x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er heuptassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Harold's heuptas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in heuptas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Harold's Landelijk heuptasje II Leer 23 cm braun
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145065520.jpg?ts=1
      Harold's Harold's Landelijk heuptasje II Leer 23 cm braun Landelijk heuptasje II Leer 23 cm braun Landelijk heuptasje II Leer 23 cm braun Dit artikel van Harold's is 23 x 7 x 8 cm. Het gewicht is 0.2 kg en de kleurnaam is braun. (1)
      Harold's Landelijk heuptasje II Leer 23 cm braun
      • 04011766800939
      1
      deal
      99.00 EUR
    • Harold's Onderzeeër heuptasje leer 33 cm schwarz
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255830363.jpg?ts=1
      Harold's Harold's Onderzeeër heuptasje leer 33 cm schwarz Onderzeeër heuptasje leer 33 cm schwarz Onderzeeër heuptasje leer 33 cm schwarz Dit artikel van Harold's is 33 x 10 x 15 cm. Het gewicht is 0.34 kg en de kleurnaam is schwarz. (1)
      Harold's Onderzeeër heuptasje leer 33 cm schwarz
      • 04011766136731
      1
      108.99 EUR
    • Harold's Lederen riemtas 31 cm grün
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174585499.jpg?ts=1
      Harold's Harold's Lederen riemtas 31 cm grün Lederen riemtas 31 cm grün Lederen riemtas 31 cm grün Dit artikel van Harold's is 31 x 6 x 13 cm. Het gewicht is 0.3 kg en de kleurnaam is grün. (1)
      Harold's Lederen riemtas 31 cm grün
      • 04011766095304
      1
      deal
      95.00 EUR
    • Harold's Heuptasje echt leder (1-delig)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213167370.jpg?ts=1
      Harold's Harold's Heuptasje echt leder (1-delig) Heuptasje echt leder (1-delig) Heuptasje echt leder (1-delig) bum bag Deze stoere, bruine heuptas van echt leer is een robuuste en betrouwbare begeleider in de stad of op trektochten en zorgt overal voor volledige bewegingsvrijheid. De praktische riem is (1)
      Harold's Heuptasje echt leder (1-delig)
      • 04260405127160
      1
      92.95 EUR
    • Harold's Lederen riemtas 31 cm cognac
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146141517.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167160434.jpg?ts=1
      Harold's Harold's Lederen riemtas 31 cm cognac Lederen riemtas 31 cm cognac Lederen riemtas 31 cm cognac Dit artikel van Harold's is 31 x 6 x 13 cm. Het gewicht is 0.3 kg en de kleurnaam is cognac. (1)
      Harold's Lederen riemtas 31 cm cognac
      • 04011766279773
      1
      deal
      95.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Nike (nike)
      • Eastpak (eastpak)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Adidas (adidas)
      • The North Face (the_north_face)
      • 4F (4f)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • Abbey (abbey)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • Aerosling (aerosling)
      • AEVOR (aevor)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Ajax (ajax)
      • Alprausch (alprausch)
      • Amplifi (amplifi)
      • Aquawave (aquawave)
      • Arditex (arditex)
      • Asics (asics)
      • Atomic (atomic)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Avento (avento)
      • B.belt (b_belt)
      • Bach (bach)
      • Bag2Bag (bag2bag)
      • Bagan (bagan)
      • Bagbase (bagbase)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Beagles (beagles)
      • Bear design (bear_design)
      • Benro (benro)
      • Berba (berba)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billabong (billabong)
      • Billingham (billingham)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blokker (blokker)
      • Bodenschatz (bodenschatz)
      • Bogner (bogner)
      • Brandit (brandit)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bric's (bric_s)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • BV Sport (bv_sport)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CamelBak (camelbak)
      • Camper (camper)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Celly (celly)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Chabo Bags (chabo_bags)
      • Champion (champion)
      • Charm (charm)
      • Charm London (charm_london)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chillouts (chillouts)
      • Chrome (chrome)
      • Cinque (cinque)
      • Claudio ferrici (claudio_ferrici)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coach (coach)
      • COBACHELLA (cobachella)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Dakine (dakine)
      • Daniel ray (daniel_ray)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DeBoerLederwarenEnBijoux (deboerlederwarenenbijoux)
      • Depesche (depesche)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Elbrus (elbrus)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Ergon (ergon)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Fashionchick (fashionchick)
      • Ferrino (ferrino)
      • FILA (fila)
      • Fischer (fischer)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • Flamingo (flamingo)
      • Forvert (forvert)
      • Fostex (fostex)
      • FOX (fox)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Gigi fratelli (gigi_fratelli)
      • Givi (givi)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Got-bag (got_bag)
      • Greenland Nature (greenland_nature)
      • Gregory (gregory)
      • GUESS (guess)
      • Guidetti (guidetti)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Happy Wallet (happy_wallet)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hedgren (hedgren)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hide & Stitches (hide_stitches)
      • Holmenkol (holmenkol)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hunter (hunter)
      • HVISK (hvisk)
      • Hydroflask (hydroflask)
      • Hydroponic (hydroponic)
      • inov-8 (inov_8)
      • Instinct (instinct)
      • INYATI (inyati)
      • iON (ion)
      • Izas (izas)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • Joluvi (joluvi)
      • JOOP! (joop_)
      • Josh V (josh_v)
      • Jost (jost)
      • Kappa (kappa)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • KARACTERMANIA (karactermania)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Laauw (laauw)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • LaMunt (lamunt)
      • Landleder (landleder)
      • LASCANA (lascana)
      • LEATHER DESIGN (leather_design)
      • Leatt (leatt)
      • LEKI (leki)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lief! (lief_)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Loksak (loksak)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mae & Ivy (mae_ivy)
      • Magnum (magnum)
      • Malelions (malelions)
      • Mammut (mammut)
      • Manfield (manfield)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marvel (marvel)
      • Merchcode (merchcode)
      • MeroMero (meromero)
      • Meru (meru)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • MIKA (mika)
      • Mikamax (mikamax)
      • Mindshift gear (mindshift_gear)
      • Mister Miara (mister_miara)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Montane (montane)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Must (must)
      • MyK. (myk_)
      • Myomy (myomy)
      • Mystery Ranch (mystery_ranch)
      • Mywalit (mywalit)
      • NAKED (naked)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nathan (nathan)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Nitro (nitro)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nomad (nomad)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Old West (old_west)
      • One Way (one_way)
      • Osprey (osprey)
      • Oxsitis (oxsitis)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Piace Molto (piace_molto)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pieces (pieces)
      • Piké (pike_)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pinguin (pinguin)
      • Piquadro (piquadro)
      • PlanToys (plantoys)
      • POC (poc)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Pyrex (pyrex)
      • Quadra (quadra)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Raidlight (raidlight)
      • Rains (rains)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Restrap (restrap)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rojafit (rojafit)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Ruffwear (ruffwear)
      • Safta (safta)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sansibar (sansibar)
      • Satch (satch)
      • SCOTT (scott)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Silva (silva)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Snap Climbing (snap_climbing)
      • Sony (sony)
      • Source (source)
      • Southwest Bound (southwest_bound)
      • Spibelt (spibelt)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spiral (spiral)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Superdry (superdry)
      • Sweaty Betty (sweaty_betty)
      • Swix (swix)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ternua (ternua)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Think Tank (think_tank)
      • Thule (thule)
      • Timberland (timberland)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Titan (titan)
      • Toko (toko)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Totto (totto)
      • Travel-Blue (travel_blue)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ugg (ugg)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • UltrAspire (ultraspire)
      • Under Armour (under_armour)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • USWE (uswe)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Visconti bags (visconti_bags)
      • Vola (vola)
      • Volcom (volcom)
      • WAYS TOYS (ways_toys)
      • Wiha (wiha)
      • Worldpack (worldpack)
      • X-Zone (x_zone)
      • Zwei Bags (zwei_bags)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €25 (low)
      • €25 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Cordura (cordura)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Siliconen (siliconen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Zijde (zijde)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Drukknopen (drukknopen)
      • Overslag sluiting (overslag_sluiting)
      • Rits (rits)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Breedte (breedte_mm):
      • < 105 mm (breedte_mm_1)
      • 105 mm - 210 mm (breedte_mm_2)
      • 210 mm - 255 mm (breedte_mm_3)
      • ≥ 255 mm (breedte_mm_4)
    • Hoogte (hoogte_mm):
      • < 120 mm (hoogte_mm_1)
      • 120 mm - 150 mm (hoogte_mm_2)
      • 150 mm - 190 mm (hoogte_mm_3)
      • ≥ 190 mm (hoogte_mm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl