini (sarlini)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Save the Duck (save_the_duck)
      • Scala (scala)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scippis (scippis)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Sf (sf)
      • Shimano (shimano)
      • Sidi (sidi)
      • Sinner (sinner)
      • Siretessile (siretessile)
      • Siroko (siroko)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • SIXS (sixs)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snapper Rock (snapper_rock)
      • Soellaart (soellaart)
      • Spalding (spalding)
      • Specialized (specialized)
      • Speedo (speedo)
      • Spiuk (spiuk)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Stand Studio (stand_studio)
      • Star Wars (star_wars)
      • Starling (starling)
      • Stephen Joseph (stephen_joseph)
      • Sticky Lemon (sticky_lemon)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Suavinex (suavinex)
      • Sunday Afternoons (sunday_afternoons)
      • Superdry (superdry)
      • Supertrash (supertrash)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swim Essentials (swim_essentials)
      • Swix (swix)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teletubbies (teletubbies)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thema party (thema_party)
      • Themaparty (themaparty)
      • Thirtytwo (thirtytwo)
      • Tilley (tilley)
      • Titleist (titleist)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tropical Trends (tropical_trends)
      • Tucano (tucano)
      • Tyr (tyr)
      • Under Armour (under_armour)
      • Universal (universal)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vdm (vdm)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vertical (vertical)
      • Viking (viking)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Voodoo Vixen (voodoo_vixen)
      • VR46 (vr46)
      • Waimea (waimea)
      • Wakefield (wakefield)
      • West Coast Choppers (west_coast_choppers)
      • Wild Country (wild_country)
      • Wilson (wilson)
      • Wind X-Treme (wind_x_treme)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wowow (wowow)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Xlc (xlc)
      • Yehwang (yehwang)
      • Yes. (yes_)
      • Yoek (yoek)
      • Yoko (yoko)
      • Your Wishes (your_wishes)
      • Zandstra (zandstra)
      • Zone3 (zone3)
      • Zoocchini (zoocchini)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €65 (low)
      • > €65 (medium)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Blauw (blauw)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi kleuren (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Soort hoed (type_pet):
      • Bucket hat (bucket_hat)
      • Fedora hoed (fedora_hoed)
      • Flap hat (flap_hat)
      • Hoeden (hoeden)
      • Panama hoeden (panama_hoeden)
      • Rain hat (rain_hat)
      • Snapback (snapback)
      • Sportcap (sportcap)
      • Strandhoed (strandhoed)
      • Strapback (strapback)
      • Trucker caps (trucker_caps)
      • Zonnehoeden (zonnehoeden)
      • Zonnekleppen (zonnekleppen)
    • Maat (kledingmaat):
      • M (56-57 cm) (m)
      • L (58-59 cm) (l)
      • XL (60-61 cm) (xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hout (hout)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Merino (merino)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Panama (panama)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Spandex (spandex)
      • Stof (stof)
      • Stretch (stretch)
      • Stro (stro)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
      • Pet (/petten/)
    • partner@vergelijk.nl