x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Nuance Slip

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Nuance Slip
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Nuance Slip
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Nuance Slip
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130127251.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105758634.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185604903.jpg?ts=1
Nuance Nuance Slip Slip Slip Met katoenen kruisje. Van eersteklas microfiber met Tactel. Zacht materiaal: licht als zijde, ademend en supercomfortabel. De slip is van 79% polyamide (Tactel), 16% Elastan (Lycra®), 5% katoen. (1)
  • 04893820284431
  • 765698463
2
  • Design
    • Kleur: Wit, Roze, Blauw
    • Materiaal: Elasthaan, Nylon, Katoen
  • Algemene kenmerken
    • Motief: Bloemen
    • Taillehoogte: Mid waist
    • Geslacht: Dames
  • 23.94 23.94 EUR 2
    2
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met katoenen kruisje. Van eersteklas microfiber met Tactel. Zacht materiaal: licht als zijde, ademend en supercomfortabel. De slip is van...23.94, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Lascana.nl Lascana.nl
      Kleur Kleur: Wit : Pastel. Artikeldetails Uitvoering: Katoenen kruisje. Artikeldetails Onderhoudsadvies: Machinewas. Materiaal Materiaals...23.94, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Zeeman Dames slip Zwart maat L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219330380.jpg?ts=1
      Zeeman Zeeman Dames slip Zwart maat L Dames slip Zwart maat L Dames slip Zwart maat L Een set van 2 dames slips. Deze slips zijn afgewerkt met kant in een bloemmotief. De taille is afgezet met een elastische tailleband. Versierd met een strikje aan de voorzijde. Gemaakt van 90% polyester en 10% elastaan. Door de toevoeging van elastaan heeft de stof meer stretch. Dit zorgt voor een aansluitende pasvorm. (1)
      Zeeman Dames slip Zwart maat L
      1
    • HUGO BOSS dames 3P HUGO easy hipsters zwart - S
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220510149.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227736459.jpg?ts=1
      HUGO BOSS HUGO BOSS dames 3P HUGO easy hipsters zwart - S dames 3P HUGO easy hipsters zwart - S dames 3P HUGO easy hipsters zwart - S Hugo Boss dames 3P HUGO easy hipsters zwart - S (1)
      HUGO BOSS dames 3P HUGO easy hipsters zwart - S
      • 04043861493303
      1
    • Sloggi ZERO Feel Lace 2.0 hipster met schulprand ecru Dames
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229847787.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233207659.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226036600.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226036601.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226036599.jpg?ts=1
      Sloggi Sloggi ZERO Feel Lace 2.0 hipster met schulprand ecru Dames ZERO Feel Lace 2.0 hipster met schulprand ecru Dames ZERO Feel Lace 2.0 hipster met schulprand ecru Dames Superzacht en soepel. Moderne behaaglijke kleding voor elke dag. (1)
      Sloggi ZERO Feel Lace 2.0 hipster met schulprand ecru Dames
      • 07613138565049
      2
    • Calvin Klein Jeans Reimagined Heritage slip met logoband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224826640.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227671618.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230675130.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224077027.jpg?ts=1
      Calvin Klein Jeans Calvin Klein Jeans Reimagined Heritage slip met logoband Reimagined Heritage slip met logoband Reimagined Heritage slip met logoband Calvin Klein dames basic unlined logo slip grijs - M (1)
      Calvin Klein Jeans Reimagined Heritage slip met logoband
      • 08719855416011
      2
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • L (l)
      • 3XL (3xl)
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 23.94
    • partner@vergelijk.nl