x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Horloges verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vivienne Westwood Horloges

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Horloge categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Vivienne Westwood The Wallace Quartz horloge goud/groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148610563.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood The Wallace Quartz horloge goud/groen The Wallace Quartz horloge goud/groen The Wallace Quartz horloge goud/groen The Wallace Quartz horloge roestvrij staal goud/groen (26)
      Vivienne Westwood The Wallace Quartz horloge goud/groen
      • 05013348618832
      1
      deal
      319.10 EUR
    • Vivienne Westwood Bloomsbury Quartz horloge goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148574422.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood Bloomsbury Quartz horloge goud Bloomsbury Quartz horloge goud Bloomsbury Quartz horloge goud Bloomsbury Quartz horloge roestvrij staal goud (8)
      Vivienne Westwood Bloomsbury Quartz horloge goud
      • 05013348615985
      1
      375.00 EUR
    • Vivienne Westwood Smithfield Quartz horloge zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148574938.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood Smithfield Quartz horloge zilver Smithfield Quartz horloge zilver Smithfield Quartz horloge zilver Smithfield Quartz horloge roestvrij staal zilver (6)
      Vivienne Westwood Smithfield Quartz horloge zilver
      • 05013348616593
      1
      deal
      230.75 EUR
    • Vivienne Westwood Kensington II Quartz horloge goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148571800.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood Kensington II Quartz horloge goud Kensington II Quartz horloge goud Kensington II Quartz horloge goud Band kleur: verguld roestvrij staal Kleur wijzerplaat: goud met drie handbeweging Kleur behuizing: roestvrij staal verguld (2)
      Vivienne Westwood Kensington II Quartz horloge goud
      • 05013348612021
      2
      deal
      183.00 EUR
    • Vivienne Westwood The Wallace Quartz horloge rose goud/zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148561469.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood The Wallace Quartz horloge rose goud/zilver The Wallace Quartz horloge rose goud/zilver The Wallace Quartz horloge rose goud/zilver The Wallace Quartz horloge roestvrij staal rose goud/zilver (3)
      Vivienne Westwood The Wallace Quartz horloge rose goud/zilver
      • 05013348618856
      1
      deal
      306.00 EUR
    • Vivienne Westwood The Kingsgate Quartz horloge zilver/zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148574942.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood The Kingsgate Quartz horloge zilver/zwart The Kingsgate Quartz horloge zilver/zwart The Kingsgate Quartz horloge zilver/zwart The Kingsgate Quartz horloge roestvrij staal zilver/zwart (2)
      Vivienne Westwood The Kingsgate Quartz horloge zilver/zwart
      • 05013348618795
      1
      deal
      181.50 EUR
    • Vivienne Westwood Westbourne Orb Quartz horloge zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148610441.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood Westbourne Orb Quartz horloge zilver Westbourne Orb Quartz horloge zilver Westbourne Orb Quartz horloge zilver Westbourne Orb Quartz horloge roestvrij staal zilver (2)
      Vivienne Westwood Westbourne Orb Quartz horloge zilver
      • 05013348616913
      1
      deal
      213.00 EUR
    • Vivienne Westwood Orb II Quartz horloge goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148563657.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood Orb II Quartz horloge goud Orb II Quartz horloge goud Orb II Quartz horloge goud Orb II Quartz horloge roestvrij staal goud (2)
      Vivienne Westwood Orb II Quartz horloge goud
      • 05013348610584
      1
      222.80 EUR
    • Vivienne Westwood Orb Quartz horloge zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148574413.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood Orb Quartz horloge zilver Orb Quartz horloge zilver Orb Quartz horloge zilver Orb Quartz horloge roestvrij staal zilver (1)
      Vivienne Westwood Orb Quartz horloge zilver
      • 05013348608406
      2
      185.59 EUR
    • Vivienne Westwood Orb Pop Quartz horloge goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148569926.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood Orb Pop Quartz horloge goud Orb Pop Quartz horloge goud Orb Pop Quartz horloge goud Orb Pop Quartz horloge roestvrij staal goud (1)
      Vivienne Westwood Orb Pop Quartz horloge goud
      • 05013348616029
      2
      153.64 EUR
    • Vivienne Westwood Conduit Quartz horloge goud/blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148566296.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood Conduit Quartz horloge goud/blauw Conduit Quartz horloge goud/blauw Conduit Quartz horloge goud/blauw Conduit Quartz horloge roestvrij staal goud/blauw (1)
      Vivienne Westwood Conduit Quartz horloge goud/blauw
      • 05013348617903
      1
      deal
      188.50 EUR
    • Vivienne Westwood Bloomsbury II Quartz horloge zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148574383.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood Bloomsbury II Quartz horloge zilver Bloomsbury II Quartz horloge zilver Bloomsbury II Quartz horloge zilver Bloomsbury II Quartz horloge roestvrij staal zilver (1)
      Vivienne Westwood Bloomsbury II Quartz horloge zilver
      • 05013348617842
      1
      deal
      195.25 EUR
    • Vivienne Westwood The Kingsgate Quartz horloge rose goud/bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148562903.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood The Kingsgate Quartz horloge rose goud/bruin The Kingsgate Quartz horloge rose goud/bruin The Kingsgate Quartz horloge rose goud/bruin The Kingsgate Quartz horloge roestvrij staal rose goud/bruin (1)
      Vivienne Westwood The Kingsgate Quartz horloge rose goud/bruin
      • 05013348618788
      1
      deal
      213.00 EUR
    • Vivienne Westwood Blackwall Quartz horloge zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150035173.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood Blackwall Quartz horloge zilver Blackwall Quartz horloge zilver Blackwall Quartz horloge zilver Blackwall Quartz horloge roestvrij staal zilver (1)
      Vivienne Westwood Blackwall Quartz horloge zilver
      • 05013348619723
      1
      deal
      211.25 EUR
    • Vivienne Westwood Southbank Quartz horloge zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150033900.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood Southbank Quartz horloge zilver Southbank Quartz horloge zilver Southbank Quartz horloge zilver Southbank Quartz horloge roestvrij staal zilver (1)
      Vivienne Westwood Southbank Quartz horloge zilver
      • 05013348619631
      1
      deal
      165.00 EUR
    • Vivienne Westwood Montagu Quartz horloge rose goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150034259.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood Montagu Quartz horloge rose goud Montagu Quartz horloge rose goud Montagu Quartz horloge rose goud Montagu Quartz horloge roestvrij staal rose goud (1)
      Vivienne Westwood Montagu Quartz horloge rose goud
      • 05013348619372
      1
      deal
      251.95 EUR
    • Vivienne Westwood Warwick Quartz horloge blauw/zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150035809.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood Warwick Quartz horloge blauw/zwart Warwick Quartz horloge blauw/zwart Warwick Quartz horloge blauw/zwart Warwick Quartz horloge leer blauw/zwart (1)
      Vivienne Westwood Warwick Quartz horloge blauw/zwart
      • 05013348619310
      1
      deal
      188.50 EUR
    • Vivienne Westwood Orb Pastelle Quartz horloge zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150035053.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood Orb Pastelle Quartz horloge zilver Orb Pastelle Quartz horloge zilver Orb Pastelle Quartz horloge zilver Orb Pastelle Quartz horloge roestvrij staal zilver (1)
      Vivienne Westwood Orb Pastelle Quartz horloge zilver
      • 05013348619426
      1
      258.00 EUR
    • Vivienne Westwood Orb Pastelle Quartz horloge zilver/blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150033145.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood Orb Pastelle Quartz horloge zilver/blauw Orb Pastelle Quartz horloge zilver/blauw Orb Pastelle Quartz horloge zilver/blauw Orb Pastelle Quartz horloge roestvrij staal zilver/blauw (1)
      Vivienne Westwood Orb Pastelle Quartz horloge zilver/blauw
      • 05013348619419
      1
      258.90 EUR
    • Vivienne Westwood Mayfair Quartz horloge goud/zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150033800.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood Mayfair Quartz horloge goud/zwart Mayfair Quartz horloge goud/zwart Mayfair Quartz horloge goud/zwart Mayfair Quartz horloge roestvrij staal goud/zwart (1)
      Vivienne Westwood Mayfair Quartz horloge goud/zwart
      • 05013348619334
      1
      270.95 EUR
    • Vivienne Westwood Mayfair Quartz horloge rose goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150033287.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood Mayfair Quartz horloge rose goud Mayfair Quartz horloge rose goud Mayfair Quartz horloge rose goud Mayfair Quartz horloge roestvrij staal rose goud (1)
      Vivienne Westwood Mayfair Quartz horloge rose goud
      • 05013348619358
      1
      deal
      251.25 EUR
    • Vivienne Westwood Mother Orb Quartz horloge rose goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150033898.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood Mother Orb Quartz horloge rose goud Mother Orb Quartz horloge rose goud Mother Orb Quartz horloge rose goud Mother Orb Quartz horloge roestvrij staal rose goud (1)
      Vivienne Westwood Mother Orb Quartz horloge rose goud
      • 05013348619389
      1
      deal
      227.45 EUR
    • Vivienne Westwood Lexington Quartz horloge goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150035338.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood Lexington Quartz horloge goud Lexington Quartz horloge goud Lexington Quartz horloge goud Lexington Quartz horloge roestvrij staal goud (1)
      Vivienne Westwood Lexington Quartz horloge goud
      • 05013348619730
      1
      deal
      292.50 EUR
    • Vivienne Westwood Holborn Quartz horloge zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148571344.jpg
      Vivienne Westwood Vivienne Westwood Holborn Quartz horloge zilver Holborn Quartz horloge zilver Holborn Quartz horloge zilver Holborn Quartz horloge roestvrij staal zilver (1)
      Vivienne Westwood Holborn Quartz horloge zilver
      • 05013348617590
      1
      deal
      230.75 EUR
    2 3
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fossil DEFAULT
        • fossil
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Casio DEFAULT
        • casio
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Skagen DEFAULT
        • skagen
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
    • Merk (brand):
      • Seiko (seiko)
      • Lorus (lorus)
      • Citizen (citizen)
      • Festina (festina)
      • ICE-Watch (ice_watch)
      • Meister Anker (meister_anker)
      • Diesel (diesel)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Skagen (skagen)
      • Casio (casio)
      • Boccia (boccia)
      • Fossil (fossil)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Guess (guess)
      • Breil (breil)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Adidas (adidas)
      • Alpha Saphir (alpha_saphir)
      • Arion Jewelry (arion_jewelry)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Astra (astra)
      • Atrium (atrium)
      • Aviator (aviator)
      • Baby-G (baby_g)
      • Bering (bering)
      • Blend (blend)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bulova (bulova)
      • BURKER Watches (burker_watches)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calypso Watches (calypso_watches)
      • Caravelle New York (caravelle_new_york)
      • Certina (certina)
      • Cluse (cluse)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • Colori (colori)
      • Coolwatch (coolwatch)
      • Country line (country_line)
      • Creotime (creotime)
      • Daisy Dixon (daisy_dixon)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • Danish design (danish_design)
      • DKNY (dkny)
      • Dugena (dugena)
      • Edifice (edifice)
      • Elli (elli)
      • Elysee (elysee)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • ETT (ett)
      • Fc Bayern (fc_bayern)
      • Frank 1967 (frank_1967)
      • G-Shock (g_shock)
      • Garmin (garmin)
      • Garonne (garonne)
      • Gc (gc)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Guess Collection (guess_collection)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • HEINE (heine)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Ikki (ikki)
      • Ikki Fashion (ikki_fashion)
      • Invicta (invicta)
      • Iron Annie (iron_annie)
      • ISEE (isee)
      • Jacob Jensen (jacob_jensen)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • Jacques Lemans (jacques_lemans)
      • Jaguar (jaguar)
      • JOOP! (joop_)
      • Julie Julsen (julie_julsen)
      • Junkers (junkers)
      • Juwelo (juwelo)
      • Kaliber (kaliber)
      • KANE (kane)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Komono (komono)
      • KRAEK (kraek)
      • Kronaby (kronaby)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • LEGO (lego)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Master Time (master_time)
      • Maurice Lacroix (maurice_lacroix)
      • Maximex (maximex)
      • Mondaine (mondaine)
