x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hoeden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Levi's hoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Levi's Hoed
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162465723.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156721226.jpg?ts=1
      Levi's Levi's Hoed Hoed Hoed Maak uw outfit af met de trendy vissershoed van het populaire kwaliteitskledingmerk Levi's. De hoed is prima te gebruiken als vissershoed, maar ook hip en t... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Levi's Hoed
      • 07613417531314
      2
      deal
      33.95 EUR
    • Levi's Vissershoed Uniseks Poster Logo Bucket Hat
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218613335.jpg?ts=1
      Levi's Levi's Vissershoed Uniseks Poster Logo Bucket Hat Vissershoed Uniseks Poster Logo Bucket Hat Vissershoed Uniseks Poster Logo Bucket Hat Levi's® Vissershoed Uniseks Poster Logo Bucket Hat (1)
      Levi's Vissershoed Uniseks Poster Logo Bucket Hat
      • 07626725117415
      2
      27.94 EUR
    • Levi's Hoed
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162605354.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156814250.jpg?ts=1
      Levi's Levi's Hoed Hoed Hoed Maak uw outfit af met de trendy vissershoed van het populaire kwaliteitskledingmerk Levi's. De hoed is prima te gebruiken als vissershoed, maar ook hip en t... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Levi's Hoed
      • 07613417531376
      1
      deal
      33.95 EUR
    • Levi's Vissershoed Levi's Unisex Bucket Hat Vintage Modern Logo Regular Black-M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173664568.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205277015.jpg?ts=1
      Levi's Levi's Vissershoed Levi's Unisex Bucket Hat Vintage Modern Logo Regular Black-M Vissershoed Levi's Unisex Bucket Hat Vintage Modern Logo Regular Black-M Vissershoed Levi's Unisex Bucket Hat Vintage Modern Logo Regular Black-M Deze '90's vissershoed komt uit de serie Vintage van het merk Levi's. Deze stijlvolle hoed zal de finishing touch zijn voor elke look. De hoed is gemaakt va... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Levi's Vissershoed Levi's Unisex Bucket Hat Vintage Modern Logo Regular Black-M
      • 07613417698093
      1
      deal
      33.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hatland DEFAULT
        • hatland
      • Stetson DEFAULT
        • stetson
      • Barts DEFAULT
        • barts
      • Burberry DEFAULT
        • burberry
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Stetson (stetson)
      • Hatland (hatland)
      • Barts (barts)
      • Kangol (kangol)
      • 47 (47)
      • 47 Brand (47_brand)
      • 100% (100_)
      • 226ers (226ers)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Acne Studios (acne_studios)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Agu (agu)
      • Aigle (aigle)
      • Airforce (airforce)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alpina (alpina)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • ALÉ (ale_)
      • Amplifi (amplifi)
      • Anon (anon)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Arva (arva)
      • Asics (asics)
      • Atlantis (atlantis)
      • Atomic (atomic)
      • Avento (avento)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Baby Banz (baby_banz)
      • Baby Dutch (baby_dutch)
      • Bagbase (bagbase)
      • Banlieue (banlieue)
      • Banned (banned)
      • Banz (banz)
      • Barbour (barbour)
      • Barmah (barmah)
      • Basic (basic)
      • Beach & Bandits (beach_bandits)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Beechfield (beechfield)
      • Benza (benza)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Bering (bering)
      • Berker (berker)
      • Biotex (biotex)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Brandit (brandit)
      • Briton (briton)
      • Brixton (brixton)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buff (buff)
      • Bulbby (bulbby)
      • Burberry (burberry)
      • Burton (burton)
      • Cairn (cairn)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campz (campz)
      • Carhartt (carhartt)
      • Castelli (castelli)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CeLaVi (celavi)
      • Cerdá (cerda_)
      • Chaskee (chaskee)
      • CHIAMAX (chiamax)
      • Chillouts (chillouts)
      • Chrome (chrome)
      • Ciele (ciele)
      • Cinelli (cinelli)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Coolibar (coolibar)
      • COTTON DIVISION (cotton_division)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cratoni (cratoni)
      • Cube (cube)
      • CYCOLOGY (cycology)
      • Dainese (dainese)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dark Seas (dark_seas)
      • DC Comics (dc_comics)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dielay (dielay)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Djinn's (djinn_s)
      • Dolfing (dolfing)
      • Dorfman Pacific (dorfman_pacific)
      • Ducksday (ducksday)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eigen (eigen)
      • Eisbar (eisbar)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elodie (elodie)
      • Elodie details (elodie_details)
      • En fant (en_fant)
      • Erima (erima)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Fabs World (fabs_world)
      • FILA (fila)
      • Filibabba (filibabba)
      • Finkid (finkid)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flamingo (flamingo)
      • Flexfit (flexfit)
      • FLY Racing (fly_racing)
      • Folat (folat)
      • Fostex (fostex)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fresk (fresk)
      • Frugi (frugi)
      • Gant (gant)
      • Giro (giro)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Goodmark (goodmark)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Graff (graff)
      • Grivel (grivel)
      • GUESS (guess)
      • HAD (had)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • HappyRainyDays (happyrainydays)
      • Hawkins (hawkins)
      • Head (head)
      • Heat Keeper (heat_keeper)
      • HEINE (heine)
      • Held (held)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Herschel (herschel)
      • Hoedshop (hoedshop)
      • Horka (horka)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • In Gold We Trust (in_gold_we_trust)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J-Line (j_line)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jones (jones)
      • JOOP! (joop_)
      • Juja (juja)
      • Juleeze (juleeze)
      • K-Up (k_up)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kenny (kenny)
      • Kidorable (kidorable)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Kjus (kjus)
      • KLIM (klim)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Level (level)
      • Levi's (levi_s)
      • Linden (linden)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Louis (louis)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Macna (macna)
      • Maje (maje)
      • Malelions (malelions)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Matt (matt)
      • Maupiti (maupiti)
      • Mavic (mavic)
      • Max Mara (max_mara)
      • Maximo (maximo)
      • Maxomorra (maxomorra)
      • MB Wear (mb_wear)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Merchcode (merchcode)
      • Millet (millet)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Minymo (minymo)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molo (molo)
      • Moncler (moncler)
      • Mongo (mongo)
      • Montane (montane)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Muc Off (muc_off)
      • MW (mw)
      • Myrtle beach (myrtle_beach)
      • Napapijri (napapijri)
      • Naruto (naruto)
      • New Era (new_era)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Noname (noname)
      • Noppies (noppies)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Northwave (northwave)
      • Noukie'S (noukie_s)
      • Now (now)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Odlo (odlo)
      • Oilily (oilily)
      • One Industries (one_industries)
      • One Way (one_way)
      • Opus (opus)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Palm Angels (palm_angels)
      • Park Tool (park_tool)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Petit Crabe (petit_crabe)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • POC (poc)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Prada (prada)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Pusher (pusher)
      • Q36.5 (q36_5)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Raw (raw)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Rehall (rehall)
      • Reima (reima)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Result (result)
      • RH+ (rh_)
      • Richa (richa)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rock Experience (rock_experience)
      • Rock Off (rock_off)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roly (roly)
      • Rossignol (rossignol)
      • ROTATE (rotate)
      • Roxy (roxy)
      • Sacha (sacha)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Sandro (sandro)
      • Santini (santini)
      • Sarlini (sarlini)
      • Scala (scala)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scippis (scippis)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Sf (sf)
      • Shimano (shimano)
      • Sidi (sidi)
      • Sinner (sinner)
      • Siroko (siroko)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • SIXS (sixs)
      • Snapper Rock (snapper_rock)
      • Soellaart (soellaart)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spidi (spidi)
      • Spiuk (spiuk)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Stand Studio (stand_studio)
      • Star Wars (star_wars)
      • Starling (starling)
      • Stephen Joseph (stephen_joseph)
      • Sticky Lemon (sticky_lemon)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Suavinex (suavinex)
      • Sunday Afternoons (sunday_afternoons)
      • Superdry (superdry)
      • Supertrash (supertrash)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Tree (ten_tree)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thema party (thema_party)
      • Themaparty (themaparty)
      • Thirtytwo (thirtytwo)
      • Tilley (tilley)
      • Titleist (titleist)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • Tucano (tucano)
      • Tyr (tyr)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vaggan (vaggan)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vertical (vertical)
      • Viking (viking)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Voodoo Vixen (voodoo_vixen)
      • VR46 (vr46)
      • Waimea (waimea)
      • Walkiddy (walkiddy)
      • West Coast Choppers (west_coast_choppers)
      • Wild Country (wild_country)
      • Wilson (wilson)
      • Wind X-Treme (wind_x_treme)
      • Wowow (wowow)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Xlc (xlc)
      • Yes. (yes_)
      • Yoek (yoek)
      • Yoko (yoko)
      • Your Wishes (your_wishes)
      • Zandstra (zandstra)
      • Zone3 (zone3)
      • Zoocchini (zoocchini)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €65 (low)
      • > €65 (medium)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Blauw (blauw)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi kleuren (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Soort hoed (type_pet):
      • Bucket hat (bucket_hat)
      • Fedora hoed (fedora_hoed)
      • Flap hat (flap_hat)
      • Flat caps (flat_caps)
      • Hoeden (hoeden)
      • Panama hoeden (panama_hoeden)
      • Rain hat (rain_hat)
      • Snapback (snapback)
      • Sportcap (sportcap)
      • Strandhoed (strandhoed)
      • Strapback (strapback)
      • Trucker caps (trucker_caps)
      • Zonnehoeden (zonnehoeden)
      • Zonnekleppen (zonnekleppen)
    • Maat (kledingmaat):
      • M (56-57 cm) (m)
      • L (58-59 cm) (l)
      • XL (60-61 cm) (xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hout (hout)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Merino (merino)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Panama (panama)
      • Papier (papier)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Stof (stof)
      • Stretch (stretch)
      • Stro (stro)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
      • Pet (/petten/)
    • partner@vergelijk.nl