x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Boya BY-M2D Digital Dual Lavalier Microfoon voor iOS

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Boya BY-M2D Digital Dual Lavalier Microfoon voor iOS
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Boya BY-M2D Digital Dual Lavalier Microfoon voor iOS
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Boya BY-M2D Digital Dual Lavalier Microfoon voor iOS
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163141695.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168896045.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231434462.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162871383.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169698202.jpg?ts=1
Boya Boya BY-M2D Digital Dual Lavalier Microfoon voor iOS BY-M2D Digital Dual Lavalier Microfoon voor iOS BY-M2D Digital Dual Lavalier Microfoon voor iOS De Boya Duo Clip-on Lavalier Microfoon BY-M2D voor iOS is een dubbele omnidirectionele dasspeldmicrofoon met Lightning-adapter. Deze microfoon is compatibel met iOS 8.0 of later en is ideaal om te gebruiken voor interviews, vlogs of andere situaties waarin twee stemmen opgenomen moeten worden. (2)
  • 06971008024937
  • BY-M2D
  • 176036
3
  • Technische details
    • Microfoontype: Lavalier microfoon
    • Verbinding: Bedraad
    • Gevoeligheid microfoon: -40 dB
    • Signaal/ruis-verhouding: 76 dB
    • Lengte snoer: 6 m
  • Algemene kenmerken
    • Microfoon bedieningsmodus: omnidirectioneel
  • Overig
    • Device interface: 3,5mm
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 80 g
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 71.99 73.95 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Boya Duo Clip-on Lavalier Microfoon BY-M2D voor iOS71.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • CameraNU.nl CameraNU.nl
      9.167668993808894 (149)
      De Boya BY-M2D is een dubbel uitgevoerde digitale lavalier-microfoon voor het vastleggen van helder en hoogwaardig geluid met mobiele iOS...73.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.471035725207125 (639)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Boya Duo Clip-on Lavalier Microfoon BY-M2D voor iOS is een dubbele omnidirectionele dasspeldmicrofoon met Lightning-adapter. Deze micr...73.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Saramonic - BTW Clip and Go
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249125297.jpg?ts=1
      Saramonic Saramonic - BTW Clip and Go - BTW Clip and Go - BTW Clip and Go BTW (1)
      Saramonic - BTW Clip and Go
      • 06971008028485
      2
    • Sennheiser XSW-D Lavalier set
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131527373.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143917016.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/248313397.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/248313401.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155307690.jpg?ts=1
      Sennheiser Sennheiser XSW-D Lavalier set XSW-D Lavalier set XSW-D Lavalier set De Sennheiser ME2-II Lavalier set is een digitaal draadloos systeem in 2,4GHz frequentieband. Deze set bestaat uit een portable ontvanger met riemclip en minijack aansluiting voor het aansluiten van de meegeleverde ME2-II lavaliermicrofoon. (2)
      Sennheiser XSW-D Lavalier set
      • 04044155240511
      • 508485
      2
    • Shure SM11 dasspeld microfoon
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150592167.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118968370.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169330274.jpg?ts=1
      Shure Shure SM11 dasspeld microfoon SM11 dasspeld microfoon SM11 dasspeld microfoon Shure SM11 dasspeld microfoon (1)
      Shure SM11 dasspeld microfoon
      • 00042406051347
      1
      deal
    • Sennheiser MD 421-II
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182045370.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148812089.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152590430.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101301046.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/256043403.jpg?ts=1
      Sennheiser Sennheiser MD 421-II MD 421-II MD 421-II Misschien wel de meest bekende Sennheiser microfoon uit hun portfolio: de MD 421. Ditmaal in de nieuwere, verbeterde MK2 variant. Ontzettend breed inzetbaar en standaard aanwezig in vrijwel elke studio. (1)
      Sennheiser MD 421-II
      • 04006087009840
      • 00615104009844
      • 000984
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 52.19
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 52.19
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 52.19
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 52.19
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 66.92
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 64.29
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 62.49
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 62.49
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 68.19
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 62.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 62.49
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 62.49
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 62.49
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 62.49
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 62.49
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 62.49
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 62.49
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 62.49
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 62.49
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 62.49
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 68.41
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 68.41
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 68.31
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 68.41
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 62.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 62.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 68.51
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 68.41
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 68.61
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 68.61
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 62.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 62.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 62.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 63.29
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 62.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 67.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 67.89
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 67.79
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 68.29
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 62.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 62.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 68.19
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 68.29
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 68.09
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 68.59
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 62.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 67.79
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 62.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 62.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 73.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 73.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 73.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 73.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 68.26
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 68.16
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 68.26
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 68.26
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 68.26
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 68.86
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 68.76
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 68.86
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 69.16
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 57.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 57.80
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 69.16
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 73.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 73.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 73.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 69.16
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 67.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 69.26
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 69.06
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 69.26
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 69.26
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 67.99
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 69.06
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 66.16
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 66.16
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 66.16
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 66.16
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 66.16
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 66.16
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 66.16
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 66.16
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 66.16
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 66.16
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 73.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 73.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 73.95
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 66.96
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 67.16
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 66.96
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 67.26
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 67.26
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 67.16
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 66.96
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 67.16
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 67.06
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 67.16
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 67.16
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 67.16
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 67.16
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 67.16
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 66.66
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 66.86
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 66.86
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 66.36
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 67.06
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 67.16
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 67.16
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 66.86
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 67.26
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 67.16
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 67.06
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 67.16
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 67.16
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 68.96
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 67.16
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 67.26
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 65.38
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 67.28
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 67.28
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 67.28
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 66.78
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 66.88
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 66.48
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 66.78
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 64.28
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 64.28
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 63.98
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 64.08
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 63.98
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 64.28
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 64.28
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 72.45
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 73.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 73.95
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 73.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 73.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 73.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 73.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 73.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 73.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 73.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 73.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 73.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 73.95
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 62.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 62.99
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 73.15
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 73.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 73.95
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 73.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 73.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 73.95
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 73.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 73.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 73.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 73.95
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 73.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 73.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 73.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 73.95
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 71.55
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 73.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 73.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 73.95
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 75.78
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 75.78
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 75.78
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 75.78
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 73.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 73.95
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 68.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 68.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 68.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 68.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 68.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 68.99
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 68.99
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 71.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 71.99
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 71.99
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 71.99
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 71.99
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 71.99
    • partner@vergelijk.nl