      • MVMT (mvmt)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • Nenalina (nenalina)
      • Nixon (nixon)
      • Nordgreen (nordgreen)
      • Olympic (olympic)
      • Oozoo (oozoo)
      • Orelia (orelia)
      • P D PAOLA (p_d_paola)
      • Parfois (parfois)
      • Paul Edward (paul_edward)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Prisma (prisma)
      • Pulsar (pulsar)
      • Rebecca minkoff (rebecca_minkoff)
      • Reebok (reebok)
      • Renard (renard)
      • Rosefield (rosefield)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsung (samsung)
      • Scuderia Ferrari (scuderia_ferrari)
      • Sekonda (sekonda)
      • Seven-24 (seven_24)
      • Sinar (sinar)
      • Sixties (sixties)
      • Smarty (smarty)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swiss Military (swiss_military)
      • Swiss Military Hanowa (swiss_military_hanowa)
      • TAKE A SHOT (take_a_shot)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tayroc (tayroc)
      • TechnoMarine (technomarine)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Paul Collection (the_paul_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Timberland (timberland)
      • Tissot (tissot)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Twlv (twlv)
      • V.o.s.t Germany (v_o_s_t_germany)
      • Victoria Hyde (victoria_hyde)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Vostok (vostok)
      • We Are Flowergirls (we_are_flowergirls)
      • Wenger (wenger)
      • Zinzi (zinzi)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €150 (low)
      • €150 - €250 (medium)
      • €250 - €400 (high)
      • €400 of meer (highest)
    • Kleur bandje (kleur_band):
      • Zwart (zwart)
      • Bruin (bruin)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
    • Materiaal band (band_material):
      • Leer (leer)
      • Staal (staal)
      • Silicoon (silicoon)
      • Edelstaal (edelstaal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Canvas (canvas)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Metaal (overig) (metaal_overig_)
      • Nylon (nylon)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Resin (resin)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Grootte horlogekast (diameter) (grootte_horlogekast):
      • < 37 mm (grootte_horlogekast_37)
      • 37 mm - 42 mm (grootte_horlogekast_37_42)
      • 42 mm - 45 mm (grootte_horlogekast_42_45)
      • ≥ 45 mm (grootte_horlogekast_45)
    • Kleur horlogekast (frame_kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilverkleurig (zilverkleurig)
      • Rosé goud (roze)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Materiaal horlogekast (materiaal_behuizing):
      • Geelkoper (geelkoper)
      • Goud (goud)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Titanium (titanium)
      • Veerstaal (veerstaal)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm horlogekast (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Tijdsaanduiding (display_type):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
      • Digitaal & Analoog (digitaal_analoog)
    • Type horloge (aandrijving) (soort_uurwerk):
      • Automatisch (automatisch)
      • Digital (digital)
      • Kinetic (kinetic)
      • Mechanic (mechanic)
      • Quartz (quartz)
      • Radio controlled (radio_controlled)
      • Solar (solar)
    • Band lengte (Band lengte):
      • < 175 mm (Band lengte_180)
      • 175 mm - 200 mm (Band lengte_180_200)
      • 200 mm - 205 mm (Band lengte_200_210)
      • ≥ 205 mm (Band lengte_210)
    • Band breedte (band_breedte):
      • < 15 mm (<_15_mm)
      • 16 - 20 mm (tussen_16_20_mm)
      • 21 - 25 mm (tussen_21_25_mm)
      • 26 - 30 mm (tussen_26_30_mm)
    • Waterbestendigheid (waterdichtheid):
      • Regen- & spatwaterdicht (<10 atm) (low)
      • Zwemmen & snorkelen (10-20 atm) (medium)
      • Watersport & recreatief duiken (20-100 atm) (high)
      • Diepzee duiken (>100 atm) (highest)
      • 0 atm (waterdichtheid_0.0)
      • 1 atm (waterdichtheid_1.0)
      • 3 atm (waterdichtheid_3.0)
      • 5 atm (waterdichtheid_5.0)
      • 10 atm (waterdichtheid_10.0)
      • 20 atm (waterdichtheid_20.0)
      • 25 atm (waterdichtheid_25.0)
      • 30 atm (waterdichtheid_30.0)
      • 50 atm (waterdichtheid_50.0)
      • 100 atm (waterdichtheid_100.0)
    • Soort glas (type_glas):
      • Saffier glas (saffier_glas)
      • Hardlex (hardlex)
      • Kristal glas (kristal_glas)
      • Mineraal glas (mineraal_glas)
      • Kunststof (kunststof)
    • Datum weergave (datumindicator):
      • Ja (ja)
    • Stopwatch (stopwatch):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl