x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Sennheiser E 914 Condenser cardioid microphone

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Sennheiser E 914 Condenser cardioid microphone
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Sennheiser E 914 Condenser cardioid microphone
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Sennheiser E 914 Condenser cardioid microphone
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150547151.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149027173.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/24734317.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101646811.jpg?ts=1
Sennheiser Sennheiser E 914 Condenser cardioid microphone E 914 Condenser cardioid microphone E 914 Condenser cardioid microphone Sennheiser E 914 - Condensator instrumentmicrofoon (1)
  • 04044155001211
  • 00615104101418
  • 500206
1
  • Algemene kenmerken
    • Microfoon gebruik: Instrumenten
    • Microfoon bedieningsmodus: cardioide
    • Geslacht: Unisex
    • Land van herkomst: Duitsland
  • Overig
    • Device interface: XLR-3
  • Technische details
    • Verbinding: Bedraad
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Doorsnede (cm): 2.4 cm
    • Gewicht product: 198 g
    • Hoogte: 15.7 cm
  • Energie
    • Stroomverbruik: 2 mA
  • Inhoud van de verpakking
    • Inclusief klem: Ja
    • Koffer: Ja
    • User guide: Ja
  • Accu/Batterij
    • Batterijvoltage: 48 V
  • 377.00 377.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Sennheiser E 914 - Condensator instrumentmicrofoon377.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Boya Mini Condensator Microfoon BY-DMR7 met Recorder
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237293128.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237293127.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237293126.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237293125.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154387466.jpg?ts=1
      Boya Boya Mini Condensator Microfoon BY-DMR7 met Recorder Mini Condensator Microfoon BY-DMR7 met Recorder Mini Condensator Microfoon BY-DMR7 met Recorder Boya Mini Condensator Microfoon BY-DMR7 met Recorder De BY-DMR7 van BOYA is een richtmicrofoon met een geïntegreerde recorder. De BY-DMR7 is speciaal ontworpen voor DSLR- en video camera's en zeer geschikt bij bijvoorbeeld het opnemen van interviews, gesprekken tussen twee personen of presentaties. Door de flash recorder die in de richtmicrofoon zit kunt u direct opnames opslaan op MicroSD geheugenkaarten. Toepassing Boya BY-DMR7 De BY-DMR7 is een richtmicrofoon met een supercardioïde richtin... (1)
      Boya Mini Condensator Microfoon BY-DMR7 met Recorder
      • 06971008020212
      • 03760173049264
      • BY-DMR7
      • 176019
      • 6971008020212
      • 350244
      4
    • Olympus TP-8 Telephone Pickup
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150524706.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101085986.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236977542.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101085984.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234049177.jpg?ts=1
      Olympus Olympus TP-8 Telephone Pickup TP-8 Telephone Pickup TP-8 Telephone Pickup De Olympus TP-8 leent zich bij uitstek voor gebruik met een mobiele telefoon. Bij telefoongesprekken legt de TP8 beide kanten van het gesprek vast. U sluit simpelweg de microfoon aan op de mic-ingang van uw recorder. (1)
      Olympus TP-8 Telephone Pickup
      • 04545350041274
      • 00050332183384
      • V4571310W000
      2
    • Aputure V-Mic D4 DUO Compact Micro On-Camera shotgun microfoon
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163434347.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216518372.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162379208.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237569254.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237569252.jpg?ts=1
      Aputure Aputure V-Mic D4 DUO Compact Micro On-Camera shotgun microfoon V-Mic D4 DUO Compact Micro On-Camera shotgun microfoon V-Mic D4 DUO Compact Micro On-Camera shotgun microfoon De Deity Microphones V-Mic D4 Duo helpt je om ook de interviewvragen van achter de camera natuurgetrouw en helder op te nemen. (1)
      Aputure V-Mic D4 DUO Compact Micro On-Camera shotgun microfoon
      • 06971842180998
      2
    • Røde iXY
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101516317.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102766234.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101499984.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156779856.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144728086.jpg?ts=1
      Røde Røde iXY iXY iXY Ingebouwde stereo microfoon voorversterker en analoge naar digitale conversie voor laag geluidsniveau, hoge kwaliteit opname. Software-schakelbare 72hz high pass? lter voor vermindering van ongewenste laagfrequente ruis. Compatibel met iphone 4, iphone 4s, ipad, ipad 2, ipad 3 Ontworpen en vervaardigd in Australië Internationale producten hebben aparte voorwaarden, worden verkocht vanuit het buitenland en kunnen afwijken van lokale producten, zoals pasvorm, leeftijdsclassificatie en taal van ... (1)
      Røde iXY
      • 00698813002832
      3
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 377.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 377.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 377.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 377.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 377.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 339.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 377.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 377.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 339.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 339.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 339.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 377.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 377.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 377.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 377.00
    • partner@vergelijk.nl