x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Horloges verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sekonda Horloges

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Horloge categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Sekonda Dameshorloge SEK.2245 PU Leder Rose Goudkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112207957.jpg
      Sekonda Sekonda Dameshorloge SEK.2245 PU Leder Rose Goudkleurig Dameshorloge SEK.2245 PU Leder Rose Goudkleurig Dameshorloge SEK.2245 PU Leder Rose Goudkleurig Sekonda horloge - (1)
      Sekonda Dameshorloge SEK.2245 PU Leder Rose Goudkleurig
      • 05051322022459
      2
      26.89 EUR
    • Sekonda Dameshorloge SEK.2102 Metaal staal Zilverkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148700464.jpg
      Sekonda Sekonda Dameshorloge SEK.2102 Metaal staal Zilverkleurig Dameshorloge SEK.2102 Metaal staal Zilverkleurig Dameshorloge SEK.2102 Metaal staal Zilverkleurig Materiaal van de behuizing: roestvrij staal Dikte van de behuizing: 6mm Kleur wijzerplaat: beige aard van de beweging: quartz (1)
      Sekonda Dameshorloge SEK.2102 Metaal staal Zilverkleurig
      • 05051322021025
      2
      40.09 EUR
    • Sekonda Dameshorloge roségoudkleurig SEK.2009
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112207630.jpg
      Sekonda Sekonda Dameshorloge roségoudkleurig SEK.2009 Dameshorloge roségoudkleurig SEK.2009 Dameshorloge roségoudkleurig SEK.2009 This slim line Ladies seksy Edit Watch is made from PVD Rose plating and is maat with aan analoge Quartz Movement. IT fastens A Pink Leather strap and has a Salmon dial. (1)
      Sekonda Dameshorloge roségoudkleurig SEK.2009
      • 05051322020097
      2
      43.01 EUR
    • Sekonda horloge 4601 dames staal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123650876.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125001199.jpg
      Sekonda Sekonda horloge 4601 dames staal horloge 4601 dames staal horloge 4601 dames staal One of sekonda 's ever populaire Watches, The Ladies White Silver Watch 4601is nergens grote Example of A Watches. Your Ladies White Silver Watch wil Come boxed in the original sekonda Packaging with Full instructions. (1)
      Sekonda horloge 4601 dames staal
      • 05051322046011
      2
      37.50 EUR
    • Sekonda Herenhorloge SEK.1489 PU Leder Rose Goudkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144996309.jpg
      Sekonda Sekonda Herenhorloge SEK.1489 PU Leder Rose Goudkleurig Herenhorloge SEK.1489 PU Leder Rose Goudkleurig Herenhorloge SEK.1489 PU Leder Rose Goudkleurig (1)
      Sekonda Herenhorloge SEK.1489 PU Leder Rose Goudkleurig
      • 05051322014898
      2
      109.95 EUR
    • Sekonda Dameshorloge SEK.4493 PU Leder Goudkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112207740.jpg
      Sekonda Sekonda Dameshorloge SEK.4493 PU Leder Goudkleurig Dameshorloge SEK.4493 PU Leder Goudkleurig Dameshorloge SEK.4493 PU Leder Goudkleurig sekonda Dames-Polshorloge Analoog Kwarts 4493.27 (1)
      Sekonda Dameshorloge SEK.4493 PU Leder Goudkleurig
      • 05051322044932
      2
      37.50 EUR
    • Sekonda Dameshorloge SEK.2016 Metaal staal Zilverkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112207946.jpg
      Sekonda Sekonda Dameshorloge SEK.2016 Metaal staal Zilverkleurig Dameshorloge SEK.2016 Metaal staal Zilverkleurig Dameshorloge SEK.2016 Metaal staal Zilverkleurig (1)
      Sekonda Dameshorloge SEK.2016 Metaal staal Zilverkleurig
      • 05051322020165
      1
      80.00 EUR
    • Sekonda Dameshorloge SEK.2015 Metaal staal Rose Goudkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119637615.jpg
      Sekonda Sekonda Dameshorloge SEK.2015 Metaal staal Rose Goudkleurig Dameshorloge SEK.2015 Metaal staal Rose Goudkleurig Dameshorloge SEK.2015 Metaal staal Rose Goudkleurig (1)
      Sekonda Dameshorloge SEK.2015 Metaal staal Rose Goudkleurig
      • 05051322020158
      1
      95.00 EUR
    • Sekonda Dameshorloge SEK.2215 Metaal staal Rose Goudkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112207855.jpg
      Sekonda Sekonda Dameshorloge SEK.2215 Metaal staal Rose Goudkleurig Dameshorloge SEK.2215 Metaal staal Rose Goudkleurig Dameshorloge SEK.2215 Metaal staal Rose Goudkleurig (1)
      Sekonda Dameshorloge SEK.2215 Metaal staal Rose Goudkleurig
      • 05051322022152
      1
      115.00 EUR
    • Sekonda Dameshorloge SEK.2397 Metaal staal Rose Goudkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119637600.jpg
      Sekonda Sekonda Dameshorloge SEK.2397 Metaal staal Rose Goudkleurig Dameshorloge SEK.2397 Metaal staal Rose Goudkleurig Dameshorloge SEK.2397 Metaal staal Rose Goudkleurig (1)
      Sekonda Dameshorloge SEK.2397 Metaal staal Rose Goudkleurig
      • 05051322023975
      1
      deal
      47.97 EUR
    • Sekonda Dameshorloge SEK.2247 Rosé goudkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112207829.jpg
      Sekonda Sekonda Dameshorloge SEK.2247 Rosé goudkleurig Dameshorloge SEK.2247 Rosé goudkleurig Dameshorloge SEK.2247 Rosé goudkleurig (1)
      Sekonda Dameshorloge SEK.2247 Rosé goudkleurig
      • 05051322022473
      1
      58.00 EUR
    • Sekonda Herenhorloge SEK.3481 Rosé Goudkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119637603.jpg
      Sekonda Sekonda Herenhorloge SEK.3481 Rosé Goudkleurig Herenhorloge SEK.3481 Rosé Goudkleurig Herenhorloge SEK.3481 Rosé Goudkleurig (1)
      Sekonda Herenhorloge SEK.3481 Rosé Goudkleurig
      • 05051322034810
      1
      56.00 EUR
    • Sekonda Dameshorloge SEK.2219 Metaal staal Rose Goudkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112207772.jpg
      Sekonda Sekonda Dameshorloge SEK.2219 Metaal staal Rose Goudkleurig Dameshorloge SEK.2219 Metaal staal Rose Goudkleurig Dameshorloge SEK.2219 Metaal staal Rose Goudkleurig (1)
      Sekonda Dameshorloge SEK.2219 Metaal staal Rose Goudkleurig
      • 05051322022190
      1
      135.00 EUR
    • Sekonda SEK.1521 Herenhorloge Kunststof 48 mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150024338.jpg
      Sekonda Sekonda SEK.1521 Herenhorloge Kunststof 48 mm SEK.1521 Herenhorloge Kunststof 48 mm SEK.1521 Herenhorloge Kunststof 48 mm (1)
      Sekonda SEK.1521 Herenhorloge Kunststof 48 mm
      • 05051322015215
      1
      41.95 EUR
    • Sekonda Herenhorloge SEK.3329 Zilverkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112206974.jpg
      Sekonda Sekonda Herenhorloge SEK.3329 Zilverkleurig Herenhorloge SEK.3329 Zilverkleurig Herenhorloge SEK.3329 Zilverkleurig (1)
      Sekonda Herenhorloge SEK.3329 Zilverkleurig
      • 05051322033295
      1
      deal
      51.47 EUR
    • Sekonda Herenhorloge SEK.3381 All stainless Zilverkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119637707.jpg
      Sekonda Sekonda Herenhorloge SEK.3381 All stainless Zilverkleurig Herenhorloge SEK.3381 All stainless Zilverkleurig Herenhorloge SEK.3381 All stainless Zilverkleurig (1)
      Sekonda Herenhorloge SEK.3381 All stainless Zilverkleurig
      • 05051322033813
      1
      60.00 EUR
    • Sekonda Dameshorloge SEK.2786 PU Leder Rose goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144997445.jpg
      Sekonda Sekonda Dameshorloge SEK.2786 PU Leder Rose goud Dameshorloge SEK.2786 PU Leder Rose goud Dameshorloge SEK.2786 PU Leder Rose goud (1)
      Sekonda Dameshorloge SEK.2786 PU Leder Rose goud
      • 05051322027867
      1
      46.45 EUR
    • Sekonda Dameshorloge SEK.2014 Metaal staal Goudkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112207835.jpg
      Sekonda Sekonda Dameshorloge SEK.2014 Metaal staal Goudkleurig Dameshorloge SEK.2014 Metaal staal Goudkleurig Dameshorloge SEK.2014 Metaal staal Goudkleurig (1)
      Sekonda Dameshorloge SEK.2014 Metaal staal Goudkleurig
      • 05051322020141
      1
      80.00 EUR
    • Sekonda Dameshorloge SEK.4218 Metaal staal Zilverkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125129364.jpg
      Sekonda Sekonda Dameshorloge SEK.4218 Metaal staal Zilverkleurig Dameshorloge SEK.4218 Metaal staal Zilverkleurig Dameshorloge SEK.4218 Metaal staal Zilverkleurig (1)
      Sekonda Dameshorloge SEK.4218 Metaal staal Zilverkleurig
      • 05051322042181
      1
      50.50 EUR
    • Sekonda Dameshorloge SEK.2241 Metaal staal Goudkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112207655.jpg
      Sekonda Sekonda Dameshorloge SEK.2241 Metaal staal Goudkleurig Dameshorloge SEK.2241 Metaal staal Goudkleurig Dameshorloge SEK.2241 Metaal staal Goudkleurig (1)
      Sekonda Dameshorloge SEK.2241 Metaal staal Goudkleurig
      • 05051322022411
      1
      80.00 EUR
    • Sekonda Herenhorloge SEK.3269 PU Leder Rose Goudkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112206991.jpg
      Sekonda Sekonda Herenhorloge SEK.3269 PU Leder Rose Goudkleurig Herenhorloge SEK.3269 PU Leder Rose Goudkleurig Herenhorloge SEK.3269 PU Leder Rose Goudkleurig (1)
      Sekonda Herenhorloge SEK.3269 PU Leder Rose Goudkleurig
      • 05051322032694
      1
      60.00 EUR
    • Sekonda Dameshorloge SEK.4018 PU Leder Rose Goudkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112207660.jpg
      Sekonda Sekonda Dameshorloge SEK.4018 PU Leder Rose Goudkleurig Dameshorloge SEK.4018 PU Leder Rose Goudkleurig Dameshorloge SEK.4018 PU Leder Rose Goudkleurig (1)
      Sekonda Dameshorloge SEK.4018 PU Leder Rose Goudkleurig
      • 05051322040187
      1
      65.00 EUR
    • Sekonda Dameshorloge SEK.2217 Metaal staal Rose Goudkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112207719.jpg
      Sekonda Sekonda Dameshorloge SEK.2217 Metaal staal Rose Goudkleurig Dameshorloge SEK.2217 Metaal staal Rose Goudkleurig Dameshorloge SEK.2217 Metaal staal Rose Goudkleurig (1)
      Sekonda Dameshorloge SEK.2217 Metaal staal Rose Goudkleurig
      • 05051322022176
      1
      115.00 EUR
    • Sekonda Dameshorloge SEK.2142 PU Leder Rose Goudkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119637638.jpg
      Sekonda Sekonda Dameshorloge SEK.2142 PU Leder Rose Goudkleurig Dameshorloge SEK.2142 PU Leder Rose Goudkleurig Dameshorloge SEK.2142 PU Leder Rose Goudkleurig (1)
      Sekonda Dameshorloge SEK.2142 PU Leder Rose Goudkleurig
      • 05051322021421
      1
      95.00 EUR
    2 3
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fossil DEFAULT
        • fossil
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Casio DEFAULT
        • casio
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Skagen DEFAULT
        • skagen
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
    • Merk (brand):
      • Seiko (seiko)
      • Lorus (lorus)
      • Citizen (citizen)
      • Festina (festina)
      • ICE-Watch (ice_watch)
      • Meister Anker (meister_anker)
      • Diesel (diesel)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Skagen (skagen)
      • Casio (casio)
      • Boccia (boccia)
      • Fossil (fossil)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Guess (guess)
      • Breil (breil)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Adidas (adidas)
      • Alpha Saphir (alpha_saphir)
      • Arion Jewelry (arion_jewelry)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Atrium (atrium)
      • Baby-G (baby_g)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bulova (bulova)
      • BURKER Watches (burker_watches)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calypso (calypso)
      • Calypso Watches (calypso_watches)
      • Caravelle New York (caravelle_new_york)
      • Cluse (cluse)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • Colori (colori)
      • Coolwatch (coolwatch)
      • Country line (country_line)
      • Creotime (creotime)
      • Daisy Dixon (daisy_dixon)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • Danish design (danish_design)
      • DKNY (dkny)
      • Dugena (dugena)
      • Edifice (edifice)
      • Elli (elli)
      • Elysee (elysee)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • ETT (ett)
      • Fc Bayern (fc_bayern)
      • Firetti (firetti)
      • Frank 1967 (frank_1967)
      • G-Shock (g_shock)
      • Garmin (garmin)
      • Garonne (garonne)
      • Gc (gc)
      • Geemarc Telecom (geemarc_telecom)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Ikki (ikki)
      • Ikki Fashion (ikki_fashion)
      • Invicta (invicta)
      • Iron Annie (iron_annie)
      • ISEE (isee)
      • Jacob Jensen (jacob_jensen)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • Jacques Lemans (jacques_lemans)
      • Jaguar (jaguar)
      • JOOP! (joop_)
      • Joy De La Luz (joy_de_la_luz)
      • Julie Julsen (julie_julsen)
      • Juwelo (juwelo)
      • Kaliber (kaliber)
      • KANE (kane)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • KRAEK (kraek)
      • Kronaby (kronaby)
      • Lacoste (lacoste)
      • LEGO (lego)
      • LEGO Watches (lego_watches)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lotus (lotus)
      • Master Time (master_time)
      • Maximex (maximex)
      • MVMT (mvmt)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • Nordgreen (nordgreen)
      • Oozoo (oozoo)
      • P D PAOLA (p_d_paola)
      • Parfois (parfois)
      • Paul Edward (paul_edward)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • Pieces (pieces)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Prisma (prisma)
      • Pulsar (pulsar)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rebecca minkoff (rebecca_minkoff)
      • Reebok (reebok)
      • Renard (renard)
      • Rk (rk)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsung (samsung)
      • Scuderia Ferrari (scuderia_ferrari)
      • Sekonda (sekonda)
      • Seven-24 (seven_24)
      • Sinar (sinar)
      • Sixties (sixties)
      • Smarty (smarty)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swiss Military (swiss_military)
      • Swiss Military Hanowa (swiss_military_hanowa)
      • TAKE A SHOT (take_a_shot)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tayroc (tayroc)
      • TechnoMarine (technomarine)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Paul Collection (the_paul_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Twlv (twlv)
      • V.o.s.t Germany (v_o_s_t_germany)
      • Victoria Hyde (victoria_hyde)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Vostok (vostok)
      • We Are Flowergirls (we_are_flowergirls)
      • Wenger (wenger)
      • Zinzi (zinzi)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €150 (low)
      • €150 - €250 (medium)
      • €250 - €400 (high)
      • €400 of meer (highest)
    • Kleur bandje (kleur_band):
      • Zwart (zwart)
      • Bruin (bruin)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
    • Materiaal band (band_material):
      • Leer (leer)
      • Staal (staal)
      • Silicoon (silicoon)
      • Edelstaal (edelstaal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Canvas (canvas)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Nylon (nylon)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Resin (resin)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Grootte horlogekast (diameter) (grootte_horlogekast):
      • < 37 mm (grootte_horlogekast_37)
      • 37 mm - 42 mm (grootte_horlogekast_37_42)
      • 42 mm - 45 mm (grootte_horlogekast_42_45)
      • ≥ 45 mm (grootte_horlogekast_45)
    • Kleur horlogekast (frame_kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilverkleurig (zilverkleurig)
      • Rosé goud (roze)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Materiaal horlogekast (materiaal_behuizing):
      • Geelkoper (geelkoper)
      • Goud (goud)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Titanium (titanium)
      • Veerstaal (veerstaal)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm horlogekast (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Tijdsaanduiding (display_type):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
      • Digitaal & Analoog (digitaal_analoog)
    • Type horloge (aandrijving) (soort_uurwerk):
      • Automatisch (automatisch)
      • Digital (digital)
      • Kinetic (kinetic)
      • Mechanic (mechanic)
      • Quartz (quartz)
      • Radio controlled (radio_controlled)
      • Solar (solar)
    • Band lengte (Band lengte):
      • < 175 mm (Band lengte_180)
      • 175 mm - 200 mm (Band lengte_180_200)
      • ≥ 200 mm (Band lengte_200)
    • Band breedte (band_breedte):
      • < 15 mm (<_15_mm)
      • 16 - 20 mm (tussen_16_20_mm)
      • 21 - 25 mm (tussen_21_25_mm)
      • 26 - 30 mm (tussen_26_30_mm)
    • Waterbestendigheid (waterdichtheid):
      • Regen- & spatwaterdicht (<10 atm) (low)
      • Zwemmen & snorkelen (10-20 atm) (medium)
      • Watersport & recreatief duiken (20-100 atm) (high)
      • Diepzee duiken (>100 atm) (highest)
      • 0 atm (waterdichtheid_0.0)
      • 1 atm (waterdichtheid_1.0)
      • 3 atm (waterdichtheid_3.0)
      • 5 atm (waterdichtheid_5.0)
      • 10 atm (waterdichtheid_10.0)
      • 20 atm (waterdichtheid_20.0)
      • 25 atm (waterdichtheid_25.0)
      • 30 atm (waterdichtheid_30.0)
      • 50 atm (waterdichtheid_50.0)
      • 100 atm (waterdichtheid_100.0)
    • Soort glas (type_glas):
      • Saffier glas (saffier_glas)
      • Hardlex (hardlex)
      • Kristal glas (kristal_glas)
      • Mineraal glas (mineraal_glas)
      • Kunststof (kunststof)
    • Datum weergave (datumindicator):
      • Ja (ja)
    • Stopwatch (stopwatch):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl