x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er heuptassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lowe Alpine heuptas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in heuptas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Lowe Alpine Fjell 4 heuptas (paars)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198439998.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183652953.jpg
      Lowe Alpine Lowe Alpine Fjell 4 heuptas (paars) Fjell 4 heuptas (paars) Fjell 4 heuptas (paars) Het heuptasje heeft compressiebanden aan de zijkant zitten waarmee je hem makkelijk aanpast naar de inhoud. Voor al je kleine spulletjes is genoeg plek in de verschillende vakjes. Ga je in het donker wandelen? Vergeet dan niet je zaklampje aan het lusjes te bevestigen. (1)
      Lowe Alpine Fjell 4 heuptas (paars)
      • 00821468855922
      3
      deal
      34.99 EUR
    • Lowe Alpine Gordel Heuptas (zwart)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174551084.jpg
      Lowe Alpine Lowe Alpine Gordel Heuptas (zwart) Gordel Heuptas (zwart) Gordel Heuptas (zwart) Praktische heuptas met ritsvakken en padding, perfect om te reizen (1)
      Lowe Alpine Gordel Heuptas (zwart)
      • 00821468714038
      3
      24.04 EUR
    • Lowe Alpine Lightflite hydro
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198774996.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164357621.jpg
      Lowe Alpine Lowe Alpine Lightflite hydro Lightflite hydro Lightflite hydro Kleding (1)
      Lowe Alpine Lightflite hydro
      • 00821468906860
      3
      34.95 EUR
    • Lowe Alpine Space case 7 heuptas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180666877.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164314111.jpg
      Lowe Alpine Lowe Alpine Space case 7 heuptas Space case 7 heuptas Space case 7 heuptas Of je nu een nieuwe trail of nieuwe stad wilt ontdekken, deze 7 liter belt pack draag je met plezier bij je. Speciaal gemaakt voor hikes en reizen, heeft de Space Case 7 een comfortabele fit dankzij de gewatteerde achterkant en goede verdeling van het gewicht. Je camera, lunchbox en extra laag kleding passen er goed in. Met handige vakken met rits. (1)
      Lowe Alpine Space case 7 heuptas
      • 00821468855793
      2
      deal
      46.90 EUR
    • Lowe Alpine Lightflite 5 Belt Pack Men, petrol 2021 Gordel & Heuptassen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186200985.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173733271.jpg
      Lowe Alpine Lowe Alpine Lightflite 5 Belt Pack Men, petrol 2021 Gordel & Heuptassen Lightflite 5 Belt Pack Men, petrol 2021 Gordel & Heuptassen Lightflite 5 Belt Pack Men, petrol 2021 Gordel & Heuptassen Categorie: Heupzak zonder drinksysteem; Totale volume: 5 l; Afmetingen (L x B x H): 16 x 48 x 10; Gewicht: 170 g; Vakken/Zakken: 2 snel toegankelijke netzakken; Bijzonderheden: reflecterende elementen; Sluitsysteem: Ritssluiting; Aanvullende gegevens: Lussen om overtollig band vast te zetten, gewatteerd, vochtregulerend rugpand voor hoog draagcomfort, sleutelclip, Rubber aan de voorkant voor extra opbergruimte (1)
      Lowe Alpine Lightflite 5 Belt Pack Men, petrol 2021 Gordel & Heuptassen
      • 00821468906891
      2
      deal
      34.99 EUR
    • Lowe Alpine Nijmegan 6 heuptas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174545403.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164324618.jpg
      Lowe Alpine Lowe Alpine Nijmegan 6 heuptas Nijmegan 6 heuptas Nijmegan 6 heuptas Dankzij de inhoud van 6 liter is er ruimte voor alles wat je nodig hebt tijdens een dag wandelen, inclusief geïntegreerde dubbele flessen, zodat je altijd voldoende water hebt. Een achterzak met ritssluiting houdt waardevolle spullen veilig en de heupriemzakken met ritssluiting bieden gemakkelijke toegang tot de belangrijkste dingen tijdens het wandelen, allemaal stabiel gehouden door de heupriemverstelling voor de voorwaartse beweging en het geïntegreerde compressieschild. (1)
      Lowe Alpine Nijmegan 6 heuptas
      • 00821468855823
      1
      59.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Nike (nike)
      • Eastpak (eastpak)
      • Adidas (adidas)
      • The North Face (the_north_face)
      • Valentino (valentino)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • Abbey (abbey)
      • Active Leisure (active_leisure)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • Aerosling (aerosling)
      • Aquapac (aquapac)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arditex (arditex)
      • Atipick (atipick)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • B.belt (b_belt)
      • Bagan (bagan)
      • Bagbase (bagbase)
      • Balvi (balvi)
      • Beagles (beagles)
      • Bear design (bear_design)
      • Bench (bench)
      • Benro (benro)
      • Berba (berba)
      • Bergans (bergans)
      • Bestway (bestway)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Billy The Kid (billy_the_kid)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • BOSS X Russell Athletic (boss_x_russell_athletic)
      • Brandit (brandit)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bristol (bristol)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castillo (castillo)
      • Champion (champion)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Cluty (cluty)
      • CMP (cmp)
      • Coach (coach)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Craft (craft)
      • Crumpler (crumpler)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Daniel ray (daniel_ray)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elvy (elvy)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Fashionchick (fashionchick)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Furla (furla)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland Nature (greenland_nature)
      • GUESS (guess)
      • Gusti Leder (gusti_leder)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Herschel (herschel)
      • Highlander (highlander)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hunter (hunter)
      • HVISK (hvisk)
      • INYATI (inyati)
      • J. Jayz (j_jayz)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jost (jost)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • KiU (kiu)
      • KLONDIKE 1896 (klondike_1896)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Landleder (landleder)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Legend (legend)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Loksak (loksak)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Macpac (macpac)
      • Mae & Ivy (mae_ivy)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MIKA (mika)
      • Mikamax (mikamax)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Mister tee (mister_tee)
      • MLC (mlc)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Moses (moses)
      • Myk (myk)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • Mywalit (mywalit)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nathan (nathan)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Newline (newline)
      • Nomad (nomad)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obey (obey)
      • Old West (old_west)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pia ries (pia_ries)
      • Piace Molto (piace_molto)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Piké (pike_)
      • Pinewood (pinewood)
      • Piquadro (piquadro)
      • Powerslide (powerslide)
      • Puma (puma)
      • Quadra (quadra)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Restrap (restrap)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rojafit (rojafit)
      • Roxy (roxy)
      • Ruffwear (ruffwear)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sansibar (sansibar)
      • SCOTT (scott)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Sem Lewis (sem_lewis)
      • Silva (silva)
      • SKECHERS (skechers)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Superdry (superdry)
      • Supertrash (supertrash)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Tucano (tucano)
      • Ucon (ucon)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Ultimate Performance (ultimate_performance)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Visconti bags (visconti_bags)
      • VOi (voi)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wou-Wou (wou_wou)
      • X-Zone (x_zone)
      • XD Design (xd_design)
      • XQ Max (xq_max)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €25 (low)
      • €25 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Zijde (zijde)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Breedte (breedte_mm):
      • < 90 mm (breedte_mm_1)
      • 90 mm - 185 mm (breedte_mm_2)
      • 185 mm - 235 mm (breedte_mm_3)
      • ≥ 235 mm (breedte_mm_4)
    • Hoogte (hoogte_mm):
      • < 115 mm (hoogte_mm_1)
      • 115 mm - 150 mm (hoogte_mm_2)
      • 150 mm - 180 mm (hoogte_mm_3)
      • ≥ 180 mm (hoogte_mm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl