x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Horloges verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sinar Horloges

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Horloge categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Sinar chronograaf »XE-64-9«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107643266.jpg
      Sinar Sinar chronograaf »XE-64-9« chronograaf »XE-64-9« chronograaf »XE-64-9« Uurwerk: Kwarts; Aanduiding: Digitaal; Datumfunctie: Dag, dag van de week; Stopwatchfunctie: Ja; Extra functies: 12/24-uursaanduiding, tweede tijdzone, timer, verlichting; Waterdicht: Tot 10 bar; (1)
      Sinar chronograaf »XE-64-9«
      • 04037921007333
      1
      33.90 EUR
    • Sinar chronograaf »XE-64-4«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107643091.jpg
      Sinar Sinar chronograaf »XE-64-4« chronograaf »XE-64-4« chronograaf »XE-64-4« Uurwerk: Kwarts; Aanduiding: Digitaal; Datumfunctie: Dag, dag van de week; Stopwatchfunctie: Ja; Extra functies: 12/24-uursaanduiding, tweede tijdzone, timer, verlichting; Waterdicht: Tot 10 bar; (1)
      Sinar chronograaf »XE-64-4«
      • 04037921007319
      1
      33.90 EUR
    • Sinar chronograaf »XF-60-18«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144710909.jpg
      Sinar Sinar chronograaf »XF-60-18« chronograaf »XF-60-18« chronograaf »XF-60-18« Aandrijving: Kwarts; Aanduiding: Digitaal; Extra functies: 12/24-uursaanduiding, 2e tijdzone, verlichting, twee tijdzones, timer; Waterdicht: Tot 10 bar; Datumfuncties: Maand, dag, dag van de week, (1)
      Sinar chronograaf »XF-60-18«
      • 04037921026686
      1
      28.90 EUR
    • Sinar chronograaf »XG-70-2«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144711617.jpg
      Sinar Sinar chronograaf »XG-70-2« chronograaf »XG-70-2« chronograaf »XG-70-2« Aandrijving: Kwarts; Aanduiding: Digitaal; Extra functies: 12/24-uursaanduiding, 2e tijdzone, verlichting, timer, twee tijdzones; Waterdicht: Tot 10 bar; Datumfuncties: Maand, dag, dag van de week, (1)
      Sinar chronograaf »XG-70-2«
      • 04037921026822
      1
      23.90 EUR
    • Sinar kwartshorloge »XB-48-5«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144712351.jpg
      Sinar Sinar kwartshorloge »XB-48-5« kwartshorloge »XB-48-5« kwartshorloge »XB-48-5« Aandrijving: Kwarts; Aanduiding: Analoog; Waterdicht: Tot 10 bar; Kleur wijzerplaat: Grijs, roze; Kleur van de kast: Lichtgrijs, zilverkleur; Kleur bandje: Lichtgrijs, roze (1)
      Sinar kwartshorloge »XB-48-5«
      • 04037921007227
      1
      33.90 EUR
    • Sinar chronograaf »XE-58-1«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144707663.jpg
      Sinar Sinar chronograaf »XE-58-1« chronograaf »XE-58-1« chronograaf »XE-58-1« Aandrijving: Kwarts; Aanduiding: Digitaal; Extra functies: 12/24-uursaanduiding, 2e tijdzone, verlichting, twee tijdzones, timer; Waterdicht: Tot 10 bar; Datumfuncties: Maand, dag, dag van de week, (1)
      Sinar chronograaf »XE-58-1«
      • 04037921007340
      1
      33.90 EUR
    • Sinar kwartshorloge »XB-31-1«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150055689.jpg
      Sinar Sinar kwartshorloge »XB-31-1« kwartshorloge »XB-31-1« kwartshorloge »XB-31-1« SINAR kwartshorloge »XB-31-1« (1)
      Sinar kwartshorloge »XB-31-1«
      • 04037921036814
      1
      43.90 EUR
    • Sinar chronograaf »XE-64-2«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107643094.jpg
