x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Horloges verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ikki Horloges

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Horloge categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Ikki Jamy horloge JM08
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145963941.jpg
      Ikki Ikki Jamy horloge JM08 Jamy horloge JM08 Jamy horloge JM08 IKKI Jamy horloge JM08. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'zilverkleurig/rose'. Het product is gemaakt van rvs. Probeer jouw IKKI Jamy horloge JM08 rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (5)
      Ikki Jamy horloge JM08
      • 08719323674998
      1
      59.95 EUR
    • Ikki Bronx Zilverkleurig/Rosegoudkleurig horloge BX-05
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145956570.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117670933.jpg
      Ikki Ikki Bronx Zilverkleurig/Rosegoudkleurig horloge BX-05 Bronx Zilverkleurig/Rosegoudkleurig horloge BX-05 Bronx Zilverkleurig/Rosegoudkleurig horloge BX-05 IKKI horloge - BX-05. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'zilverkleurig'. Het product is gemaakt van rvs. Probeer jouw IKKI horloge - BX-05 rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (5)
      Ikki Bronx Zilverkleurig/Rosegoudkleurig horloge BX-05
      • 08719323673380
      1
      69.95 EUR
    • Ikki Morris horloge MS01
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145959251.jpg
      Ikki Ikki Morris horloge MS01 Morris horloge MS01 Morris horloge MS01 IKKI horloge IKKI Morris MS01 zilver. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'zilverkleurig'. Het product is gemaakt van rvs. Probeer jouw IKKI horloge IKKI Morris MS01 zilver rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (2)
      Ikki Morris horloge MS01
      • 08719323673830
      1
      69.95 EUR
    • Ikki Vinci horloge VN01
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145960849.jpg
      Ikki Ikki Vinci horloge VN01 Vinci horloge VN01 Vinci horloge VN01 IKKI horloge IKKI Vinci VN01 zilver. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'zilverkleurig'. Het product is gemaakt van rvs. Probeer jouw IKKI horloge IKKI Vinci VN01 zilver rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Ikki Vinci horloge VN01
      • 08719323674660
      1
      69.95 EUR
    • Ikki Bronx Zilverkleurig horloge BX-01
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145959722.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117670867.jpg
      Ikki Ikki Bronx Zilverkleurig horloge BX-01 Bronx Zilverkleurig horloge BX-01 Bronx Zilverkleurig horloge BX-01 IKKI horloge - BX-01. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'zilverkleurig'. Het product is gemaakt van rvs. Probeer jouw IKKI horloge - BX-01 rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Ikki Bronx Zilverkleurig horloge BX-01
      • 08719323673342
      1
      69.95 EUR
    • Ikki Knox horloge KN01
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145962209.jpg
      Ikki Ikki Knox horloge KN01 Knox horloge KN01 Knox horloge KN01 IKKI horloge KN01 zilver. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'zilverkleurig'. Het product is gemaakt van rvs. Probeer jouw IKKI horloge KN01 zilver rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Ikki Knox horloge KN01
      • 08719323674196
      1
      69.95 EUR
    • Ikki Vinci horloge VN02
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145962551.jpg
      Ikki Ikki Vinci horloge VN02 Vinci horloge VN02 Vinci horloge VN02 IKKI horloge IKKI Vinci VN02 goud. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'goudkleurig'. Het product is gemaakt van rvs. Probeer jouw IKKI horloge IKKI Vinci VN02 goud rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Ikki Vinci horloge VN02
      • 08719323674684
      1
      69.95 EUR
    • Ikki Morris horloge MS02
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145959178.jpg
      Ikki Ikki Morris horloge MS02 Morris horloge MS02 Morris horloge MS02 IKKI horloge MS02. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'rosegoudkleurig'. Het product is gemaakt van rvs. Probeer jouw IKKI horloge MS02 rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Ikki Morris horloge MS02
      • 08719323673854
      1
      69.95 EUR
    • Ikki Vinci horloge VN03
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145962534.jpg
      Ikki Ikki Vinci horloge VN03 Vinci horloge VN03 Vinci horloge VN03 IKKI horloge IKKI Vinci VN03 goud. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'goudkleurig'. Het product is gemaakt van rvs. Probeer jouw IKKI horloge IKKI Vinci VN03 goud rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Ikki Vinci horloge VN03
      • 08719323674677
      1
      69.95 EUR
    • Ikki Morris horloge MS03
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145955751.jpg
      Ikki Ikki Morris horloge MS03 Morris horloge MS03 Morris horloge MS03 IKKI horloge IKKI Morris MS03 grijs. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'grijs'. Het product is gemaakt van rvs. Probeer jouw IKKI horloge IKKI Morris MS03 grijs rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Ikki Morris horloge MS03
      • 08719323673847
      1
      69.95 EUR
    • Ikki Vinci horloge VN05
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145955874.jpg
      Ikki Ikki Vinci horloge VN05 Vinci horloge VN05 Vinci horloge VN05 IKKI horloge IKKI Vinci VN05 zwart. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'zwart'. Het product is gemaakt van rvs. Probeer jouw IKKI horloge IKKI Vinci VN05 zwart rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Ikki Vinci horloge VN05
      • 08719323674691
      1
      59.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fossil DEFAULT
        • fossil
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Casio DEFAULT
        • casio
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Skagen DEFAULT
        • skagen
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
    • Merk (brand):
      • Seiko (seiko)
      • Lorus (lorus)
      • Citizen (citizen)
      • Festina (festina)
      • ICE-Watch (ice_watch)
      • Meister Anker (meister_anker)
      • Diesel (diesel)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Skagen (skagen)
      • Casio (casio)
      • Boccia (boccia)
      • Fossil (fossil)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Guess (guess)
      • Breil (breil)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Adidas (adidas)
      • Alpha Saphir (alpha_saphir)
      • Arion Jewelry (arion_jewelry)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Atrium (atrium)
      • Baby-G (baby_g)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bulova (bulova)
      • BURKER Watches (burker_watches)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calypso (calypso)
      • Calypso Watches (calypso_watches)
      • Caravelle New York (caravelle_new_york)
      • Cluse (cluse)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • Colori (colori)
      • Coolwatch (coolwatch)
      • Country line (country_line)
      • Creotime (creotime)
      • Daisy Dixon (daisy_dixon)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • Danish design (danish_design)
      • DKNY (dkny)
      • Dugena (dugena)
      • Edifice (edifice)
      • Elli (elli)
      • Elysee (elysee)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • ETT (ett)
      • Fc Bayern (fc_bayern)
      • Firetti (firetti)
      • Frank 1967 (frank_1967)
      • G-Shock (g_shock)
      • Garmin (garmin)
      • Garonne (garonne)
      • Gc (gc)
      • Geemarc Telecom (geemarc_telecom)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Ikki (ikki)
      • Ikki Fashion (ikki_fashion)
      • Invicta (invicta)
      • Iron Annie (iron_annie)
      • ISEE (isee)
      • Jacob Jensen (jacob_jensen)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • Jacques Lemans (jacques_lemans)
      • Jaguar (jaguar)
      • JOOP! (joop_)
      • Joy De La Luz (joy_de_la_luz)
      • Julie Julsen (julie_julsen)
      • Juwelo (juwelo)
      • Kaliber (kaliber)
      • KANE (kane)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • KRAEK (kraek)
      • Lacoste (lacoste)
      • LEGO (lego)
      • LEGO Watches (lego_watches)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lotus (lotus)
      • Master Time (master_time)
      • Maximex (maximex)
      • MVMT (mvmt)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • Nixon (nixon)
      • Nordgreen (nordgreen)
      • Oozoo (oozoo)
      • P D PAOLA (p_d_paola)
      • Parfois (parfois)
      • Paul Edward (paul_edward)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • Pieces (pieces)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Prisma (prisma)
      • Pulsar (pulsar)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rebecca minkoff (rebecca_minkoff)
      • Reebok (reebok)
      • Renard (renard)
      • Rk (rk)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsung (samsung)
      • Scuderia Ferrari (scuderia_ferrari)
      • Sekonda (sekonda)
      • Seven-24 (seven_24)
      • Sinar (sinar)
      • Sixties (sixties)
      • Smarty (smarty)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swiss Military (swiss_military)
      • Swiss Military Hanowa (swiss_military_hanowa)
      • TAKE A SHOT (take_a_shot)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tayroc (tayroc)
      • TechnoMarine (technomarine)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Paul Collection (the_paul_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Twlv (twlv)
      • V.o.s.t Germany (v_o_s_t_germany)
      • Victoria Hyde (victoria_hyde)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Vostok (vostok)
      • We Are Flowergirls (we_are_flowergirls)
      • Wenger (wenger)
      • Zinzi (zinzi)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €150 (low)
      • €150 - €250 (medium)
      • €250 - €400 (high)
      • €400 of meer (highest)
    • Kleur bandje (kleur_band):
      • Zwart (zwart)
      • Bruin (bruin)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
    • Materiaal band (band_material):
      • Leer (leer)
      • Staal (staal)
      • Silicoon (silicoon)
      • Edelstaal (edelstaal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Canvas (canvas)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Nylon (nylon)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Resin (resin)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Grootte horlogekast (diameter) (grootte_horlogekast):
      • < 37 mm (grootte_horlogekast_37)
      • 37 mm - 42 mm (grootte_horlogekast_37_42)
      • 42 mm - 45 mm (grootte_horlogekast_42_45)
      • ≥ 45 mm (grootte_horlogekast_45)
    • Kleur horlogekast (frame_kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilverkleurig (zilverkleurig)
      • Rosé goud (roze)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Materiaal horlogekast (materiaal_behuizing):
      • Geelkoper (geelkoper)
      • Goud (goud)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Titanium (titanium)
      • Veerstaal (veerstaal)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm horlogekast (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Tijdsaanduiding (display_type):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
      • Digitaal & Analoog (digitaal_analoog)
    • Type horloge (aandrijving) (soort_uurwerk):
      • Automatisch (automatisch)
      • Digital (digital)
      • Kinetic (kinetic)
      • Mechanic (mechanic)
      • Quartz (quartz)
      • Radio controlled (radio_controlled)
      • Solar (solar)
    • Band lengte (Band lengte):
      • < 175 mm (Band lengte_180)
      • 175 mm - 200 mm (Band lengte_180_200)
      • ≥ 200 mm (Band lengte_200)
    • Band breedte (band_breedte):
      • < 15 mm (<_15_mm)
      • 16 - 20 mm (tussen_16_20_mm)
      • 21 - 25 mm (tussen_21_25_mm)
      • 26 - 30 mm (tussen_26_30_mm)
    • Waterbestendigheid (waterdichtheid):
      • Regen- & spatwaterdicht (<10 atm) (low)
      • Zwemmen & snorkelen (10-20 atm) (medium)
      • Watersport & recreatief duiken (20-100 atm) (high)
      • Diepzee duiken (>100 atm) (highest)
      • 0 atm (waterdichtheid_0.0)
      • 1 atm (waterdichtheid_1.0)
      • 3 atm (waterdichtheid_3.0)
      • 5 atm (waterdichtheid_5.0)
      • 10 atm (waterdichtheid_10.0)
      • 20 atm (waterdichtheid_20.0)
      • 25 atm (waterdichtheid_25.0)
      • 30 atm (waterdichtheid_30.0)
      • 50 atm (waterdichtheid_50.0)
      • 100 atm (waterdichtheid_100.0)
    • Soort glas (type_glas):
      • Saffier glas (saffier_glas)
      • Hardlex (hardlex)
      • Kristal glas (kristal_glas)
      • Mineraal glas (mineraal_glas)
      • Kunststof (kunststof)
    • Datum weergave (datumindicator):
      • Ja (ja)
    • Stopwatch (stopwatch):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl