x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Blue Microphones Yeti Silver

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Blue Microphones Yeti Silver
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Blue Microphones Yeti Silver
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Blue Microphones Yeti Silver
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103661114.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96048823.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204919845.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140685410.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96048822.jpg?ts=1
Blue Microphones Blue Microphones Yeti Silver Yeti Silver Yeti Silver Array met Drie Capsules - Deze professionele USB-mic produceert helder, krachtig geluid van broadcast-kwaliteit voor YouTube, Twitch-streaming, podcasting, Zoom-vergaderingen, muziekopnames en meer Blue VO!CE Software - Verbeter je streamings en opnames met helder stemgeluid en vermaak je publiek met verbeterde effecten, geavanceerde modulatie en HD-audiosamples Vier Patroonmodi - Flexibele cardioïde, omni-, bidirectionele en stereo-opnamepatronen stellen je in staat op te nemen, zonder meerd... (1)
  • 05099206084094
  • 00836213001950
  • 3757259
  • BLMICYETIUSB
  • 6670295
  • YETI
  • 1950
  • BM-YETI
  • 988-000238
5
  • Technische details
    • Microfoontype: Condensator, USB microfoon
    • Verbinding: Bedraad
    • Impedantie: 16 Ohm
    • Gevoeligheid microfoon: 120 dB
    • Sample rate: 48 KHz
    • Spanning bij werking: 5 V
    • Totale harmonische vervorming (THD): 0.009
  • Algemene kenmerken
    • Microfoon gebruik: Studio microfoon
    • Microfoon bedieningsmodus: omnidirectioneel
    • Draadloos: Nee
    • Geslacht: Unisex
  • Overig
    • Device interface: USB
    • Line-out Signal-to-Noise Ratio (SNR): 100 dB
  • Software
    • Compatibele besturingssystemen: macOS, Windows 7, Windows XP, Windows, Windows Vista
    • Mac-compatibiliteit: Ja
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 29.5 cm
    • Breedte: 295 mm
    • Diepte: 12 cm
    • Diepte product: 120 mm
    • Gewicht product: 550 g
    • Hoogte: 12.5 cm
    • Hoogte: 125 mm
  • Energie
    • Stroomverbruik: 150 mA
  • Inhoud van de verpakking
    • Bureaustandaard: Ja
  • Audio
    • Frequentiebereik speakers Hz: 15 - 22000 Hz
  • Geluid
    • Gemiddeld vermogen: 0.13 Watt
  • Geluidsproductie
    • Geluidsniveau: 100 dB
  • Invoerapparaat
    • Gaming control platforms supported: Mac
  • Microfoon
    • Microphone mute: Ja
  • Multimedia
    • Soort gaming apparaat: Microfoon
  • Poorten & interfaces
    • Apparaat connectiviteit: USB
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Game controller connection: USB
    • Usb-poort: Ja
  • 89.99 139.99 EUR 5
    5
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Blue Microphones Yeti USB Microfoon voor Studiokwaliteit Streaming & Recording - Zilver89.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Array met Drie Capsules - Deze professionele USB-mic produceert helder, krachtig geluid van broadcast-kwaliteit voor YouTube, Twitch-stre...89.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Blue Yeti Silver is een USB-microfoon waarmee je gemakkelijk opnamen van studiokwaliteit maakt. De microfoon is compatibel met Mac en ...
      89.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Coolshop.nl Coolshop.nl
      6.8 (1)
      92.00, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.8332906960754 (1047)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Of je nu een fervent YouTuber, interviewer of muzikant bent, met de Blue Yeti neem je al je geluiden vliegensvlug op. Sluit de usb microf...
      99.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Boya Mini Condensator Microfoon BY-DMR7 met Recorder
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237293128.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237293127.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237293126.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237293125.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154387466.jpg?ts=1
      Boya Boya Mini Condensator Microfoon BY-DMR7 met Recorder Mini Condensator Microfoon BY-DMR7 met Recorder Mini Condensator Microfoon BY-DMR7 met Recorder Boya Mini Condensator Microfoon BY-DMR7 met Recorder De BY-DMR7 van BOYA is een richtmicrofoon met een geïntegreerde recorder. De BY-DMR7 is speciaal ontworpen voor DSLR- en video camera's en zeer geschikt bij bijvoorbeeld het opnemen van interviews, gesprekken tussen twee personen of presentaties. Door de flash recorder die in de richtmicrofoon zit kunt u direct opnames opslaan op MicroSD geheugenkaarten. Toepassing Boya BY-DMR7 De BY-DMR7 is een richtmicrofoon met een supercardioïde richtin... (1)
      Boya Mini Condensator Microfoon BY-DMR7 met Recorder
      • 06971008020212
      • 03760173049264
      • BY-DMR7
      • 176019
      • 6971008020212
      • 350244
      4
    • Sennheiser MKE 1-EW
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148828528.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208964808.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216561483.jpg?ts=1
      Sennheiser Sennheiser MKE 1-EW MKE 1-EW MKE 1-EW De kleinste professionele clip-on microfoon van Sennheiser. Ideaal voor musicals, liveshows en uitzendingen. Vol, natuurlijk geluid en hoge spraakverstaanbaarheid. Ongevoelig voor zweet dankzij het beschermende membraan. (1)
      Sennheiser MKE 1-EW
      • 00615104170551
      • 04044155045475
      • 502876
      1
    • Saramonic SR-XLM1 Mono Lavalier Microfoon
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150522145.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159972330.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217314498.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239177809.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239177810.jpg?ts=1
      Saramonic Saramonic SR-XLM1 Mono Lavalier Microfoon SR-XLM1 Mono Lavalier Microfoon SR-XLM1 Mono Lavalier Microfoon De Saramonic SR-XLM1 Mono Lavalier Microfoon is een kwalitatieve microfoon en zeer geschikt in gebruik in combinatie met digitale spiegelreflexcamera's, camcorders, recorders en Saramonic apparaten. (1)
      Saramonic SR-XLM1 Mono Lavalier Microfoon
      • 04897040886536
      1
    • Auna MIC-900WH USB microfoonset V4 condensatormicrofoon plopbescherming microfoonarm - wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107106990.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233979306.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233979305.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233979304.jpg?ts=1
      Auna Auna MIC-900WH USB microfoonset V4 condensatormicrofoon plopbescherming microfoonarm - wit MIC-900WH USB microfoonset V4 condensatormicrofoon plopbescherming microfoonarm - wit MIC-900WH USB microfoonset V4 condensatormicrofoon plopbescherming microfoonarm - wit Studio-microfoonset: USB condensatormicrofoon met plopbescherming en microfoonarm voor snelle, professionele geluidsopnames thuis, USB condensatormicrofoon met uitgesproken nierkarakteristiek ideaal voor spraak- en zangopnames - in een stabiele metalen behuizing met geïntegreerde 16 mm elektretmicrofooncapsule, Plug & play ondersteuning via Windows en Mac, incl. microfoonspin met 3/8" tot 5/8" draadadapter, USB kabel en beschermende hoes, Inclusief microfoonarm met perfecte houvast (belastba... (1)
      Auna MIC-900WH USB microfoonset V4 condensatormicrofoon plopbescherming microfoonarm - wit
      • 04260528634781
      1
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 109.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 109.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 119.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 119.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 117.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 117.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 117.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 117.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 117.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 114.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 114.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 114.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 114.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 114.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 114.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 114.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 114.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 97.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 97.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 97.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 97.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 97.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 97.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 97.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 97.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 97.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 96.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 102.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 89.99
    • partner@vergelijk.nl