      Sinar Sinar chronograaf »XE-64-2« chronograaf »XE-64-2« chronograaf »XE-64-2« Uurwerk: Kwarts; Aanduiding: Digitaal; Datumfunctie: Dag, dag van de week; Stopwatchfunctie: Ja; Extra functies: 12/24-uursaanduiding, tweede tijdzone, timer, verlichting; Waterdicht: Tot 10 bar; (1)
      Sinar chronograaf »XE-64-2«
      • 04037921007296
      1
      33.90 EUR
    • Sinar kwartshorloge »XB-22-3«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107730992.jpg
      Sinar Sinar kwartshorloge »XB-22-3« kwartshorloge »XB-22-3« kwartshorloge »XB-22-3« Uurwerk: Kwarts; Eigenschappen wijzers: Lichtgevende wijzers; Waterdicht: Tot 10 bar; Kleur wijzerplaat: Wit; Kleur van de kast: Groen, blauw; Kleur bandje: Groen; Materiaal kast: Kunststof; Materiaal (1)
      Sinar kwartshorloge »XB-22-3«
      • 04037921007265
      1
      28.90 EUR
    • Sinar kwartshorloge »XB-22-1«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107730994.jpg
      Sinar Sinar kwartshorloge »XB-22-1« kwartshorloge »XB-22-1« kwartshorloge »XB-22-1« Uurwerk: Kwarts; Aanduiding: Digitaal; Eigenschappen wijzers: Lichtgevende wijzers; Waterdicht: Tot 10 bar; Kleur wijzerplaat: Wit; Kleur van de kast: Zwart, oranje; Kleur bandje: Zwart; Materiaal (1)
      Sinar kwartshorloge »XB-22-1«
      • 04037921007241
      1
      28.90 EUR
    • Sinar chronograaf »XE-55-2«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91461266.jpg
      Sinar Sinar chronograaf »XE-55-2« chronograaf »XE-55-2« chronograaf »XE-55-2« Cool en trendy: kleurrijke chronograaf voor kleine ontdekkers. Met aangenaam bandje van silicone. Dit functionele horloge is het perfecte accessoire voor avontuurlijke kinderen. * Uurwerk: kwarts * (1)
      Sinar chronograaf »XE-55-2«
      • 04037921007463
      1
      33.90 EUR
    • Sinar kwartshorloge »XB-48-9«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144706270.jpg
      Sinar Sinar kwartshorloge »XB-48-9« kwartshorloge »XB-48-9« kwartshorloge »XB-48-9« Aandrijving: Kwarts; Aanduiding: Analoog; Waterdicht: Tot 10 bar; Kleur wijzerplaat: Roze, oranje; Kleur van de kast: Roze, zilverkleur; Kleur bandje: Roze, koraal (1)
      Sinar kwartshorloge »XB-48-9«
      • 04037921007234
      1
      33.90 EUR
    • Sinar chronograaf »XE-67-1«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150053213.jpg
      Sinar Sinar chronograaf »XE-67-1« chronograaf »XE-67-1« chronograaf »XE-67-1« SINAR chronograaf »XE-67-1« (1)
      Sinar chronograaf »XE-67-1«
      • 04037921050025
      1
      33.90 EUR
    • Sinar chronograaf »XE-56-4«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150055302.jpg
      Sinar Sinar chronograaf »XE-56-4« chronograaf »XE-56-4« chronograaf »XE-56-4« SINAR chronograaf »XE-56-4« (1)
      Sinar chronograaf »XE-56-4«
      • 04037921050001
      1
      43.90 EUR
    • Sinar chronograaf »XF-60-3«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91685893.jpg
      Sinar Sinar chronograaf »XF-60-3« chronograaf »XF-60-3« chronograaf »XF-60-3« Een gekleurde blikvanger is dit kinderhorloge! Het vlotte accessoire is niet alleen een felgekleurde blikvanger, maar overtuigt ook door de vele functies. * Uurwerk: kwarts * Materiaal kast: (1)
      Sinar chronograaf »XF-60-3«
      • 04037921026754
      1
      28.90 EUR
    • Sinar chronograaf »XM-21-1«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101303413.jpg
      Sinar Sinar chronograaf »XM-21-1« chronograaf »XM-21-1« chronograaf »XM-21-1« Deze topmodieuze herenchronograaf biedt een cool samenspel van functionaliteit en design. Bij het sporten of in de vrije tijd: dit praktische horloge komt altijd van pas. * Uurwerk: kwarts * (1)
      Sinar chronograaf »XM-21-1«
      • 04037921034179
      1
      43.90 EUR
    • Sinar chronograaf »XE-52-3«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91460637.jpg
      Sinar Sinar chronograaf »XE-52-3« chronograaf »XE-52-3« chronograaf »XE-52-3« Met dit coole horloge hebben de kleintjes een stijlvol item, dat is uitgevoerd met talrijke features. Een mooie chronograaf voor nieuwsgierige jongens! * Uurwerk: kwarts * Materiaal kast: kunststof (1)
      Sinar chronograaf »XE-52-3«
      • 04037921007531
      1
      33.90 EUR
    • Sinar chronograaf »XE-50-1«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91035149.jpg
      Sinar Sinar chronograaf »XE-50-1« chronograaf »XE-50-1« chronograaf »XE-50-1« Een polshorloge dat met name door de vele functies populair is onder mannen! Dankzij de verlichting kun je ook als het donker is perfect de tijd aflezen! * Uurwerk: kwarts * Materiaal behuizing: (1)
      Sinar chronograaf »XE-50-1«
      • 04037921034599
      1
      33.90 EUR
    • Sinar chronograaf »XE-55-19«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91033213.jpg
      Sinar Sinar chronograaf »XE-55-19« chronograaf »XE-55-19« chronograaf »XE-55-19« Dit coole kinderhorloge is een fascinerend accessoire dat bijzonder robuust is en vele verschillende functies en features heeft. Het ideale horloge voor kleine ontdekkers en avonturiers! * Uurwerk: (1)
      Sinar chronograaf »XE-55-19«
      • 04037921007470
      1
      33.90 EUR
    • Sinar kwartshorloge »XB-22-2«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107730993.jpg
      Sinar Sinar kwartshorloge »XB-22-2« kwartshorloge »XB-22-2« kwartshorloge »XB-22-2« Uurwerk: Kwarts; Eigenschappen wijzers: Lichtgevende wijzers; Waterdicht: Tot 10 bar; Kleur wijzerplaat: Wit; Kleur van de kast: Blauw, geel; Kleur bandje: Blauw; Materiaal kast: Kunststof; Materiaal (1)
      Sinar kwartshorloge »XB-22-2«
      • 04037921007258
      1
      28.90 EUR
    • Sinar chronograaf »XG-70-3«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144712519.jpg
      Sinar Sinar chronograaf »XG-70-3« chronograaf »XG-70-3« chronograaf »XG-70-3« Aandrijving: Kwarts; Aanduiding: Digitaal; Extra functies: 12/24-uursaanduiding, 2e tijdzone, verlichting, timer, twee tijdzones; Waterdicht: Tot 10 bar; Datumfuncties: Maand, dag, dag van de week, (1)
      Sinar chronograaf »XG-70-3«
      • 04037921026815
      1
      23.90 EUR
    • Sinar chronograaf »XE-67-5«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150054933.jpg
      Sinar Sinar chronograaf »XE-67-5« chronograaf »XE-67-5« chronograaf »XE-67-5« SINAR chronograaf »XE-67-5« (1)
      Sinar chronograaf »XE-67-5«
      • 04037921050032
      1
      33.90 EUR
    • Sinar chronograaf »XE-52-2«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91232490.jpg
      Sinar Sinar chronograaf »XE-52-2« chronograaf »XE-52-2« chronograaf »XE-52-2« Coolness, moderniteit en comfort zijn verenigd in deze mooie kinderchronograaf! Met vele verschillende functies en features. Dit sportieve horloge maakt het leven van het kind een beetje spannender. (1)
      Sinar chronograaf »XE-52-2«
      • 04037921007548
      1
      33.90 EUR
    • Sinar chronograaf »XM-21-19«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101303427.jpg
      Sinar Sinar chronograaf »XM-21-19« chronograaf »XM-21-19« chronograaf »XM-21-19« Deze stijlvolle herenchronograaf weet te charmeren met een modern design en talrijke features en functies. Het perfecte accessoire in het leven van alledag en bij het sporten. * Uurwerk: kwarts * (1)
      Sinar chronograaf »XM-21-19«
      • 04037921034261
      1
      43.90 EUR
    2
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fossil DEFAULT
        • fossil
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Casio DEFAULT
        • casio
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Skagen DEFAULT
        • skagen
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
    • Merk (brand):
      • Seiko (seiko)
      • Lorus (lorus)
      • Citizen (citizen)
      • Festina (festina)
      • ICE-Watch (ice_watch)
      • Meister Anker (meister_anker)
      • Diesel (diesel)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Skagen (skagen)
      • Casio (casio)
      • Boccia (boccia)
      • Fossil (fossil)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Guess (guess)
      • Breil (breil)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Alpha Saphir (alpha_saphir)
      • Arion Jewelry (arion_jewelry)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Atrium (atrium)
      • Baby-G (baby_g)
      • Blend (blend)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bulova (bulova)
      • BURKER Watches (burker_watches)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calypso (calypso)
      • Calypso Watches (calypso_watches)
      • Caravelle New York (caravelle_new_york)
      • Cluse (cluse)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • Colori (colori)
      • Coolwatch (coolwatch)
      • Country line (country_line)
      • Creotime (creotime)
      • Daisy Dixon (daisy_dixon)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • Danish design (danish_design)
      • DKNY (dkny)
      • Dugena (dugena)
      • Edifice (edifice)
      • Elli (elli)
      • Elysee (elysee)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • ETT (ett)
      • Fc Bayern (fc_bayern)
      • Firetti (firetti)
      • Frank 1967 (frank_1967)
      • G-Shock (g_shock)
      • Garmin (garmin)
      • Garonne (garonne)
      • Gc (gc)
      • Geemarc Telecom (geemarc_telecom)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Ikki (ikki)
      • Ikki Fashion (ikki_fashion)
      • Invicta (invicta)
      • Iron Annie (iron_annie)
      • ISEE (isee)
      • Jacob Jensen (jacob_jensen)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • Jacques Lemans (jacques_lemans)
      • Jaguar (jaguar)
      • JOOP! (joop_)
      • Joy De La Luz (joy_de_la_luz)
      • Julie Julsen (julie_julsen)
      • Juwelo (juwelo)
      • Kaliber (kaliber)
      • KANE (kane)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Komono (komono)
      • KRAEK (kraek)
      • Kronaby (kronaby)
      • Lacoste (lacoste)
      • LEGO (lego)
      • LEGO Watches (lego_watches)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lotus (lotus)
      • Master Time (master_time)
      • MVMT (mvmt)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • Nixon (nixon)
      • Nordgreen (nordgreen)
      • Oozoo (oozoo)
      • P D PAOLA (p_d_paola)
      • Parfois (parfois)
      • Paul Edward (paul_edward)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Prisma (prisma)
      • Pulsar (pulsar)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rebecca minkoff (rebecca_minkoff)
      • Reebok (reebok)
      • Renard (renard)
      • Rk (rk)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsung (samsung)
      • Scuderia Ferrari (scuderia_ferrari)
      • Sekonda (sekonda)
      • Seven-24 (seven_24)
      • Sinar (sinar)
      • Sixties (sixties)
      • Smarty (smarty)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swiss Military (swiss_military)
      • Swiss Military Hanowa (swiss_military_hanowa)
      • TAKE A SHOT (take_a_shot)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tayroc (tayroc)
      • TechnoMarine (technomarine)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Paul Collection (the_paul_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Twlv (twlv)
      • V.o.s.t Germany (v_o_s_t_germany)
      • Victoria Hyde (victoria_hyde)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Vostok (vostok)
      • We Are Flowergirls (we_are_flowergirls)
      • Wenger (wenger)
      • Zinzi (zinzi)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €150 (low)
      • €150 - €250 (medium)
      • €250 - €400 (high)
      • €400 of meer (highest)
    • Kleur bandje (kleur_band):
      • Zwart (zwart)
      • Bruin (bruin)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
    • Materiaal band (band_material):
      • Leer (leer)
      • Staal (staal)
      • Silicoon (silicoon)
      • Edelstaal (edelstaal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Canvas (canvas)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Nylon (nylon)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Resin (resin)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Grootte horlogekast (diameter) (grootte_horlogekast):
      • < 37 mm (grootte_horlogekast_37)
      • 37 mm - 42 mm (grootte_horlogekast_37_42)
      • 42 mm - 45 mm (grootte_horlogekast_42_45)
      • ≥ 45 mm (grootte_horlogekast_45)
    • Kleur horlogekast (frame_kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilverkleurig (zilverkleurig)
      • Rosé goud (roze)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal horlogekast (materiaal_behuizing):
      • Geelkoper (geelkoper)
      • Goud (goud)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Titanium (titanium)
      • Veerstaal (veerstaal)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm horlogekast (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Tijdsaanduiding (display_type):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
      • Digitaal & Analoog (digitaal_analoog)
    • Type horloge (aandrijving) (soort_uurwerk):
      • Automatisch (automatisch)
      • Digital (digital)
      • Kinetic (kinetic)
      • Mechanic (mechanic)
      • Quartz (quartz)
      • Radio controlled (radio_controlled)
      • Solar (solar)
    • Band lengte (Band lengte):
      • < 175 mm (Band lengte_180)
      • 175 mm - 200 mm (Band lengte_180_200)
      • ≥ 200 mm (Band lengte_200)
    • Band breedte (band_breedte):
      • < 15 mm (<_15_mm)
      • 16 - 20 mm (tussen_16_20_mm)
      • 21 - 25 mm (tussen_21_25_mm)
      • 26 - 30 mm (tussen_26_30_mm)
    • Waterbestendigheid (waterdichtheid):
      • Regen- & spatwaterdicht (<10 atm) (low)
      • Zwemmen & snorkelen (10-20 atm) (medium)
      • Watersport & recreatief duiken (20-100 atm) (high)
      • Diepzee duiken (>100 atm) (highest)
      • 0 atm (waterdichtheid_0.0)
      • 1 atm (waterdichtheid_1.0)
      • 3 atm (waterdichtheid_3.0)
      • 5 atm (waterdichtheid_5.0)
      • 10 atm (waterdichtheid_10.0)
      • 20 atm (waterdichtheid_20.0)
      • 25 atm (waterdichtheid_25.0)
      • 30 atm (waterdichtheid_30.0)
      • 50 atm (waterdichtheid_50.0)
      • 100 atm (waterdichtheid_100.0)
    • Soort glas (type_glas):
      • Saffier glas (saffier_glas)
      • Hardlex (hardlex)
      • Kristal glas (kristal_glas)
      • Mineraal glas (mineraal_glas)
      • Kunststof (kunststof)
    • Datum weergave (datumindicator):
      • Ja (ja)
    • Stopwatch (stopwatch):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl