x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Rode Reporter

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Rode Reporter
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Rode Reporter
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Rode Reporter
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143971457.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101743480.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143916159.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143916158.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143916157.jpg?ts=1
Rode Rode Reporter Reporter Reporter Ideaal voor toepassingen zoals presentaties en handheld interviews (1)
  • 00698813002801
  • REPORTER
  • 103283
6
  • Algemene kenmerken
    • Microfoon bedieningsmodus: omnidirectioneel
    • Geslacht: Unisex
  • Overig
    • Device interface: XLR-3
  • Technische details
    • Verbinding: Bedraad
    • Gevoeligheid microfoon: -56 dB
    • Aantal inbegrepen producten: 1 stuks
  • Design
    • Kleur: Zwart, Rood
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 4.15 cm
    • Diepte: 4.15 cm
    • Diepte product: 42 mm
    • Gewicht product: 256 g
    • Hoogte: 27.25 cm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
  • 148.50 169.00 EUR 6
    6
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Dynamische handmicrofoon voor interviews en presentaties Omnidirectioneel polair patroon Meerlagig gaasrooster voor superieure windbesche...148.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • CameraNU.nl CameraNU.nl
      9.167668993808894 (149)
      Ideaal voor toepassingen zoals presentaties en handheld interviews169.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Fotodevakman.nl Fotodevakman.nl
      9.162067455345063 (14)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      DeRode Reporter Microfoon is de ideale microfoon voor de razende reporter die dagelijks op pad gaat om de meest uiteenlopende personen te...169.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Cameraland.nl Cameraland.nl
      8.752979280393737 (178)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Rode Reporter Interview Microfoon Deze microfoon is ontworpen voor interviews en presentaties, de reporter is voorzien van een omnidirect...169.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.331289102930242 (637)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      RODE Reporter microfoon voor interviews en presentaties.169.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Artencraft.nl Artencraft.nl
      7.83314915565864 (135)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Nieuw in ons gamma! Dit toestel is nieuw in ons gamma! Ons team doet zijn best om hier zo vlug mogelijk volledige en correcte informatie ...169.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Godox LMS-12A AXL Omni-directional Lavalier Microfoon (1.2m)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230800180.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230800300.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230800297.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230800296.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230800298.jpg?ts=1
      Godox Godox LMS-12A AXL Omni-directional Lavalier Microfoon (1.2m) LMS-12A AXL Omni-directional Lavalier Microfoon (1.2m) LMS-12A AXL Omni-directional Lavalier Microfoon (1.2m) De Godox LMS-12A AXL Omni-directional Microfoon is een lavalier met een 3.5mm TRS locking connector voor gebruik met zenders en draagbare recorders. De microfoon met een kabellengte van 120cm bevestig je eenvoudig op de gewenste positie aan je kleding met de bijgeleverde bevestigingsclip. (1)
      Godox LMS-12A AXL Omni-directional Lavalier Microfoon (1.2m)
      • 06952344220740
      • LMS-12 AXL
      1
    • Sennheiser ME 4 Lavalier Microfoon
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186162423.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/241785114.jpg?ts=1
      Sennheiser Sennheiser ME 4 Lavalier Microfoon ME 4 Lavalier Microfoon ME 4 Lavalier Microfoon Miniatuur clip-on dasspeldmicrofoon voor gebruik in situaties met veel omgevingslawaai (1)
      Sennheiser ME 4 Lavalier Microfoon
      • 04044155252484
      2
    • Se Electronics X1 S Studio Bundle
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175085396.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152553835.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107390697.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107390700.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107390698.jpg?ts=1
      Se Electronics Se Electronics X1 S Studio Bundle X1 S Studio Bundle X1 S Studio Bundle Capsule Type: Handgemaakt 1" True Condensator Polar Patroon: Cardioïde Frequentiebereik: 20 Hz - 20 kHz Gevoeligheid: 30 mV/Pa (-30,5 dBV) Max SPL: 140/150/160 dB (0/10/20 dB pad) (0,5% THD @ 1kHz) (1)
      Se Electronics X1 S Studio Bundle
      • 00819032011195
      • QRX1SSTBUNDLE
      3
    • Audiophony AudiophonyCK-UHF410-Lava-F5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154932153.jpg?ts=1
      Audiophony Audiophony AudiophonyCK-UHF410-Lava-F5 AudiophonyCK-UHF410-Lava-F5 AudiophonyCK-UHF410-Lava-F5 Audiophony PACK-UHF410-Lava-F5 Draadloos Lavalier-systeem (514-564 MHz) + Case (1)
      Audiophony AudiophonyCK-UHF410-Lava-F5
      • 03662009022093
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 135.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 135.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 135.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 135.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 135.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 135.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 135.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 135.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 135.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 135.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 135.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 135.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 135.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 137.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 137.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 137.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 137.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 137.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 137.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 137.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 137.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 137.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 137.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 137.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 137.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 135.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 135.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 135.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 135.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 135.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 136.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 136.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 136.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 136.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 136.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 136.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 136.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 136.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 136.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 136.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 136.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 136.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 136.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 136.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 134.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 134.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 134.50
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 134.50
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 134.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 134.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 134.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 134.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 134.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 134.50
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 134.50
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 134.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 134.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 134.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 134.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 134.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 134.50
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 134.50
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 133.75
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 133.75
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 133.75
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 133.75
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 133.75
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 133.75
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 133.75
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 133.75
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 133.75
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 133.75
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 133.75
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 133.75
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 133.75
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 133.75
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 133.75
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 133.75
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 133.75
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 133.75
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 133.75
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 133.75
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 133.75
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 131.25
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 131.25
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 131.25
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 131.25
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 131.25
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 131.25
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 131.25
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 131.25
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 131.25
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 131.25
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 131.25
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 131.25
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 131.25
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 132.50
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 132.75
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 132.75
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 132.75
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 132.75
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 132.75
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 132.75
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 132.75
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 132.75
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 132.75
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 132.75
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 132.75
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 132.25
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 132.25
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 132.25
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 133.50
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 133.50
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 133.25
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 133.25
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 133.25
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 133.25
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 133.25
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 133.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 133.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 133.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 146.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 146.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 146.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 148.50
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 148.50
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 148.50
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 148.50
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 148.50
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 148.50
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 148.50
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 148.50
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 148.50
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 148.50
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 148.50
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 148.50
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 148.50
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 148.50
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 148.50
    • partner@vergelijk.nl