x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Horloges verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Zinzi Horloges

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Horloge categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    24 - 4
    • Zinzi Horloge Retro rosékleurig + Gratis armband 38 mm ZIW418M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126511970.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120338408.jpg
      Zinzi Zinzi Horloge Retro rosékleurig + Gratis armband 38 mm ZIW418M Horloge Retro rosékleurig + Gratis armband 38 mm ZIW418M Horloge Retro rosékleurig + Gratis armband 38 mm ZIW418M Zinzi horloge ZIW417M Roségoudkleur. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'Roségoudkleurig'. Het product is gemaakt van rvs. Probeer jouw Zinzi horloge ZIW417M Roségoudkleur rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Zinzi Horloge Retro rosékleurig + Gratis armband 38 mm ZIW418M
      • 08718968134751
      1
      109 EUR
    • Zinzi horloge Retro Streep staal/leder blauw-zilverkleurig ZIW406BS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133400197.jpg
      Zinzi Zinzi horloge Retro Streep staal/leder blauw-zilverkleurig ZIW406BS horloge Retro Streep staal/leder blauw-zilverkleurig ZIW406BS horloge Retro Streep staal/leder blauw-zilverkleurig ZIW406BS (1)
      Zinzi horloge Retro Streep staal/leder blauw-zilverkleurig ZIW406BS
      • ZIW406BS
      1
      deal
      84.1500 EUR
    • Zinzi ZIW632M Horloge Lady + gratis armband 26 mm rosekleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126724213.jpg
      Zinzi Zinzi ZIW632M Horloge Lady + gratis armband 26 mm rosekleurig ZIW632M Horloge Lady + gratis armband 26 mm rosekleurig ZIW632M Horloge Lady + gratis armband 26 mm rosekleurig (1)
      Zinzi ZIW632M Horloge Lady + gratis armband 26 mm rosekleurig
      • 07439646073001
      1
      105 EUR
    • Zinzi ZIW310 horloge + gratis armband staal zilverkleurig-turquoise
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140350482.jpg
      Zinzi Zinzi ZIW310 horloge + gratis armband staal zilverkleurig-turquoise ZIW310 horloge + gratis armband staal zilverkleurig-turquoise ZIW310 horloge + gratis armband staal zilverkleurig-turquoise (1)
      Zinzi ZIW310 horloge + gratis armband staal zilverkleurig-turquoise
      1
      129.95 EUR
    1
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fossil DEFAULT
        • fossil
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Casio DEFAULT
        • casio
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Skagen DEFAULT
        • skagen
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
    • Merk (brand):
      • Seiko (seiko)
      • Lorus (lorus)
      • Citizen (citizen)
      • Festina (festina)
      • ICE-Watch (ice_watch)
      • Meister Anker (meister_anker)
      • Diesel (diesel)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Skagen (skagen)
      • Casio (casio)
      • Boccia (boccia)
      • Fossil (fossil)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Guess (guess)
      • Breil (breil)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Adidas (adidas)
      • Aeromeister (aeromeister)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Baby-G (baby_g)
      • Balance (balance)
      • Balance time (balance_time)
      • Basicxl (basicxl)
      • Boss orange (boss_orange)
      • Buffalo (buffalo)
      • BulbBotz (bulbbotz)
      • Bulova (bulova)
      • Calypso (calypso)
      • Calypso Watches (calypso_watches)
      • Citizen Horloges Ecodrive (citizen_horloges_ecodrive)
      • ClicTime (clictime)
      • Cluse (cluse)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • Colori (colori)
      • Coolwatch (coolwatch)
      • Daisy Dixon (daisy_dixon)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • Danish design (danish_design)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Mickey Mouse (disney_mickey_mouse)
      • DKNY (dkny)
      • Dugena (dugena)
      • Edifice (edifice)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • ETT (ett)
      • Fc Bayern (fc_bayern)
      • Firetti (firetti)
      • Frank 1967 (frank_1967)
      • G-Shock (g_shock)
      • Garmin (garmin)
      • Garonne (garonne)
      • Gc (gc)
      • Geemarc Telecom (geemarc_telecom)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • HEINE (heine)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Holland (holland)
      • Ikki (ikki)
      • Ikki Fashion (ikki_fashion)
      • Invicta (invicta)
      • Jacob Jensen (jacob_jensen)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • Jaguar (jaguar)
      • Jan van Haasteren (jan_van_haasteren)
      • JOOP! (joop_)
      • Joy toy (joy_toy)
      • Julie Julsen (julie_julsen)
      • Junkers (junkers)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Komono (komono)
      • König (ko_nig)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • LEGO (lego)
      • LEGO Watches (lego_watches)
      • LG (lg)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Master Time (master_time)
      • Max (max)
      • Mondaine (mondaine)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • New Looxs (new_looxs)
      • Nixon (nixon)
      • Obaku (obaku)
      • Olivia Burton (olivia_burton)
      • Onbekend (onbekend)
      • Oozoo (oozoo)
      • Parfois (parfois)
      • Party Fun Lights (party_fun_lights)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • Picto (picto)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Pools (pools)
      • Prisma (prisma)
      • Pulsar (pulsar)
      • Rebecca minkoff (rebecca_minkoff)
      • Reebok (reebok)
      • Regent (regent)
      • Renard (renard)
      • Roamer (roamer)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsung (samsung)
      • Sekonda (sekonda)
      • Sinar (sinar)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swiss Military (swiss_military)
      • Swiss Military Hanowa (swiss_military_hanowa)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Paul Collection (the_paul_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triwa (triwa)
      • Vostok (vostok)
      • Vtech (vtech)
      • White Label (white_label)
      • Zinzi (zinzi)
      • Zinzi Horloges (zinzi_horloges)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €150 (low)
      • €150 - €250 (medium)
      • €250 - €400 (high)
      • €400 of meer (highest)
    • Kleur bandje (kleur_band):
      • Zwart (zwart)
      • Bruin (bruin)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal band (band_material):
      • Leer (leer)
      • Staal (staal)
      • Silicoon (silicoon)
      • Edelstaal (edelstaal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Canvas (canvas)
      • Keramiek (keramiek)
      • Metaal (overig) (metaal_overig_)
      • Nylon (nylon)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Resin (resin)
      • Rubber (rubber)
      • Stof (stof)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Kleur horlogekast (frame_kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilverkleurig (zilverkleurig)
      • Rosé goud (roze)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Materiaal horlogekast (materiaal_behuizing):
      • Geelkoper (geelkoper)
      • Goud (goud)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Polycarbonaat (polycarbonaat)
      • Polymeer (polymeer)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Titanium (titanium)
      • Veerstaal (veerstaal)
    • Grootte horlogekast (grootte_horlogekast):
      • < 35 mm (grootte_horlogekast_35)
      • 35 mm - 40 mm (grootte_horlogekast_35_40)
      • 40 mm - 44 mm (grootte_horlogekast_40_44)
      • ≥ 44 mm (grootte_horlogekast_44)
    • Tijdsaanduiding (display_type):
      • Analoog (analoog)
      • Automatic (automatic)
      • Digitaal (digitaal)
      • Digitaal & Analoog (digitaal_analoog)
    • Waterbestendigheid (waterdichtheid):
      • Regen- & spatwaterdicht (<10 atm) (low)
      • Zwemmen & snorkelen (10-20 atm) (medium)
      • Watersport & recreatief duiken (20-100 atm) (high)
      • Diepzee duiken (>100 atm) (highest)
      • 3 atm (waterdichtheid_3.0)
      • 5 atm (waterdichtheid_5.0)
      • 10 atm (waterdichtheid_10.0)
      • 20 atm (waterdichtheid_20.0)
      • 50 atm (waterdichtheid_50.0)
    • Type horloge (aandrijving) (soort_uurwerk):
      • Automatisch (automatisch)
      • Kinetic (kinetic)
      • Quartz (quartz)
      • Radio controlled (radio_controlled)
      • Solar (solar)
    • Soort glas (type_glas):
      • Saffier glas (saffier_glas)
      • Hardlex (hardlex)
      • Kristal glas (kristal_glas)
      • Mineraal glas (mineraal_glas)
      • Kunststof (kunststof)
    • Datum weergave (datumindicator):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Stopwatch (stopwatch):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl