x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hockers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    OVERSEAS poef

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hocker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • OVERSEAS 60x60x30 OVERSEAS poef (60x30 cm) Bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118241878.jpg
      OVERSEAS OVERSEAS 60x60x30 OVERSEAS poef (60x30 cm) Bruin 60x60x30 OVERSEAS poef (60x30 cm) Bruin 60x60x30 OVERSEAS poef (60x30 cm) Bruin Deze poef is van het merk Overseas. De poef is gemaakt van bruinpolyurethaan kunstleer en heeft een afmeting van 60x60x30 cm. (19)
      OVERSEAS 60x60x30 OVERSEAS poef (60x30 cm) Bruin
      • 08717237120235
      1
      good_buy
      deal
      55.95 EUR
    • OVERSEAS Stonewash OVERSEAS poef (45x45 cm) Denim
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118254309.jpg
      OVERSEAS OVERSEAS Stonewash OVERSEAS poef (45x45 cm) Denim Stonewash OVERSEAS poef (45x45 cm) Denim Stonewash OVERSEAS poef (45x45 cm) Denim Met deze poef van het merk OVERSEAS creëer je een extra comfortabele zitplek in jouw woonkamer, werkkamer, slaapkamer of hal! De katoenen poef heeft een stonewash finish, waardoor de poef een vintage look krijgt. (9)
      OVERSEAS Stonewash OVERSEAS poef (45x45 cm) Denim
      • 08717237150041
      1
      good_buy
      59.95 EUR
    • OVERSEAS Stonewash OVERSEAS poef (45x45 cm) IJsblauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118254294.jpg
      OVERSEAS OVERSEAS Stonewash OVERSEAS poef (45x45 cm) IJsblauw Stonewash OVERSEAS poef (45x45 cm) IJsblauw Stonewash OVERSEAS poef (45x45 cm) IJsblauw Met deze poef van het merk OVERSEAS creëer je een extra comfortabele zitplek in jouw woonkamer, werkkamer, slaapkamer of hal! De katoenen poef heeft een stonewash finish, waardoor de poef een vintage look krijgt. (4)
      OVERSEAS Stonewash OVERSEAS poef (45x45 cm) IJsblauw
      • 08717237150034
      1
      59.95 EUR
    • OVERSEAS 50x30 OVERSEAS poef (50x30 cm) Offwhite
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118234858.jpg
      OVERSEAS OVERSEAS 50x30 OVERSEAS poef (50x30 cm) Offwhite 50x30 OVERSEAS poef (50x30 cm) Offwhite 50x30 OVERSEAS poef (50x30 cm) Offwhite Deze poef van het merk Overseas is gemaakt van katoen en heeft een polystyreen vulling. De poef is offwhite en is gebreid in ribbels. (1)
      OVERSEAS 50x30 OVERSEAS poef (50x30 cm) Offwhite
      • 08717237116986
      1
      deal
      47.95 EUR
    • OVERSEAS Stonewash OVERSEAS poef (45x45 cm) Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118254282.jpg
      OVERSEAS OVERSEAS Stonewash OVERSEAS poef (45x45 cm) Roze Stonewash OVERSEAS poef (45x45 cm) Roze Stonewash OVERSEAS poef (45x45 cm) Roze Met deze poef van het merk OVERSEAS creëer je een extra comfortabele zitplek in jouw woonkamer, werkkamer, slaapkamer of hal! De katoenen poef heeft een stonewash finish, waardoor de poef een vintage look krijgt. (1)
      OVERSEAS Stonewash OVERSEAS poef (45x45 cm) Roze
      • 08717237150065
      1
      59.95 EUR
    • OVERSEAS 50x30 OVERSEAS poef (50x30 cm) Taupe
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118115257.jpg
      OVERSEAS OVERSEAS 50x30 OVERSEAS poef (50x30 cm) Taupe 50x30 OVERSEAS poef (50x30 cm) Taupe 50x30 OVERSEAS poef (50x30 cm) Taupe Deze poef van het merk Overseas is gemaakt van katoen en heeft een polystyreen vulling. De poef istaupe en is gebreid in ribbels. (1)
      OVERSEAS 50x30 OVERSEAS poef (50x30 cm) Taupe
      • 08717237117020
      1
      deal
      47.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vierkant DEFAULT
        • vierkant
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Wicker DEFAULT
        • wicker
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • Fatboy DEFAULT
        • fatboy
      • Riviera Maison DEFAULT
        • riviera_maison
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Woood (woood)
      • Fatboy (fatboy)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Riverdale (riverdale)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4uDesigned (4udesigned)
      • Andas (andas)
      • Anytime (anytime)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • B-bag extreme lounging (b_bag_extreme_lounging)
      • Be pure (be_pure)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Benformato (benformato)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • By boo (by_boo)
      • Calcio Italia (calcio_italia)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Cinderella (cinderella)
      • Collection Ab (collection_ab)
      • Columbine (columbine)
      • Cotta (cotta)
      • D-Bodhi (d_bodhi)
      • Domo (domo)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Extreme Lounging (extreme_lounging)
      • Exxpo - Sofa Fashion (exxpo_sofa_fashion)
      • Feliz (feliz)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Ggg Möbel (ggg_mo_bel)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hartman (hartman)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • HEINE (heine)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Houe (houe)
      • House Doctor (house_doctor)
      • I-Sofa (i_sofa)
      • Inosign (inosign)
      • Intex (intex)
      • J-Line (j_line)
      • Jockenhöfer Gruppe (jockenho_fer_gruppe)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karlsson (karlsson)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Layzy (layzy)
      • Le Studio (le_studio)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Made.com (made_com)
      • Madison (madison)
      • Max Winzer (max_winzer)
      • Miodormio (miodormio)
      • MOOS (moos)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nova Via (nova_via)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • OVERSEAS (overseas)
      • Oyoy (oyoy)
      • Parisot (parisot)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Raum.id (raum_id)
      • SACKit (sackit)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sit (sit)
      • Sit&Joy (sit_joy)
      • Sitting Bull (sitting_bull)
      • Sunburst (sunburst)
      • Supper club (supper_club)
      • Terapy (terapy)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendfabrik (trendfabrik)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • Vdd (vdd)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vetsak (vetsak)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitalis (vitalis)
      • Vitra (vitra)
      • Vluv (vluv)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €275 (low)
      • €275 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Gewicht (gewicht):
      • 0.001 kg (gewicht_0.001)
      • 2.0 kg (gewicht_2.0)
      • 4.0 kg (gewicht_4.0)
      • 7.6 kg (gewicht_7.6)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
      • Retro (retro)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Wicker (wicker)
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 70 cm (70_cm)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 70 cm (70)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 35 cm (35_cm)
      • 35 - 40 cm (35_40_cm)
      • 40 - 45 cm (40_45_cm)
      • > 45 cm (45_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl