x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Horloges verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Swiss Military Horloges

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Horloge categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Swiss Military 05-5287.04.001 horloge heren - zilver - edelstaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135220640.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150891204.jpg
      Swiss Military Swiss Military 05-5287.04.001 horloge heren - zilver - edelstaal 05-5287.04.001 horloge heren - zilver - edelstaal 05-5287.04.001 horloge heren - zilver - edelstaal Uitvoering - Automatische - Analoge weergave van uren, minuten, seconden - datumweergave - Lichtgevende wijzers - wijzerplaat zilver - Swiss Militaryhanowa logo - gripvaste hanowa kroon - krasvast saffierglas Waterdicht tot 10atmosfeer. Behuizing - Roestvrij staal 316L - geschroefde glazen bodem - Ø 40mm armband + sluiting - Roestvrij stalen armband - vouwsluiting Technologie - Swiss made automatisch uurwerk Cal. stp111 - 26stenen - 44h Gangreserve Inhoud Horloge in horlogedoos. - Gebruiksaan... (1)
      Swiss Military 05-5287.04.001 horloge heren - zilver - edelstaal
      • 07612657091824
      2
      268.78 EUR
    • Swiss Military Hanowa Helvetus Chrono 06-5316.04.003 polshorloge
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147599106.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133702240.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131065654.jpg
      Swiss Military Swiss Military Hanowa Helvetus Chrono 06-5316.04.003 polshorloge Hanowa Helvetus Chrono 06-5316.04.003 polshorloge Hanowa Helvetus Chrono 06-5316.04.003 polshorloge Liefhebber van de merk Swiss Military Hanowa? Ga voor de Swiss Military Hanowa 06-5316.04.003 .Dit Swiss Military Hanowa herenhorloge is van edelstaal en de horlogeband is van mooi zilver edelstaal. Dit horloge heeft een kwartsuurwerk waarop de tijd analoog is weergegeven.De Swiss Military Hanowa Helvetus Chrono 06-5316.04.003 heeft een wijzerplaat in de kleur blauw. De horlogekast heeft een diameter van 43 mm. Het past perfect bij dit model. Op Wereldhorloges.nl kunt u via verschillende beta... (1)
      Swiss Military Hanowa Helvetus Chrono 06-5316.04.003 polshorloge
      • 07612657095785
      2
      243.15 EUR
    • Swiss Military 06-5296.04.003
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135220343.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145955466.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/92406253.jpg
      Swiss Military Swiss Military 06-5296.04.003 06-5296.04.003 06-5296.04.003 (1)
      Swiss Military 06-5296.04.003
      • 07612657094665
      1
      deal
      183.20 EUR
    • Swiss Military 06-4278-09-001
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135220395.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145099211.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105866994.jpg
      Swiss Military Swiss Military 06-4278-09-001 06-4278-09-001 06-4278-09-001 (1)
      Swiss Military 06-4278-09-001
      • 07612657089791
      1
      349.00 EUR
    • Swiss Military Hanowa Scuba Diver Chrono Silver polshorloge
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147599128.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145958816.jpg
      Swiss Military Swiss Military Hanowa Scuba Diver Chrono Silver polshorloge Hanowa Scuba Diver Chrono Silver polshorloge Hanowa Scuba Diver Chrono Silver polshorloge (1)
      Swiss Military Hanowa Scuba Diver Chrono Silver polshorloge
      • 07612657096881
      1
      409.00 EUR
    • Swiss Military Hanowa Swiss Recruit II 06-5230.7.04.007 polshorloge
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148725416.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149881221.jpg
      Swiss Military Swiss Military Hanowa Swiss Recruit II 06-5230.7.04.007 polshorloge Hanowa Swiss Recruit II 06-5230.7.04.007 polshorloge Hanowa Swiss Recruit II 06-5230.7.04.007 polshorloge (1)
      Swiss Military Hanowa Swiss Recruit II 06-5230.7.04.007 polshorloge
      • 07620958000308
      1
      199.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fossil DEFAULT
        • fossil
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Casio DEFAULT
        • casio
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Skagen DEFAULT
        • skagen
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
    • Merk (brand):
      • Seiko (seiko)
      • Lorus (lorus)
      • Citizen (citizen)
      • Festina (festina)
      • ICE-Watch (ice_watch)
      • Meister Anker (meister_anker)
      • Diesel (diesel)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Skagen (skagen)
      • Casio (casio)
      • Boccia (boccia)
      • Fossil (fossil)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Guess (guess)
      • Breil (breil)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Alpha Saphir (alpha_saphir)
      • Arion Jewelry (arion_jewelry)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Atrium (atrium)
      • Baby-G (baby_g)
      • Blend (blend)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bulova (bulova)
      • BURKER Watches (burker_watches)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calypso (calypso)
      • Calypso Watches (calypso_watches)
      • Caravelle New York (caravelle_new_york)
      • Cluse (cluse)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • Colori (colori)
      • Coolwatch (coolwatch)
      • Country line (country_line)
      • Creotime (creotime)
      • Daisy Dixon (daisy_dixon)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • Danish design (danish_design)
      • DKNY (dkny)
      • Dugena (dugena)
      • Edifice (edifice)
      • Elli (elli)
      • Elysee (elysee)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • ETT (ett)
      • Fc Bayern (fc_bayern)
      • Firetti (firetti)
      • Frank 1967 (frank_1967)
      • G-Shock (g_shock)
      • Garmin (garmin)
      • Garonne (garonne)
      • Gc (gc)
      • Geemarc Telecom (geemarc_telecom)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • HEINE (heine)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Ikki (ikki)
      • Ikki Fashion (ikki_fashion)
      • Invicta (invicta)
      • Iron Annie (iron_annie)
      • ISEE (isee)
      • Jacob Jensen (jacob_jensen)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • Jacques Lemans (jacques_lemans)
      • Jaguar (jaguar)
      • JOOP! (joop_)
      • Joy De La Luz (joy_de_la_luz)
      • Julie Julsen (julie_julsen)
      • Juwelo (juwelo)
      • Kaliber (kaliber)
      • KANE (kane)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Komono (komono)
      • KRAEK (kraek)
      • Kronaby (kronaby)
      • Lacoste (lacoste)
      • LEGO (lego)
      • LEGO Watches (lego_watches)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Master Time (master_time)
      • MVMT (mvmt)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • Nixon (nixon)
      • Nordgreen (nordgreen)
      • Oozoo (oozoo)
      • P D PAOLA (p_d_paola)
      • Parfois (parfois)
      • Paul Edward (paul_edward)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • Pieces (pieces)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Prisma (prisma)
      • Pulsar (pulsar)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rebecca minkoff (rebecca_minkoff)
      • Reebok (reebok)
      • Renard (renard)
      • Rk (rk)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsung (samsung)
      • Scuderia Ferrari (scuderia_ferrari)
      • Sekonda (sekonda)
      • Seven-24 (seven_24)
      • Sinar (sinar)
      • Sixties (sixties)
      • Smarty (smarty)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swiss Military (swiss_military)
      • Swiss Military Hanowa (swiss_military_hanowa)
      • TAKE A SHOT (take_a_shot)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tayroc (tayroc)
      • TechnoMarine (technomarine)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Paul Collection (the_paul_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Twlv (twlv)
      • V.o.s.t Germany (v_o_s_t_germany)
      • Victoria Hyde (victoria_hyde)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Vostok (vostok)
      • We Are Flowergirls (we_are_flowergirls)
      • Wenger (wenger)
      • Zinzi (zinzi)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €150 (low)
      • €150 - €250 (medium)
      • €250 - €400 (high)
      • €400 of meer (highest)
    • Kleur bandje (kleur_band):
      • Zwart (zwart)
      • Bruin (bruin)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
    • Materiaal band (band_material):
      • Leer (leer)
      • Staal (staal)
      • Silicoon (silicoon)
      • Edelstaal (edelstaal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Canvas (canvas)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Nylon (nylon)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Resin (resin)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Grootte horlogekast (diameter) (grootte_horlogekast):
      • < 37 mm (grootte_horlogekast_37)
      • 37 mm - 42 mm (grootte_horlogekast_37_42)
      • 42 mm - 44 mm (grootte_horlogekast_42_44)
      • ≥ 44 mm (grootte_horlogekast_44)
    • Kleur horlogekast (frame_kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilverkleurig (zilverkleurig)
      • Rosé goud (roze)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Materiaal horlogekast (materiaal_behuizing):
      • Geelkoper (geelkoper)
      • Goud (goud)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Titanium (titanium)
      • Veerstaal (veerstaal)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm horlogekast (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Tijdsaanduiding (display_type):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
      • Digitaal & Analoog (digitaal_analoog)
    • Type horloge (aandrijving) (soort_uurwerk):
      • Automatisch (automatisch)
      • Digital (digital)
      • Kinetic (kinetic)
      • Mechanic (mechanic)
      • Quartz (quartz)
      • Radio controlled (radio_controlled)
      • Solar (solar)
    • Band lengte (Band lengte):
      • < 175 mm (Band lengte_180)
      • 175 mm - 200 mm (Band lengte_180_200)
      • ≥ 200 mm (Band lengte_200)
    • Band breedte (band_breedte):
      • < 15 mm (<_15_mm)
      • 16 - 20 mm (tussen_16_20_mm)
      • 21 - 25 mm (tussen_21_25_mm)
      • 26 - 30 mm (tussen_26_30_mm)
    • Waterbestendigheid (waterdichtheid):
      • Regen- & spatwaterdicht (<10 atm) (low)
      • Zwemmen & snorkelen (10-20 atm) (medium)
      • Watersport & recreatief duiken (20-100 atm) (high)
      • Diepzee duiken (>100 atm) (highest)
      • 0 atm (waterdichtheid_0.0)
      • 1 atm (waterdichtheid_1.0)
      • 3 atm (waterdichtheid_3.0)
      • 5 atm (waterdichtheid_5.0)
      • 10 atm (waterdichtheid_10.0)
      • 20 atm (waterdichtheid_20.0)
      • 25 atm (waterdichtheid_25.0)
      • 30 atm (waterdichtheid_30.0)
      • 50 atm (waterdichtheid_50.0)
      • 100 atm (waterdichtheid_100.0)
    • Soort glas (type_glas):
      • Saffier glas (saffier_glas)
      • Hardlex (hardlex)
      • Kristal glas (kristal_glas)
      • Mineraal glas (mineraal_glas)
      • Kunststof (kunststof)
    • Datum weergave (datumindicator):
      • Ja (ja)
    • Stopwatch (stopwatch):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl