x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Horloges verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Blauw Horloges

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Horloge categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Skagen Signatur dames horloge SKW2731
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128463870.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145962259.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126802657.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128483041.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128483038.jpg
      Skagen Skagen Signatur dames horloge SKW2731 Signatur dames horloge SKW2731 Signatur dames horloge SKW2731 Behuizingshoogte: 5 mm; Grootte behuizing: 36 mm Bandbreedte: 16 mm; Bandgrootte: 175 +/- 5 mm Bandmateriaal: Leer Waterdichtheid: 3 ATM Verpakt in Skagen geschenkdoos. (7)
      Skagen Signatur dames horloge SKW2731
      • 04013496123043
      • SKW2731
      2
      91.43 EUR
    • Hugo Boss Navigator HB1513538
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100859340.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146790102.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113389543.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134281985.jpg
      Hugo Boss Hugo Boss Navigator HB1513538 Navigator HB1513538 Navigator HB1513538 Dit horloge heeft een Milanese band en is de beste keuze voor familie en vrienden. Deze chronograaf klok beschikt over een kalenderfunctie: datum, stopwatch, 24-uurs weergave. Dit hoogwaardige horloge heeft een blauw roestvrij stalen band (lengte 21 cm en 20 mm breedte) met een vouwsluiting Diameter behuizing: 44 mm, hoogte behuizing: 11 mm, kleur behuizing: blauw en wijzerplaat: blauw Waterdicht: 5 bars, gewicht: 105 g. Het horloge wordt geleverd in een mooie, originele geschenkdoos. (1)
      Hugo Boss Navigator HB1513538
      • 07613272244114
      • HB1513538
      4
      319.20 EUR
    • Skagen Freja horloge SKW2744
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128463870.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145963558.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143700745.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149751278.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126462691.jpg
      Skagen Skagen Freja horloge SKW2744 Freja horloge SKW2744 Freja horloge SKW2744 Dameshorloge, behuizing roestvrij staal, 12 glazen stenen, band leer, mineraalglas, wijzerplaat wit, Miyota, waterdicht tot 5 bar behuizingsdiameter ca. 26 mm, hoogte behuizing ca. 7 mm, armbandbreedte ca. 14 mm, bandlengte ca. 17,5 cm (1)
      Skagen Freja horloge SKW2744
      • 04013496123050
      • SKW2744
      2
      69.00 EUR
    • Festina 20407/2 horloge Quartz Polshorloge Vrouw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126477452.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118881576.jpg
      Festina Festina 20407/2 horloge Quartz Polshorloge Vrouw 20407/2 horloge Quartz Polshorloge Vrouw 20407/2 horloge Quartz Polshorloge Vrouw Aandrijving: Kwarts; Waterdicht: Tot 5 bar (1)
      Festina 20407/2 horloge Quartz Polshorloge Vrouw
      • 08430622711930
      • 20407/2
      1
      142.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fossil DEFAULT
        • fossil
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Casio DEFAULT
        • casio
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
      • Skagen DEFAULT
        • skagen
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
    • Merk (brand):
      • Seiko (seiko)
      • Lorus (lorus)
      • Citizen (citizen)
      • Festina (festina)
      • ICE-Watch (ice_watch)
      • Meister Anker (meister_anker)
      • Diesel (diesel)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Skagen (skagen)
      • Casio (casio)
      • Boccia (boccia)
      • Fossil (fossil)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Guess (guess)
      • Breil (breil)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Adidas (adidas)
      • Alpha Saphir (alpha_saphir)
      • Arion Jewelry (arion_jewelry)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Atrium (atrium)
      • Baby-G (baby_g)
      • Blend (blend)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bulova (bulova)
      • BURKER Watches (burker_watches)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calypso (calypso)
      • Calypso Watches (calypso_watches)
      • Caravelle New York (caravelle_new_york)
      • Cluse (cluse)
      • CO88 Collection (co88_collection)
      • Colori (colori)
      • Coolwatch (coolwatch)
      • Country line (country_line)
      • Creotime (creotime)
      • Daisy Dixon (daisy_dixon)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • Danish design (danish_design)
      • DKNY (dkny)
      • Dugena (dugena)
      • Edifice (edifice)
      • Elli (elli)
      • Elysee (elysee)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • Estella Bartlett (estella_bartlett)
      • ETT (ett)
      • Fc Bayern (fc_bayern)
      • Firetti (firetti)
      • Frank 1967 (frank_1967)
      • G-Shock (g_shock)
      • Garmin (garmin)
      • Garonne (garonne)
      • Gc (gc)
      • Geemarc Telecom (geemarc_telecom)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Haemmer Germany (haemmer_germany)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Ikki (ikki)
      • Ikki Fashion (ikki_fashion)
      • Invicta (invicta)
      • Iron Annie (iron_annie)
      • ISEE (isee)
      • Jacob Jensen (jacob_jensen)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • Jacques Lemans (jacques_lemans)
      • Jaguar (jaguar)
      • JOOP! (joop_)
      • Joy De La Luz (joy_de_la_luz)
      • Julie Julsen (julie_julsen)
      • Juwelo (juwelo)
      • Kaliber (kaliber)
      • KANE (kane)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Komono (komono)
      • KRAEK (kraek)
      • Kronaby (kronaby)
      • Lacoste (lacoste)
      • LEGO (lego)
      • LEGO Watches (lego_watches)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lotus (lotus)
      • Master Time (master_time)
      • Maximex (maximex)
      • MVMT (mvmt)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • Nixon (nixon)
      • Nordgreen (nordgreen)
      • Oozoo (oozoo)
      • P D PAOLA (p_d_paola)
      • Parfois (parfois)
      • Paul Edward (paul_edward)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Prisma (prisma)
      • Pulsar (pulsar)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rebecca minkoff (rebecca_minkoff)
      • Reebok (reebok)
      • Renard (renard)
      • Rk (rk)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsung (samsung)
      • Scuderia Ferrari (scuderia_ferrari)
      • Sekonda (sekonda)
      • Seven-24 (seven_24)
      • Sinar (sinar)
      • Sixties (sixties)
      • Smarty (smarty)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swiss Military (swiss_military)
      • Swiss Military Hanowa (swiss_military_hanowa)
      • TAKE A SHOT (take_a_shot)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tayroc (tayroc)
      • TechnoMarine (technomarine)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Paul Collection (the_paul_collection)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Twlv (twlv)
      • V.o.s.t Germany (v_o_s_t_germany)
      • Victoria Hyde (victoria_hyde)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Vostok (vostok)
      • We Are Flowergirls (we_are_flowergirls)
      • Wenger (wenger)
      • Zinzi (zinzi)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €150 (low)
      • €150 - €250 (medium)
      • €250 - €400 (high)
      • €400 of meer (highest)
    • Kleur bandje (kleur_band):
      • Zwart (zwart)
      • Bruin (bruin)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
    • Materiaal band (band_material):
      • Leer (leer)
      • Staal (staal)
      • Silicoon (silicoon)
      • Edelstaal (edelstaal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Canvas (canvas)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Nylon (nylon)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Resin (resin)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Grootte horlogekast (diameter) (grootte_horlogekast):
      • < 37 mm (grootte_horlogekast_37)
      • 37 mm - 42 mm (grootte_horlogekast_37_42)
      • 42 mm - 45 mm (grootte_horlogekast_42_45)
      • ≥ 45 mm (grootte_horlogekast_45)
    • Kleur horlogekast (frame_kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilverkleurig (zilverkleurig)
      • Rosé goud (roze)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Materiaal horlogekast (materiaal_behuizing):
      • Geelkoper (geelkoper)
      • Goud (goud)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Titanium (titanium)
      • Veerstaal (veerstaal)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm horlogekast (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Tijdsaanduiding (display_type):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
      • Digitaal & Analoog (digitaal_analoog)
    • Type horloge (aandrijving) (soort_uurwerk):
      • Automatisch (automatisch)
      • Digital (digital)
      • Kinetic (kinetic)
      • Mechanic (mechanic)
      • Quartz (quartz)
      • Radio controlled (radio_controlled)
      • Solar (solar)
    • Band lengte (Band lengte):
      • < 175 mm (Band lengte_180)
      • 175 mm - 200 mm (Band lengte_180_200)
      • ≥ 200 mm (Band lengte_200)
    • Band breedte (band_breedte):
      • < 15 mm (<_15_mm)
      • 16 - 20 mm (tussen_16_20_mm)
      • 21 - 25 mm (tussen_21_25_mm)
      • 26 - 30 mm (tussen_26_30_mm)
    • Waterbestendigheid (waterdichtheid):
      • Regen- & spatwaterdicht (<10 atm) (low)
      • Zwemmen & snorkelen (10-20 atm) (medium)
      • Watersport & recreatief duiken (20-100 atm) (high)
      • Diepzee duiken (>100 atm) (highest)
      • 0 atm (waterdichtheid_0.0)
      • 1 atm (waterdichtheid_1.0)
      • 3 atm (waterdichtheid_3.0)
      • 5 atm (waterdichtheid_5.0)
      • 10 atm (waterdichtheid_10.0)
      • 20 atm (waterdichtheid_20.0)
      • 25 atm (waterdichtheid_25.0)
      • 30 atm (waterdichtheid_30.0)
      • 50 atm (waterdichtheid_50.0)
      • 100 atm (waterdichtheid_100.0)
    • Soort glas (type_glas):
      • Saffier glas (saffier_glas)
      • Hardlex (hardlex)
      • Kristal glas (kristal_glas)
      • Mineraal glas (mineraal_glas)
      • Kunststof (kunststof)
    • Datum weergave (datumindicator):
      • Ja (ja)
    • Stopwatch (stopwatch):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl